Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z tym hotelem. Trochę to nie na miejscu żeby gościć się u byłego, to jeszcze ujdzie, ale gdy ten ma nową kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to,że on akceptuje to,że ona się tak wprasza do ich domu.Jak dla mnie albo hotel się wynajmuje,albo się dzieciaka przywozi i się wraca,nie siedzi się na chama u kogoś i ta bielizna na plażę ja pier...ę ,czy ona chce wzbudzić jakąś zazdrość w partnerce jej byłego męża.Nie wiem,ale ta sytuacja jest dla mnie bardzo dziwna,a ta kobieta nie ma za grosz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo jej tu pomyslow I krytyki podrzucamy ona zaraz dostosowuje sie I jest przykladna Nie bedzie potem z czego sie smiac. Dziewczyny PRZYSTOPUJCIE przeciez ona to czyta codziennie COREGA jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak wygląda były Agi? Nigdy nie widziałam, ale też nie oglądam jej zbyt często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mówię, że nie chcę jej pomysłów podrzucać. Haha. A do byłego jeździ, bo ma wakacje za darmo i się cieszy skwara, bo może kasę przeznaczyć na więcej szminek, paletek i szmat z primarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był pokazany jej były w jednym z vlogmasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na str.19 g. 22:58 tego watku masz screen jak wyglada jej byly, ojciec Olivi. A z g.23 tez str. 19 jest filmik z nim. Nie kopiuje bo z komórki pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cala familia jest popierdzielona. Ten ojciec Oliwii przeciez wie, ze Brandy nagrywa i pozwala na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SORRKI na stronie 17!!!! tego wątku jest zdjęcie jej byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd on może wiedzieć że ta idiotka dala to na YouTube? Olivia nagrywala prezenty jak tata otwiera a candy przy nich nie vlogowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bankowo on myśli ze to tak na pamiątkę a ten babiszon na YouTube to puszcza. Nie wierzę że on i ta była wiedzą że są na YouTube i zapewne nie oglądają Acc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że by się nie pochwaliła? Przecież ona oczekuje atencji od każdego, kogo się da. Chociaż nie wiem, jej rodzina podobno nie ogląda. Ale gdybym była na miejscu tego byłego i dowiedziałabym się, że rozpowszechnia mój wizerunek bez mojej zgody, to naprawdę by poszedł pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On doskonale wie w jakim celu ta mietła ciągle biega z tel. albo aparatem.Pamietacie jak jej Pawian rozbil aparat.To ojciec Oliwi jej kupil i przysłał.Zresztą na poprzenich wakacjach u nich tez troche ich bylo widac. On to tez jakiś przygłupu kark jest.Ojciec z niego jak z koziej doopy trąba. Jak ta jego kobieta sie czuje.Jakieś to na swingers wygląda :-D Ciekawe czy Pawian zostanie zabrany na te wakacje.Idiatka ochla się piwska i w bieliznie bedzie po plazy ganiać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, to by już była przesada, gdyby Fabiana ze sobą wzięła. Zresztą ktoś musi pracować i zarabiać na jej botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez w zeszlym roku Pawian byl tam z nimi w tej Hiszpanii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pawian był w Hiszpanii w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziewczyny Pawiana nie było , ale tak sobie pomyślałam ,że ta bielizna byłaby idealna dla naszej tancerki bollywood ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam,oj tam :-D niech jadą ,tylko niech Pawian wezmie jeszcze dziewczyny ze sobą z którymi Candy-Brandy rogi doprawiał :-D Aga juz dawno wybaczyła a i gniewac sie nie bedzie bo na botoks trza kase miec;-) Moze wkoncu Aga kolezanki bedzie miala w realu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było go, bo Brandy mówiła, że on się kotami zajmuje jak ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przekonana że widziałam go tam w jednym z filmików na ulicy. Glowy jednak sobie nie dam uciac ze pomylilam z innym filmem. Ale ktoś oprócz mnie też napisał że pawian tam był.hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leje MIOTŁA Z TELFONEM LATA , A BAWIĄ SIĘ W SWEENGERSOW hahaahah Nie było Fabiana w Hiszpanii A on w tamtym roku przeciez w tym czasie co ona się jarala na słońcu latał za d****i i był wielki rozpad związku. W tym roku na święta Jak był ten Tępy kark to i Fabian był więc może go zaprosili tez do Hiszpanii. A na botoks juz zarobił bo ona botoks robi w lutym a w kwietniu leci do Hiszpanii PO BOTOKSIE NA SŁOŃCE C**AAA DURNA nie wolno skóry męczyć. Bielizno bikini oblecze ochleje się i będzie nam w tmy vlogowac o ile weta ze te cyce w tym pokaże hahahahaah ona jest ciu -lnieta,będzie napruta się afiszowac do kamery. O ile pogodzin jej da Bo w kwietniu aż takich upałów jeszcze tam nie ma. Jest ciepło ale to nie jest jeszcze skwarku taki jak ona by chciała na mordę. Wstydu Polakom narobi te stare debilisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ona naprawdę kleiła nowe paznokcie gdzieś w toalecie pewnie gdy jej się jeden odłamał?! jak mi hybryda odpryśnie to jakoś potrafię z tym żyć cały dzień i poprawić na spokojnie po powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian był ale nie latem tylko w innym terminie.Pozniej byl dym z Candy i Mewka poleciala z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovebrandy
Brandy, serdecznie Ci polecam profesjonalną hennę do brwi w kolorze grafitowym refectocil. Zastosuj i jakkolwiek będzie widać te rzęsy a nie bez sensu smarujesz tym benefitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej tmaten kark posłał aparat bo ten pusty Fabianek jej rozbił to dla mnie kark jest też głupek. Jak im wstyd nie ma nagrywać razem po tym co ludzie o nim wiedzą on jeszcze siada nagrywa z nią jak jakiś śmieć nie ogarniam. Ona wiecznie nadeta miny do niego pokazuje omg Pewnie mu truje d**e NAGRAJ ZE MNĄ NAGRAJ bo w bloopersach starych mu tam mówi :JUŻ JUZ ZNUDZIŁO CI SIĘ TO IDZ Wszystkich by ustawiła i drygowala. Ona pierwsza zrobi 24 h z Agunia hehehehehe bo ktoś w końcu odwali numer i zrobi A'la big Brother a ta kretynka to będzie kolejna chętna Dziabnieta będzie chodziła i udawała szczęśliwa. Tłuk pusty Pawian pod you tube oświadczyny zrobił haha A ta miny zucala ale pierścionek zaraz glabnela hahaah. Raz facet zdradzi ale 3 lub więcej TO SIĘ WYBACZA? TO JUŻ JEST PRZYZWOLENIE NA TO ROB SOBIE bo on wie ze ona go zawsze weźmie bo ja na kasę kupi A ona tak kupuje te widzki swoje ZA SZMINKE za funta lub stare buty i ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! Czyli jednak Pawian byl. Czyli to się zgadza, tylko nie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Osobowością nikogo nie może ująć, to kupuje widzki i nowe you tuberki starymi zuzytymi smieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to może , ja miałam na myśli ten wyjazd latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie że aparat wysłał jej ojciec olivi? Bo ja pamiętam jak w jednym ze starych filmików mówiła że wreszcie odkupił mi (i tu nie pamiętam właśnie czy kamerkę, czy telefon. Raczej właśnie tam o telefonie mowila) **** który mi rozbił.Czyli z tego wynika że nie tylko pawian zniszczył jej kamerkę, ale i telefon, bo akurat pamiętam dokładnie jak powiedziała że wreszcie odkupił po tym jak zniszczył, wiec tu ojciec olivi odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się wydaje ze Ojciec Olivi nie kupił jej żadnego aparatu. Aparat kupiła sama, a Pawian odkupił jej telefon. Dobrze ze jej nie zgolil z nerwów miotly na lyso HAHAHA! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×