Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
7 szminek bo na końcu oprócz kino pokazuje jeszcze 1 szminke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*oprócz KIKO **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E no jak! Przeciez w ostatnim vlogu powiedziała że wczoraj nie nagrywała czegoś tam, bo zajęła się dziećmi, ponieważ potrzebowały akurat więcej uwagi. Czyta Kafe to i nagle chwilę dzieciom poświeciła, o ile to wgl prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleb niee ,ona pokaże w filmie posmaruje usta raz drugi maks a później to użyte z tymi bakteriami z jej zgnilych zębów POSYLA W KOPERTACH "WICKOM" przeciez myśliwiec poslala wszystko używane bo ona to kupi nagra i zuca, jasminovaa to samo dostała używane. I tym WICKOM z insta co mają po 14 lub 15lat posyla w kopertach te szminki Za to ma komentarze jaka jest CUDOWNA PIĘKNA JAKIE ZAKUPY ROBI haha kupuje sobie widownię A potem każda z tych obdarowanych ma opryszczke na ustach ,a żadna nie pomyśli co ona w BUZI MIAŁA BLEEEE FUUUUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani skwara jedzie do Hiszpanii po to żeby tylko się opalać na plaży. To na co jej ta Hiszpania, jak tu na codzień leży na łózku opalającym w solarium. Myślałam że normalni ludzie korzystając z urlopu kąpią się w morzu, chadzają brzegiem plaży, a skwara jedynie leży plackiem i suszy swoje kości. Smutny los mają dzieci z taką matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Zwłaszcza że i tak robi milion cięć, ale dla dziecka cięcia nie zrobi, za to dla szklaneczki brandy żeby sobie chlusnąć to cięć może robić co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierzę, że znowu tyle szminek nakupowała. Znowu te same kolory czy może chociaż coś innego w końcu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolory szminek te same, kolory w paletkach te same co w kilkunastu innych, a przynajmniej na jej zwiotczałej skórze na powiekach różnicy dojrzeć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same róże i to w sumie wyglądające tak samo minimalnie inne odcienie ale wręcz niezauważalne różnice między kolorami. Ona będzie na słońcu i drineczki a dzieci może z jej byłym do wody wejdą Powiedzcie mi jakim uposledzonym trzeba być żeby ubrac bielizne na plażę? ?i to przy dzieciach swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie powie juz Że ona nie jest patolą no kobieta dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta znowu haul, 6 szminek, dwie paczki sztucznych pazurow, burdelowa bielizna, bzdety, wczoraj paletka za 38 funtow. Ale zadnego kremu,serum, olejku czy maseczki do twarzy. A dla syna bluzka za 5 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.38 Kochana ta bielizna burdelowa to do opalania na plażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komplet bielizny,jako kostium na plażę wymiata haha no po prostu szczyt,szczytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to bieliznę na plażę? Co Brandy znowu odwaliła? Ech, jak wrócę z pracy muszę obejrzeć. 43543545441 szminek w tych samych odcieniach, no nie rozumiem tego. Byłam na siebie zła, jak przypadkiem kupiłam szminkę w podobnym kolorze do tego, który już posiadam, bo jaki to ma sens? Nawet gdybym codziennie się nimi malowała, to nie zdołałabym ich zużyć na czas. Wiecznie kosmetyki leżeć też nie mogą, a ona ma wszystkiego po milion sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Kupuje g****a, a kremy najtańsze jakie się da i pewnie wcale nie używa, bo tak by częściej kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, z ciekawosci ile macie szminek? Bo ja az policzylam. W pracy jedna w biurku, w torebce blyszczyk, w kosmetyczce dwie. Plus dwie konturowki i balsam do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie. Jedna w domu, druga w torebce -kolory bardzo zbliżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam może łącznie 7 pomadek matowych w płynie, bo lubię stawiać w makijażu na usta, zamiast na oczy. No i jeden błyszczyk wrzucony w torebce na wszelki wypadek. Ostatnio zrobiłam porządki w kosmetykach i teraz mam ogólnie tylko to, czego faktycznie używam i nie kupuje żadnych nowości. Wolę te pieniądze przeznaczać na zdrową dietę i siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ta bielizną wygrała miano KRÓLOWEJ KICZU I BURDELUuuu. . A te pazury to chyba obcinaczem takim co się karty sim do telefonu pomniejsza cieła, bo napewno nie spiłowała pilniczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie, to ma zamiar na plażę założyć?! Przecież to jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw, dzięki koleżanko za screeny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha komentarz ROKI na zdjęciu dziewczynka lat może 10 -Czeka na TESTY POMADEK jebneeło mi sie haha. To ma Wicki no ma haaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki poziom, taka widownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:58 No i super! Ja tez zrobilam redukcje w kosmetykach, wszystko czego nie uzywalam poszlo w kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tej widowni pokazuje BIKINI NA PLAŻĘ -bielizna do łóżka. . Powinna sobie włączyć 18 plus haha a nie 10 latkom pokazywać takie rzeczy. Dziewczyny dorastają chcą być modne taki wiek i surfuja po YouTube udając dorosle naśladują później te youtuberki I NIECH TAKA NAŚLADUJE TA PATOLOGIE ACC to od mamy bieliznie podkradnie i pójdzie na basen .. Chryste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze liczy że tatko Oli sie skusi na jej wdzieki:-D A tak serio ,Ona wstyd przynosi dzieciom ,Pawianowi i tym u ktorych bedzie gościem w Hiszpani.Obecna kobieta ,ojca Olivi powinna ją za drzwi wystawić i to z kopem w tą suchą doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie takie coś jak Acc gościć musi u siebie, a ta pewnie pół rozebrana z cyckami będzie im po domu łazić. W tamtym roku nagrywala ich dom jak byli w pracy bezczelna! Jedynie sypialni nie nagrała no szczyt chamstwa. A jakby miała honor to by spała z synem w hotelu - jest na neutralnym gruncie Ale niee ona u nich za free jeść pić spać I tonę plastiku i szmat aby się przebierać przed byłym facetem Gardze takimi kobietami które szacunku nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×