Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
W tym filmie z linku Oli jeszcze paznokci nie obgryzala. .Nagrywanie matki udzieliło się stresem nawet dla dzieci bo się pewnie wyzywa w domu za cala klapę na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian ma laski na boku,siedzi z nia ze wzgledu na syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona nie widzi ze jej recenzje nie maja sensu??? Czy ona nie widzi ze na tej wyzmarszczanej facjacie nic nie widac?serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.04 Hahah idź na strone 34 albo 35 ktoś dał linka do filmu jak ona ciśnie na pocztę i przez moment pokazuje w ręce dowód osobisty zatrzymaj film albo zrób sreen może dojrzysz datę urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara solara,co pudrem sie jara Opada Nam szczena,opada kopara Bredzislawa Candy Corega I Brandy Wyglad lampucery i jezyk dziabniety Brandy kropelka I lyczek wina,popija 100letnia Zjarana dziewczyna Majtki burdelowe,niby kapielowe Wyglad prostytutki zakrywajacej sutki Palety szmineczki tusze I balety Zazdroszcza urody Z kafeterii pasztety... Ani z Nas pasztety ,ani Z nas kotlety My jestesmy sexy prawdziwe kobiety Zazdrosci Nas nie zzera,snu Nam nie zabiera A ciebie Corego trafia jasna cho!era Zadne z Nas hejterki,zadne bombardierki My jestesmy klasa-Damy Z kafeterki Nie hejtujemy,nie krytykujemy Wlasne zdanie Mamy I je popieramy Odrozniamy krytyke Od chamstwa I klamstwa Gowno Od swiecidelka sile Od poddanstwa W pas sie nie klaniamy,swoje zdanie mamy Jak sie nie podoba,to otwarta droga Ziarno Od plew odrozniamy,wartosciowe ogladamy A co pseudo bjuti,to sie nabijamy Bo kto publicznie sie wystawia Ten niech opini sie obawia A opinie rozne sa W narodzie Niewazne czy o mejkapie,modzie ,czy urodzie Wiec rachuj slowa Candy Brandy, Aby komentarzem dosadnym nie dostac dzis W zeby Bo zeby U Ciebie marnej jakosci Jak i uroda,I skora o*******eta W kosci Badz mila ,grzeczna I uczciwa To I cala Kafe bedzie CI zyczliwa Nie swiec cyckami I swiecidelkami Powiedz cos madrego,nie tylko glupiego Zachec widza do siebie ,a nie do cycka swego Bo narazie wychodzi Z Ciebie Bredzislawa cala Co to swiatowy jutjub zawojowac chciala Corega Candy Brandy to Twoje przymioty Bliskoznaczne obrazowi typowego idioty Roz rozowa glowa,pokombinuj troche Daj Nam troche kultury,nie zwykla radoche Bo jak narazie kanal ,kanalem odplywa Ten kto mieczem wojuje,Od miecza obrywa Internet nie zapomina droga Bredzislawo Zatem pozegnaj sie Z blichtrem,pozegnaj ze slawa... PE.es zbieznosc nazwisk,osob I okolicznosci zupelnie przypadkowa,nie majaca odzwierciedlenia W rzeczywistosc oczywiscie ,ot taki wierszyk o niczym (nikim...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.02 Jej torbę na leb haha Pierścień nie ona może daje w doope :) Nie mam pojęcia sama co on znia robi ,bo ona go traktuje jak pomiotlo nawet! On młodszy od niej no maskara. Chyba ze mu odpowiada ze ja zapnie w doope razem wciągnąć mogą coś ..Albo jest pedalem haha bo tylko cep by z taką był. Żeby ona miesza była dla niego i zakochana a ona go zlewa jak szmaciarza na oczach wielu ludzi w jej wyrazie twarzy aż widać wstręt jak ona mowi coś do niego, albo to udaje pod kamerkę a tak mu wlazi w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrazenie I weny walnely mi sie slowa RUSZ ROZOWA GLOWA mialo byc of course Mea culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.09 No ja to się nie podniose haha Piękny wiersz całą prawdę opisuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.13 Eee tam" befor "tez jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśliwiec stuknęło właśnie 20 tyś subskrypcji. Candy pewnie szału dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który to film gdzie jechała po pawianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam sie :-D czytalam to z 10 minut bo sie na raz nie dało :-D Dziewczyno marnujesz talent:-D toz to neonówka wysiada. Dziekuje, az mnie policzki bolą ze śmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet befor Jestem jakby after:) Candy wyzwala we mnie prawdziwe popedy,wena sie odzywa,wierszykow przybywa,dobrej nocy moje mile A Candy Niech se dziabnie Brandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:23 I reszty dziekuje,dziekuje,przy Brandy rozkwitam,nic sie nie marnuje Przepraszam za brak polskiej czcionki,ale Od lat nastu zagramanica siedze,prawie jak Brandy...choc prawie robi roznice.dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazwalyscie ten watek "Brandy", to juz sie usmiechalam. Potem padlo pseudo "przecenka", to malo telefonu nie oplulam! "Corega" to juz sie zwijalam ze smiechu, ale ten wiersz... MAJSTERSZTYK! :D jestescie zayepiste, uwielbiam Was tak jak Candy paletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Nas sie nie da NIE UWIELBIAC,a,ze jestes jedna Z Nas,to my Cie tez uwielbiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Majtki burdelowe, niby kapielowe" :D rozwalilas system i wygralas butelke Brandy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E Tam,bez Brandy nie pije brandy!:) Majtki burdelowe...cycki prawie nowe I jakie CYCKI...takie "wicki", no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 Zaczepiste raczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie za c***ja nie widze jej dowodu osobistego a zmusilam sie do obejrzenia tego smetnego vloga :-( Candy bo wiem ze czytasz-wez potwierdz na live ze oby napewno urodzilas sie po drugiej wojnie swiatowej bo nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od Przecenki i Corega :) oraz często zwe ja Prochnico brudasicą .. Ale Dziewczyna od wierszy to tutaj wymiata hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam brandy na bank znala hitlera osobiscie.te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.40 Hahahaahahahah Kurfa puszczam w majty hahaha za raz spróbuję odnaleźć ten film z dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,candy brala udzial w bitwie pod Grunwaldem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musze przestać się śmiać bo moje majty koronkowe nie są kąpielowe i PRZECIEKAJA KURFA HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy ty stara ruro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Screenshot_2017-01-31-23-47-41.png bardziej się nie da tego zrobić z tego co ja widzę to jest 1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:50 Nie da sie otworzyc,ale jestes pewna ze to 8 anie 6? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Jestem Od Brandy ,Pawiana I wierszy Jest jeszcze super pani Od streszczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×