Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ojciec Oliwii, jak się dowiedział ,że Pawian zniszczył Brandy aparat, to wysłał jej swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nie pamiętam kiedy ale wydaje mi sie że coś w okolicy filmiku w którym obsmarowała doope Fabianowi ,Kark zrobił jej niespodzianke i przysłal aparat poniewaz Fanian jej zniszczyl.Krotko przed dymem z misliwcową.Tak mi sie wydaje. Myslicie że do tego fagasa nie obsmarowala Fabiana?Ona godnosc to ona nie ma za 1p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej jest link do tego filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Pawian byl razem z Brandy na wakacjach w zeszlym roku w tej Hiszpanii! Nawet tam miga gdzieniegdzie, tylko Brandy wtedy go tak troche ukrywala bo bala sie wtedy jeszcze reakcji ludzi, ze wczesniej go gnoila a potem wspolne wakacje i to jeszcze u ex. A wiecie skad wiem? A bo to byla jej tajemnica z K.M, ale ze Brandy wygadala tajemnice, ze K.M zdradzila swojego meza to tamta w odwecie opowiedziala, ze Brandy wcale nie byla sama z dzieciakami w tej Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skąd masz takie info ze K.M zdradziła męża? Przyjaznilas się z Acc?????????? Ja słyszałam znów ze mąż K.m się wyprowadził z domu na jakiś czas tylko ze dom jest męża to dziwne żeby on sobie poszedł wydaje mi się ze Acc to zmyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge nic wiecej powiedziec, to sa miedzy innymi te "pewne fakty" o ktorych Coreg a mowila na swoim live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam live i tam nic takiego nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:37 Bylo bylo. Przypominam, ze byly DWA live'y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na livie nie było nic o zdradzie męża nic... Na drugiete film to była odpowiedzi na film K.M i to nie juz nie był live ,czytala tam z zeszytu bzdety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był live który kręciła koleżanka Acc Taka blondynka i mówiła kto ją YouTube kłamie ale tam też nie było nic o zdradzie. Ty chyba jesteś jakaś znajoma Karoliny i trochę nad wyraz macisz. Albo ci Acc zalazla za skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy-Brandy chętnie by zdradziła Pawiana tylko nie ma z kim :-( bo nikt jej niechce. Jest tak beznadziejna że musi trzymać sie Pawiana rekami i nogami:-) I dlatego piepszy bzdury.Z zazdrości:-) A poza tym to jesli tak bylo i faktycznie KM jej powiedziała to kawał z niej francy że opowiada takie rzeczy i nie istotne ze już sie nie kumplują. Niech sie martwi o swoje rogi,i niech sie bada na choroby przenoszone drogą płciową bo jej narzeczony przynieść coś może i ją obdarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny serio werzycie, ze jak k.m i acc sie kumplowały to jeli nawet to prawda to k.m przyznawalaby sie do zdrady meza obcej babie proszee was. skad wy te ploty bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w którym filmiku Pawian się oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nagrywek Acc na mesenger z tad te fakty są. Dlatego ciągle powtarza ze Wie jak u Mysliwec wygalda życie od.kuchni! Ze niby kochająca rodzina a tam się coś wydarzyło kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poslala jednej drugiej i poszło w eter to c***isała to albo zmyslila albo tak było ale znając Acc to zmyslila żeby oczerniac K.M Tylko ze jak poslala jedenj drugiej trzeciej to zaczęły między sobą o tym gadać i później juz połowa wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K.M znów rozpowiadala co wie o Acc obie sobie d**y obrabialy omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze Cie jakich nagrywek? nic konkretnie nie padlo wy nie widzicie ze acc lubi siac ferment? niech zobczy swoje pod nosem a nie zajmuje sie zyciem innych. Jesli nawet cos bylo nikt z nas nie wie co dokladnie. A moze teraz sa czesliwym malzenstwem? acc boli to ze ktos ma lepiej niz ona a w zyciu ? niech kazda zajmie sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Acc prywatnie wysyłala swoje gadki na temat K.M to przecież ze sto dziewczyn to wie dlatego z tych kanałów małych te wszystkie dziewczyny pouciekaly bo ta toksyczna p*****lety zmyslone slala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna która szybko poznała się na ACC i zerwała z nią całkowicie kontakt opowoidalaby jej aż tak prywatnie rzeczy jak zdrada, skoro ACC wręcz zarzucala Mysliwciwej ze tej nie chce się nawet napisać co u Ciebie słychać? No dziewczyny myślcie logicznie. To właśnie był główny zarzut ACC ze Myśliwiec jest zbyt zamknięta w stos. do niej. Więc gdzie tu pasuje historia o zdradzie, dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Jeśli jest jeszcze ktoś, kto wierzy w cokolwiek ACC to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przytoczonym filmiku Aga wspomina, że była z karkiem 3 lata. Jak to się stało, że jak tylko córka się urodziła to się rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze Corega nasiala jakiegoś fermenetu i nadal to robi ze niby coś wie a gowno wie . Ile one ze.sobą gadały 3 miesiące może to co Myśliwiec zaraz jej takie hity z życia niby opowiadała jakaś bzdura totalna. Serio ktoś ma fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dokładnie Acc to zmyslila żeby jej d**e obrabiać i stawiać w złym swietle. One się nie zdążyły poznać nawet a już był koniec znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie, jak nie wierzycie to nie, nikt Was nie zmusza. Napisalam to co wiem z pewnego zrodla i wiecej nie powiem. I tak uwierzcie mi, ze one sie sobie zwierzaly z roooznych rzeczy i dzieci ACC mowily na K.M "ciocia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Acc nie powiedziała nigdy jak się rozstała z karkiem i dlaczego. Przynajmniej nie kojarzę takiej spowiedzi bo jego to chwali raczej zawsze (karka) na Pawiana wylewa wiecznie wiadro pomyj. Ale podejrzewam ze Kark jej nie chciał bo jakby chciał to ona by go przyjęła jak Fabiana A jednak nie są razem czyli Kark nie chciał. Bo Pawiana takiego co ja ponizanie zdradza bierze a z karkiem takie super relacje ma niby hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak naprawdę było to ACC już dawno by to wszystko upublczniła żeby zdemaskować k.m nie raz sie odgrazala ze ona jeszcze pkaze jaka jest k.m i co? plecie tylko trzy po trzy. niech sie zajmie soba dziecmi i konkubinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat wiem ze mówiły ciocia bo jak miało być to spotkanie to Corega mówiła Oliwka jesień ze mną chce poznać ciocie Karoline i ja mała nie raz pozdrawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Acc się boi ze ta ja oskarżyć może bo po tym livie mysliwiec jej nagrala odp i powiedziała życia nie życzy sobie puszczania jej głosu bo to jest nie dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te filmy sa skasowane wiec nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×