Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Haha a pani od wierszy jest też na wątku u Aggie? Bo t tez ktoś tak.pięknie pisze. Ze.ja zawsze sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o wymyta Adzi heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Aggie bywam ale wierszyka nie nagrywam Bo Aggie nie daje mi takiego kopa Jak Ta CALA Brandy stara jelopa Aggie tez MA kota,ale cyckow nie ma Aggie nie szaleje jak Brandy Przecena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adzi przynajmniej Wymywa octem haha I w miarę o dom dba wymyta jest . Ale ta Corega przecenka to naprawdę ja nie wiem czy Hitler o niej zapomniał czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam Wam sie ze: Ja rymuje-ale nie hejtuje Candy ciekawie mnie socjologicznie Z pytaniem czy Moze byc bardziej patologicznie Dzieci Candy nie tykam -dzieci nie publiczne Ale Candy jak najbardziej-bo zachowane ma skandaliczne Ja naprawde Jestem Od Niej chyba Z 2 lata starsza,a czuje sie 20lat mlodsza (eygladowo)i 20starsza (pogladowo).Bo Candy nigdy BEFOR nie byla,jaka Ja Jestem AFTER Naprawde nie wierze,ze ktos tak Moze publicznie,prawie za darmo sprzedawac,swoja rodzine,wizerunek,glupote,mysli...itd itd...pod przykrywka "Rozmowy kontrolowane" spuscila litry jadu....Zatem darujcie czasem te moje rmy nie skladne,ale musze,no musze Bo inaczej sie udusze:) Dlatego pozwolcie,ze Bede czasem rymowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian jest znany Z tego ,ze rechocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.12 Masz potencjał haha Zacznij nagrywać na YouTube! Hahahahaah Ale szczerze Przecenka zgnite powinna z tych wierszy coś wynieść i zacząć je brać do siebie. Może by wtedy zmadrzala i się zmieniła. . Może jakoś wplyniesz na nią tymi pięknymi wierszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.09 O fuuuuj jaki napruty oczy aż mu biegają. .Ale też dziabnieta jest bo ma oczy wiedźmy. Ja jej Kurfa kupie miotle na ten 27 marca adres ma na YouTube tam widziałam i jej pośle NIECH WYD-UPCZA NA KSIĘŻYC BABYJAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rok starsza od naszej Brandy i ilekroć ją widzę, nie mogę się nadziwić że jest młodsza ode mnie. Mój mąż absolutnie nie wierzy że Brandy ma tyle lat ile głosi :) Ps. powinnaś pisać do jakieś gazety, marnujesz talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 60 lat i wyglada mlodziej,czym mozna tak gebe zniszczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga co niedomaga,powiedz nam jakiego masz haka na Pawiana? Bo na twoja rozklapioche na trzezwo nie poleci,nu nu no way :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysliwiec nie mieszka zmezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:29,,dziekuje slicznie,cmok jak smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC by zapewne chciała. To że nie pcha go przed kamerę jak Brandy Pawiana, to tylko dobrze o niej świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wątek o myśliwiec. A mieszka z nim bo w filmach jest ludzie co za bzdety siejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy brAndy vel przecenka morda spita ,włos spalony ,Pawian wręcz zadowolony! Dziś Corega zaszalala i majteczki pokazała, troszkę niby kąpielowe jednak bardziej Burde-lowe . Pewna siebie wręcz zawzięta, taka męda Pier-dolnieta ,chce po trupach iść do celu lecz ma mordę z PRL-u ,stara taka nie do wzięcia czeka wciąż na swego Księcia! Bo jej Pawian nie wystarcza ona musi mieć Pytona by móc byc zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież K.M mieszka z meżem idź rób zamęt gdzie indziej! Aaaa to jest celowe zeby K.M tu weszła i widziala ze się pisze bo durna Acc.nie wie jak to skasować. Candy ty tempa Niemoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakiś wątek o myśliwiec , siarce i miszmaszowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NastępnA. Idź sobie szukaj Widzisz tu gdzieś taki opis?- nie! To po ki c***j zasmiecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Miszmaszowej i K.M sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalnie zadałam pytanie , a chamska odpowiedz dostałam . Dzięki kafeterianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj https://www.youtube.com/watch?v=S0ySHaY4ihM pierwsze minuty filmu odrazu gada ze idzie na pocztę i pokazuje dowód w ręce ja widzę 27 03 1980 x 1:24 widać dokładnie datę taka jaką podajesz,ma laska 37 lat,koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy idz do tunelu aerodynamicznego na pol godziny,moze bedziesz wygladac na swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos specjalnie chce pisac o miszmaszowej zeby skasowali watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie watek o MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tutaj wchodzi o Miszmaszowej gadać i km od siarce to jest specjalnie nie odpisujecie nic bo zaraz będzie ze się o nich gada !!!!!! Olać te wątki niech sobie otwiera ktoś i inny i sobie znajdzie sam a nie tutaj specjalnie wlaza podsycac żeby laski pisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 Gdzie wątek idź i szukaj ale nie tu nie widzisz ze to wątek o Brandy Acc czy okulary potrzebujesz.? Tak jak wchodziły na inne wątki celem podpuszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×