Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
dopiero odczytałam wypowiedzi z poprzedniej strony, ok, już rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy Bredzislawa Bluszcz COREGA Candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś, że ACC podjarana pisała ci że Pawian się jej oświadczył, a na filmiku "zaręczynowym" udawała taką niedostępną, zero zadowolenia, wręcz olewatorsko do tego podeszła. Znowu grala pod publiczkę, jaka to niby powściągliwa i nieufna, a prawda taka, że sra pod siebie jak małe dziecko kiedy facet cokolwiek jej kupi i przyjdzie do niej z przeprosinami. Jak dzieci, ona mentalnie ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mentalnie to jest debilem zgnite pudło. Nie mogę tu napisać co wiem bo ona to czyta, wchodzi tu a mniej więcej wie co komu nagrywa. Chyba ze kazdemu to samo to się pogubić można. To jest chore babsko z obsesja na swoim punkcie. Udaje pod publiczke oczywiście ze tak ,w domu nie jest dla niego taka uwierz. . Jest słodka dla niego aż by Ci kopara opadła. Największy problem w niej to zazdrość ona słodzi dziewczynom na mesenger tym co nagrywają, a tym co nie nagrywają to znów posyla wiadomsci na te nagrwyajace ZE TAKIE KANAŁY NIC NIE WNOSZĄCE, ŻE NIC NIE WIEDZĄ NIC NIE MAJĄ. Tak właśnie ona robi OBGADUJE TE NAGRYWAJACE ŚMIEJE SIĘ Z NICH! !!WRĘCZ JE PONIZA NAWET CZASEM. taka właśnie szczera jest Corega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała Becie to tak obsmarowala ze ja podziwiam ta dziewczynę ze z nią rozmawia. Chociaż ostatnio chyba mało się udziela na kanale u Acc. A jak się ogląda te kanały których Acc nie lubi to będzie naokraglo nagrywala obrzydzala he i pchala się z wazelina w doope tak żeby tamte nie oglądać Absolutnie! !! Ona tego znieść nie może, lata po kanałach i patrzy która zostawiła komentarz i zaraz nadaje na mesenger DO NASTĘPNEJ - A TY WIDZIAŁAŚ TAMTA OGLĄDA JA KOMENTARZE ZOSTAWIA, NO JA ODBIJAM JA ODBIJAM! !! i tak w kółko, między każda zamęt sieje i wymyśla bo każda ma tylko do niej pisać ja uwielbiac! !! U niej nie ma przyjaźni ze jest paczka znajomych nie!onA jest numer 1 i ma każdegona wyłączność! Omamia ludzi i chce nimi sterować poucza ze się myla ze źle robią itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Becie obsmarowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze wypowiedzialy sie osoby ktore maja z nia prywatny kontakt. Nie myslilysmy sie dziewczyny.! Ale my nie ZAWISZCZAMY nie ZAWISZCZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zmieniałam o niej zdanie, raz byłam przekonana że jest wredna i kłamie, potem że może taka jednak nie jest, może się mylę, ale jak ostatnio wszystko zebrałam w tzw. "kupę" i wróciłam do poprzednich filmików, gdzie wiecznie ACC narabana z Fabianem i te jej "Rozmowy kontrolowane" przesądziły wszystko. Ja już zdania o niej nie zmienię. Dla mnie ona jest skończona i ogólnie widać że spada w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu i w styczniu to już o Beci non stop gadała. Ale ogólnie to od tamtego roku już zaczęła tak niby niby pół zdawkowo A teraz nie wiem co się na nią tak uwzięła. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becia to ta co sie z nia spotkala na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale koleżanka z niej kurcze. Ktoś się kiedys wkurzy i da screeny tych jej gadek na zapodaj. To wszyscy tu będą mogli czytać to albo zrzutke z mesengera zgrana . Nie jedna by się złapała chyba za głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.41 Tak to ta ! I Honey to ta chudsza. Ona nie umie w 3 ona musi mieć na wyłączność wiec obrala sobie Honey bo Honey jej bardziej w d**e się pchala. A Becia to taka spokojna stonowana, i widać nie ma konfliktu z nikim I u niej są te youtuberki na kanale się udzielają CO candy ich nienawidzi haha Wiec taki oto powód aby jej doope obsmarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak napisałam jej ze MM ostatnio zrobiła fajny makijaż to Aga mi odpisała że nie ogląda już jej bo 'vlogerki garkotłuki' nic nie wnoszą... a ostatnio wchodze na YT i co widzę u MM komentarz od Agusi... chyba utnę tą znajomość bo jak widać ona jest strasznie zakłamana. ona cały czas żyje znajomością z KM. jak temat schodzi na dziewczyny które nagrywają to odrazu KM to KM tamto... oj zawiszcza Aga zawiszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu tej Beci , to juz dawno darowalabym sobie taka znajomosc.Ze ta Honey tego nie widzi??? Nie powinno sie oceniac ludzi po pozorach, no ale sorry Brandy dala doooopy na kazdym polu I tyle...Tyle lat w UK, a nawet porzadnie etykiety nie umie odczytac.Zal.Zreszta po polsku tez mowic/pisac nie potrafi...och nie zawiszczam jej nie zawiszczam.Brandy juz raczej na YT kariery nie zrobisz, czy to z botoxem, czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 Jak Tobie Sie makijaze MM podobaja to ja nie mam pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co najlepsze ONA PSYCHOLOGIĘ STUDIOWAŁA HAHAHA zaczęła liceum ale nie kończyła ma podstawowke tylko :) Dlatego sprzedawala pamiątki nie miała kakretnej pracy, potem paznokcie robiła wyjechała dla kasy myślała ze Pawian to jej tam nie wiadomo co zapewni. Miszmaszowa obgadala tak też i do mnie ZE NIE JEJ BAJKA ZE NIE MOŻE PATRZEĆ NA NIĄ i wiele epitetow. I powiedziala ze się poklocily o jakiś tam film o wypowiedź na temat nagrywania. . Ale Acc bezczelnie wchodzi jak gdyby nigdy nic i tam jej pociska "słitasne" komentarze Dlatego żeby nikt nie myślał że to Acc juz z każdym zadarla to jest jej taki sposób UDAWAĆ ZE KAŻDEGO LUBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc i rady na zazdrosc by Kendi to jest choroba, cholerna, nieuleczalna, zazdrosc przekracza granice estetyki (?), doswiadczyla zazdrosci ze swojej strony jak i partnerow, nikt nie moze zwalczyc , ona byla zazdrosna, nie widzimy w co nas dobre, klapki mamy na swoja osobe ;), do piet nie dorownujemy tej za ktora facet sie obejrzal ;), nikt sie nie oglada za intelektualnoscia ;) Rady: nie porownuj siebie do innych, znajdz w sobie co najlepsze co nie pozwoli patrzec ci na innych (?) :), nie mow sobie ze jestes taka, sraka, owaka, z brakiem szacunku do siebie przed wojsko wyjsc nie wyjdziemy (?) ;), uwierz w swoja moc, zaakceptuj siebie taka jaka jestes, jaka cie bog stworzyl ;), zolzy sa, a ona jest taka dobra osoba ;), pracuj nad poprawa wygladu, dorownaj w swojej glowie komus kto ma fajny tylek, cwicz , zmien siebie zeby sie facetowi spodobac, kup sobie nowa sukienke, szpilki sobie kup, umaluj sie, nie patrz na dziewczyny jak na rywalki, nie dopasowuj sie, nie zmieniaj sie, ona nie chce byc typem osoby za ktorym jej facet by sie obejrzal (?) ... ;), zyj zyciem wlasnym...., nie szukaj dziury w calym, mloteczek miej zeby wybic zle pomysly z glowy, kazdy potrzebuje oddechu, powietrza, swiezosci...;), nikt nie jest czyjs, nie rob czegos pod kogos ;), badz soba!, nie daj sie zamknac w klatce, podlewaj wasz zwiazek ;), wprowadzaj powiew powietrza, rozmowa bynajmniej jest numer jeden, komunikacja musi byc na numerze jeden, bo sie nakumuluje i puuuu, nie ludz sie ze inni maja lepiej, panuj nad emocjami (hahaha), zapytaj, sprawdz, skontroluj, kontrola jest dobra, sprawdz mu telefon, zajrzyj w laptopa, pozytywne myslenie, w milosci trzeba dawac sobie po rowno, jak kolezanka ma fajna sukienke to tez ja sobie kup ;), auto sobie zakup,grunt to rozmowa i szczerosc, nawet jak sie staracie i sracie to do tanga trzeba dwojga...,unikaj sprzeczek, kto pyta nie bladzi, lampka wina, kac bedzie, skonsultuj sie z lekarzem ;) Tyle na temat zazdrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie nie podobają mi się makijaże MM ale ten o którym mowa wyszedł jej całkiem znośny (nie pamiętam który to vlog wybaczcie). nigdzie nie napisałam że wszystkie makijaże w wykonaniu MM są boskie. a wracając do tematu to nawet niw zdajecie sobie dziewczyny sprawy o jaki d**erel poszło ACC i KM. a Agnieszka rozdmuchała to do rangi wojny gangów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez obie mówiły że poszło o nie tak czesty kontakt. ACC jej to zarzucała, a KM przyznała,że nie zamierzała jej odpisywać na każde pytanie bo nie miała tyle czasu i nie jest taką osobą która pisze o wszystkim. Jak znasz inny powód, to napisz, bo pisanie że wiem ale nie powiem to takie trochę dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Jak masz tak bogatą wiedze na temat tej meliniary to się z nami nią podziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź zazdrosna ale zaglądaj w telefon haha kupuje sukienkę ona bredzi. JA SIĘ DZIWIĘ NP takiej dziewczynie o niku NESTA osoba na studiach inteligentna bardzo, przyjazna pamiętam ja z programu Ewy Jaworowicz bo jej mama była chora na raka i ona organizowała różne akcje dla mamy ..Niesty mam odeszła w tamtym roku. Dziwię się co ona widzi w filmach Acc jaki przekaz? Tolerancji? -nie sądzę. Miła jest bo trzeba być miłym? Ja mam problem obejrzec czasem 5 minut jej patolenia. Nie rozumiem jak osoby na jakimiś poziome oglądając ja mogą jej napisać ze ma ładne wlosy albo AGUSIU JESTEŚ MĄDRA SAMA PRAWDA AGUNIA JESTEŚ SZCZERA. NO ja czytając to Rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Jak ktoś wie, to niech powie normalnie, a nie przychodzicie i mówicie " a bo nawet nie zdajecie sobie sprawy, co ja wiem, ona powiedziała coś, ale nie powiem". Dziękujemy, jak chcecie robić sensacje i nic konkretnego nie przekazywać, to po co nam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi napisała ze się posprzeczala o spotkanie z "wickami" hahaHHHHaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się wiesza i nie ie zrobić kolejnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam no przeciez jest madra szczera piekna cudna ma.piekne wlosy, swieze lico, cudny usmiech, klase, gust, biust, skonczyla psychologie, zna biegle angielski,ma super narzeczonego,wyjezdza na zagraniczne wakacje. Przeciez jej prawde "wicki"pisza....nie czepiajcie sie....bo wyjdzie na to,ze zawiszczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc chce od dawna skłócić ze sobą dziewczyny nagrywające, ile się da nabuntować. Ona tym żyje, nagrywa się i nadaje na jedną, a potem idzie do niej i obgaduj tą wcześniejszą. Becie bardzo obgadywała, to się rozniosło już dawno, wreszcie ktoś o tym wspomniał. Pokłóciła się też z Pysią-ta już nie nagrywa, bo Acc ją wkopała, w goowno. Dziewczyna się dała podejść tej starej chytrusce. Nie jedna została obgadana, nie myślcie ,że Honey jest dla niej taka super, o niej tez się wypowiedziała ostro i obmyła jej dupę, dlatego nie mam pytań. Porażka totalna! Honey się obudzi z ręką w nocniku, a nawet w szambie ;-D Ostrzegam jasminovvvą i Agulską. Jak to czytacie to radzę wiać, puki jeszcze możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlo im niby o brak wiadomosci ze strony KM ale tak naprawde to ACC miala pretensje do KM ze ta nie odpisuje jej odrazu na wiadomosci tylko np wieczorem. a szale goryczy przelalo to ze KM nie odpisala naszej gwiazdeczce na jedna wiadomosc ( jak sie pozniej okazalo byla z dzieckiem u logopedy) ale oczywiscie ACC nie mogla ogarnac tego zagadnienia bo jak to jestes na konsultacji z dzieckiem i nie siedzisz na FB, skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde no napisala bym wam wiecej dziewczyny ale nie chce sobie smordu narobic bo cholera wie co trzepawicy do lba strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli poszło głównie o tą wizytę u logopedy, że ACC nie uzyskała wtedy od razu info od KM. No fakt, chore to. Ale chore w ogóle jest to, żeby oprócz swojej działalności na YT utrzymywac jeszcze jakieś prywatne kontakty. Rozumiem z biegiem lat, kiedy jakaś you tuberka widzi czyjeś wpisy pod filmikami, to bywa tak, że zaczyna się utożsamiać z tym kimś, może to nie to słowo, ale chodzi mi że widzi się bardzo zbliżoną osobowość do swojej i wówczas nawiązanie bliższej znajomósci ma jakiś sens, ale żeby tak z każdą która tylko komentuje jej filmy wdawać się w jakieś prywatne pogaduchy, to dla mnie jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dlaczego nie napiszecie acc co oniej sadziecie na yt? Trzymacie z nia kontakt prywatny dla jaj? to nie chore? nie lubie acc ale dziwie sie wam. Droga Acc jak mozesz mowic w filmiku ZAAKCEPTUJ SIEBIE!! taka jaka jestes? A ty to zrobilas nio nie sadze po tym jak zrobilas biust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×