Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gość
Było, było... dzis pójdę na usg to się dowiem czy byla owulacja czy nie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
To dorzeczu Klara bp przyjmniej masz komfort psychiczny ze nawet jak była to wykorzystałas ten cykl na maxa :) Emenemsik wiem też mi się marzy bo jestem z natury blondynka i musze codziennie malować brwi bo są jasne ale tak jak mówię tu u mnie nie mam gdzie tego zrobić :( No jeśli chodzi o mnie to się dobrze czuje wielkich zmian nie zauważyłam oprócz właśnie gazów wieczorami i trochę większym apetytem w sensie że budzę się o 4 i jestem głodna :D ale wytrzymuje do 8 :) wczoraj już na szczęście 3 razy tylko brzuch bolał dziś jeszcze nie na szczęście :) jak bym chciała żeby moja Pani doktor coś zobaczyła w piątek.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Właśnie dziewczyny mój Shih Tzu ostatnio ciągle się do mnie przytula, kładzie się przede mną i do brzucha się tuli. Nie robił tak wczesniej, Już mówiłam mojemu, albo ode mnie czuję jakiś instynkt albo czuję dziecko w brzuchu. Dzicko też pewnie czuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Gosc9876- 2 tygodnie po terminie miesiączki test musi wyjść. Chyba ze masz nieregularne cykle lub pozna owulacje. Dziewczyny dobrze radza, zrób betę . i tak się sprawa wyjasni i tak więc lepiej wcZeśniej wiedzieć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica ja z farbowaniem czekałam do 2 trymestru, ponad 3 miesiące z odrostem! Czujecie to :-p Bo robię blond . i to jeszcze wzięłam inną farbę, żeby była bez amoniaku. Rozjasnanie proponuję tylko u fryzjera. Chociaż u Ciebie to dopiero poczatek, jeszcze plod nie pobiera od Ciebie wszystkiego. To jak chcesz zaryzykować to próbuj ale też jak najszybciej, bo później może być większe ryzyko. I lepiej zrób tak żebyś nie musiała często odrostow poprawiać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dziewczyny wiem że tak jest z instynktem ale niemyslalm że już. Wiecie ze mój piesek który odszedl w wakacje gdy miałam wypadek mały w domu to nieodstepowala mnie na krok tuż przed nim i dzień przed tym jak zaczol się poród cały czas była obok mnie normalnie to leżała u siebie a wtedy krok w krok za mną. Potem mówiłam ze ona przewidziała mój poród. Moja gin nawet niewezmie na fotel przed 6 tyg ona mowi ze niema sensu bo i tak jest to wróżenie z fusow więc chyba wogole w poniedziałek pojadę zapisać się na początek lutego . Co do ciazowych spraw to kometnie nic trochę podvrzusze boli i piersi wrażliwe ale jem zupełnie normalnie tylko jak i w pierwszej ciąży czuje ze szybko bede musiała zrezygnować z bielizny ładnej na rzecz wygodnej bo tam wyjątkowo wrażliwa jestem i nawet koronka mnie drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Iza to pewnie się wstrzymam z farbowaniem bo nie mam odrostow tylko ombre wiec na razie w niczym mi nie przeszkadza a jak już za farbuje to będzie miała kłopot bo odrost trzeba pokryć :) Madzia ja juz zrezygnowałam z koronki bo w pełnej bieliznie czuje się bardziej komfortowo :) Jesli chodzi o mnie nawet jak wyjde z kwitkiem od lekarza to bede miala komfort psychiczny ze bylm a i tak mam wolne wiec nie zalezy mi jak jic nie zalatwie :) Tez marzy mi się piesek ale mąż jest mega anty wiec może kiedyś jak będę miała swój domek to pomyślimy :) oho juz pierwsze apsik za mną.. żebym tylko nic nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica dbaj o siebie ale ja Ci powiem że kochanie też może nic nie oznaczac, ja od początku ciąży kicham kilka razy dziennie :-p ale ja lubię kichanie już się przyzwyczaiłam i nie martwię sie :-D Także możesz też tak mieć. Ale bierz witaminy w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
No może masz rację :) staram się zjeść na kolacje kromke chleba z czosnkiem i pije sok malinowy :) Dziewczyny jakbyście wiedziały jak mnie moja szefowa wkurza. .. wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica wiemy. Mój szef mnie tak wkurzal o Boże... Ale nie denerwuj się. A ja dziś idę. na siłownię czuje się dobrze i idę z koleżanką trochę się poobijam trochę pocwicze. Hihi. Lwica dobrze ze masz tak lekarza ze zobaczy co i jak. Ja moja znam i wiem że ona boi się robić nadzieję wcześnie. Zobaczymy jakoś te 2 tyg przeżyje. Chcę już być po badaniu a najlepiej po usg i moc powoedziec mamie bede miała wtedy łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już nie wiem co chodzi z ta moja owulacją. tydzień temu miałam w prawym jajniku pęcherzyk 19 mm, dziś 13mm i 15mm (lekarz powiedział ze się zmniejszył). A w lewym tydzień temu nic nie było a lekarz mi dziś mówi że owulacja była z lewego jajnika a lewy jajowód mam niedrożny więc co mam myśleć, są szanse na ciążę? Testy nie pokazały owulacji. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Mój mąż mówi ze kiedyś wpadnie do mnie do pracy i udusi babkę bo widzi w jakim stanie do domu dzień w dzień wracam. Madzia pewnie ze idź szczególnie ze nie jesteś laikiem tylko chodziła na silkę regularnie a skoro dobrze się czujesz to nie ma żadnych przeciwwskazań :) Super jakby mama juz wiedziała bo pewnie odciążyla by cię od niektórych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara zawsze są szanse :) myśl pozytywnie ! Pamiętaj ze wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz wiele się udaje :) Wiem z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Czesc dziewczyny. Ja 3 dzien mecze sie z grypa żoladkowa:( Moj maz ciagle upiera sie zebym zaczela brac jakies witaminy dla ciezarnych i zastanawialam sie nad femibion, brala moze je ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Słoneczko ja niewiem jak to jest Iza bierze chyba jakieś witaminy mój gin ekolog twierdzi że jedynie folik jeżeli ma się zdrowa dietę a witaminy ewentualnie dopiero po badaniach krwi. Z nim też bede ustalać jak coś suplementacje żelaza z którym miałam problemy po porodzie. Siłownia była super poza tym ze jakieś faldy mam.... Normalnie wyglądam niby a jak ciuchy na siłownię założyłam o Boże cycki się wylaly brzuch jakiś napompowany jakbym okres miala. Dziewnie tak niepodstakiwalam i robiłam pośrednie wersje ćwiczeń żeby jednak ćwiczyć ale niezmeczyc się jakoś przesadnie. Ps mąż mnie wkurza.... Mógłby być na miejscu mam potrzebę poklucic się z nim strzelić Focha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Słoneczko raczej nie. Najlepszy ginekolog w Polsce profesor Dębski mówił mojej znajomej ze jak nie są witaminy kobiecie w ciazy potrzebne to tylko się przez nie tyje. Tylko folik. Madzia a kiedy mąż wraca ? Moj ostatnio ma tyle do mnie cierpliwości ze nie mogę go sprowokować :p maaaaasakraaaaaa ale mnie dziś zgaga meczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ja biorę -mama dha. Ja mam skłonności do braku witamin a nie chcę żeby czegoś zabrakło mojemu maleństwu. dietę mam średnia więc biorę suplementy. Poza tym są witaminy np D albo właśnie bardzo potrzebne kwasy dha, które ciężko dieta uzupełnić. Ja od tego nie tyje. Także jak uważasz :-) Ale spokojnie jeśli się okaże ze jesteś w ciąży to sobie ewentualnie wtedy zapytasz lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Klara musi być problem z tymi jajeczkami. Albo nie pękają albo ten pecherzyk co został mniejszy to już ciałko żółte . może poszukaj jakiegoś dobrego lekarza żeby pomógł w tej owulacji?jak jajnik niedrozny to na pewno bardzo małe szansę że z tego coś wyniknie. Są babki ze czekają aż będzie owulacja z tego drugiego jajnika. Ale powiem Ci ze mój lewy też jest pechowy. Teraz się udało zajść z prawego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy jak miałam robione usg to miałam potwierdzaną owulację i pęcherzyki mi rosły normalnie. mogło cos się zmienić? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara szczerze nie mam pojęcia co jest u cb grane :( ale oby jak na szybciej było wszystko wporządku chociaż ja też miałam teraz owulacje z jajnika który rzekomo jest niedrożny a widzisz udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tak miałaś? bo już się pogubiłam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Mogło się zmienić po poronieniu.:-( Ale może to tylko taki miesiąc... Nie wiem sama. Ale ja bym na pewno sprawdziła .ewentualnie poczekaj do kolejnego cyklu, każdej kobiecie może zdarzyć się że pecherzyk nie pęknie. Ja po poronieniu miałam po 4 w każdym jajniku nie pekniete. Aż się przestraszylam, ze mi się torbiele porobia. Miesiąc później poszłam do innego lekarza żeby to sprawdzić i było wszystko ok. Wtedy zaszlam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Byłam u lekarza i na 7 lutego mam wizytę najwcześniej 2 luty mógł być ale kompletnie godziny mi odpadaly więc aż do 7 muszę czekać ale lekarz stwierdził że przynajmniej wszystko już będzie wiedział i usg zaraz potem będzie więc jakoś przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny stanęłam na nogach bo zaczynam znowu się starać od 9dc a mam już 11dc .....miałam iść do ginekolog jutro ale nie mam urlopu i lipa :( kupiłam witaminy dla siebie i męża i na spokojnie chcemy się kochać codziennie. Kupiłam też testy owulacyjne... Najlepsze że maza poprosiłam o to i kupił ale testy ciążowe ehh ci faceci a powtarzałam mu że ma patrzeć i czytać co kupuję.. więc mam już 3 testy ciążowe może nie będę musiała wszystkich używać zobaczymy ... Biorę przykład z ciebie Iza i unoszę nogi po przytulanku :) nawet mąż do mnie wczoraj mówi po przytulanku szybko nogi do góry tak się uśmiałam że szok :) ale i tak w następnym tyg pójdę do gin zobaczymy co powie. Boję się porażki kolejnej ale trzeba dalej próbować. Czytam was dziewczyny codziennie naprawdę super że wam się udało :) ja mam też taki problem że nie mam dobrego gin tutaj a jak jest to na wizytę prywatną czeka się 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza u mnie niby pękł teraz ale nie w tym jajniku co trzeba. ten co był największy to wogóle znikł ale inny pękł. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Tak Klara w tym cyklu tak miałam. Orzeszek to powodzenia życzę i trzymam kciuki mega mocno :) testy owu fajna sprawa z nimi łatwiej trafić na ten dzień :) Madzia 7 luty ? Wow to poczekaj trochę ale u mnie pewnie to samo będzie więc będziemy się wzajemnie wspierać do pierwszej wizyty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica ja mam później bo najpóźniej owy była. Słoneczko miała jakieś 3 dni przede mną i dopiero na koniec stycznia ma wizytę. Ja mogłam pokombinować i mieć 31 ale mogłoby się okazać że nic ta wizyta nie da więc wolałam termin gdy na pewno dostanę pewne info co z fasolką i skierowanie na badanie jak coś i termin usg. A ty jutro idziesz prawda? Słoneczko a co tam u ciebie? Je obawiam się tylko tego ze mamą wyczai ciążę bo to będzie 8 tydzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Klara to ja zupełnie nie rozumiem .. Orzeszku 3mam kciuki :-) Ja rozmawiałam raz z Misska, ciężko pogodzić 2 dzieci i ma mało czasu. A miczka zaraz rodzi :-D Madzia ja też mam wizytę 7go lutego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska
czesc dziewczyny :) nie wiem kiedy nadrobie ten stracony czas z Wami ehh ale teraz to wogole nie mam chwili dla siebie -po trzech tyg od porodu wkoncu do Was weszlam. Izus Koty i Psy jak kobieta jest w ciazy to tak robia spia i tula sie do brzucha, one wyczuwaja wibracje i fale dzwiekowe o iles razy lepiej od czlowieka i wiedza co sie swieci ;) Lwica czy dobrze zrozumialam, udalo sie?? Jezeli tak to mega Gratulacje !!!! i pewnie kolejny menszczyzna (hehe) zawita na ten swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×