Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gość
Iza a jak mam to zobaczyć, nie wiem? Wyślij mi lepiej na pocztę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Miałam jedną nitkę brązową.... Na papierze ja chyba umrę do pierwszej wizyty a do usg zdarze może nawet dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia wiem że to trudne ale ty nie możesz się stresować tak mocno. Musisz zacząć myśleć bardzo pozytywnie i wszystko będzie dobrze. Zajmij się czymś ciekawym żeby o tym nie myśleć za bardzo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia jedna brazowa nitka to jeszcze nic strasznego. Masz luteine w domu ? Mnie też boli podbrzusze i to czasem dość mocno i wtedy biorę nospe żeby te skurcze przeszły. Poza tymi gazami wieczorem i bólem piersi tez żadnych innych objawów. Jaa mamie powiedziałam :) mamy ze sobą super kontakt wiec nie wyobrażałam sobie żeby nie wiedziała o moich 2 kreskach :) Emenemsik fakt może LEPIEJ wstrzymać się 3 miesiące ale nie jest powiedziane ze absolutnie nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ja dopiero jutro mam termin okresu więc nikt nie wie jak będzie ok to jutro mąż się dowie. Rodzicom chciałam powiedzieć w Walentynki. ... Albo inaczej jak bede po wizycie u lekarza. W sumie to nie nitka jak wytresować papierem po sousoaniu to jest taka odrobinka brązowa jakby niewiem co niepanikuje... Nie mam czasu syn ma zapalenie oskrzeli jest cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Jak ja nienawidzę tego słownika.... Nieważne ostatnio tak przed okresem mialm ale dużo dużo różu więcej więc zobaczymy mam nadzieję ze bedzie ok. Ostatecznie może to normalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Niestety posiadanie dziecka bycie samej z 2 latkiem nie pozwala leżeć i odpczywac e nocy wstawalam milion razy spiąć na podlodze trzymając go za rączkę więc może to być powód... Jednak pierwsza ciąża jest łatwiejsza już to wiem na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia na pewno nie jest ci łatwo szczególnie ze jestes w domu sama. Ja cie np podziwiam nie wiem czy bym tak umiała. Swoją drogą masz strasznie długa druga fazę lutealna albo mi się tak wydaje bo u mnie to 12 dni max 14. Mi w niedziele mina termin @ . U mnie w sumie żadnego plamienia nie było ale teraz tak się mówi o pustych pecherzykach o pozamacicznej i w ogóle ze sama boje się czy na pewno wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Nie lwica chyba w miarę jest bo owu była 2 albo 3 a jutro termin @ więc te 14 dni moze 15. Dzięki lwica ja ci powiem ze na poczatku sama siebie podziwialam za bycie sama a przed żonami marynarzy czy samotnymi matkami to bije pokłony ja niewiem jak one dają rade. Na szczęście mama jest. Mam nadzieję ze synek mnie niezarazi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza wysłałam ci zdjęcie moich testów na maila, zerknij jak bedziesz miała chwilę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Haha ja też nie planowałam mdłości :-p wymiotow tym bardziej :-p Pamiętasz jak mi mówiłaś jak to jest w ciąży zle i ciężko ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Cześć dziewczyny. Dzisiaj bylam u lekarza, narazie nic nie widzial, twierdzi ze cos sie dzieje ale rownie dobrze moge dostac miesiaczke na dniach bo beta niska byla. Kazal mi zrobic w srode bete i przyjsc na wizyte 30.01. Ale dzisia nie wytrzymylama i po wizycie zrobilam bete. Wzrosla mi od czwartku z 44 na 109 wiec chyba jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
No to super słoneczko :) ja też nie planuje mdłości ale wszystko wyjdzie w praniu :) dziś mi w sumie strasznie ciężko po obiedzie na żołądku było ale przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza no ja w ciąży miałam wszystkio poza mdlosciami od wypryskow po henoroidy więc mdłości w sumie były by najprzyjemniejsze... Ja test zrobię jutro rano w dzień miesiączki zobaczymy co pokaże. Orzeszek przyrost w ciągu 48h powinien być 66% a w ciągu 72 podwoić się gdzieś tak czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszku widzisz jak o tobie myślę .... Oczywiście to o przyroscie do słoneczka było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Dzieki dziewczyny za wsparcie bo od meza to tylko ciagle slysze jakies pretensje. Dziwnie spokojna jestem, a zawsze byle pretekst i wybuchalam a teraz jakos nie, nawet dziecko mnie nie denerwuje:) Od kilku dni mam zawroty glowy i mdlosci ale i tak jest lepiej niz w pierwszej ciazy bo tam caly czas wymiotowalam i przez 3 m-ce schudlam 3 kg. Teraz meczy mnie tylko bol piersi i troche zgaga ale pocieszam sie ze niedlugo to przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A mnie wnerwia mąż do granic możliwości.... Niewiem co zrobię jak jutro ten test nie wyjdzie. . .. chyba jak coś to nie jestem na to gotowa. Wczoraj cały dzień czułam jajniki a dziś nic kilka razy zakulo. Cóż zobaczymy co będzie rano... Słoneczko a ile ma twoje straszne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia nie ma opcji żeby nie wyszedł :) spokojna głową :) dziewczyny a kto rej z nas mężowie nie wkurzają ? Mój póki co idealny odkad test pokazałam ale pewnie wkrótce odejdzie mu cierpliwość i tez się zacznie :) widzę ze wśród ciężarnych tylko ja jestem laikiem? Czy Iza ty tez jesteś w pierwszej ciąży ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No obyscie nie mialy tych mdłości. Moja bratowa w 2 pierwszych ciazach nie miała dolegliwości a w 3 miała mdłości, zachcianki i wszystko inne . nie ma reguły. Ale ja Ci powiem że to jest masakra, na pewno do najprzyjemniejszych nie należy ;-) jeszcze jak opiekujesz się dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Mój facet ma cierpliwość. Nigdy nie zwrócił mi uwagi ze marudze czy coś. A mówię mu bardzo dużo na temat tego jak się czuję :-p nawet ostatnio zrezygnował z oglądania tv w nocy bo ja nie mogłam spać przez to. A wiem że to dla niego masakra :-p Lwica ja kochana jestem właściwie w 2 ciąży Ale tamtą poronilam 2 tygodnie po tym jak się dowiedziałam więc i tak wszystko jest dla mnie nowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A mnie mój wkurza bo go niema bo wiecznie pracuje bo je kapie się czy coś jak ja mogę do niego zadzwonić bo mały akurat się bawi czy coś takiego wiem że. niby nie jego wina ale tak mnie wkurza..... Co do jutra się okaże jak będzie ok to wyjdzie tak że mąż bedzie ze mną 1 ciążę bo w pierwszej wyjechał jak byłam jakoś w 4 mieisacy i wrócił jak 8 się kończył a teraz wróci jak bede jakoś w 5 czy 6 więc obiecuje uroczyście ze bede najwredniejsza ciężarną na świecie żeby te 6 miesięcy sobie odbić.... Hahah. Taki żarcik. Niech już będzie jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
A tu jak na złość nie będziesz miała na co nakrzekac mężowi bo będzie czuć się elegancko :-D to Cię wtedy mąż będzie na rękach nosił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Lwica polska gratuluję !!! Super z Madzia wam wyszło :) naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ale to nawet nie o narzekanie chodzi.... Po prostu wtedy np w 7 miesiącu nie miał mi kto lodów z zamrazalnika podać... I teraz mam nadzieję ze nadrobi to. Zwłaszcza że za pierwszym razem przyjechał tydzień przed porodem jak się okazało więc za bardzo nieodczul moich ciazowych zachcianek. Iza a jak u ciebie w ogóle co wcinasz? Ja pamiętam jak na bazarku naszło mnie na ogórka kiszonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolajna
Hej kochane:-* moge do was dolaczyc?? O dzidzie staram sie juz trzy lata... Opadam juz z sil:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Zrobiłam dzisiaj ostry trening i nie mam siły wstać z łóżka dziewczyny! Hahahaha tak ostrego to nie miałam!! Zwiększyłam wszystko dwa razy,musiałam odreagować, aż płakałam z bólu haha, wiem głupie :) dzisiaj jeszcze spotkalam była przyszła teściowa mojego faceta,kobieta działa mi jak i cała rodzina na nerwy! Mówi do mnie " już brzuszek rośnie? Co wzielas go na kasę " nie wiem o co jej chodziło bo ani ja ani moja rodzina nie jesteśmy bogaci,przeciętni ludzie co zarabiają najniższa + ja mam premie ok.300/400 zł. A on na najniższej jest. Jakaś g**pia ona jest i nie wiem co miało znaczyć to że wzielam go na kasę. Widzicie u mnie małe miasto i każdy o każdym wszystko wie,nawet ze "w ciąży jestem" a wszystko przez to że byłam na usg, raz w msc chodzę bo kiedyś miałam problemy z żołądkiem i monitoruja mi, dietę mam itd. Chociaż i tak słabo jej trzymam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Karolajna witamy Em widze że twoja teściowa to chyba zaginiona siostra mojej. . Dla śmieszności temu gatunkowi już tak zostaje niezależnie od okoliczności. Moi teście i rodzice mają podobny stopień majetnosci a i tak uważa że sprawilam że jej syn jest materialista. Co do treningu... Boże jak mi brakuje pumpa od 2 miesięcy praktycznie niedotykalam sztangi a taki pozadny trening po którym uda płoną i ma się wrażenie że bocepsy rozsadzi... Jednym słowem rozumiem że potezebowalas tego odreagowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia nie mam zachcianek, apetyt tak sobie, jem tylko tyle żeby głodna nie być :-p i jem to na co mam ochotę a nie ze czegoś mi nie wolno itp. Chociaż zauważyłam że kwaśne mi nie podchodzi. Hej karolajna. Współczuję .. A znacie powód? Pewnie robiliscie jakieś badania jeśli aż 3 lata nie wychodzi?nie będziesz się denerwować ze są tu dziewczyny które są w ciąży??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Emenemsik masakra!!!! Odpowiadaj jej też złośliwie . wredna małpa. U mnie na wsi jest podobnie , plotki się rozchodza, każdy coś dopowie od siebie... Dlatego ja trzymam jak najdłużej w tajemnicy wszystko . sąsiedzi chyba nawet nie wiedzą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dobra są dwie kreski. Ale powiem wam ze ten bobo to jakaś lipa te kreski takie brzydkie nawet kontrolna ta ciążowa jaśniejsza troszke we nie tak jak przy czwartkowym teście 10 mlu że znikający cień tylko no tym dziś 25 mlu jest normalna kreska ale chyba kupię Pink na pamiątkę jak coś i zrobię w czawartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×