Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Lwicapolska
Oj widzę już jak to będzie z tym naszym przybiera niem na wadze jak ty masz zamiar ćwiczyć :) mi się tam do tego nie pali ale z tego co wiem to możesz jak robiłaś to wcześniej ale wstrzymaj się do pierwszej wizyty żeby lekarz potwierdził ze wszystko ok i możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica w ciąży niewiele z wagą zależy od nas można ćwiczyć i tyc albo leżeć i mieć 2kg do przodu... W pierwszej ciąży przytylam niecałe 8 kg ale w sumie wcześniej przytylam więc powiedzmy ze te 11 kg. Siłownia przez ostatnie miesiące głównie była dlatego że po ciąży został mi ból kręgosłupa w odcinku ledzwiowym i musiałam wzmocnić brzuch i plecy przed następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Aha rozumiem ale ja juz qiem jak to bedzie wygladalo bo wiem jak wyglada u mnie w rodzinie. Kurde gdzie są wszystkie dziewczyny ? Jak tam u was ?? Iza Orzeszek Emenemsik Miczka Klara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Odpoczywają... Dzieci lulaja do snu albo niewiem... Sobota spędzają czas z rodzinką. Ale co jak będzie wyglądało??? W twojej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
U mnie niestety siostry po 25 30 kg tyły. . Niestety taka natura wiec juz dziś się nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Nastawić się możesz ale różnie bywa czasem jedna kobieta w dwóch ciazach raz tyle 30 kg a raz 8. Czy to ważne potem i tak wszystko spada. Ja mam nadzieję ze tak nieprzytyje bo jestem niską i jakbym przytyla 20kg to bardzo bym to odchorowala ... Ale zobaczymy ważne żeby babelek był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Widzisz Madzia ja teraz jak postanowiłam wziąść się za siebie to zaszłam w ciążę i lipa z odchudzania :) ale wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia jak do tej pory ćwiczylas, to ćwicz tylko bez ciężarów i odrobinę delikatniej. :-) Masz rację że nie mamy wielkiego wpływu na to ile przytyjemy. Wiadomo jedzienie to jedno ale drugie to są wody plodowe( iektore kobiety mają duzo, inne mniej) ciężar dziecka, łożyska itd. Pewnie to co związane z dzieckiem zostaje w szpitalu a tluszczyk zostaje z kobietą na dłużej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Mój synek zaczyna kaslac. .. No najgorsze co może być początek ciąży jeszcze niepotwierdzonej a w domu infekcja wiedział że tak będzie już w czwartek to czułam.... Może przetrzymam go w domu 2 dni żeby się nierozwinelo w chorubsko a sama hm co tylko sok z malin itp zostaje nie? A co do wagi hm hm jeszcze hormony itp niektóre kobiety puchna woda się zatrzymuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia u mnie jeszcze gorzej bo mąż ma angine ropna.. mam nadzieje ze nie przejdzie to na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
O Boże to umierający jest jak znam facetów!!! Hm mam leki z poprzedniej jego choroby więc od dziś akcja leczenie może zniszczymy w tym stadium ps ludzie są nienormalni przyprowadzaje te kaszlace dzieci do przedszkola i wszyscy w koło chorzy. .. Lwica wiem że to zabrzmi śmiesznie ale kup maseczke sobie i spijcie osobno leczenie w ciąży to masakra totalna częste mycie rąk wietrzenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
To wcale nie brzmi śmiesznie. Wiem ze ciężko się leczy kobiety w ciąży. Dziś u mnie akcja wietrzenie :) dziś zrobiłam drugi raz test :) || kreski, nie się nie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja! Lwica gratulacje!!!!! no to się zmówiłyście dziewczyny. U mnie test owulacyjny wczoraj pokazał już widoczna kreskę, ale jeszcze nie ciemną więc owu na dniach. Po południu zrobię i zobaczę jak dziś. Ten mój cykl jest trochę dziwny bo nie mam żadnych dolegliwości bólowych, tak jakby w jajnikach nic się nie działo a zawsze je czuję. śluzu płodnego tez nie widać a zawsze mam a jeszcze dodatkowo wiesiołek brałam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A ja byłam w aptece bo sól do nebulizacji się skończyła i kupiłam test chciałam taki żeby w plastiku był i strumieniowy i co jedyny który był to bobo test i się uśmiałam bo ma napisane ze wykrywa 2 dniowa ciążę hahahaha. Zobaczymy chciałam żeby został na pamiątkę ... Ale może jak coś kupię inny jeszcze. Jak będę miała czas iść do drogerii i powybierac sama. W ogóle to myślę czy w tym tyg ma sens iść do gin w sensie ja mam na nfz i jak idę to ona mi mówi na kiedy mam się zapisać konkretnie. A lwica ty kiedy się wybierasz? Iza tak mi się wydaje że jak cwiczylam to dalej mogę tylko brzuszków czy spiec brzucha zanim do lekarza nie pójdę nie bede robić. A jak twoje mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Klara ja w tym cyklu nie zauważyła. śluzu plodnego a jamniki poczułam dopiero w nocy gdy test owu wskazał 2 ciemne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Wr... Slownik jajniki nie jamniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara u mnie tez nic a nic zero sluzu i bólu wiec może taki urok tego cyklu :) Madzia w pt idę do lekarza na nfz i się umowie na konkretną wizytę jak nic nie będzie wiadomo i jutro będę się umawiać do prywatnego ale w takim terminie żeby było już serduszko żebym 2 razy nie płaciła nie potrzebnie :) Klara to jak pewnie dzialasz od dziś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica a po co prywatnie? Ja może też w piątek podjade żeby umówić się ale znając mojego lekarza to napoczetek lutego każe dopiero się zjawić jak będzie 7 tydzień... Boże za 2 dni termin @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miesiącu działamy co dwa dni od 10 dnia cyklu aż do końca bo ta owulka u mnie późno jest, dziś 19 dc a jeszcze nie było. Iza zrobiłam przelew już. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Bo ta moja na NFZ jest spoko ale nie na tyle żebym chciała żeby prowadziła moja ciążę. Do niech chce pójść żeby się upewnić ze wszystko ok a potem umowie się na wizytę prywatnie i juz u tego doktora zostane. Klara trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Klara i dobre podejście. Może jak lwica kolacyjka dla meza czy cos hihi. A ja idę na rekord dziecko chore śpi ja w łóżku też idę spać... Śpię po 10 h i od 15 ziewanie. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Dziewczyny z całego serca Wam gratuluję! Oby wszystko było dobrze i czekam na fotki waszego usg! Ja niestety zostanę chyba ostatnia :( ale trudno :) dopiero dzisiaj zobaczylam ze nie wzięłam tabletki wczoraj :( a było napisane że wziąć jak najszybciej ale nie dwie na raz.... Wczoraj było przytulanko.nie wiem co mam zrobić. Dzisiaj wziąć jedna czy wcale czy jak? W necie nic nie ma :/ naczytalam się o waszych szczęściach i korci mnie żeby odstawić diane :) ogólnie jestem jakoś tydzień po @ więc nie wiem, mam dużo śluzu i takie brązowe małe glutki czasami. Ale śluzu tak sporo serio. Nie znam się na tym wszystkim ale czy tabsy nie zatrzymują owy i nie zatrzymują tego śluzu? Mam wrażenie jakbym miała teraz. Bo przy owy jest dużo śluzu czy mało?jej! Ale ja głupie pytania zadaje. Wg.kalendarzyka zawsze w dni płodne miałam bardzo mokro. Może dlatego nie mogę zajść w ciążę bo zle coś liczę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em bierzesz tabletki to niekombinuj. Przy tabletkach niema owu czasem jednak są wpadki ale to głównie w trakcie choroby wtedy tabletki czasem zawodzą. Tylko pytanie czemu jak skończysz brać tabletki to 3 miesiące masz się zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia mdłości coraz mniejsze. Czasem przy myciu zębów mnie rwie na wymioty. I muszę myć żeby po wszystkim co zjem albo gumę owocową biorę :-) to chyba kwasy zoladkowe, może jest na to jakiś sposób?? przed Wami teraz te uroki :-) Byliśmy na rodzinnej imprezie i brzuch został oficjalnie wymacany :-D Chociaż chyba tego nie polubie żeby mnie wszyscy glaskali po brzuchu... Madzia Tobie przeszkadzało? Emm nie dziwię Ci się ze korci.. Ale tabletki mają za zadanie hamować jajeczka. A nawet gdyby się udało to lepiej nie bo masz burzę hormonalną i przecież są przeszkody to lepiej nie ryzykować. Dasz radę, już tak długo wytrzymałas :-* Ok Klara , będę do starała jak najszybciej wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Emenemsik dziewczyny mają rację nie kombinować :) tylko właśnie dlaczego musię się zabezpieczać 3 miesiące ? Zależy jaki masz sluz biały raczej wyklucza owulacje bo wtedy jest taki jak białko kurze go jajka może jak juz zaczniesz się starać kup testy owu widzisz Madzi pomogły :) Iza nie wiem jak u Madzi ale u mnie na razie totalny spokój jedyne co mi strasznie przeszkadza to gazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia a ty możesz wstawić tu zdjęcie tych testów owu, chciałabym zobaczyć jak ciemniały u ciebie w tym cyklu co zaciążyłaś bo mi coś w moich nie pasuje. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
20161015_071334.jpg Klara ja mam swoje testy. Zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Madzia i Lwica, powiedziała że lepiej przez 3 msc nie zachodzić w ciążę po tak silnych hormonach, bo lepiej odstawić po 3 msc i się starać nic po pół roku, po pół rocznym braniu trzeba zrobić przerwę. Tak mi moja mówiła,że to lepiej dla dziecka poczętego. Bardzo mnie korci żeby odstawić:( ehhh.... Ale jak coś to w lipcu jedziemy w góry więc może tam się uda jak nie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em ja niewiem jak to jest bo też się naczytalam że po hormonach to trzeba 3 miesiące albo 6 bez ciąży itp a tak wyszło ze po 8 latach brania hormonów jak odstawiłam to w pierwszym cyklu wyszło i spanikowana do lekarza ze ciąża mnoga ze to niezdrowe itp a ona na mnie popatrzyła jak na psychiczną i mówi spokojnie ... Co do testów owu to wyrzucilam je żeby nie myśleć za duzo. Nawet test z cieniem cienia ciazy który zniknął też wywalilam. Jak o ciążowe dolegliwości mnie tylko boli podbrzusze ale jak na miesiaczke w dzień lekko wieczorem trochę bardziej ale tu muszę się wczytać ale w drugiej ciąży podobno szybciej się dzieje i może mnie tak boleć. Mdłości nie planuje Iza zobaczymy jak wyjdzie. Zpozatym jeszcze testu nie zrobiłam muszę się kryć bo mama przyjechała bo syn 40 stopni miał w nocy i musialm jakoś dotrzeć do lekarza go zapisać więc może wieczorem zrobię albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×