Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość ImagineAngels
Pierwsze słysze o tym rogalu . Ale tez chyba sie w niego zaopatrze . a powiedzcie czego dziewczyny używacie do dezynfekcji i pępuszków by się szybciej goiły ? Moim ostatnio nabytkiem jest linoseptic , połozna mi to poleciła i jestem zadowolona bo wszystko ładnie się goi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do września to pierd.olca dostaniemy z tym nie przeskakiwaniem stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypelnienie jest wazne ogladalam jeden rogal i w srodku mial kuleczki takie i jak reka sie dociskalo to sie rozchodzilo wiec nie polecam takich z tymnwkladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
o fajnie, podpytaj, bo sa za 34zł i jest jakas medyczna motherhood ale 60zł kosztuje. a co do niani nie pomoge bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka jak.dobrze ze juz w domku jestescie w szpitalu sie nalezalas ale widok malutkiej ci to.wynagrodzil :-) a jak z karmieniem u ciebie wszytko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka super że już jesteście w domku. Niech Malutka szybko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynu ja ja zwykle...swoje zale tu tyleje,..mam zapalenie sromu bol przy oddawaniu moczu straszny wszystko piecze i kluje... dostałam antybiotyk nie wiem na ile mi to pomoze ale po prostu... Paelka gratuluje Kupilam sobie rogala przez internet na allegro za 18zł przesylak 29zł Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dobrze ze to koncowka juz tobie bidulko zawsze cos sie przywlecze:-( oby antybiotyk szybko pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Octanisept na pępek i krocze. Paelka gratulacje. A faktycznie dziecko ci wisi na piersi? Bo nas położna nastraszyla że tylko na cycku nam wisieć będzie i chodzić jak zombi będziemy. I nawet czasu by się umyć nie będziemy miały. Więc po jej opowieściach moje wyobrażenie o macierzyństwie jest w czarnych barwach. Co do rogali nie mam jak sprawdzić wypełnienia. Chyba że wiecie jak to wypełnienie się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela a mogłabyś podesłać linka do aukcji? Kuruj się szybko. Nie wiedziałam że można mieć aż takie dolegliwości w tych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które nie karmili piersią z różnych względów.jakie mleko dobre Na sam początek??słyszałam że Babilon dobre.jakie kupilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela biedaku kuruj się.już niedużo ci zostalo i Basia będzie z tobą.paelka najważniejsze że już jest wszystko ok teraz będzie już tylko lepiej.ka to dziewczyny nie wiem czy to hormony czy najzwyczajniej wk.urw jakiś już od tego patrzenia w ścianę bo dzisiaj to do mnie nie podchodz...wszystko mi zrak leci...jestem mega wkurzona...nienawidzębyć na czyjejś łasce a już muszę bo są rzeczy których po prostu nie zrobię już na tym etapie ciazy.facet pracuje w tygodniu i w weenedy te..syf w domu...co mogę to robie ale nie wszystko mogę zrobić...a siedzę tu całe dnie i tak mnie przytłacza ze muszę nato patrzeć..a też nie chce pokazywać palcem co trzeba zrobić bo wiem że ktoś też ma prawo być zmęczonym...nienawidzebyc w takiej sytuacji...ja już p*****lc.a dostaje w tym mieszkaniu.normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wkurza ta bezradność całe życie byłam samodzielna wszystko sama a teraz.. co do mleka ja karmiłam piersią i dokarmiałam NANem. Na początku jak mało jadł mm to kupka ciężej szła ale masaż brzuszka i kupsko jak ta lala ;) z jedna się taka zdarzała raz na parę dni. Jak odstawiłam pierś to cały czas jest na tym mleku i jest bardzo dobre. Choć swoje kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty jeśli nie będziesz mogła karmić piersią to na pewno przyda Ci się podgrzewacz do butelek. Na początku jak przeszliśmy na samo mm to używałam termosu z gorącą wodą i z zimną ale zanim wymieszałam żeby była dobra temp. To młody się zdążył wkurzyć że jeszcze jeść nie dostał. A teraz lajcik:) nalewam wody ustawiam temperature i woda jest kiedy potrzebuje. Mam jedną butelkę w której grzeje wodę i przelewam tylko tyle ile potrzebuje do drugiej mieszam i gotowe. Się śmieje tylko czasem do męża że specjalna suszarka by mi sie przydała do tej sterty butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to drogie rzeczy ale co poradzić.nie wiem tyle tego mleka jest Na rynku. Nie wiem które najlepsze.gościu od razu nanem i już nie zmienialas?przyswaja dobrze o początku tylko to?innego nie probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Paelka cieszę się że jesteście już w domku. 3-majcie się dziewczynki i wszystkiego dobrego Wam życzę. Ela masakra, współczuję:( , wózek wybrałaś/kupiłaś?Mama Maurycego jak tam trzymasz się ok wszystko??? W której części Wawy mieszkasz? Już nam mało zostalo:) aby do września, ja dziś po wyprawkę dla syna do szkoły pojechałam nie mogę w to uwierzyć że za dwa tygodnie wrzesień. Szybko zlecilo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku tym. Dobrze toleruje to nie kombinowałam. Na jedynke nie ma promocji ale już od 2 często są promocje w biedronce i tesco. Wybór padł na NANa bo w akcie desperacji mąż pojechał szybko po mleko i wziął właśnie to a że nie powodowało rewolucji żołądkowych to zostało. A jest NAN w kartonie i puszce my używamy tego z kartonu raz chyba tego z puszki bo było w promocji ale jak dla mnie nie było różnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do karmienia mam "kurę babci Dany" - jest super, wśród moich koleżanek też się sprawdziła. Do pępka octanisept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Kuleczkaaaa ... jakoś daję radę ... ciężko bo cały czas mam rozwarcie a lekarze twierdzą, że w każdej chwili mogę urodzić :) na razie jestem w domu i normalnie funkcjonuję :) tyle, że drabinę sobie odpuściłam :D ... młody pewnie jeszcze z dwa tygodnie posiedzi mimo mojego skręcenia :) zobaczymy ... w poniedziałek mam usg a w czwartek lekarza i wtedy postanowią co dalej :) ... ja urzęduję na Ursynowie :) Paelka cieszę się, że wszystko u Was zmierza we właściwym kierunku i niunia jest z Tobą :) ... w większości mlek modyfikowanych jest olej palmowy :/ ... nie za bardzo rozumiem po co, chyba żeby od wałego podtruć dzieciaczki:) ... czytajcie wyraźnie etykiety, może coś z dobrym składem jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Kura fajna ale droga, i w sumie jak rogal wygląda tylko dzioba u grzebienia nie ma :p mi lekarz stwierdził że mogę już w każdej chwili rodzić, bo z takim dzieckiem jest o wiele łatwiej niż jakby miało np 25tyg. Wiadomo im dłużej tym lepiej, ale nie ma się już co stresować. Co prawda nie wiem w którym tyg jesteś ale musisz być dobrej myśli.betty ja ostatnio też jak osa chodziłam. Dziś mnie tak w pachwinach momentami bolało ze aż noga mi się uginala. Chyba mi się rozszerzają biodra. Zaczynam sobie już wmawiać, że lepiej przeżyć najpierw bol porodu, niż podobnie cierpieć później jakbym miała cc. Może to głupie ale mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny widze ze atmosfera coraz bardziej nerwowa ze wzgledu na zblizajacy sie porod i rozne dolegliwosci :) ja tez czesto sie denerwuje ze musze byc zalezna od innych i czegos nie moge sama zrobic, jestem przyzwyczajona do samodzielnosci i nie lubie prosic o pomoc. A jesli chodzi o sprzatanie to tez wszystko robie wolniej i mnie to irytuje a wiem ze maz nie zrobi tego tak jak ja chce wiec potem chodze cala obolala bo nie moge odpuscic ;) a ze wczoraj mielismy u siebie cala gromade gosci to przez ostatnie dni naprawde sie nasprzatalam. Teraz musze juz tylko utrzymac czystosc do porodu i nie dopuscic zeby znow zrobil sie balagan. Co do mm to betty zanim kupisz przeanalizuj sklady bo czytalam ze te mleka potrafia naprawde drastycznie roznic sie skladami i niektore sa duzo bardziej chemiczne od innych... wiadomo, ze zadne nie bedzie idealne, ale mysle ze mozna wybrac "mniejsze zlo" :) My kupilismy w czwartek laktator. Poduszki do karmienia jeszcze nie mam, ale chyba dostane od kolezanek kure babci dany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
A mnie dziś w nocy strasznie kręgosłup bolał tam gdzie odcinek ledzwiowy jest. A od rana śpię na stojąco. Chyba przez pogodę bo leje i leje. 3 tygodnie mi zostały i całe życie się zmieni. Ja kupiłam laktator elektryczny ale to chyba był pochopny zakup. Ręczny bardziej praktyczny chyba jest. Chyba sobie dokupie. Cała ciążę nie piłam kawy ale chyba sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulJan
Witam serdecznie wszystkie Panie!!!! Jestem tu nowa i nie bardzo wiem co pierwsze napisać. Otóż niebawem będę mamą, TP mam na 05.09 i ciekawi mnie czy jeszcze ktoś ma ten dzień? Nie bardzo umiem wyliczyć dokładnie który to tc+dzień, wydaje mi się że 37+5 ale mówi się 38 tc ? Od 2 tygodni mam typowe objawy, od 2 dni skurcze. Nie wiem kto mieszka U mnie pod sercem....I nie chce wiedzieć, wolę niespodziankę =) Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie.... A jeszcze gdzie zdecydowałyście się rodzic, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próba wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja pierwsze dziecko nie karmilam piersią i dawalam mleko humana, podobno dobre, dodatkowo jest w takich jednorazowych sloiczkach juz rozrobiona i wystarczy wstrząsnąć i nakręcić smoka i można podawać, bez podgrzewania itp więc super bylo na wyjścia, a i w nocy czasem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×