Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość khii
Ja mam laktator elektryczny i sobie chwale, po poprzedniej ciąży super sie sprawdzil, co prawda uzywalam tylko miesiąc bo szybko zrezygnowalam z karmienia piersia, ale bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ja mam dwie te kury :) lubię sobie na nich czasami przysnąć :) do karmienia są rewelacyjne :) jak się wyrobię to jeszcze jedną uszyję :) to prawda, że zbliżamy się do mety :) ... coraz ciężej i nerwowo się robi :) ten tydzień daję sobie na dokończenie przygotowań ... może zdążę :) wywaliłam z łóżka tą poduchę dużą dla ciężarnych bo mnie denerwowała :( jak tak dalej pójdzie to wogóle nie będę mogła spać :( ale z synem pamiętam, że końcówka była ciężka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ja mam dwie te kury :) lubię sobie na nich czasami przysnąć :) do karmienia są rewelacyjne :) jak się wyrobię to jeszcze jedną uszyję :) to prawda, że zbliżamy się do mety :) ... coraz ciężej i nerwowo się robi :) ten tydzień daję sobie na dokończenie przygotowań ... może zdążę :) wywaliłam z łóżka tą poduchę dużą dla ciężarnych bo mnie denerwowała :( jak tak dalej pójdzie to wogóle nie będę mogła spać :( ale z synem pamiętam, że końcówka była ciężka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julian tak masz 37 skończony a leci 38.ja rodzą w łodzi w rydygierze.tutaj jesteśmy z różnych części kraju.khi fajne to mleko nie wiedzialam i takim nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne pytannie mam, cała ciaze odmówiłam sobie robienie hybryd, po urodzeniu chcialam znów zaczac je robic, ale czy nie beda one dzialac drazniaco na skóre dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja hybrydy robie cala ciaze :) to jeden z mitow ze nie mozna robic. W jaki sposob mialyby szkodzic dziecku, czy to w ciazy czy po narodzinach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr4
ja tez hybrydy robie całą ciąże i nawet do porodu nie zdejmuje, tylko z dwóch paznokci zeby były czyste. no i u stop juz nie maluje zostawiam czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o aceton, a pytam bo nie które osoby uczula hybryda, robią się pecherze. I boję się ze skora dziecka może być zbyt wrażliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jestem taka zmarnowama. Boli mnie z lewej strony tak jakby jajnik i promieniuje do pleców na szczęście delikatnie do tego młody bawi się pęcherzem i szyjką nogi mi wbija tak że ciężko oddychać. Do tego skóra mi pękła w miejscu intymnym i nie wiem od czego ale wizyte mam we wtorek to może coś się zaradzi. Do tego mąż mi na nerwy działa a jest daleko. Mam ochotę tylko płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta poduszka co miałam sprawdzić to jest z Motherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
O dzięki, ona droższa jest, ale pewnie lepsza. A ja się zalamalam. Cała ciążę mialam problem z dziaslami-krwawily. Dziś zauważyłam ze sa napuchniete i normalnie mogę je podnosić od zębów :( załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam problemy z krwawieniem dziasel na poczatku ciazy, pomogla wizyta u dentysty i zdjecie kamienia nazebnego. Lili, uzywasz past na krwawiace dziasla i konsultowalas to z dentysta? Mi pomaga parodontax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pocieszam że dojdą do siebie po porodzie tylko nie można zbytnio zaczepiać tylko tyle co mycie żeby mocnoej nie zruszyć i nie uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Od początku ciąży to leczylam żeby w 6, 7 miesiącu mialam usuwany kamień. Używam pasty lacalut taka biało-czerwoną reklamują Ja ma krwawienie. Używam szczoteczki elektrycznej, przejdę na zwykła chyba. U mnie mimo że mieszkam w mieście ciężko się dostać szybko do dentysty. Ale dziś jak zdążę to podjade. Mam wizytę i ginekologa może jemu powiedzieć o tym.sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też krwawia i jeszcze mam korzeń do wyrwania ale planuje po poridzie a wokół niego dziaslo mam.w strzepach.Ale za każdym razem jak pobolewa to zmieniamam szczoteczke na dziecinna miękka i po paru dniach po bólu nie ma śladu.a pastę używam teraz na przebarwienia benitiv bo mi jakoś zeby pozolkly.a ona jest w miarę delikatną i często używałam przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Ale wam krwawia przy myciu? Bo mi krwawia też jak śpię.budzę się do wc i pluje krwią za każdym razem.:( z pecherzem to tez jaja ciężko mi wstać z łóżka bo tak boli takie parcie mam, a budzę się co godzinę.chyba przyzwyczajam się do nie przespanych nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
lili mi tylko przy myciu...tez czesto czuje parcie ale to raczej nie bol tylko bardziej dyskomfort. za to mała zaczeła tak wojować wiecorami że mam wrazenie ze mi brzuch rozerwie i pepek mnie tak swedzi i mam caly zdretwiały jakby miał wybuchnąć.łozysko mam z przodu a tak widać na brzuchu ruchy..to ja nie wiem jak bym odczuwała jakbym miała na tylniej scianie :) ale niech sobie kopie, coraz blizej i bedzie na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili powiedz ginekologowi o tym ze az tak cierpisz z powodu tych dziasel moze cos poradzi, powiediec nie zaszkodzi, a jak ci cxiagle krwiawią to musiał zaistniec jakis problem. moze oprócz nadrawlizowsci jakiś niedobór czy cos....mi sie jakies zmiany skórne na dłoniach malutkie porobiły, zobacze na dniach jak to nie zniknie to do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Powiem mu bo akurat dziś będę, wczoraj się poplakalam że mi wypadną. :/ a u mnie na odwrót, właśnie mało się rusza, i nie sprawia mi to tak bólu jak wcześniej, ale duży jest może ma mało miejsca. A mnie cały brzuch swedzi, ale jak posmaruje oliwka to przechodzi.skóra się rozciąga i dlatego swedzi. Ale póki co rozstępów nie mam, tfu tfu. Oby po porodzie wisząca skóra nie została. Myślałam o pasie ciazowym by nakładać potem, ale mam pas neoprenowy także go wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, koniecznie powiedz ginekologowi o krwawieniach- jak mi mocno dziasla krwawily to mialam tez slabsza morfologie wtedy. Mi duzo pomogla szczoteczka soniczna, ale to niestety spory wydatek... O zeby w ciazy trzeba mega dbac bo faktycznie slyszalam niejedna historie jak dziewczyna zeby wypadaly :( Mysle ze do dentysty powinni przyjac Cie szybko bo jestes w ciazy- wg tej nowej ustawy Za zyciem ciezarne maja pierwszenstwo do lekarzy specjalistow i w tym tez jeat dentysta, ale musialabys to sobie doczytac w google. Dziewczyny nosicie nadal obraczke? Ja sie dopiero wczoraj zorientowalam ze moja jest taka ciasna ze ledwo moglam ja przekrecic. Dzis z rana walczylam kilka minut zeby ja zdjac, pomoglo dopiero mydlo... dziwne, nie zauwazylam zeby palce mi spuchly, a tu taka niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawiłam w piątek luteine i dziwnie się zaczynam czuć pomału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×