Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Jak kupię krem do ciała to oliwka jest już nie potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ale piekny dzis dzien u nas. chłodno rześko ale słoneczko świeci. oczywiscie pospac nie moge chociaz moj ma wolne i spi jak suseł.ale jakos tak sie przyzwyczaiłam ze itak wstaje rano, za to pozniej bym pospała w dzień coraz czesciej.coraz czesciej ciagnie mnie do dołu brzuch ale czekam cierpliwie, do mojego porodu z daty okresu jeszcze teoretycznie przeszło miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ja po wizycie mam 3 st dojrzałości łożyska dziecko 3 kg i oczywiście u lekarza wysokie ciśnienie mimo ze biorę dopegyt kazał mi w domu kontrolować ciśnienie i jak bedzie wysokie to odrazu do szpitala i jakby pojajwila sie żywa krew ale nie dwie trzy krople tylko wiecej poza tym mam miękka szyjkę skrócona ci dobrze wróży na poród bo jak jest miękka to sie bedzie ładnie i szybko rozwierała . Generalnie moge rodzic juz bi mam juz dość tego mojego ciśnienia wysokiego u lekarza i martwienia sie czy z dzieckiem Ok w pon jak dotrwam idę na ktg. Niewiem czy od jutra nie zacznę cos kombinować na przyspieszenie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Wczoraj od 22:00 mialam skurcze co 5-7 minut, bolalo ale jak na miesiączkę wiec nie panikowalam a tylko polozylam sie spac, zasnelam, w nocy trzy razy mnie obudzily skurcze ale byly bardzo slabe, rano wstalam i wszystko przeszlo a już mialam nadzieję, teraz corka kopie jak szalona i chyba jej się nie spieszy. W poniedzialek mam wizytę u ginekologa to podpytam jak tam szyjka i rozwarcie ale on mi nigdy nic nie mówi. Niby jakis dobry polecany lekarz, ordynator w szpitalu a o niczym mnie nie informuje. A jak to jest u was? Mówi wam za kazym razem jak rozwarcie, szyjka itp? Bo mi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ja wogole zapomniałam i ostatnio sobie uświadomiłam ze wlasnie nie mam nic cieplejszego jakby buło chłodno na wyjście to chyba przez te upały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin odpowiada na kazde moje pytanie ja wizyte mam we wtorek dopiero i nie ukrywam.ze chcialabym uslyszec nawet o rozwarciu :-) a ja dostalam taki pajacyk cieplejszy idealny na chlodne dni wiec jak pogoda nie dopisze to mala wsadze do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khi ale na wizycie nie pytasz swojego lekarza o takie rzeczy? Moj najczesciej podczas badania mowi ze szyjka jest dluga i zamknieta ale jak ostatnio sie zagadalismy i ni nie powiedzial to zapytalam i sie upewnilam jak jest. Niestety nie kazdy lekarz jest wylewny i rozmowny, niektorych trzeba troche przycisnac zeby sie dowiedziec. Jutro rano mam wizyte i ktg, wieczorem usg. Juz nie moge sie doczekac, ciekawa jestem ile wazy mała i czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin zaszw sprawdza szyjkę ale nie mówi ile centymetrów tylko tak ogólnie czy jest domknięta i jak elastyczn a czy twarda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro 39 tydz zaczynam i 2 tygodnie do terminu:) w poniedziałek ściągnięcie szwu i jestem ciekawa czy coś się zacznie. Jak mąż koło 1 września wróci to będę coś kombinować żeby przyspieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina
Tak jak krem to oliwki nie trzeba. To wyżej to też ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redsky...nie proboj wywolywac porodu.pewna polozba powiedziala mi ze jezeli zaczniemy same stosowac rozne domowe sposoby, to mozliwe ze i wywolsmy porod....ake dziecko nie jest gotowe i wtedy porod bedzie ciezszy i dluzszy.dsjmy dzialac naturze. Wydaje mi sie ze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
No wlasnie nie pytalam, on tego nigdy nie sprawdza, w poprzedniej ciąży wszystko bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz ciężej mi dziewczyhny, mała się bardzo pręży, ciągnie nie wszystkio w dół i kłuje czasem i czuje coraz wieksze napieranie na krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co bardzo bolesnych skurczów nie mam. Mała musi jeszcze posiedzieć w brzuchu i podrosnąć.dopiero w sobote zacznie mi 36 tc leciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
No moj lekarZ stwierdził ze szyjka mięciutka skrócona ale nie do końca otwarta położna stwierdziła rozwarcie na dwa palce wiec niewiem czy to to samo Co do wywoływania to nie zamierzAm stosować jakiś specyfików tylko poprostu juz nie bede sie tak oszczędzać i moze maz coś zadziała ale jeszcE nie wiem bo nie mam za bardzo siły i pol dnia dzis leżę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina
Może naprawdę trzeba założyć następną część bo mi to już po dwa razy na dzień zamułe łapie. A do września w takim tempie to jeszcze ze 20 stron spokojnie zapiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×