Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Blokada ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze zeberki o polecenie dla Kasi odpowiedniego filmu na wieczor :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciu, nie śledzę od ponad 2013r filmów w tvi. W ogóle praktycznie nie włączam tv jak jestem sama. Nudzi mnie. Uważam, że te filmy są po prostu głupie. Nic nie wnoszą i są zapychaczami czasu. W święta czasem obejrzę jakiś film do towarzystwa. I ogólnie nie jestem na czasie z filmami. W 2014 znajomy dał mi trzy filmy na usb i do dzisiaj ich jeszcze nie obejrzałam... Taka teraz ze mnie kinomanka ;) Chociaż do kina lubię iść, raz na jakiś czas. Z ambitnym kinem dałam sobie spokój bo swego czasu przesadziłam z ilością i uważam, że są za bardzo dołujące. Horrorów nie ogladam bo nie lubię. Także tutaj nie pomogę. Ostatnio od kiedy siostra z dziećmi jest u mnie to tv jest włączone na bajki. Jak dla mnie to za dużo czasu dzieci spędzają przed tv.... I do lecącego w tle tv musiałam się przyzwyczaić :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz Oli filmow a ja bardzo lubie ake tylko dobre , zadnych glupot nie ogladam , zadnych seriali , zadnych typu dlaczego ja albo trudne sprawy itp , szkoda mi oczu na to , ale np dzisiaj byl film o edith Piaf i chvialam Wam zadedykowac jej najpiekniejsza piosenke którą dla niej stworzono gdy umierala. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Oli telewizor jest wylaczony do wieczora. U niektorych ludzi leci juz od rana non stop a ja nie cierpie ogladac tv w dzien, meczy mnie wtedy. Lubie tylko wieczorem gdy odpoczywam zrelaksować sie przy fajnym filmie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę sie ze dzieci za duzo siedza przed tv, niektore oadaja od rana do wieczora , np teletubisie - najgorsze gowno ze wszystkich gowien. Nie rozumiem jak mozna to ogladac, przeciez te paskudy nawet nie gadaja i nawet niewiadomo o co w tym chodzi w tej durnej bajce. Jakie kosmity kolorowe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos filmów x Kicia 2017.02.26 " Oooooo przytocze film. Ogladalam przedwczoraj, zrobiony na starodawny" Kicia Opisany przez Ciebie scenariusz filmu to TYLKO SCENARIUSZ :-) I nie wyciągaj z niego jakichkolwiek wniosków Takich scenariuszy, tylko pisanych na przeciwną modłę mogę Ci na poczekaniu napisać i dziesięć, a znając szybkostrzelność naszej Olivki, to z tej strony mogłabyś uzyskać jeszcze kolejnych pięćdziesiąt ;-) :-) :-P Film to tylko film. Zwizualizowana fantazja. Wiadomo, że przy wielomiliardowej populacji mogłaby się gdzieś ziścić, ale to cały czas tylko sfera teorii i przypuszczeń x Olivka dziś Dokładnie tak samo :-) Kiedyś oglądałem jeszcze National Geographic , Animal Planet, Discovery Channel, ale wykończyła mnie ilość reklam i powtarzalność programów. A jedyny kontakt mojej córki z tvi to było obejrzenie bajki z odtwarzacza, gdzie telewizor był tylko nośnikiem obrazu :-) Teraz żyje samodzielnie i również bez telewizora :-) Jest ogarnięta na swój sposób, ale nie wiem czy akurat ma taką wiedzę, kto jest aktualnym prezydentem naszego kraju :-D Ja, jeżeli już się wybiorę do kina to raczej preferuję fantasy niż to współczesne "ambitne " / ambitnie dołujące kino :-) Ostatno, z tego co pamiętam, byłem w kinie na JAK WYTRESOWAĆ SMOKA I co z tego, że infantylny? Ale śmieszny i fajnie zrobiony :-D :-D :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Hg Twojego postu o tych scenariuszach, nie wiem co miales na mysli, jakos tak zle mi sie czytało Twoj post. Moze pozno i dlatego w ten sposob przekazałes. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem i ja nie wiem kto jest prezydentem naszego kraju ;) K Akurat polityka tak mnie interesuje jak Was filmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie fantasy, nie cierpie wręcz nienawidze filmow typu smoki , obcy , statki kosmiczne, godżilla itp wszystko co wymyślone. Wole realne z zycia. Piszesz ze moje scenariusze sa wymyślone, wszystko jest wymyślone, Teoje famtasy tez :P tymbardziej :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Nie cierpie fantasy, nie cierpie wręcz nienawidze filmow typu smoki , obcy , statki kosmiczne, godżilla itp wszystko co wymyślone. " x Kiciu, no ale jak to nie cierpisz fanatasy...? ;) Przecież temat wychodzenia z ciala to fantasy ;) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Opisany przez Ciebie scenariusz filmu to TYLKO SCENARIUSZ I nie wyciągaj z niego jakichkolwiek wniosków (...) Film to tylko film. Zwizualizowana fantazja. Wiadomo, że przy wielomiliardowej populacji mogłaby się gdzieś ziścić, ale to cały czas tylko sfera teorii i przypuszczeń. x Właśnie, też wtedy o tym samym pomyślałam ;) Film to tylko czyjś scenariusz i kierowanie się w życiu jakimi rolami czyli czyimiś wyobrażeniami na temat rzeczywistości nie zawsze w prawdziwym życiu wychodzi ludziom na dobre. 🌻 "Kiedyś oglądałem jeszcze National Geographic , Animal Planet, Discovery Channel, ale wykończyła mnie ilość reklam i powtarzalność programów." x Dokładnie tak samo ;) 🌻 "A jedyny kontakt mojej córki z tvi to było obejrzenie bajki z odtwarzacza, gdzie telewizor był tylko nośnikiem obrazu" x Kiedyś to było prostsze niż obecnie. Teraz dzieciaki mają swoje kanały gdzie non-stop i na okrągło lecą bajki. Jedna się kończy i druga się zaczyna. I trudno małemu brzdącowi wytłumaczyć, że to koniec bajki kiedy widzi, że właśnie rozpoczyna się kolejna. Mój 2letni siostrzeniec sam potrafi sobie włączyć tv... Nie na pilocie ale na obudowie z tyłu telewizora :D 🌻 "Teraz żyje samodzielnie i również bez telewizora. Jest ogarnięta na swój sposób, ale nie wiem czy akurat ma taką wiedzę, kto jest aktualnym prezydentem naszego kraju" x Napewno wie :) Dudusia nie da się nie kochać ;) 🌻 "Ja, jeżeli już się wybiorę do kina to raczej preferuję fantasy niż to współczesne "ambitne " / ambitnie dołujące kino Ostatno, z tego co pamiętam, byłem w kinie na JAK WYTRESOWAĆ SMOKA I co z tego, że infantylny? Ale śmieszny i fajnie zrobiony" x Ostatnio, tzn. gdzieś z 4lata temu znajomy wyciągnął mnie do kina na film, który jest też częściowo fantasy :) pt."Życie Pi" Najpierw poszedł na niego z kimś tam. A potem mnie wyciągnął, że muszę koniecznie go obejrzeć bo to niby moje klimaty ;) I był pod takim wrażeniem, że chciał iść jeszcze raz :D Także i ja też "Życie Pi" polecam :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyciągam wniosków, ja po prostu ogladam :) jak wiekszosc ludzi ogladam filmy bo lubie. Co w tym zlego? Ja tylko poprosilam Was o tytuły a Wy rozpisujecie sie o błędzie jakim jest oglądanie filmow. Ludzie lubia filmy , to naturalne. Byle czego nie ogladam. Moi rodzice sa wartościowymi madrymi wykształconymi ludzmi i lubia tez ogladac dobre filmy i lubimy o nich pogadac. Nie rozumiem nietolerancji Waszej. Ludzie chodza do kin , przeciez sa piekne wartosciowe filmy ktore tez ucza. Nie wiem Oli skad zlosliwosc z tym wychodzeniem z ciala. Hg by nie powiedzial ze wychodzenie jest fantazja, bo sam wychodził z ciala i dla niego to prawda. Jestem na temacie bo sie zwiazalam i milo poprosilam Was ale skoro nie ogladacie to dobrze :) ja nie prosilam o ocenę czy filmy sa dobre czy zle :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Kicia Kicia :-) Przecież nikt Cię nie ocenia! :-) Wydłubałem tamten fragment tylko dlatego, że wtedy kiedy to napisałaś nie zdążyłem już odpowiedzieć. Na inne, postawione w tamtym wpisie tezy również ;-) Każde z nas spędza wolny czas tak jak lubi. A to nie podlega ocenie. x Akurat jeśli o mnie chodzi omijam wszelkie przekazy, które wypełniają odbiorcę złą energią. W życiu realnym nie dostrzegam tych negatywów, to po co mam się sztucznie nimi ładować? No, wymień Kasiu kilka tytułów, gdzie scenariusz opisuje jakiś sympatyczny związek, rodzą się dzieci, wiodą sobie wszyscy zwykłe życie, bez zdrad, awantur, wzajemnych pretensji, nic niepokojącego się nie dzieje. Czasem się coś takiego pojawiało w tzw. filmie rodzinnym, ale też nie do końca. Film żeby się sprzedać musi u widza wywołać emocje. a najłatwiej jest wywołać te złe. Stąd te pospolite podziały na czarne i jasne charaktery. Taka "kultura" jest nam serwowana i ja osobiście się od niej odcinam. Wystarczy mi tylko popatrzeć na same nagłówki artykułów takich portali jak Onet czy Wirtualna Polska, żeby skutecznie zniechęcić do wnikania w temat. Miłej soboty :-) Wracam do pracy H-g Ps. Nooo ... rozchmurz się Kasia, rozchmurz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd ale mi musiał ktos dzis przypomniec kto jest prezydentem ;) Serio haha Czyli jednak nie da sie kochac D... ;) Nie w moim typie ;) Gdyby zawsze byl jeden a dobry porządny prez... to byl pamietala kto a tak ? .... niestety . Za tydzien znow zapomne kto jest prez... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko mi sie kojarzy z panem Kacz... ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No, wymień Kasiu kilka tytułów, gdzie scenariusz opisuje jakiś sympatyczny związek, rodzą się dzieci, wiodą sobie wszyscy zwykłe życie, bez zdrad, awantur, wzajemnych pretensji, nic niepokojącego się nie dzieje. Czasem się coś takiego pojawiało w tzw. filmie rodzinnym, ale też nie do końca. " To tylko w bajce Hg . A zycie to nie bajka Hg , sam o tym wiesz. Ja bajek ogladac nie bede, nie bede sie oszukiwac ,ze zycie jest cudowne i zawsze dobrze sie konczy jak bajka. Nie rozumiecie mnie oboje. Nie ma sensu bym podawała Tobie tytuły filmow gdzie jest tylko szczescie bo to nie jest moj cel. Ogladam filmy dla rozrywki, by oderwac sie od rzeczywistości, od pracy, po prostu by milo spedzic wieczor. Nie bede sie rozpisywala o ocenie filmow, sa takie ktore lubie a sa takie ktore omijam. Sa filmy ktore zle na mnie wpływają to nie ogladam np gdzie sie tluka ciagle strzelają pistoletami itp albo takich nie lubie np o duchach zmorach np krwawa mery czy dzuecko rosemary to okropnosc. Nie lubie kina i nie chodze do kina, lubie ogladac na leżąco a nie siedziec w paskudnych niewygodnych krzesłach. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do matury pomagalam corce w pracy , miala super temat : dlaczego ludzie lubia filmy , glownie chodzilo o straszne filmy bo temat byl o horrorach bo corka lubi Kinga. Zawsze jej pomagalam w lekcjach , uwielbialam jej pomagac. Ludzie lubia emocje , lubia sie bac siedzac bezpiecznie w domu we własnych fotelach wygodnie oglądając filmy. I tez wspomnialysmy w pracy o tym. I dlatego np lubie niektore straszne filmy np katastroficzne o samolotach gdy sie rozbijają itp. Po prostu ludzie to lubia. Sa kobiety ktore lubia filmy o zdradach konfliktach itp. Glownie chodzi o emocje. Koncze temat o filmach. Milego wieczoru. Jade na zakupy :) Mam cel :) nowa torebka portfel pasek etui na telefon :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No, wymień Kasiu kilka tytułów, gdzie scenariusz opisuje jakiś sympatyczny związek, rodzą się dzieci, wiodą sobie wszyscy zwykłe życie, bez zdrad, awantur, wzajemnych pretensji, nic niepokojącego się nie dzieje. Czasem się coś takiego pojawiało w tzw. filmie rodzinnym, ale też nie do końca. " ****Proponuje program "Trwam" a jesli beda jeszcze jakies watpliwosci to prosze zadzwonic na Radio Maryja :P K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś [18:42 ejjj Kasi chyba zakupy się nie udały ;-) :-) :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolalo Hg :) ? Widze, ze zakupy robiles za mnie i nic nie kupiles skoro napisales taki post :) bo ja dopiero teraz wrocilam i powiem Ci , ze nie mam problemow z robieniem zakupow a jesli nic nie kupie to nie denerwuje sie jak inne kobiety, w tym sie pomyliles :) Widocznie znasz kobiety ,ktore maja dola lub sa nerwowe gdy zakupy sie nie powioda albo sam tak masz. Kupilam pasek bo mi spodnie spadały i nie dalo sie ich nosic ;) teraz takie spodnie robia ze sie tylka nie trzymają i trzeba je ujarzmic i to byl najbardziej konieczny zakup :) Etui tez bo pękło bo ciagle ten moj durny telefon trzepie sie o glebe i to zawsze na kafelki. Torebke mam upatrzona, portfel jako do kompletu tez bo lubie komplety i chcialam w jasnym kolorze. Kupilam sweterek dla corki , pieknie w nim wyglada i ryby dla kota i rozne potrzebne rzeczy. Nie mam problemow z zakupami Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "jak wiekszosc ludzi ogladam filmy bo lubie. Co w tym zlego?" x Nic w tym złego :) Akurat też lubię obejrzeć dobry film z tym, że o taki w tv na co dzień jest dość trudno. 🌻 "Ja tylko poprosilam Was o tytuły a Wy rozpisujecie sie o błędzie jakim jest oglądanie filmow." x Tylko akurat z H-g zgadaliśmy się w temacie filmów, że w tv są słabe. I mamy w tutaj podobne podejście. To nie jest rozmowa przeciwko Tobie. 🌻 "Nie rozumiem nietolerancji Waszej." x Podobny pogląd dwóch osób na temat kiepskiej jakości filmów w tv nie jest nietoleracją wobec Twojej osoby. Zbyt osobiście tutaj podchodzisz. 🌻 "Ludzie chodza do kin , przeciez sa piekne wartosciowe filmy ktore tez ucza." x Tak. Z tym, że 98% to marketing i niewiele jest tych prawdziwych. Szczególnie w komercyjnych kinach. Co nie oznacza zaraz, że nie lubię chodzić do kina :) Lubię :) Tylko mało co mi się podoba. 🌻 "Nie wiem Oli skad zlosliwosc z tym wychodzeniem z ciala." x Jaka złośliwość? To był żarcik ;) 🌻 "Hg by nie powiedzial ze wychodzenie jest fantazja, bo sam wychodził z ciala i dla niego to prawda." x Dla mnie przecież też prawda. Z tym, że to jest dla mnie jakby po części zaspokojenie fantazji człowieka, którą niestety oferuje zły. I tym samym zaspokaja jego ciekawość i potrzebę jakichś nadprzyrodzonych możliwosci, które w tym przypadku nie pochodzą z Dobrego Źródła. 🌻 "Jestem na temacie bo sie zwiazalam i milo poprosilam Was ale skoro nie ogladacie to dobrze ja nie prosilam o ocenę czy filmy sa dobre czy zle" x Kiciu, zgadaliśmy się z H-g między sobą, że filmy są takie a takie. I mamy tu takie samo podejście. Powiem Ci, że rzadko się zdarza we wspólczesnych czasach, że ktoś nie ogląda na codzień tv. I tutaj mam radochę, że H-g też tak ma :) I to nie jest Kiciu, wymierzone przeciwko Ciebie. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś A dlaczego miało zaboleć? :-D Telewizji Trwam nie obejrzę, bo bym musiał do tego celu sobie telewizor zakupić :-P Natomiast Radio Maryja bardzo często sobie słucham podczas jazdy autem, ograniczając się jednak do "rozmów niedokończonych". Bardzo sobie chwalę tę audycję x " Kupilam pasek bo mi spodnie spadały i nie dalo sie ich nosic ;-)teraz takie spodnie robia ze sie tylka nie trzymają i trzeba je ujarzmic i to byl najbardziej konieczny zakup :-) " Coś jest na rzeczy z tymi spadającymi spodniami. Kiedyś nie było takiego problemu. Paska od spodni nie cierpię, ciągłego poprawiania spodni też. Na jesień straciłem pow. dziesięciu kilogramów i po powrocie do domu okazało się, że choć mam kilka par spodni, to żadna z nich ciała się już nie trzyma. Pomyślałem i wymyśliłem szelki. Obleciałem sklepy w całym mieście i nic. W końcu przypadkiem wpadłem na jakiś butik z szyldem "Clasiic&Styl" i dopadłem je :-) Drogie po zbóju, ale teraz żyję sobie komfortowo, nic mi nie spada ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Olivko :-) Już sobie załączam i nie będę z tym czekał pół godziny aż do niedzieli ;-) H-g Ps Bez odbioru ... oglądam film :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :) Oli.n PS: W roli głównej miły kotek Rysiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze sie wogole nie zrozumielismy z tymi filmami ale koniec tematu wiec problemu z tym nie bedzie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobranoc bo ogladam swietny film :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa jeszcze jedno, widze ze cos ogladacie . Zycie Pi , ogladalam to dawno z tym tygrysem, ostatnio myslalam o tym filmie i rozmawialam z kims o nim. Bajka dla dorosłych :) nawet fajna . Milego oglądania , koniec bedzie fajny ale tygrys oleje go na koncu co bylo niemile :):) pozdr i milego oglądania K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesympatyczny film :-) Tylko nie wiem czemu przejmowałem się bardziej losem tygrysa niż głównego bohatera ... hmm :-) Dobranoc i miłych snów H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×