Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super wypowiedź o mentalności kobiet z innego tematu

Polecane posty

Gość gość
drogie kobiety - kochajcie swoje dzieci bo na takie leimingi jak "faceciki" w tym temacie wyrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro jesteście tak wyjątkowi, to chyba lepiej iść do burdelu, prawda? " Może mężczyźni w większości łączą seks z uczuciami,a kwestia stawiania takich samych wymagań nie ma nic z tym wspólnego. Na przykładzie urody: 1..Wysoki i szeroki w barach to odpowiednik klepsydry z sercowatymi ustami 2.Wysoki chudy albo niski barczysty to odpowiednik takiej Emilii Ratajewki Czyli z cyckami ale wąsko płasko doopiem 3.Niski i wąski w barkach to taki odpowiednik gruszek z małymi cyckami ,czy innej tyczki szerokiej w barkach. Co ciekawe kobiety uważają się za atrakcyjne jak są tego najgorszego trzeciego typu budowy ciała (i głównie taka jest naturalna budowa polek),za to normalny facet to ten idealny z pierwszego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro jesteście tak wyjątkowi, to chyba lepiej iść do burdelu, prawda? " Może mężczyźni w większości łączą seks z uczuciami,a kwestia stawiania takich samych wymagań nie ma nic z tym wspólnego. Na przykładzie urody: 1..Wysoki i szeroki w barach to odpowiednik klepsydry z sercowatymi ustami 2.Wysoki chudy albo niski barczysty to odpowiednik takiej Emilii Ratajewki Czyli z cyckami ale wąsko płasko doopiem 3.Niski i wąski w barkach to taki odpowiednik gruszek z małymi cyckami ,czy innej tyczki szerokiej w barkach. Co ciekawe kobiety uważają się za atrakcyjne jak są tego najgorszego trzeciego typu budowy ciała (i głównie taka jest naturalna budowa polek),za to normalny facet to ten idealny z pierwszego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłygość dziś Bo Ty dajesz właśnie popis kultury :D Od wychowywania są też ojcowie i właśnie takie są efekty, gdy brakuje twardej ręki. Za grosz szacunku i pokory! Jakby oboje rodziców brało udział w wychowywaniu, to potem młodzi "mężczyźni" nie odważyliby się tworzyć takich teorii. Jakby dzieciak mówił takie rzeczy o kimkolwiek, to ojciec by mu ładnie wytłumaczył. Kiedyś dzieciak wiedział, gdzie jego miejsce, a teraz myślicie, że wszystko wam wolno. Jakiś szacunek do starszych i zasady były czymś oczywistym. Widać, że jeszcze nie odstawiono cię od cycka, a o świecie masz takie pojęcie, jak ja o malowaniu obrazów. Jak już dorośniesz, to zobaczysz, że dorośli ludzie mają prawdziwe problemy, bo twoje jęki na straszne kobiety, to nie jest problem, problem będzie, jak ktoś ci zachoruje, albo umrze, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wiesz swoje a my swoje i tyle, tego kwiatu to pol swiatu, spokojnie starczy dla was ksieci ktorzy beda na was robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnySamiec
gość dziś Jeśli taką wagę przywiązujesz do ciała, to o jakich Ty uczuciach mówisz? Seks to taki sam odruch, jak jedzenie, czy oddawanie moczu. Uczucia dorobiono do niego dopiero po to, by Kościół miał jak tłumaczyć sens trzymania cnoty do ślubu, bo jakoś to rozróżnić trzeba było. Gdyby seks wiązał się dla was, romantyków z uczuciami, to agencje towarzyskie by zbankrutowały, więc nie wciskaj kitu o wielkiej szlachetności. Jesteśmy facetami i natury nie oszukamy, no błagam! Dodam, że wbrew pozorom ludzie nie dobierają się według samego wyglądu, bo wiedzą, że się zestarzeją i tyle z tego wyglądu będzie + od samego patrzenia długo by nie wytrzymali, więc przestań podniecać się tak tym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale jakich was? Nie przekładaj na mnie swoich wizji świata, bo świat nie jest taki wesoły, jak Ci się wydaje. Świat to ból, choroby i śmierć i przyzwyczaj się do tego, bo potem może boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyMężczyznaMa2Penisy
A ja jestem dziewicą i wymagam k***a żeby facet miał sercowaty o***t i miał 3 fiuty ułożone w klepsydrę i co teraz żałosne podróby? Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od dwóch penisów! Reszta to przeciętne pokraki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farciarz121212
Możesz mi zazdrościć gdyż moja dziewczyna jest klepsydrą, dziewicą nietkniętą nawet przez tampon, a do tego nawet skrzepy podczas okresu ma sercowate, a stolce jak klepsydry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O***t klepsydra sercowaty stolec klepsydra w szczynach i o***t na klamce z błoną dziewiczą konika polnego w kształcie krzesła w klepsydrze i biust krowy klepsydry goni po górach piasek w rzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca zamknięta w klepsydrze muuu muuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O***t biega po boisku i liże sercowate usta pelikana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbycik na sercowatym fiutolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strapon wdziera się niepostrzeżenie w zawiłości jelita na głowie w kształcie klepsydry wierzby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłygość
Do gość z . Nie wiesz kim jestem, nie wiesz ile mam lat, nie wiesz co przeżyłem w życiu więc nie pozwalaj sobie!Akurat rzeczy które wymieniłaś mnie nie ominęły, więc stul japę.Nikt nie odebrał od życia takiej lekcji pokory jaką mi zafundowało życie. Dzięki temu potrafię trzezwo patrzeć na świat, wyciągać wnioski,patrzeć dalekosiężnie.Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Nikomu tu nie ubliżyłem oceniłem sprawę z męskiej perspektywy. Poza tym to między innymi wasza zasługa(panie) że teraz jestem jaki jestem. Kochacie się w draniach. Oto jestem. Dawniej miałem marzenia o tej jednej jedynej którą chciałem poprowadzić do ołtarza.Która byłaby dla mnie całym światem. Ale kobiety (wasze córki,młodsze siostry, koleżanki, kuzynki, znajome) rozsmarowały mi te marzenia na twarzy śmiejąc się przy tym do rozpuku sił. Była to jedna z najważniejszych życiowych lekcji jakie odebrałem(tak jakby innych wcześniej nie było). Więc dojrzałem i dostosowałem się do reguł waszej gry. Tylko wasz problem panie jest taki że z biegiem lat wasze karty są co raz słabsze, a moje co raz mocniejsze. To teraz ja mam przewagę. To was frustruje i doprowadza do furii. Ale takie jest życie pogódzcie się z tym tak jak ja pogodziłem się z tym że: "mili chłopcy nie r.....ją" jak się mawia w męskim gronie. Bądz miły dla kobiet to będziesz prawiczkiem koniobijcą do końca życia.Można żyć iluzją i marzeniami tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupy w sex shopie fajne sztuczne pochwy w kształcie klepsydry z sercowatymi sztucznymi ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 Genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłygość dziś Więcej kultury dla starszych, chłopcze. To dalej nie daje Ci prawa do uogólniania, bo ja też mogę zacząć, ale wtedy okaże się, że każdy mężczyzna to gwałciciel, bo ja tak mówię, a chyba nie o to chodzi. W Tych waszych wywodach nie podoba mi się to, że wasze matki, to też kobiety, więc pośrednio to plucie uderza jednak w nie, a to się nie godzi. Znowu zapominasz, że oprócz matek jest ojciec, więc chyba pretensje powinieneś mieć też do ojców tych kobiet, bo wbrew pozorom ojciec też ma obowiązek wychować. Dodatkowo takie uogólnianie obraża też normalne osoby, które gdzieś sobie żyją i nikomu nic nie robią, ale mają nie te chromosomy płci, co trzeba i można je zmieszać z błotem dla zasady i odreagowania. Twoją słabością jest to, że zacząłeś wszystko od d**y strony i bawiłeś się w bajki. Trzeźwo myślący człowiek nie liczy na miłość, tylko żyje sam, pomagając innym i nie krzywdząc przy okazji. Jako ciekawostkę dodam też, że jakoś znam normalne, spokojne dziewczyny i normalnych, spokojnych chłopaków, więc czasem wystarczy ignorować pewne jednostki i poszukać dalej. Zapamiętaj to sobie, chłopcze. Dobranoc i więcej spokoju, bo za wysokie ciśnienie jest niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłygość dziś "Nikt nie odebrał od życia takiej lekcji pokory jaką mi zafundowało życie. " Dodatkowo powyższym stwierdzeniem umniejszasz traum, doświadczeń i bólu innym ludziom, bo sugeruje, że Twoje najbardziej doświadczyło i bardziej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klepsydra goni sercowate usta po łące i oddaje mocz błoną dziewiczą na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klepsydra żre trawę w pociągu swoimi sercowatymi uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka aach biedronka odbycik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakohanyKlepsydr
A moja dziewczyna, to ma sercowate kształty i klepsydrowe usta i błonę w uchu i sika motylami sercowatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisWsercu
Tylko penis w sercu i klepsydra w penisie się liczą! Przpity strzałą amora w kropki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłygość
Do gość . "trzezwo myślący człowiek nie liczy na miłość". Dokładnie wreszcie dotarło to do ciebie. Kryterium doboru partnera przez kobiety nie jest kwestią uczuć .Wreszcie to przyznałaś, cały czas o tym jest ten wątek.Ja też musiałem to zrozumieć("bawiłeś się w bajki"). Gratuluję babciu. Mimo wszystko gdzieś na dnie serca mam nadzieję że miłość gdzieś jest i nie jest bajką jak cynicznie to określiłaś.Będę dalej szukał "skarbeczka", jak nie znajdę wolę być sam niż z kimś kto jest ze mną dla grubszego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłygość dziś Nie, nie, mylisz się. Przećpany chemią mózg nie ma płci, u mężczyzn dobór wynika z erekcji, a nie romantyzmu, więc nie dodawaj wam. I nie mów do mnie babciu, z łaski swojej, bo pewnie co najwyżej mogłabym być rówieśniczką Twojej rodzicielki. A związki są po to, żeby było miło, a nie dla romantyzmu, bo zawsze lepiej mieć do kogo się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlepsydraNaDrzewie
Zgubiłem klepsydrę w lesie, ktoś wiidział? Ma otwór na kwiaty i sercowate wymiociny w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyrzyganaKlepsydra
Porzygałem się po orenżadzie i wyrzygałem na piasku wzór w serce z klepsydrą w środku dla mej miłościwej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×