Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem takiego znajomego, który już nie jest moim znajomym. Bardzo nieprzyjemna osoba w obyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 28
A ja - ciągle - uważam, że życie jest wypadkową różnych zdarzeń. I w tym sensie zgadzam się z Autorką topiku. Jeden rodzi się w szczęśliwej, prawidłowej rodzinie. I wynosi takie wartości i umiejętności z domu. Inny - natomiast - rodzi się w rodzinie dysfunkcyjnej i w życiu jest takim okrętem bez sternika. Jeśli i ten pierwszy i drugi mają podobne cechy charakteru to temu pierwszemu jest łatwiej. Znam dwóch lekarzy. Jeden pochodzi z lekarskiej rodziny. Tata ułatwił jemu start, zatrudnił go w renomowanej klinice, gdzie mógł się wiele nauczyć, a potem otworzyć własny gabinet. Inny - ten pochodzący z biednej rodziny - tuła się po przychodniach. A przecież nie można zarzucić jemu, że się nie starał. Przykłady można mnożyć. Inny przykład - szczęśliwa rodzina jedzie prawidłowo rowerami, a w ułamek sekundy dzięki niemyślącemu kierowcy auta - tracą wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybenko, jak ktoś jest leniwy to i może mieć rodziców lekarzy, dziadków prawników, a i tak jak nie chce, to uczyć się nie będzie, nie będzie pracować i nie będzie się rozwijac. Będzie po prostu pasożytem żerujacym na pieniadzach przodków. Zenujaca postawa, ale wielu to odpowada. Czy inni mają lepiej? Tak, . Czy inni mają gorzej?Tak. Ty odpowiadasz za swój los. Próbuj, ryzykuj, ucz się, nikt ci pr pewności nie da że osiągniesz sukces, ale z drugiej strony dlaczego nie? I nie, nie patrz już na to, że inni mają lepiej, co lepiej się od tego poczujesz? To takie zwalnianie się z odpowiedzialności, coś w stylu, nie powodzi mi się w życiu, nie dojdę do niczego, bo nie mam bogatego ojca i wujka w Honolulu który by przysylal dolary. Rusz d... i tyle. Samo się nic nie zrobi. Chyba, że ktoś oczekuje, że go będą sponsorować inni, rodzice, rodzeństwo itd. To powodzenia dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża28
Do Gościa z 11.49. Nikt tutaj nie mówi o tym, aby nic nie robić. Trochę trywializujesz ten topik. Temat ten jest ciekawy z punktu widzenia ludzkiego losu. Przecież nikt też nie narzeka ani nie zazdrości. Po prostu "Kafeteria" jest areną rozważań na różne tematy. Twoje "rusz d..ę" ma się nijak np. do kobiety wychowującej samotnie niepełnosprawne dziecko i opiekującej się chorymi rodzicami na przykład. Wbrew pozorom życie jest bardziej skomplikowane. Bez wątpienia - jeśli człowiek jest zdrowy, nie cierpi na depresję, nie ma innych schorzeń to należy choćby próbować coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, z pewnością jako młode małżeństwo szukacie oszczędności. OTVARTA, nowy operator na rynku telefonicznym oferuje abonamenty już od 7,99 zł miesięcznie. Sprawdźcie naszą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma życia usłanego różami. Każdy dźwiga swój krzyż, lżejszy bądź cięższy. Znam i ludzi bardzo bogatych i biednych którzy mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam życia usłanego różami, ale przyznaje, że chciałabym takie mieć. Jak chyba każdy. Mieć rodzinę, która dużo ułatwi, wesprze finansowo. Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam takà osobę. To moja koleżanka, Jarosława Kaczyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam. Prezes kłamczyński. Całe życie za cudze - nawet willę ma z nacjonalizacji, czyt. komuchy ja komuś odebrały, żeby dać jego ojcu kapusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Mama ginekolog. W zasadzie prócz urody ma wszystko- cudowna rodzine, mnóstwo pieniędzy, świetna i dochodowa firmę, sympatie tysiąca ludzi, jest inteligentna, wytrwała, bardzo pewna siebie. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Britney spears, keanu reevs, Beyonce, tom cruise i inni celebryci. Mają pieniądze i bajkowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę kolejną nachalną reklamę tej blogerki... Częściej o niej piszą niż o pom.pejańskiej. A przecież mama ginekolog urodziła martwe dziecko -to wg Ciebie życie usłane różami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Britney - to ta co ogoliła się na łyso i miała męża, który traktował ją jak ścierkę do podłogi? Tom Cruise jest w sekcie.. Co bajkowego u tych celebrytów, kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha czyli nie ma ludzi którzy mają życie wysłane różami. Nawet taki celebryta swoje przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 to zadna reklama, lubię te dziewczynę. No i co ze urodziła martwe dziecko. Jest pewna siebie, uporała się z tym, poza tym ma cudowna rodzine która ja wspiera i podbudowuje wiec nawet ciężkie chwile przeżywa się łatwiej. Gdy ja byłam w szpitalu nie miałam całego szpitala koleżanek po fachu i rodziny. Nie odwiedził mnie pies z kulawa noga. Sama zadzwoniłam do matki to tylko się zapytała kiedy wyjdę bo potrzebuje mojej pomocy w cięższych pracach w ogródku. Uważam ze mimo ze pewnie tez miała w życiu cięższe chwile to jej życie i tak usłane jest różami. Teraz jest w ciazy z drugim dzieckiem a ja jestem bezpłodna. Wiec dla mnie to jest jak najbardziej życie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiezna Kate ma idealne życie usłane różami. Żona przyszłego króla, bogata, ma męża, 3 dziec****ełno nianiek i nie musi się martwić o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×