Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
Nie podajcie przypadków lekarzy!! Oni mają codziennie wielką odpowiedzialność, na koncie nawet najlepszy ma jakieś błędy, więc to nie jest życie usłane różami. Nawet najlepszy lekarz ma niezadowolonych pacjentów, a co dopiero mówić o średnim czy słabym. Owszem zarobią kasę, ale opinię mało kto ma nieskazitelną a spokoju nie ma zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tu: https://xchwilowki.pl/pozyczki-ratalne/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi mi do głowy rodzina królewską z Amelii albo szwecji albo z innego miejsca. Rodziny takie mają życie wysłane różami mają kasę i pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Internecie z całą pewnością znajdą się porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich ludzi. Jeśli nam się wydaje ze tacy są to nam się tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taka znajomą, tepa dzida. Bez wykształcenia, ambicji, tylko dzieci potrafi robić, to jej najlepiej wychodzi. cóż ... złapała kolesia na kasę, mieszkanie 75 m kw na własność, dwa auta, do tego duze zabezpieczenie gotowkowe w razie w itp itd. jej ciagle nic nie pasuje, a ro to zle a to tamto, ciagle by tylko wymieniala ze starych na nowe mebli , rzeczy, agd itd, facet chodzi juz któryś rok z kolei w spranych spodniach, robi na ta latAwice, a ona tylko sie puszy. serio, taki facet to skarb, ona ma dzieki niemu wszystko, jednak poszanowac go nie potrafi. zlapala go na dzidcko, potem drugie I jeszcze o jednym mysli, facet wpadl jak sliwka w kompot, szkoda mi go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi nie ma. Jeśli ktoś opiera swoje wrażenia na powierzchownosci to jest naiwny. Ludzie najczęściej pokazują tylko róże a ciernie zostawiają dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam. Ma wszystko co chce. Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko. Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje). Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd. Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie. Zero sportu i sylwetka ladna. Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże. Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi. W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe. O dziecko postarala sie raz....doslownie... Maz kupil dom, auta. Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna. A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie" No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem.... I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meghan Markle od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego chłopa jak Megan dostała wczoraj to tylko współczuć jej można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i znaleźli by się tacy ludzie, ale ja mimo nieidealnego życia i mnóstwa wad wolę docenić to co mam niż zazdrościć innym. Nigdy nie wiadomo co siedzi w drugim człowieku, zwlaszcza gdy znamy tylko skrawek jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nią JA. Zmieniłam swoje życie, zapisałam się do policealnej szkoły medycznej na kierunek asystentki stomatologicznej ze specjalnością ortodontyczną w Bydgoszczy w NOVA i dostałam od nich propozycję pracy ( mają z kimś współpracę) W gabinecie jest swietnie, dostałam 2500 zł i wreszcie umowa o pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 28
Uważam, że Meghan Markle miała nieprawdopodobne szczęście niczym największa wygrana w totka. Odegrała najważniejszą rolę życia, która się nigdy nie powtórzy, a stała się jej udziałem. Nawet jeśli ten związek się rozpadnie z takich, czy z innych powodów to będzie już urządzona do końca swoich dni. Weszła w królewski ród Windsorów, istniejący od przeszło tysiąca lat, została zaakceptowana przez członków rodziny, miała ślub na miarę królowej. Wyszła za mąż za bardzo miłego, czułego, przystojnego, nieprawdopodobnie bogatego mężczyznę. Po prostu - wybranka Bogów. Nic jej nie brakuje, ale takich dziewcząt jest pełno, a jednak to los jej wyznaczył taką drogę usłaną różami... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperajcie w tej sprawie w Internecie ;) Tam z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o mamie ginekolog serio? Ukończenie medycyny to nie jest wbrew pozorom takie hej siup rozalija na pewno wiele wysiłku ją to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.20 Tak, znam. Ma wszystko co chce. Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko. Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje). Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd. Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie. Zero sportu i sylwetka ladna. Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże. Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi. W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe. O dziecko postarala sie raz....doslownie... Maz kupil dom, auta. Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna. A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie" No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem.... I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec. x No to rzeczywiście ma szczęście. Rzadko się zdarza żeby się szczęściło aż tak w każdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólny wniosek z tego jest taki najlepiej urodzić się w bogatej rodzinie mieć kochających i wspierających rodziców potem wyjść za mąż z rozsądku za porzadnego miłego faceta być w życiu egoistką i tak ustawic ludzi by spełniali nasze życzenia przy tym mieć zero empatii bo to gubi człowieka no i dzięki temu będziemy mieli super życie.Tego wszystkim życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggość
szukam osób które bedą w stanie mi pomoc wyjsc na prosta, zbieram pieniażki na remont mieszkania malowanie i podłogi i na wycieczke nad moze na 4dni, mało tego chciałabym wesprzeć schronisko Azorki . prosze o datki ludzi dobrego serduszka gdyz samej nie stac mnie na remont itp. podsyłam link https://zrzutka.pl/y3679j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×