Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Globusiku toż to sama rozpusta. Pomidorowej juz dlugo nie gotowalam. Moj Z na duze zęby na zupy. Dzisiaj u nas byla rybka ,ryż i sałata. Dietetycznie ale zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbki za mną chodzą. Na jutro obiad już w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jestem na czatach z kawą, zapraszam. x Lunka U nas jest podobnie. nawet nie chce się mówić i myśleć. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stoję przed szlabanem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku prawdziwą ucztę wczoraj przygotowałaś :-D Spodziewasz się gości?? Ciężko mi się dzisiaj wybudzić. Może kawa da mi kopa. Mróz zelżył,ale ponuro za oknem. Pozdrawiam Wszystkie koleżanki. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. No i my rowniez mamy zime. Sniegu napadalo i to nawet sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jak i kobieta, zmienną jest. Rano wstałam 3 cm śniegu, przez dzien wszystko stopniało. W tej chwili deszcz ze śniegiem pada. Zapraszam was na gołąbki. Dzisiaj farsz zrobiłam z dodatkiem kaszy jaglanej i dzikiego ryżu. Eksperymentuję. Warsztat samochodowy też odwiedziłam,olej wymieniony. Teraz wypiję drinka, macie ochotę? Miłego wieczoru wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozpoczynamy nowy tydzień.Witajcie. Kawa pachnie.Zapraszam. x Słyszę,że idzie ocieplenie.U mnie odwrotnie. Dzisiaj - 8 st. Zima konsekwentnie się trzyma. x Cyferko Nasz Juniorek wczoraj wyjechał. Od dziś zaczyna zajęcia. Pusto dookoła:( x Lunka Przegapiłam zaproszenie na drinka.Szkoda. Do tego nie miałam okazji posmakować "ptaszków" z dzikiego ryżu. Co znaczy dziki ryż??:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zaczynamy nowy tydzien. Zapraszam na kawe,herbate. Milutkiego dnia dla was. Lece do pracy, dzisiaj dllluuugggiiii dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie Globusiku ,Luna .... Piję kawkę,dzięki. Widzę,że się minęłyście;-) Globusiku szkoda,że studencik już wyjechał :-( Mój zaczyna 20 lutego.Jeszcze sesja trwa.... Jutro leci z koleżanką na Walentynki do Grecji, wraca w niedzielę. Globusiku zima do Ciebie dotarła.... U mnie rano było -10 ale w dzień ma być już cieplej. Dziewczyny się nam pogubiły :-( Imyś machnij chociaż łapką!!! Ada nie widziałam Cię na kawie,co tam??? Marysiu wpadaj... Rudzia spokojnej pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko no właśnie dziewczyny chodzą własnymi ścieżkami. Dziewczyny droga na kawę jest ta sama:). x No tak u mnie mrozi i do tego lekki wiatr ale to wystarczy aby było zimniej niż bez wiatru. Wasz studencik wymyślił fajne Walentynki.Życzę mu dużo przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Melduję się na popołudniowej kawencji. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> I z mety usprawiedliwiam się czemu mnie trochę nie było. Otóż zaczęła mnie brać jakaś infekcja. Natychmiast APAP poszedł w ruch. Ale mało coś tym razem mi pomagał. :( Bałam się, że na dobre mnie choroba rozłoży. A ja przecież pomagam dzieciom i nie mogę paść, muszę być zdrowa.:P No i przypomniał mi się sposób z wodą utlenioną. Zakrapla się ją do uszu, a dodatkowo płucze gardło. Z tym, że do uszu dajemy 3 % (taką jaką w aptece sprzedają) a do gardła rozcieńczamy, ok 1 stołowej łyżki na pół szklanki ciepłej wody. Sama nie wierzyłam, że to działa! Ale okazało się, że faktycznie pomaga. Warunek jest taki - trzeba zacząć jak najszybciej, najlepiej natychmiast gdy poczujemy nadchodzącą infekcję. Jeśli macie ochotę, to zerknijcie tu: http://lepszezdrowie.info/proste_metody_na_powszechne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Słońce się pokazało :), mimo, że mroźnie. Ale aż na sercu lżej :) W sobotę byłam w pracy na ostatkowym balu. Poszłam na 17-stą a wróciłam po 6 rano. Niedzielę szybko odespałam, zabrałam się za porządki, gotowanie, pranie... Dziś po pracy zmykam na siłownię. Zaczyna się trzeci sezon mojego ulubionego serialu"Druga szansa" :) Dziś będę miała też czas na poczytanie :) 🌼 Globusiku, smutno bez studenciaka, wiem, jak mojego Młodego nie widuję cały tydzień, bo się mijamy. U mnie aura podobna, przymroziło porządnie z rana. Ale wierzę, że ten tydzień już będzie cieplejszy. A ścieżkę do wagonika znam. Problemy moje techniczne chyba należy uznać za zażegnane ;) Jak Ty się kochana czujesz ? 🌼 Lunka, kawa już zimna, ale chlipnę, bo powieka opada ;) Wiem, co znaczy długi dzień, ale mam nadzieję, że nie będzie to miało wpływu negatywnego na Twój kręgosłup ? Zdrówka życzę :) 🌼 Cyferko, nie zgubiłam się, melduję się :). Mam już swojego laptka w domu, nareszcie. Wręcz go siłą odebrałam ;) Swoją drogą ciekawy prezent na Walentynki :) Ja dostałam już dziś w nocy życzenia od swojego D. Jak zawsze ma problem z datami, ale w sumie przywykłam do tego ;) Uśmiechnęłam się. Zresztą my nie obchodzimy tego święta. Ale zawsze to życzenia ;) 🌼 Aduś, jak u Ciebie ? Nie widzę Cię wśród odwiedzających. Wnusia wciąż u Ciebie czy weekend miałaś wolny ? Daj znaka choćby dymnego ;) 🌼 Imuś, mam nadzieję, że dajesz jakoś radę i niebawem odezwiesz się kochana :) Napiszę wieczorem do Ciebie :) Ściskam cieplutko :) 🌼 Marysiu, łapka macham do Ciebie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch... no i nie powiedziałam zbyt długo w naszym stacyjkowie... wnuśka wstała i już mi na kolanach siedzi...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziu... buźka... 👄 widzę, że razem pisałyśmy...:)y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniuśki:) było smutno bez Was. x Aduś coś takiego ! nie znałam tego sposobu leczenia. O wodzie utlenionej słyszałam,że można zaczynając od jednej kropli aż do dziesięciu pić raz dziennie.m Na co ona ma służyć nie wiem. Ważne ,że Ci pomogło. Słyszę,że w dalszym ciągu grypa atakuje. Nasz znajomy ze skierowaniem /zaburzenia oddychania/ do szpitala pojechał na oddział ratunkowy. Czekał 8 godzin na przyjecie!!!!!! Aduś życzę Ci zdrowia. x Rudziku szłam dzisiaj przez park i wyobraź sobie,że słyszałam ...trele... jakiegoś ptaszka. Wiesz co? to Rudzik wiosnę przywołuje. Stefciu ja żyję w rodzinie,że albo się żegnamy albo witamy:) Juniorek pojechał i rzeczywiście zrobiło się smutno.Nic to :) bo 15 wraca do domu starszy Junior więc będzie witanie👄 około 10 marca przyjedzie Senior rodu:D:D znowu będzie przywitanie. Jak widzisz ciągle coś się dzieje.Może dlatego tak szybko upływa mi czas. Fajnie,że byłaś na baletach. Korzystaj z życia ile się tylko da bo jest bardzo krótkie. Stefciu niestety nie mam tego programu i nie mogę otworzyć zdjęć jakie mi przesłałaś:( x Imuś Może jednak skusisz się na króciutkie spotkanie. x Cyferko pognałaś w długą? życzę ci powodzenia. x Lunka,Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. W koncu dzien sie zakonczyl. Leze sobie wykapana w lozku i skrobie do was liscik. Ada o wodzie utlenionej slyszalam ale nigdy nie probowalam. Rudziu dziekuje za troske, jakos przezylam, tabletki duzo mi pomagaja. Jejku jak piszecie o mrozach to az mi sie myslec nie chce, dzisiaj bylo 10 na plusie, sloneczko i ptaki zaczynaja wariowac. Cwierkaja , fruwaja chyba wiosna nadchodzi. Ale zurawii jeszcze nie widzialam. W tamtym roku o tej porze wracaly juz calymi kluczami. Moze czuja ze jeszcze zima wroci! Za okolo 4 tyg jedziemy do Polski. Znowu walizki. Szczerze wam powiem, chyba sie starzeje , bo pomalu przestaja mnie cieszyc te wyjazdy. No dobra koniec biadolenia. Dzisiaj Z posprzatal w domu. Psa wyprowadzil ,nakarmil. A jak wrocilam to cieply obiadek na mnie czekal. Aż milo. Jutro ja sie odwdziecze. Spokojnej nocy kobietki. Imus wpadaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Poproszę cały szaflik kawy. Wyobraźcie sobie,że niespodziewanie wypadła mi służba a ponieważ to nie drużba więc zebrałam manatki i kości w jedną całość i przybyłam!!! x Cyferko Codziennie gdzieś gonisz??? zwolnij choć troszeczkę. Dobrze,że zostawiłaś kawę , dziękuję :) x Luka wypoczęłaś więc pakowanie pójdzie szybko. Dość często bywacie w Polsce. No cóż dokumenty czas zbierać:) Co do pakowania!!!!! dlatego znienawidziłam podróże.Okropnie nie lubię tej czynności:( Szczęśliwej drogi. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. A tak wypatrywałam Ciebie rano;-) Daleko nie biegam :-D Wczoraj byłam u kosmetyczki,a dzisiaj pogodę musiałam sprawdzić na żywo;-) A Ty powiadasz na służbie :-D Ale w trakcie,czy już po??? Luna jak będziesz w Polsce bardzo, bardzo polecam zaopatrz się w lekturę Jeździec Miedziany trylogia... nie pożałujesz. Ada wodę utlenioną używam na co dzień w celach pielęgnacyjnych uszu od wielu lat... Ale upieram się,że przy infekcjach grypopodobnych najlepszym lekarstwem jest łóżko i święty spokój. Rudziu słyszałam o Drugiej Szansie,ale jakoś nie moje godziny emisji,postaram się znaleźć w necie. Dziękuję bardzo za @ bardzo ciekawe.... U mnie dzisiaj zima pomalowała świat na srebrno. Mgła i chłód sprawiły,że na drzewach,sznurach przewodów,ogrodzeniach itp. osadziły się srebrne igiełki.Jak to pięknie wygląda.... Słyszałam też świergolenie ptaszków,głośne :-) Już niedaleko dziewczyny.... Pa.Dobrego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Właśnie wróciliśmy (wnusia, dziadek, sunia i ja) ze spaceru. Cudnie było, bo grzało piękne słonko. W lesie (mimo wielkich zwałów sniegu) czuło się, że zima chyba w odwrocie. Pewnie to za sprawą ptaków. Ach, jak one ślicznie śpiewały! Kawusię południową zrobię: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko jestem w trakcie dyżuru do wieczora. Co ja się mam z tymi piesami:) x Ada Ja wczoraj słyszałam śpiew ptaków. Nie mogłam uwierzyć,że je słyszę i bardzo się ucieszyłam. U mnie było -10 i mgła. Teraz jest pięknie. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×