Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Gość globus
Witajcie . Zapraszam na spotkanie przy kawie. x Niebawem zapomnimy ,że był taki miesiąc styczeń. x Cyferko czy już kończysz miesiąc??? x Dziewczyny troszkę się zakałapućkałam. Narobiło mi się zaległości we wszystkim:( Będę miała pracowity weekend. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was przy porannej kawie. Zaparzona...taka jaką lubicie;-) Studencik mój idzie dzisiaj na bal karnawałowy.... Na wielką salę ;-) X Globusiku jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko prawie stuknęłyśmy sie głowami:) Samopoczucie rożne , różniste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Słowo daję,że Cię nie widziałam :-D Ja też mam spore zaległości, w syzyfach szczególnie. Końcem miesiąca zajmę się Globusiku w poniedziałek. Mało roboty było w tym miesiącu, martwy miesiąc.... także uporam się raz,dwa;-) X Ada dzięki za link.Dla mnie przydatny. Kiedyś znałam na pamięć,ale wyleciało mi z głowy;-) Mój młodszy S jest alergikiem :-( Dobrego dnia Wszystkim. Wpadajcie na parę słów Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień niestety niedobry :( Informuję wszem i wobec,że wypadł mi dysk... A mój M,każe mi jeszcze po zakupy jechać Sam pojechał gdzie? Moczyć kija... Współczuję sama sobie ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Poczytałam co tam u Was ? Luna gratuluję:) Szukam Was stale... nie zmieniajcie strony, bo to nic nie daje. Jestem już po usunięciu znamion i zdjęciu szwów. Trochę opuchnięta :) !0 lutego będą wyniki i kontrola u lekarza. Mam nadzieje, że dobre i nie martwię się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime współczuję. Masz jakieś leki? Wypadnięty dysk boli jak cholera. Pozdrawiam Was i przesyłam uśmiech do każdej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maysieńko :) Jesteś po zabiegu... Bardzo Cię boli? Co to za znamiona były Mnie czekają badania w kierunku czerniaka ale na NFZ oczywiście brak miejsc Mam leki na kręgosłup ale bardzo źle się po nich czuję Chodzenie sprawia mi ogromny ból Trzymaj się zdrowo, Marysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkich poniedziałkowo. Zapraszam na kawę. x Marylko Czekanie na wyniki to nerwówka. Musi być OK. Marylko jeśli nie zmienimy strony to nie będziemy mogły pić wspólnej kawy.Bywa,że następna strona się nie otworzy. Pozdrawiam hej. x Imuś Oj jak ja Ci współczuję. Znam ten ból. Podobnie mam po lekach na te schorzenia. Nie mogę ich przyjmować bo bardzo szkodzą na żołądek. Błędne koło:( Imuś na te sprawy potrzebne jest ciepło. Rozgrzewaj to miejsce może coś pomoże. Trzymaj się Mała. x Babki jak Wam minął weekend. Mnie na pracach syzyfowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku :-) Dzięki za kawę ;-) Podwójna;-) Znowu czary,mary na topiku. Globusiku weekendu nie zauważyłam :-D Dobrze,że dzisiaj mam trochę roboty w pracy,czas szybko zleci. Marysiu zabieg masz już za sobą .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. X Imuś ,a jak dzisiaj się czujesz? Odpuściło trochę?? To już nie pierwszy raz u Ciebie :-( z tym dyskiem... Trzymajcie się .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Czy można się przysiaść? Kawa z rana jest niezbędna. Ale w miłym towarzystwie smakuje niewiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Mała śpi... mąż nie wytrzymał i do pracy jeździ... same więc w chacie urzędujemy... x Witaj Gościu... jeśli masz ochotę dołączyć do nas, to serdecznie zapraszamy... wprawdzie jestem tu najmłodsza stażem, ale mam nadzieję, że zaprosić Cię mogę...:) x Mario, nie denerwuj się... usuwałam już baaardzo wiele znamion... wszystkie okazywały się łagodne... a jeśli zmiana skórna jest jakaś mocno podejrzana, to lekarz w trakcie wycinania jej z reguły informuje o tym... oni wolą uprzedzać pacjenta, że diagnoza może być zła... skoro tego nie usłyszałaś, to czekaj sobie spokojnie na ten wynik... x Ime, masz zmianę skórną podejrzaną w kierunku czerniaka i chcesz ją diagnozować na NFZ...?! Kochana, nie wiem czy dobrze robisz...!! W walce z czerniakiem liczy się czas...!! Na Twoim miejscu jakimś cudem zdobyłbym kasę i pognała migiem do dobrego chirurga - onkologa...!! Bardzo Cię proszę, weź sobie do serca moje słowa i nie czekaj na miejsce z NFZ-tu...!!! x Globusku i Ime, piszecie, że źle znosicie leki na kręgosłup. Oj, mam podobnie. Żołądek się buntuje. Pomocny w takim wypadku jest lek osłonowy o nazwie PRAZOL 20 mg. Bez niego nie mogę brać żadnych kręgosłupowych prochów. x Cyferko, w pracy jeszcze jesteś...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ada Pracuję do 16-stej. Twój M nie wytrzymał i poszedł do pracy :-D Co mu zrobiłyście?? :-D Jak powietrze u Was? Mam nadzieję,że możecie już wychodzić z domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, no... nie wytrzymał z samymi babami (wnusia, sunia i ja) w domu... okazało się, że pracy mu jednak lepiej...:D Smog dalej atakuje... mało wychodzimy... masakra jakaś w tym roku... buuu... A u Ciebie jakie powietrze...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na ostatnią kawę w styczniu. x U mnie pada biały puch ale temperatura zerowa więc będzie błoto. Patrzę w drzwi czy zbliża się Cyferka. Ostatnio mijałyśmy się w drzwiach. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki !! Zapraszam na popołudniową filiżankę kawusi: (_)> (_)> (_)> Mała śpi... chałupa posprzątana... obiad ugotowany... teraz jest czas na mój relaks...:) x Ime, przecież "migiem" to było w przenośni użyte. Naprawdę nie lekceważ sprawy. Tu liczy się czas, a każdy dzień zwłoki może mieć swoje złe konsekwencje! Proszę Cię, jak najszybciej pokaż zmianę doświadczonemu chirurgowi onkologicznemu. x Globusku, ostatni dzień stycznia? Jejuś, jak ten czas zasuwa! Dopiero były przecież święta, a tu jutro już luty!! No i dobrze, bo z utęsknieniem czekam na wiosenkę.🌼 x Cyferko, jaka pogoda u Ciebie? Bo Ty przecież najdalej na północnym wschodzie mieszkasz. A u nas dziś ziiimno.:( Wieje taki lodowaty wiatr, że coś okropnego. W mieszkaniu zrobiło nam się chłodno. Poodkręcałam kaloryfery na maxa i założyłam gruby sweter. Kawkę gorącą sobie popijam i zaraz jest milej.:) x Rudziu, gdzie jesteś...?! Ruuudziuuu......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adzia :-) Odczucia pogodowe mam takie same. Mroźny wiatr. W sumie nie wychodziłam dzisiaj, taki ponury,smutny dzień:-( W niedziele widziałam sporą grupę Morsów kąpiących się w naszym jeziorze. Brrrr na samo wspomnienie ich widoku robi mi się zimno... Podziwiam ich,ale sama za żadne skarby świata nie weszłabym do wody :-D Ale z moich obserwacji wnioskuję,że Morsów przybywa... Tradycją są obchody tłustego czwartku przez Morsy;-) Siedzą w wodzie i zajadają się pączkami,bigosem itp... może i jakieś procenciki zapijają?? X Nie zanudzam....pewnie już wnusia wstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, nie... wnuśka jeszcze śpi...:D och, morsy...!! podziwiam tych ludzi... sama za nic nie weszłabym...:P ale jak szaleję na termach w Uniejowie, to prosto z sauny wskakuję do basenu lodowego, albo do komory śnieżnej... o, rany jakież to cudne uczucie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kawusie wam zrobilam. A ja zaraz do pracy zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawkę. Dobrego dnia w pracy Ja też już roletę podciągnęłam. Jest widno;-) lekki mróz. Spałam dzisiaj jednym ciągiem;-) Globusiku dzisiaj ja Ciebie wypatruję. Co tam słychać?? Imuś żyjesz? Jak się czujesz?? Rudziu wpadaj na kawkę,dawno Cię nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×