Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Gość globus
W rozmarzeniu x Gdy już przebrzmi "żyj sto lat kochana" i marzenia wnet zaczną się spełniać, wtedy nic już nie będzie tak samo, moje szczęście x przyjdzie nagle, cichutko, na palcach, dotknie oczu, ust, serca drżącego, abym mogła znów śmiać się i tańczyć tak jak kiedyś. x A tymczasem gdy patrzę za okno, słońce świeci na niebie błękitnym, sielsko mi, marzycielsko i błogo w moim życiu. x Wciąż zadziwia mnie dobro i piękno, tyle tego dostaję na co dzień, czuję radość, nadzieję i wdzięczność, w duszy spokój. x Gdy już spełni się część dobrych życzeń, i porażkę na sukces przekuję, bezpowrotne uleci co przykre; lepsze jutro x stanie się najwspanialszym dziś, teraz, zamelduję szczęście na stałe, ze wszystkimi się dobrem podzielę, a tymczasem x patrzę w okno - błękit i słońce, białe linie skrzyżowane na niebie, myślę sobie - jak nic, dobry omen będzie pięknie. x Wiersz znaleziony w sieci. Turkusowa Anna x Wszystkim myślę potrzebna jest pogoda ducha. Ten wiersz to właśnie ma!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Jestem rozespana .Wstawałam niechętnie więc kawa na rozbudzenie jest konieczna. Zapraszam wszystkie śpioszki. x Cyferko czy to Ty byłaś gościem??? sforsowałaś barykadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam z kawą ,przywitałam się.List się ukazał i zniknął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Witaj Globusiku tak to ja byłam,takie piękne rozmarzenie musiałam przeczytać.Piękne. Jeszcze chwilkę odsapnę i wypiję kawkę. Jestem rozbudzona na maksa :-D Godzinę szuflowałam.... Zima w prawdziwym wydaniu...Sypało całą noc,teraz też, - 10 Śniegu po kolana. Przy odśnieżaniu nie ma go już gdzie odrzucać. Ale pięknie jest ;-) Uf.... Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko wyobraź sobie,że u mnie śniegu zero. Jest jednak ślisko. x Dobrego dnia Cyferko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Życie warte ratowania Pewien człowiek ryzykował życie, by wyciągnąć z topieli chłopca, którego fale znosiły w głąb morza. Gdy ten już doszedł do siebie, powiedział swemu wybawcy: - Dziękuję za uratowanie mi życia. Mężczyzna popatrzył mu w oczy i odparł: - No dobrze, dopilnuj tylko, by się okazało, że warto było je ratować. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No cóż, dzisiejszy dzień można podsumować tym stwierdzeniem: szaro... buro... i ponuro... A jeszcze do tego mocno wieje. My mieszkamy za miastem (na lewo od nas tylko łąka i las) więc w taką pogodę nieprzyjemnie jest i na spacer nie poszłyśmy. Szkoda wielka. Może jutrzejszy dzionek ładniejszą aurę przyniesie. Teraz mam godzinkę dla siebie, bo wnuśka zasnęła. Obiadowo nic nie muszę szykować (pierogi z zamrażarki wyjęłam, dla małej z serem dla nas z kapustą i grzybami) więc zaparzyłam kawencję i połażę nieco po necie. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. U nas 7 na plusie dzisiaj po pracy umylam 3 okna popralam firany uprasowalam i powiesilam. Jutro ciag dalszy. Posciel uprana i zalozona. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zapraszam na kawe. Alez mnie kregoslup polamal. Musze sie tabletkami wspomoc. Globusiku wiersz piekny nam przyslalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka. Dziękuję za kawę.Bardzo chętnie się napiję. x U Cibie ciepło. U mnie zima. Bardzo czekam na ocieplenie. Czuję potrzebę umycia okien, odświeżenia mieszkania. Byłoby zupełnie inne życie.Niestety jeszcze długo nie będzie można tego zrobić. Zima potrwa:( x Dziewczyny dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko czy znowu odśnieżasz???? Wpadaj na gorącą kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku. Dzisiaj mniej odśnieżania,bo zamieć jest...tylko garaż M mi odśnieża. Jadę z zakupami do mamy. Kawę chętnie wypiję,dziękuję. Globusiku,straszny chłód...zamieć -15 Fajnie przez okno popatrzeć ;-) To lecę,jeszcze zajrzę do Ady na leżakowaniu ;-) Pa. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Zima... zima... zima... u nas ciągle ta śnieżna i mroźna zima. A ja, na przekór aurze, wiosenny obiad dziś przygotowałam. Pyry z gzikiem będą. Mówię obiad wiosenny,bo to danie zawsze w Wielki Piątek robię. A wiadomo, jak Wielkanoc, to już wiosenne klimaty. x Oj, czyżby Lunka miała jakieś święto? Urodziny? Imieniny? Sama nie wiem. Ale jeśli faktycznie świętujesz, to składam Ci serdeczne życzenia i dużo dobrych myśli do Ciebie kieruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki...:) Jestem, ale ciągle mi brak doby. wciąż ni mam laptopa, bo brat poszukuje mieszkania do wynajęcia, więc mam tylko dostęp w pracy. Tu jednak krucho z czasem. Zostawiłam właśni na boku delegacje do rozliczenia i postanowiłam zawalić chwilowo robotę, by napisać do Was :) Siłownia i moja podopieczna Zosia w tym tygodniu królują popołudniami, stąd też wracam przed 22 drugą dopiero do domu. A potem mam jeszcze gotowanie na dwa dni jedzenia na mojej pysznej i duże diecie ;) W przyszłym tygodniu Zosia jest u mnie tylko dwa razy, więc odetchnę trochę. W weekend miałam dwie duże imprezy w hotelu: studniówka i bankiet, stąd też chciałam skorzystać, żeby zarobić, bo rachunki mnie w tym miesiącu przeraziły. Ale nie będę narzekała. Trzeba sobie radzić jakoś :) ;) 🌻 Choć w postaci rysunkowej, ale kwiatów na łące wszystkim nam potrzeba. Też tęsknię za wiosną, widziałam, że zakwitły komuś przebiśniegi. O świstaku słyszałam, odliczam tygodnie. o niedźwiedziu też, więc może to już niebawem ??? Jak idę rano odśnieżać auto, to już mnie krew zalewa. Człowiek jakiś jest ospały, bez energii i chęci do czegokolwiek przez te ponure i zimne dni. Mimo, że tyle ćwiczę na siłowni i nie choruję, to męczy mnie to odziewanie się grubo przed wyjściem. Z młodym się wciąż mijamy, bo On na noce pracuje. W weekend obydwoje byliśmy dwie nocki, niedzielę odsypialiśmy. Dziś mam tylko Zosię, ale i planowany trening, który przekładam na sobotę rano. Globusku, myślę również o odmalowaniu ścian. przewietrzeniu szaf, czystych oknach... ale musimy jeszcze poczekać z tym :)Wiersz daje ciepło w serduchu :) Cyferko, to prawda, że przez okno ta zima wygląda imponująco, ale tylko przez okno :)U mni -10 ale odczuwam dużo więcej, bo jest lodowaty wiatr. Lunka, temperatura bez porównania wyższa. Nie skłamię, więc zazdroszczę umytych okien. Może Cię przewiało przy tych porządkach ? Jakby co, dołączam się do życzeń :) Ściskam cieplutko :) Aduś, Jakby nie moja dieta, tobym bezczelnie się na obiad wprosiła ;) Cieszę się, że meile się podobały. Jak znajdę chwilkę, to znowu kilka otworzę i prześlę. Fajnie masz, że wnusi u Ciebie, ale postaraj się i ty znaleźć czas na odpoczynek :) Imuś, bidulo, nie uściskam Cię, że nie bolało, ale ciepłe pozdrowienia ślę do Ciebie i zdrowia dużo życzę. 👄 Maryś, nie miałam okazji dawno być, aby spotkać Cię w stacyjkowie. :) Zatem chociaż pozdrowienia zostawię. :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło wszystkie moje dziewczyny :) RUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Opłaciło się wstąpić do Ady na leżakowanie wnusi :-D Cześć dziewczyny :-) O Luny urodzinach,czy imieninach nic nie wiem ?? Przesłałam jej dzisiaj buziaka,bo nie zauważyłam jej w klubiku :-D W ramach przeprosin ;-) Ale jeśli Lunka coś obchodzi....to niech się przyzna :-D X Widzę,że zima Was też nie oszczędza. U mnie drugi dzień intensywnie sypie śnieg. Jazda autem jest wykluczona :-( Wypadki jeden za drugim. Rudziu jak mi piszesz o Twoim zabieganiu,to nóżkami przebieram pod biurkiem,żeby Cię dogonić ;-) Cieszę się,że zdrowie Ci dopisuje. To najważniejsze.... W młodym ciele,młody duch!!! X Ada pyry z gzikiem :-) Ładnie brzmi,muszę poczytać co to za cudo :-D Trzymajcie się cieplutko. 40 dni do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Od rana trzy razy odśnieżałam schody i wygląda tak samo. Cały czas sypie, poszłam do mamy, zrobić Jej pranie i zmarzłam. niech już będzie koniec zimy:) Jutro lekcje włoskiego, zadanie domowe odrobione; ułożyć zdania z porami roku. Dobrze ,że chodzę. Dowiaduję się ciekawych rzeczy o Włoszech, spotykam z ludżmi. Trochę śmiechu dobrze robi, pani stawia szóstki za prace domowe. Dojrzała ze mnie uczennica :) Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. Wpadajcie żeby napić się kawy. x Jak widzę każda z nas wypełnia te zimowe dni jak może. Każda też myśli o tym samym .....mam dość zimy. Myślę,że jeszcze dużo zimowych dni przed nami.Oby się nie sprawdziło. x Dobrego, mniej mroźnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
puk puk !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Witaj Globusiku na kawie. Dzisiaj już mróz zelżył nie jest tak źle,tylko -10 ;-) Mam parę spraw do załatwienia "na mieście" Dobrego dnia. Marysiu dalszych sukcesów w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem. Dziekuje za zyczenia ale niczego nie obchodzilam, to mile z waszej strony. Urodziny mam w grudniu,imieniny w kwietniu. Hi hi hi. A tak powaznie, to bylam dzisiaj u lekarza. Moj kregoslup jest w oplakanym stanie. Dostalam dzisiaj 3 zastrzyki miedzy kregi, czarty w posladek. 2 razy masaze prądem i nastawienie kregow na wlasciwe miejsce. Dzisiaj rano nachyliłam się do szuflady, no i co , już tak zostalam. Moja pani doktor jest wspanialym lekarzem. Rach ciach i po bolu. Zna kobieta swoj fach. Jak mi chrupnęło to aż gwiazdy zobaczylam w oczach. Uff ulga wazne ze jestem prosta i moge lezec ,chodzic i oddychac. Jeszcze 6 okien mam do umycia, nic to poczekaja sobie. U nas na temeratura na plusie, sloneczko codziennie swieci. Dostalam leki na moja bezsennosc, mam nadzieje ze dzisiaj przespie cala noc. Spokojnej nocy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Piję kawę i czekam na towarzystwo. Zapraszam. x Lunka co za lekarka. Pacjenta stawia na nogi. Odpukuję w niemalowane drewno oby mnie nic takiego nie spotkało. Musiałabym dotrzeć do kilku "specjalistów" i skutek byłby opłakany.Zdrówka życzę. x Cyferko ja też wczorajszy dzień przeznaczyłam na załatwianie spraw. Przede wszystkim zrobiłam opłaty. Zakupy domowe też. Dzisiaj garkuchnia:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Witam Globusiku. Przeszłam się już,złapałam mroźnego powietrza w płuca.Słońce dzisiaj :-) Piękny poranek. Globusiku piję z Tobą kawkę,dzięki. Luna,padłam.... Jak żeś znalazła taką cudotwórczynię??? U nas w Polsce ok. Ożarowa jest taki kręglarz, też cuda czyni.Ale kolejka....rok wcześniej należy się zapisać. Uważaj na siebie!!! lepiej zapobiegać niż leczyć ;-) X Dobrego i spokojnego dnia wszystkim. Idę do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x wyobraź sobie,że wspomniany cudotwórca mnie nie pomógł. Jeździłam do niego .Niestety pomógł mi skalpel:( U mnie też zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Mam fajną lekarkę jak tylko coś jest , wystarczy że przyjadę i już jestem obsłużona. Znamy się dobrze, także plecy są. Jest super kobietą. Rozumie pacjentów i jest dobrym człowiekiem. Poznałam ja przez mojego klienta, któremu opatruję nogi z ranami cukrzycowymi. Globusiku ty wiesz ,bo kiedyś rozmawiałyśmy o tym. Dzisiaj miałam masaże prądem i znowu zastrzyki. Jest o niebo lepiej. Ada dziękuję za @ super. Dopiero dzisiaj zajrzałam do skrzynki @. A tak na marginesie jestem dzisiaj poddenerwowana. Dostał mój Z dzisiaj list ze skarbówki. Wyobraźcie sobie 3.130 euro podatku do zapłaty za 4 kwartał 2016 roku. Przecież on zawału dostanie. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jaki wieczór dzisiaj będzie. Zaczyna się tutaj co raz gorzej robić. Podatki idą w górę a życie co raz droższe. Ostatnio pieczywo zdrożało. Za bochenek chleba płacę 3,10 euro. Bułka kosztuje 25 centów. Benzyna za litr 1,45. Masakra, nie wiem czy nie będę musiała znaleźć sobie dodatkowej pracy. Pozdrowionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Mam fajną lekarkę jak tylko coś jest , wystarczy że przyjadę i już jestem obsłużona. Znamy się dobrze, także plecy są. Jest super kobietą. Rozumie pacjentów i jest dobrym człowiekiem. Poznałam ja przez mojego klienta, któremu opatruję nogi z ranami cukrzycowymi. Globusiku ty wiesz ,bo kiedyś rozmawiałyśmy o tym. Dzisiaj miałam masaże prądem i znowu zastrzyki. Jest o niebo lepiej. Ada dziękuję za @ super. Dopiero dzisiaj zajrzałam do skrzynki @. A tak na marginesie jestem dzisiaj poddenerwowana. Dostał mój Z dzisiaj list ze skarbówki. Wyobraźcie sobie 3.130 euro podatku do zapłaty za 4 kwartał 2016 roku. Przecież on zawału dostanie. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jaki wieczór dzisiaj będzie. Zaczyna się tutaj co raz gorzej robić. Podatki idą w górę a życie co raz droższe. Ostatnio pieczywo zdrożało. Za bochenek chleba płacę 3,10 euro. Bułka kosztuje 25 centów. Benzyna za litr 1,45. Masakra, nie wiem czy nie będę musiała znaleźć sobie dodatkowej pracy. Pozdrowionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu. Jestem na herbatce.Zapraszam. x W końcu należy mi się chwila relaksu. Dreptałam w kuchni. Pomidorowa gotowa,drobiowa wątróbka też. Golonka w piecu. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×