Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Witajcie !! No i mamy kolejny miesiąc... luty, obuj ciepłe buty... i coś jest w tym przysłowiu, bo u nas dziś mroźny dzień... i kawencja gorąca się przyda: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Cyferko...!! 🌼 Tak, mała jeszcze śpi. Za domem nie tęskni, bo jest z nami mocno związana i często u nas bywa. A jej rodzice przyjeżdżają na wszystkie weekendy, więc mam możliwość nacieszenia się nimi. A co u Ciebie słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie starszy syn znowu chory :-( To są uroki dojazdów. Właśnie woziłam mu rosół i leki po mojemu;-) Nie wierzę w suplementację podczas choroby. Przy okazji wyprowadziłam kota na spacer:-D Teraz czekam na studencika.Sesję ma już zaliczoną przyjeżdża na długie ferie.Zasłużone :-) Jędrula już kombinuje jakie to mu zajęcie dać,żeby się nie nudził. I takie tam ;-) X Globusiku coś się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Mamy ocieplenie, caly czas na plusie. Fala grypy dotarla. Duzo ludzi choruje. Globusiku co sie dzieje ze cie nie bylo? Jakos tak pusto bez ciebie! Milosci wspolczuje ci bólu, dysk paskudna sprawa. Ćwiczeniami trzeba wzmocnic miesnie kregoslupa. Cyferko kurujesz młodego rosołkiem, pycha wczoraj tez gotowałam. Ada ty to masz super,wnusia na miejscu fajnie ci. A ja musze czekac do wakacji. Milego wieczoru wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa gotowa, Zapraszam. x Wyobraźcie sobie,że wczoraj pomyliłam drogi do Stacyjkowa.Takie dni też się zdarzają. Dzień bez spotkania przy kawie jest do niczego. Jestem już zmęczona zimą. Nie ma dużego mrozu a aura bardzo niemiła. Do tego ślisko. Może dzisiaj uda mi się ostrzyc włosy. Fryzjerka chora i dwa razy przekładna była wizyta. x Cyferko Znowu choroba:( niech to licho. Nasz Juniorek też po sesji. Chyba w sobotę przyjedzie. x Babki pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety z pocztą jest coraz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Globusiku dziękuję za kawę. A u nas ciepło dzisiaj 4,5 stopnia. Za to pochmurno i chyba bedzie padał deszcz. Chodzę jak połamana, mój kręgosłup po mału odmawia posłuszeństwa. Jeszcze przed praca musze odebrac recepte na leki. Zmykam, pozdrowionka dla was. Milosci jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja ;-) Dzień dobry Globusiku. Cieszę się,że odnalazłaś drogę i nie błądź więcej :-) Przepchałam Twój liścik z gościa.(z telefonu) Z telefonem mam kłopot,cały czas mi się zacina, wczoraj P wyczyścił mi zawartość,zresetował zobaczymy,czy pomoże. Jak nie, to kupię se nowy :-D Ten dostałam w spadku od studencika.Tak zachwalał.... W sumie tel. ma rok,dlaczego się psuje?? Globusiku to u Twojego Juniorka szybko sesja się skończyła. Pewnie go już wypatrujecie:-) U mojego dopiero w poniedziałek się zaczęła,ale udało mu się wcześniej pozaliczać. X Luneczka spokojnej pracy.Nie przesilaj kręgosłupa. X Imuś??? Zajrzyj jak dasz radę ❤️ Ada do popołudniowej Rudziu spokojnej pracy Marysiu kawa jak zwykle stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zimno , chcę już wiosny. Może któraś już ją widziała? Wyniki odbieram 1o lutego. Ime prywatnie wizyta u chrurga onkologa 100 zł. Ale i tak da skierowanie do państwowej kliniki. a tam pół roku czekania. Trzymaj się:) Ada dzięki za radę, staram się nie myśleć za dużo. Jedynko dzięki, że napisałaś lie do maja. Globus , Rudzia, Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu cześć :-) Fajnie,że wpadłaś ;-) Do wiosny u mnie daleko,ni widu ni słychu :-( W tej chwili sypie śnieg. Już niedługo odbierzesz wyniki i odetchniesz :-) X RUDZIU :-D :-D Poprawiłaś mi humor :-D Przepiękne ptaki i Zwierzęce SPA :-D Dzięki. Mniemam,że u Ciebie wszystko ok;-) Wychudzona,z talią osy ??? oby też z uśmiechem na twarzy;-) Pozdrawiam X Ada jesteś na kawie?? Stefania przysłała nam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 👄 witajcie :) Mam pomór w pracy, połowa załogi chora, część na urlopach, jedna w sanatorium, jedna złamała palce u ręki... dramat jednym słowem. Ale już się trochę uspokoiło... Był koniec miesiąca, przechodziły przez nas wynagrodzenia, zusy, premie kwartalne, wszystkie te rzeczy dopiero są u nas pierwszy miesiąc, więc wszystko nowe. Siłownia swoja drogą mi trochę czasu zajmuje, ale nie narzekam. Problemem był dostęp do internetu, bo pożyczyłam w sobotę bratu laptopa i internet, stąd moje ograniczone ruchy. A telefonie wiecie jak chodzi, jedno zdanie wysyła, resztę listu ucina. Ale już dziś się obrobiłyśmy, dlatego w pracy znalazłam trochę czasu, żeby napisać. Meile dostaję co dziennie od kolegi ze studiów. Tak dziś pocztę sprawdzając pomyślałam, że może otworzę w końcu coś i fajne coś prześlę. A wieczorem może w końcu poczytam co u Was, bo mi brakuje Was kochane :) Pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i jednocześnie dobranoc. (nie dałam rady posiedzieć dziś przy kompie. może jutro będę mogła. może...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstawajcie. Zapraszam na kawę. x Dziewczyny jestem zmęczona zimą.Tak jak większość czekam na wiosnę. Nie widać jej i na razie mało się o niej mówi.Szare pochmurne dni przygnębiają. x Ruduś dziękuje za filmiki, są świetne. Kapitalny relaks. x Cyferko U Juniora sesja zaczęła się wcześnie. Pozaliczał wszystko i w sobotę przyjeżdża. x Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku jestem :-) Ja też Globusiku przez tą długą zimę jestem do bani. Rozlazła,zmęczona,mam dość!!! Nie wiem czy media wczoraj nie kłamały, ale słyszałam że w Bieszczadach niedźwiedzie się obudziły ;-) Może to zwiastun rychłej wiosny?? Dosiadam się do kawy,dzięki. Piję szybko i do łopaty... Sporo śniegu napadało. Rudzia,dzięki. Ryba Ogrom wystraszyła mnie :-D Dobrego dnia dziewczyny. Może jeszcze wpadnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wnusia śpi... mąż u lekarza... obiad (warzywka i rybka z parowaru oraz surówka) podszykowany... mam czas na kawę i net... (_)> (_)> (_)> x Rudziu, efekt orki (bo to chyba orka??) wyskakującej z podłogi fantastyczny!! kilka razy sobie ten filmik powtarzałam i za każdym razem zadziwiona byłam!!x x Babeczki, mnie też zima zbrzydła. :( Strasznie nie lubię tej pory roku. A wczoraj w Stanach był Dzień Świstaka. No i to zwierzątko przepowiedziało, że zima potrwa jeszcze tylko 6 tygodni, a późnej to już 🌼 WIOSENKA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ada :-) Ja też myślę,że to orka. Niesamowite.... Postanowienia noworoczne :-D :-D Uśmiałam się. Rudzia dzięki ;-) Ja też w między czasie nastawiłam obiad. Pomidorowa dzisiaj,na drugie dla każdego coś innego. Takie rozpieszczone towarzystwo u mnie. Ada wyślij wnusię na weekend do rodziców i odpocznij troszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chętnie wypiję kawę. Witaj Cyferko. x Wczorajsza prognoza mnie powaliła :( idzie fala mrozów nawet do - 20 st:( I co Wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku :-) Co my na to??? Ja to mam nadzieję,że te mrozy prześpię ;-) Podejrzewam,że w nocy będzie mrozić :-D Nie pamiętam kiedy ostatnio słońce świeciło :-( Globusiku dzisiaj wasz studencik przyjeżdża? Mój jedzie na balety,mówi,że musi odreagować sesję :-D Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Popołudniowa kawcia czeka: (_)> (_)> (_)> Wnusia śpi... więc w domu zaległa cisza... a ja, ze słuchawkami na głowie, czekam aż się w radiu "Matysiakowie" zaczną... bo ja staram się nie omijać sobotnich "Matysiaków" i niedzielnych "W Jezioranach"... lubię posłuchać sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, nieee... nie chcę wnusi odsyłać... wolę żeby dzieci weekendy u nas spędzały... x Globusku, słyszałam dziś, jak Omena w TVN24 mówiła, że właśnie od środy idą mrozy... nawet do -20*C... buuu...😭 wiosny mi się chce...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Zaczynamy kolejny tydzień. Prężę muskuły żeby przeciwstawić się nadchodzącej zimie.Dzisiaj -3 więc nie jest źle. x Dobrego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj przy kawie;-) Zima,zima :-D Moje muskuły rosną , jestem po odśnieżaniu. Na nic mój wysiłek,bo z nieba cały czas sypie... Wczoraj rano było - 16 dzisiaj -5, tak może zostać .... X Dzieci wczoraj były na obiedzie. Wzięli ze sobą Melkę. Zamieszanie i zniszczenia :-D Doniczki z kwiatami leciały :-D Łobuziara.... Dobrego dnia dziewczyny. Imuś może wypijesz z nami kawę ?? Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Moja pora na drugą kawusię. (_)> (_)> (_)> Dziś NARESZCIE mamy powietrze od smogu wolne! Poszłam więc z wnusią i suńką na godzinny spacer. Fajnie było. Obie pannice wyszalały się na zaśnieżonej łące i teraz śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko wiem,wiem co potrafi kotek w domu. Bywało tak ,że mój Jacuś tylko na żyrandol nie dał rady wskoczyć. Takie czasy już minęły na szczęście. Masz -16 to sporo. Do tego prószy powiadasz! zima zadomowiła się na całego. x Witaj Ada panienki poganiały i teraz pewnie śpią. Ja rano pognałam po chlebek. Wczoraj zabrakło chleba i okazało się ,że w domu bez chleba to panuje głód. Wcale dużo chleba nie jem ale gdy go nie było bardzo mi się chciało chleba z masłem. Ot człowiek to przekora!!! x Ime Ostatnimi czasy nie przesiaduję dużo w klubie ale Ty znikłaś zupełnie. Napisz kilka słów jak się czujesz??? x Ruduś,Lunka,Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ja też bez nadziei ,że kogoś spotkam w klubiku :-( A tu jest Ada i Globusik :-) Ada całe szczęście macie powietrze. Korzystajcie ile się da ze spacerów.... Globusiku,masz rację...ludzie mają przekorne dusze :-D Podziwiam,że wytrzymałaś do dzisiaj :-D bez chleba.Ja to bym się tak łatwo nie poddała;-) To Jacuś był też niegrzeczny?? :-D :-D Wybaczyłam już Melce i tęsknię dzisiaj za nią. X Śnieg sypie nadal.Zima nie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×