Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

To ja już dokładam miłą środę, bo też nie zaglądałam tu codziennie przez te pustki. A pisać nie bardzo było o czym. Dziś robię sobie wagary od pracy i jadę na szkolenie- podobno mało ciekawe i wartościowe, ale za to obowiązkowe. A ładna pogodę ktoś by mi podesłał? Bo u mnie zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
tak Efka zapchałaś !! :D uu mnie już cały dzień leje i będzie lało do piątku brr brrr..... w wolne dni majowe chcem leżeć i odpoczywać w towarzystwie słońca , jak nie wypali to i tak będę leżeć :D miłego .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Oj tam, ale odepchałam :) Też chcę słońca, dziś na szkoleniu, nudnym, nie zaprzeczam, mało nie zasnęłam przez to niskie ciśnienie. Ja chcę wiosny albo lata!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :D Efka, to odepchnij jeszcze te chmurzyska. Niech idą w siną dal. Ja na długi weekend chce lato i koniec :D A jak nie będzie... To emigracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, niestety, aż takiej mocy nie posiadam :) sama chcę ciepełka i nie mogę już w tym klimacie bo zamarzam. Życzę na dziś pogody ducha, bo na tę na zewnątrz nie ma co liczyć :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
u mnie zapowiadają podnoszenie się wód w rzekach , leje i leje depresji można się nabawić Dudzia !! Dudzia ! gdzie jesteś , martwię się , słoneczko nasze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja emigruję. Decyzja podjęta. Przecież w kwietniu nie może być takiej pogody. Ja chcę lato i ciepło i słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane - dzięki, że jesteście cudownie Was czytać :-) haralda - nie martw się, mam po prostu trudny czas i nie mam mocy do pisania ani do gadania Magda2 - ja też emigruję - pakuję dziś walizki i do widzenia (odcinam się od świata - zero telefonów, zero tv, zero neta, nawet zero radia) - tylko ja, dziecko, ukochany osioł Gutek, kangury, wielbłądy, jelenie, kozy, surykatki, lamy, strusie, bydło szkockie, dziki, zebry, jeżozwierze, mundżaki, pieski preriowe, skunksy, szopy, mangalice, pekari oraz 1000 innych i natura :-) zamawiam słoneczko, dobre samopoczucie i święty spokój i tego samego Wam życzę ściskam z całych sił i proszę - trwajcie tu żeby zawsze było do kogo wracać bardzo mocno Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudziu to miłego weekendu , a propo w zoo będziesz ładować akumulator ;) , Magda też życzę miłego długiego weekendu ;) jak wrócicie to koniecznie zdać relację , ja tu będę odkurzać forum,ktoś musi robić by inni się wylegiwali :D zresztą u mnie dziś nie sypie lecz wali śnieg !!! ciekawe co robi reszta w łikend ? no meldować się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie leniuchuję z książką, a nawet kilkoma, wyglądam słońca, może trochę posiedzę w ogródku, pouczę się angielskiego i będę tu zaglądać, czy ktoś jeszcze sobie leniuchuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia to jedziemy razem. Mogą być nawet te lamy i inne tałatajstwo do towarzystwa. ;), ale lepiej zabrać dziewczyny i chłopaków :D Właśnie zamarzłam, więc piszę się na wszystkie ciepłe kraje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć pierwszy dzień weekendu , kawa jest pogody brak :( Efka co czytasz może razem pomolujemy :) a reszta już leży w słoneczku i wyleguje się na zielonej kwitnącej łące , Maxxio Ty chyba jak się nie mylę bierzesz udział w Międzynarodowym Turnieju Rycerskim ? wszak wojem Jesteś ,prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nastroju do czytania, za to mam awarię prądu- częściowo tylko jest w żarówkach, za to w najważniejszych gniazdkach go nie ma, jadę na przedłużaczach. W tej sytuacji nowa autorka- chociaż mnie zaciekawia- nie bardzo wciąga, brak klimatu. A fachowcy byli i nie umieli dziś wyleczyć mojego prądu, czyli raczej mam doła, może wieczorem pani Rachel Abbott pomoże go wyleczyć. Buziole dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Efka i jak tam Twój prąd? Nadal wersja romantyczna? Haralda. Miałaś zaglądać, ale słabo Cię widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w deszczową niedzielę. U mnie tak nie wiadomo jak, mam prąd w połowie domu, czyli między innymi w żarówkach, a gorzej z gniazdkami- tylko w dwu więc jadę na przedłużaczach, między innymi dlatego mogę być z Wami. A co do romantyki- żarówki też mogę wyłączyć i udawać, że awaria się rozprzestrzenia. Trzymajcie się cieplutko i kto może niech wypoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej :) tuje zasadzone , trawnik skoszony , słonko świec,i otwieram sezon grilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo słońca ( u mnie słabego zresztą) jest zimno. Ja już odważyłam się wypić kawę na dworku,a le zmarzłam i huśtawka mi się marnuje pusta :) Więc na tym grillu chyba piwo grzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć :) nastepny dzień weekendu , stawiam kawę co dziś robimy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ja na kawę piszę się obiema rękami :D Dziś leżakowanie? Książkowanie? Jakieś chmurzyska ktoś podesłał, więc chyba lenistwo to dobry wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, piłyście kawę, ja chyba też się załapałam, bo bez niej nie przeżyłabym dzisiejszego dnia. Po pierwsze mam już prąd w połowie domu, jeszcze kuchnia mi została. Po drugie zmachałam się sadząc grządki, jaka ja po zimie jestem zasiedziała. Ciekawe, jak jutro zwlokę się z łóżka. Twierdzenie, ze nóg nie czuję jest zupełnie do bani- czuję każdy mięsień w nogach, plecach i rękach :) Trzymajcie się cieplutko, a jutro niech ktoś spróbuje podtrzymywać mnie, bo nie ręczę za swoje mięśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Efka ja wczoraj , kosiłam ,tuje sadziłam , pieliłam a dziś sztywna os zakwasów :D dziś cały dzień kawę żłopię , jutro Ty będziesz sztywna zakwaszona :D dobrze że wolny dzień więc wiec pełen relax i światłość ciekawe jak tam dziewczyny ? pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haralda, bo nam obu masażysta by się przydał, choćby jeden na spółkę. Tymczasem słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hejka rankiem, mglisto u mnie :) efka jak tam samopoczucie ? z tym masażystą to bardzo dobry pomysł , hmmm już się rozmarzyłam :D :D zapodaję kawkę + mufin zapraszam dziewczyny listę proszę podpisać która utrzymuje to forum podczas długiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam. Haralda dzięki za troskę, ruszam się, nawet nie jest tak źle, jak się spodziewałam. U mnie słoneczko, trochę niewyraźne, ale jednak- zapraszam na moją huśtawkę, będziemy podziwiać posadzone wczoraj grzędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
bardzo chętnie pohuśtam lubię się bujać , no i grządki pomierzę czy są równiutkie i mają dobry kąt ;) za każde odchylenie od normy będzie kara - toast :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Dzień dobry, wróciłam, ale - póki co - tylko ciałem było cudownie bo mało powiedziane pogoda dopisała, słoneczko i bez deszczu choć w kurtkach chodziliśmy bo chłodno było zoo się stale rozrasta i co roku czekają na niespodzianki w postaci nowych zwierzaczków - tym razem powitał nas 8-mio miesięczny osiołek poitou - wielka przytulaśna maskotka - zakochałam się w nim ❤️ najdalej do weekendu postaram się wrzucić fotki na FB z tego co czytam Wam też całkiem dobrze minął ten długaśny weekend i to jest doskonała wiadomość nie mogę się pozbierać, jestem okropnie śpiąca, leje u mnie deszcz, pogoda paskudna - nic tylko zakopać się pod puchatym kocem i spać - ale na takie szaleństwo będę mogła sobie pozwolić dopiero wieczorem pocieszam się, że tylko 2 dni i znów wolne byle do soboty zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć poweekendowo ;) Dudzia witaj słonko , pierwsza która zdała relację na 5 , czy Ty czasem nie byłaś w zoo safarii ? miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×