Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

ja już trzymam więc z łaski swojej daj znać jak odbierzesz bo jakiś obiad bym chętnie zjadła tudzież innych niezbędnych czynności dokonała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA20002
chciałabym opędzlować jakiegoś malorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedz ten obiad, tylko szybko i zacznij trzymać zaraz po. Wyniki mogą być dopiero po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze - tak zrobię jak mówi Ewka - Ewka to jest morowa prosta tytka lubi dotykać swoje rodzynki jak robi kupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - się zdecyduj - albo się podpisujesz jaki gość albo jako ja - a najlepiej wymyśl własny nick - np g****ozjad albo g****osmar :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała, jak ja się cieszę :) A jak się wcześniej bałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To kiedy wam pasuje jaki weekend ? trzeba datę ustalić później miejsce by jak najbliżej mieli wszyscy o ile to możliwe . ja preferuje z noclegiem bo leniwy jestem i nie lubię sie spieszyć ale każdy wpadnie na ile może , a i RR trzeba powiadomić ale z tym nie problem . ktoś już moze szperać za ciekawym miejscem jak zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja proponuję Nałęczów - w końcu to uzdrowisko dla starszych Państwa czyli dla nas :-D mam dobrą metę, jest gdzie łazić, urokliwe miejsce tylko kto chętny? bo jak mają być 3 osoby to szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, Maxx ma straszny kawał - orientacyjnie - pociąg 3 h do Radomia + 3 h do Lublina :-( no to nie wiem - chyba W-wa - pośrodku między Maxxem, a Efką oraz między Magdami mam gratisową metę i grilla można zrobić i pośpiewać i potańczyć :-P mnie by pasował koniec sierpnia, albo przedostatni weekend lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam pasuje w każdy weekend , miejsce obojętne byle był spokój , swojsko i luzacko , dogadajcie się byle nocleg był jak bedzie daleko :D bo co to za zlot bez pogaduszek do późna przy ognisku czy grillu no i piwku . tak że 2 dniowy mi się uśmiecha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam połączenia pkp - ze wszystkich stron macie po około 3 h jazdy - uważam, że idealnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak - ustalcie termin, gdyby każdy z Was wyjechał tak żeby być w W-wie w piątek ok 18-19 to odbieram Was hurtem z Zachodniego i zaczynamy zabawę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się muszą dziewczyny wypowiedzieć kiedy ja się dostosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ho ho jadę :) nie pamiętam kiedy jechałam pociągiem , a gdybym autem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie chciało mi się siedzieć w pracy to spyliłem wcześniej Widzę że jak konkretnie zlot ma być to są cykory i siedzą cicho 0 odzewu, ąz tak się boicie poznać garbatego, starego , grubego ,brzydkiego marudę co tam jeszcze , prostackiego hm gbura nudnego ,kurcze nic wiecej nie wymyślę z zalet :p miałem sprzątać ale lenia mam i za ciepło jest moze najpierw obiadek i może checi przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zrobiłam, ale dla Ciebie mogę zrobić następną. U mnie z terminem spotkania jest tak, że sama nie wiem, kiedy mi pasuje, a kiedy nie. Umówiłam się z koleżanką na wyjazd nad Bałtyk, ale w terminie, kiedy będzie pasować jej kuzynowi- czyli chyba na przełomie lipca i sierpnia. Oczywiście może się to przesunąć w tę czy w drugą. Czyli sama nie wiem, kiedy jadę i kiedy wracam. A do Warszawy też chcę pojechać, obiecałam odwiedzić znajomą i, o ile się da, chciałabym połączyć nasze spotkanie z tymi odwiedzinami. Ale teraz czekam, co wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfkaXYZ cykor z ciebie wymyśl inna bajeczkę , ja tez się migam w jakiś sposób od spotkania z diablicą czy magdą, karmelkiem lub samotną ,znam te dziewczyny i tak samo boję się spotkania jak pragnę spotkania , to jest ryzyko bycia singlem :D ale to są zgoła inne powody proste jak drut ,każdy singiel się tego boi . zadajemy sobie pytanie czy przyjaźń to jest to? ale ty nie jesteś na tym etapie tak że efka nie marudź i masz 1 opcję do wyboru a mianowicie przyjechać na zlot szalonych singli a i jestem uparciuch zle znoszę odmowę szczególnie od osób które polubiłem :p dziś poznałem kumpla Mirka , facet troszkę podłamany o ilę się zgodzicie dam mu namiary na forum pod warunkiem że się zaloguje miłej nocy i sprośnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykor cykorem ale jestem Was bardzo ciekawa. W Warszawie i tak mam nadzieję być, więc może chociaż z niektórymi uda się spotkać. Zresztą jeszcze i ogólnego spotkania nie przekreślam- bo może będzie pasować- ale u koleżanki wcześniej się zobowiązałam ;) Zachłanna jestem, chciałabym wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej ;) Kawa stygnie, wstawać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ haralda1 właśnie pije kawke tylko ciasta nie mam która tam cos upiekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
o jak cudownie, że już kawka czeka - dziękuję :-) do kawy nic nie mam i bardzo dobrze Efka - nie gadaj tyle i nie dyskutuj - po prostu jesteś i klamka zapadła a Ty Maxx co tak rano wstałeś po imprezie? lecę zaraz do kościoła, a potem ..... się zobaczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×