Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość haralda1
Cześć dziewczyny, jak się cieszę ze jeszcze top istnieje , miło Was poczytać i kawę wspólną wypić :) .Pokręciło mi się w życiu , wiele spraw spadło na moj***arki które teraz jakoś układam. Nie chce mi się teraz rozpisywać,nie mam na to siły , aacz w trakcie tutejszej-naszejszych kawek rzucę od czasu do czasu mięsem. pozdrawiam każdą od A do Z , miłego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Góra zmieniła mój wpis , niech im będzie , w każdym bądż razie,witam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Dziewczynki Moje Kochane - jak cudownie, że jesteście :-) pierwszy raz wsłuchałam się dziś tak dokładnie w słowa tej piosenki (Kayah "Po co") - no po prostu olśnienia dostałam - dokładnie tak jest i dokładnie tak należy pojmować życie https://www.youtube.com/watch?v=HZa1IGbKOPI ze słonecznymi pozdrowieniami 👄 p/s ciekawe gdzie się podziewają i co porabiają nasi panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Dziewczynki. Kto stawia kawę? A tak w ogóle co u Was słychać? Chyba się za Wami stęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Efka - i bardzo dobrze, dlaczego tylko ja mam tęsknić? :-) u mnie sajgon jak zwykle, dziś 5 wyprawiłam dziecko na obóz więc mam ..... luzik? nic z tego mam milion spraw do załatwienia, do których nie mogę się zabrać od kilku lat i teraz jest ten moment a mam na to tylko 3 tygodnie :-( buziaki dla Was p/s jak się trzymasz Efka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dzień doberek :D Co z tą kawą? Efka fajnie, że się pojawiłaś. Dudzia zrób jedną z tych rzeczy i będzie gicik. A potem czytaj, czytaj i czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieję, że będę się częściej pojawiać. Pewien etap mam już za sobą, powoli życie wraca do normalności. A poza tym zaczęły się wakacje i nareszcie nic nie muszę. No, prawie nic. Trzymajcie się cieplutko, bo nie wiem, jak z Waszą pogodą. Moja nie rozpieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 - ja to dobrze porozmawiać z kimś mądrym !!! czytanie NIGDY nie idzie w odstawkę :-P Efka - odpoczywaj ! u mnie pogoda szalona - upał i wichury z burzami - strach pójść na rower bo nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie kolejna fala nawałnicy :-( do pracy zabieram ostatnio po 2 pary butów : kalosze i sandałki aaaa kawa! już się robi :-) tak na szybko bo jeszcze zakupy mnie czekają, a z tym jak zwykle ociągam się ile się da :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o poranku zimno. Potem deszcz, a teraz...skwar. Efka Trzymaj się. A z innej beczki. Dużo czekoladek dostałaś? Dudzia ciekawe ile książek masz w zanadrzu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skwar było do południa, teraz ulewa i cały czas krążą gdzieś burze. nie mogę wyjść trawę skosić :-P 7 Madziu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia nie koś. Będziesz miała najmodniejszy trawnik - łąkę kwietną :D Dlaczego tylko siedem? Milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 7 gdyż ponieważ są bardzo grube :-) halo - jest kawa - a Wy gdzie? ja zaraz zamierzam zlec na kanapie z maseczką - tylko muszę wybrać taką co można trzymać min 1/2 godziny bo na krócej to się nie opłaca kłaść :-D mam dziś smaka na placek po węgiersku - czy jest ktoś chętny żeby mi zetrzeć ziemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ścieram ziemniaki, zawsze wpadnie w nich trochę paznokci... chyba o taką pomoc Ci nie chodzi. Czytasz tylko książki papierowe? a E-booki się trafiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Efka - moje paznokcie też się ścierają - najwyżej będziemy wydłubywać z zębów :-D wyłącznie papierowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dołoży "coś" od siebie i będzie jedzenia dla armii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny . Sam bym zjadł takie danie . Ostatnio leń jestem w gotowaniu po prostu mi się nie chce . miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 Ja zawsze jestem tylko czasami milczę gdy nie ma co pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda i jeszcze raz nuda chyba nic mi się nie che upały mnie wykończyły nie znoszę ich do urlopu prawie 6tyg jeszcze moze nie wykorkuje do tego czasu. planów żadnych co do urlopu pełny spontan to się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx lato jest. Musi być gorąco :D W zimie będziemy narzekać na zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda2 - Twoje dzisiejsze komentarze mnie rozwalają :-D :-D Maxxiu - cześć przyjacielu - cudnie, że jesteś - chyba usłyszałeś jak ostatnio Cię z Magdą obgadywałyśmy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się :D Chandra mnie trzęsie, więc muszę jakoś "poprawić" sobie rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za rozwalanie przepraszam. Lepiej, żebyś w jednym kawałeczku została. Większy pożytek dla społeczeństwa ;-) Wiesz Vat, PIT, ZUS itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×