Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

No to wszystkie prawie stanowiska obsadzone, Maxxa bierzemy na ratownika- a teraz spać grzeczniutko i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciasteczko będzie? Bo nic sobie nie upiekłam, a ślinka leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej ja też na kawę, plisss ;) widzę że się zawieszać zaczyna, dopiero wczorajsze wpisy czytam, o dzisiejszych nie wspomnę, kurna co się dzieje czy tylko ja tak mam ? Mnie nie obsadzono na piwniczkę Dudzi :( uwielbiam pływać i straszyć, za to że pominięto, zostanę pomarańczową na złość nie będę niebieską :D "o" Pączusie jeszcze są ? dorzucam galaretki w czekoladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie miejcie litość. Chodzi za mną ochota na coś dobrego, w sklepie nic nie wypatrzyłam, a Wy tu torturujecie mnie pączusiami i galaretką w czekoladzie, którą zresztą uwielbiam. A zjadłabym jakąś babeczkę, może ciasteczko z dżemem... Haralda Ty na basenie będziesz gość honorowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haralda nie szalej. Zrób się niebieska. Pączusie brzmią wspaniale. Galaretki też super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę ! umościłam się z książką na tarasie i zasnęłam cześć Madgus - co tak późno na tę kawę - pączusie się skończyły a Maxx to pewnie nie dopity po poprzednim weekendzie i znów baluje z chłopakami w tym pięknym miejscu nad jeziorkiem ( w którym go testowałam jako ratownika :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dudzia bo ja dzisiaj sobie długo spalam i wstałam w południe. Teraz smaże naleśniki może ktoś ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia okazuje sie że ty mnie wcale nie znasz :p a posądzasz o takie rzeczy . a mówią ze nie szufladkuje się ludzi nie znając ich cały weekend siedzę w domu sam i odpoczywam nawet piwka nie wypiłem chodź w piątek kupiłem 5. wczoraj sprzatałem i cały ogromny gar leczo zrobiłem część zjadłem reszta w 3 słoikach litrowych bedzie na później . ostatnio nie mam o czym ani nastroju pisać na kafe ,tyle lat tu zagladam masa ludzi sie przewinęła znajomości ,przyjaźnie, sporo się wykruszyło znaleźli sposób na życie i już nie piszą tu. najwyższy czas bym i ja coś zmienił . z facetów zostałem tu sam było nas 5(od czasu gdy piszę tu) wszyscy już mają swoje życie . to nie pożegnanie nie myślcie sobie tylko piszę to by usprawiedliwić moją słabą aktywność na kafe . Prawdziwe relacje buduje sie w spotkaniach ,kontaktach i bezpośrednich spotkaniach z ludzmi by kogoś naprawdę poznać , zamierzam ruszyć 4 litery i spotykać sie ze znajomymi , robić wypady by poznać nowych ludzi , czuję że życie ucieka mi miedzy palcami , lata płyną a ja stoję w miejscu . nic samo nie przyjdzie zycie to nie bajka miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia za pączusie dziękuję, ale nie jadam takich słodkości .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Magdus naleśniki mówisz, a z czym masz ? Maxxio czyżby kryzys wieku średniego ? masz rację "Upływa szybko życie, jak potok płynie czas itd.." ja to już przerobiłam, teraz biorę ;) miłego wieczoru, ja siadam przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx zgadzam się z Tobą w zupełności. To w realu spotykamy ludzi. To oni mogą podać nam rękę i pójść z nami na piwo. Ale wiesz dobrze, że kafe to nie tylko wirtualny świat. Oczywiście nie widujemy się w autobusie, ale to nie znaczy, że się nie wspieramy. Życzę Ci pozytywnych zmian :D Szalej. ;-) Faktycznie nic samo się nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda.samotnosc jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brawo MAXX - wspaniała decyzja - nareszcie ! bardzo się cieszę i trzymam kciuki za pomyślność tych działań ! do boju !!! świat na Ciebie czeka ! kurde, nie wiem czemu tyle z tym zwlekałeś, ale doskonale, że do tego dojrzałeś :-) p/s ja żartowałam z tym "dopijaniem się" :-) Magdus - naleśniki zamawiała Magda 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda1 kryzys wieku średniego a co to jest ? to nazwa wymówki par które nie umiały naprawić zwiazku gdy jedno szaleje singli nie dotyczy ta wymówka. Magda 2 wiem ile zawdzieczam osobą stąd i jak bardzo mi pomogło forum to przyjaźń . pewien etap mam już za sobą . DUDZIA2002 rozbrajasz :D poczułem sie jak w reklamie młody bóg lub innymi bajeranckimi radami pojawiającymi sie w mediach . tak naprawdę sami możemy sobie tylko pomóc otwierając sie na ludzi i nie bac sie zaufać znowu komuś . bede zagladał tu do czasu do czasu może w koncu przestaniecie się bać i wymyślać problemy z czasem i zrobicie jakieś spotkanie to dacie znać . czas naprawdę płynie szybko przerazą mnie myśl że jak się nie obudzę to z laską bedzie trudno szaleć i zwiedzać z kimś świat a nie myśle w parku na ławeczce siedzieć i marudzić że wszystko w kościach skrzypi i boli a tyle lat zmarnowałem siedząc przed kompem zamiast spedzac czas wtulony w kogos . Buziaki dziewczyny {usta] nie tylko wy boicie sie zaryzykować drugi raz Dudzia tak że niewiem czy dojrzałem ale muszę próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx myślę, że niezależnie od etapu w życiu fajnie jest tu zaglądać. Czasem pisze się mniej czasem więcej, ale warto. Trzymam mocno za Ciebie kciuki. :D Gratuluję decyzji. Nie ważne, czy to kryzys, czy nie. Ważne, że zmobilizował do zmian. Magda poproszę trzy na początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznaSamotnica
Brakuje mi kontaktów z ludźmi. Czy to normalne? Mam kontakty z ludźmi w pracy i tylko tam, nie mam rodziny. Czy w takim wypadku moje poczucie braku w relacjach jest uzasadnione mimo, że mam narzeczonego, który jest mi bardzo bliski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że normalne. Człowiek potrzebuje ludzi, by móc dobrze funkcjonować. Oczywiście jedni potrzebują tych kontaktów więcej inni mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Maxx nie myślałam w sensie związków, miałam na myśli że przychodzi taki czas bierzemy byka za rogi (życie) albo mu się dajemy bodnąć (wtedy siedzimy na ławce i marudzimy) dedykuję Wam https://www.youtube.com/watch?v=vyp9pIoC-gY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i zapchałam,powtórka z rozrywki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiecznaSamotnico zaglądaj tutaj. Są tu ludzie, z którymi można się pośmiać i popłakać, w zależności od potrzeb i nastoju. Miło Cię powitać na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×