Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

czuje sie fatalnie

Polecane posty

Miewam takie dni ze czuje sie ospaly oslabiony i w ogole jakis zeszlotygodniowy, czuje ze to moze byc m.in. palenie szlugow... wczoraj z buta przeszedlem 15 mil, 4 godziny chodzenia to pomoglo spalem jak zabitt ale dzisiaj jest inaczej. Czuje ze potrzebuje witamin. Gardlo mnie napieerdala. Spalem teraz 6 godzin, i czuje sie do dvpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej jaki nieszczęśliwy biedaczek facet jak choruje to umiera kobieta jak choruje chodzi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miękka peezda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik a mamunia na lekarstwa już nie da pasożytniczy cwelu ?? wyciągnij do mamuni rękę po kaskę milionerze za dychę! hahahaha z resztą zdychaj ty ryży j****y cwelu do robienia gały ciapatym i czarnym za dworcem gdzieś w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAKIMKE
Organizm jest wstanie pozbyc sie tosksyn z jednej fajki w przeciagu 24 h, poza substancjami smolistymi te zostaja w plucach lub oskrzelach i zalegaja dodajac tez cos od siebie. :) pla jedna fajkie dziennie albo zachoruj kiedys na raka za 25 lat np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akimke, nie wiem skad sie bierze ten stan umyslu. Ja szlugiw juz tak nie pale. Pamietam jak kiedys bylem na rowerze i przejechalem w dwa dni jakies 50 mil nie majac wody. Wlasnie potem tak sie caly weekend czulem, oslabiony. Wlewalem w siebue niesamowite ilosci wody, po 2 dniach bylo lepiej xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×