Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość gość migotka
ja lubie podróżować, jestem kociarą lubie zwierzęta, lubie tańczyć, dobrą kuchnie ,mam tochę fioła na punkcie zdrowej żywności i kosmetyków bez chemii ,lubię tez czasem zaszyć się w domu i planować, marzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Ja lubię czytać książki, tylko romansidła mieszane z dramatem :) jestem raczej romantyczka :P lubię w weekend gdzies wyjechać, odpocząć od całej tej rzeczywistości. Albo tak jak koleżanka, zaszyć się czasem w Domu i przeleżeć pół dnia z głowa w chmurach. Ale to rzadko.. obowiązki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja mam trochę nietypowe hobby, tzn fajną kolekcje lalek barbie z lat 1970-1990 same perełki kolekcjonerskie ,moja córcia tez lubi te lalki teraz takich już nie ma niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Ja uwielbiam czytać książki, szczególnie dramaty :) jestem raczej romantyczką. Lubię w weekend gdzies wyjechać, Żeby zapomnieć o tej całej rzeczywistości. Lubię tez czasami jak migotka zaszyć się w domu, pomarzyć, pół dnia w piżamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Planować i marzyć to i ja lubię. Poza tym książki, muzyka, w następnej kolejności książki, aaa i jeszcze książki :) A tak, to chyba nie jestem zafiksowaną na jakimś konkretnym punkcie. Tak myślę. Czasem jak mnie najdzie to się odchudzam, czasem maluję malowanki dla dorosłych (w sensie: takie trudniejsze). A tak, zwykłe życie, z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiegoś konkretnego zainteresowania nie mam. Lubię bardzo zwierzęta. Mogłabym mieć w domu zwierzyniec. Narazie mam syna męża kota i rybki hihihi książkę lubię przeczytać ale musi być na prawdę wciągająca. Jakieś kryminały.... romanse... kiedyś jeździłam konno al potem ślub... ciąża. Na nartach cc też lubiłam ale wszystko poszło w odstawke. Generalnie kocham dzieci i mogłabym mieć cała gromadke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie czasem włączyć sobie Yiruma albo Ein Laudi i połozyć się z zamkniętymi oczami i się relaksować albo poleżeć w wannie. Do tego uwielbiam czytać, głownie erotykę albo książki młodzieżowe. Muzyki słucham różnej zależy od nastroju. Obecnie na tapecie jest Bruno Mars ;) ale też klasyka roka, czy piosenki religijne :D Niektóre z Was pisały, że lubią marzyć. Ja mam podobnie ale zamiast marzyć to wymyślam rózne historie w głowie, dawniej pisałam opowiadania a obecnie jakoś nie mogę się do tego zabrać choć mam napoczęte dzieło, które miało być książką. Zwierzaki lubię, mam dwie świnki morskie i uwielbiam je obserwować. A w każdy czwrtek w internecie oglądam Na dobre i na złe oraz Na sygnale - wciągnęły mnie te seriale. Na bierząco śledzę też kilku polskich youtuberów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z seriali to na dobre i na złe. Druga szansa... chirurdzy amerykański.. lubiłam też singielke. Ale tylko na necie oglądam bo raczej wcześnie chodzę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Jeśli chodzi o seriale to ja lubię oglądać Przyjaciółki i m jak miłość :P lubię tez oglądać sport z moim narzeczonym, np. piłkę nożna, skoki i siatę. Reszty nie :) a co do zwierzaków to nie mam żadnych, dlatego ze Non stop jesteśmy w pracy i jesteśmy w domu koło 19-20 wiec nie miałby kto z pieskiem wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurgów też oglądałam, ale przerwałam gdy czekałam na tłumaczenie nowego sezonu a później się pogubiłam i przestałam oglądać. Bardzo mi się podobał też serial Dynastia Tudorów, bardzo fajny a i głowny aktor niczego sobie :) A w Na dobre i na złe uwielbiam wręcz wątek Julki i Barta oraz córki Consalidy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sport lubię oglądać tylko jak są jakieś większe mistrzostwa i tylko w większym gronie. Wtedy udziela mi się atmosfera i jest fajnie. Lubię też grać w gry planszowe ale niestety żadko mogę pograć bo mój mąż nie przepada :( Ze sprtów na żywo to lubię łyżwy i bilarda ale też za czesto nie mam okazji pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sport lubię oglądać jeżeli gra polska drużyna:) to wszystkie. Lubię też skoki. Jeździmy co roku do Zakopanego na Puchar Świata:):) a z jakieś części Polski jesteście? Ja małopolska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachód :) lubuskie, dolnośląskie i wielkopolskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planującaxxxx
Ja kujawsko pomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
No to zasilimy całą Polskę a nie tylko jedno województwo. Prawdziwe patriotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
z seriali oglądam na dobre i na złe, barwy szczęścia i m jak miłość, bardzo lubie też program na tvn prowadzi go dorota szelagowska domowe rewolucje , czytam tez trochę w internecie np. zmiany na ziemi, wolna polska ,fronda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dziewczyny pytanie do was z innej beczki- jaką bieliznę lubicie? ja najbardziej lubie czarna koronkowa ,nie wiem zawsze tak miałam , mam rozmiar 75d czasmi e zależy od firmy ,a fajne komplety przeważnie są do rozmiaru c w sieciówkach - a gdzie wy kupujecie fajną bieliznę, koszulki nocne w sieciówkach czy internetowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
jeżeli chodzi o muzyke to zależy od nastroju, bardzo lubie muzykę relaksacyjną ostatnią słucham ludovico einaudi, tak jak ty agaape lubie też yiruma zdarza mi się co jakiś czas to słuchac ... lubie też szum morza ogólnie kocham morze , bardzo lubie burze i pioruny szum deszczu , ale jak jestem w domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
jeżeli chodzi o miejsca które bym chciała zobaczyć na żywo to Malediwy, dubaj, nowy york -najwyższy budynek wtc- wypić kawe w restauracji na najwyższym piętrze - dziewczyny wasze miejsca wymarzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja opolskie i lubie ogladac sport z mezem noga skoki.lubie letnie wieczory jak urzadzamy grila.i tez ogladam druga szansa a corka lubi 112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy któraś z was testuje w najbliższym czasie?U mnie dzisiaj 28 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja nie oglądam w sumie żadnych seriali,czasem Ranczo :-) albo M jak miłość ale to już z nudów. Czekam aż puszczą znów Dumę i uprzedzenie na AXN czy jakoś tak. Bo uwielbiam zarówno książkę jak i film. Nagrywam sobie wtedy (7odcinków) i oglądam dla odstresowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje często w esotique. Według tamtejszych rozmiarów mam 70E ale myślę że jednak są jeszcze trochę za małe. Piersi lubią mi wypada z nich przy schylaniu.... muszę się wybrać znów na zakupy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
A ja miewam kłopoty z 70c ale ratuję się wtedy ciasnym 75b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Niestety ale mam wrażenie że po ciąży moje piersi są gorszej jakości :/ Ciekawe co byłoby tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×