Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość michalina92
tez slyszalam o tym ze testy owulacyjne wychodza pozytywnie jak jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Coś czytałam że tylko jakieś jedne mają tę "wadę" że pokazują ciążę. Tylko nie wiem które. Na forach krążą legendy o tym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mit większość nie pokazuje tego ale dziewczyny się nakrecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja jak zaczynałam starania o maluszka to od razu zaczęłam łykać folik, moim zdaniem to podstawa jeśli chcesz mieć pewność, że Twój maluch urodzi się bez żadnych wad genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Wiemy to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam test i jest blada kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
23-24dc W 23dc rano wyszły dwie kreski na teście owulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to gratulacje:) co teraz bedziesz powtarzala testy albo beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Miałam z allegro taki o czułości 10. Muszę zrobić tsh czy nie szaleje to może i betę wtedy. Jeszcze zobaczę. Ale jestem dość spokojna. Mam duphaston w razie czego. I czas. Co ma być to będzie. Termin miesiaczki sobota-niedziela czyli jestem 4-5 dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
I pewnie że będę powtarzała testy sikance. Lubię to bardzo. Hehe Mam jeszcze jeden super czuły i dwa zwykłe. Miałam ciążę biochemiczna ale biorę duphaston. Oby tym razem było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem mamą 4 latka i będziemy się starać o rodzeństwo na początku maja :) . Czytam Was od samego początku, ale dopiero teraz odważyłam się odezwać :) Mam 25 lat i jestem z okolic Wielkopolski. Gratuluję dziewczyną , które już ujrzały dwie kreski na teście a reszcie życzę powodzenia i trzymam kciuki :) Jeśli mogę, to z chęcią zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda wypisuje cie tak bo właśnie widzę że mamy podobne cykle... ja dziś rano zrobiłam test o czułości 10 i jedna kreska... nie wiem czy jest jeszcze nadzieję? Jutro albo pojutrze ma być okres. Ale nie bolą mnie piersi.... które zawsze bolały. Wydaje mi się że okres się przesunie... jeżeli owulacji była np w piątek. To czy mogę iść jutro na betę? Ma to sens? Spieszy się mi główne dlatego że w sobotę idziemy na wesele i nie żebym lubiala alkohol ale jak nic nie wypije to się będą patrzyć ze może juz w ciąży jestem a tak nie chce. Dlatego wolałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Beta minimum 9-10 dni po owulacji. Jeśli owu byla w zeszły piątek to jeszcze za wcześnie ale tez pilabym alko na weselu i nie myślała jeszcze o tym. Mamaginekolog pisala kiedys post o tym. Idź, wyluzuj się i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Hej Loczek. Pisz co u Ciebie. Trzymamy kciuki za "strzał" za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasi
Mi się udało ;) Trwało to trochę czasu, ale teraz czekamy na synka. Już szukam ubranek i znalazłam pajaca do spania na psoty.com jakieś body w sieciówkach więc pomału zaczynam się organizować jeśli chodzi o wyprawkę. Też na początek nie można przesadzać, ale pomału można myśleć nad zakupem potrzebnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miko że za wcześnie to zrobiłam dziś betę i wyszło 0.00 czyli negatyw... skoro są 3 zera to myślę że na 100 procent nie ma ciąży a nie dlatego że za wcześnie. Tak to by cokolwiek chyba vbylo. Także czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Hej dziewczyny :) dawno się nie odzywałam ale brak czasu.. a i zapomniałam już o tym :( u mnie jakiś leci powoli, wyniki są super, mam wymioty i mnie głowa często boli. Biorę femibion 1 oraz jeszcze duphaston. Za tydzień mam kolejna wizytę u gina :) wg ostatniej miesiączki wynika, ze zaczyna się 12 tydzień :) najgorsze chyba już powoli za mna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) w końcu udało mi się umówić do ginekologa, wizyte mam 29 maja. Co u Was słychać? U mnie sporo zmian się szykuje ale to wszystko jest na razie omawiania. Jak dobrze pójdzie to w sierpniu zaczniemy się starać. Na razie muszę zadowolić się matkowaniem świnkom morskim :P jedna jest teraz chora więc mam z nią praaie to samo co z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa kolezanka z kafe
mam dla Was radę: staraliśmy się parę cykli i lekarz oświecił mnie, że robimy to za często i prędzej zajadę męża nim urodzę mu dziecko :p powiedział, że przy staraniach stosunki powinny mieć miejsce co ok 3-4 dni, żeby facet mógł strzelać odpowiednią do zapłodnienia spermą. potem udało się nam w pierwszym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
A ja zrobiłam w piątek bete i wyszło 25. I stwierdzilam że to za mało, że powinno być więcej. Ale brzuch mnie nie boli, nie plamie, więc uspokoiłam się trochę. Dziś powtórzyłam betę i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodowa, to ciąża na bank, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Jagoda trzymam kxciuki:):) ja dalej nie mam okresu... miał być w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Uelczka a jak test? Powtórzyłam bete po 3 dniach i 61. Trochę nisko jak na termin miesiączki. Przyrost niby w normie ale d**y też nie urywa. No i oczywiście się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
uleczka,jagodowa a testy co pokazuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×