Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

podoba wam się imię Maja

Polecane posty

Gość gość
Przede wszystkim imię Maja nie pasuje do imienia Michalina. Moje dzieci mają imiona z "jednej parafii" i według mnie tak jest bardziej sensownie. Do Michaliny z imion na M pasuje Marcelina, Marianna, Maria (jedna z moich córek ma tak na imię więc dla mnie super ;) ,Magdalena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Wszystkie Majki jakie znam to okropnie wredne pisdy. Zarozumiałe, wywyższające się i szydzące z innych. Same wszystko wiedzą najlepiej. A jedna z nich to strasznie puszczalska sucz, ech... Nie wybrałabym tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne i oklepane,gdzie sie nie ruszysz to same Maje i Julie,porazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także nie nazwałabym tak córki, nie żeby to było brzydkie imię, ale jest zbyt oklepane. Co druga mała dziewczynka to Maja. Uważam, że Maya pisane przez "y" wygląda lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja liż mi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja spoko dla dziewczynki, ale dla doroslej kobiety juz nie. Strasznie infantylnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada, ten wątek. Infantylna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z innej paki. Dlaczego szukacie imion pasujących do siostry/brata? Dzieci to osobny byt. Wiele razy czytałam podobne wątki i myślę, że to rodzice i dyskutanci są najbardziej dziecinni..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.45 zgadzam się. do tego nadawanie imion po zmarłych :o to chore :o każdy jest indywidualną osobą i imię powinno być jego a nie babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda. Wszędzie Maje, Julki, Nicole i oliwki. Oliwka najgorsza. Z drugiej strony zaś Antoniny, Zosie, Michaliny:( biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu jest wysyp Majek, Toś, Zosiek, Michasi, Julek. Sporo też Nadii i Alicji i Olek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kotka ma na imię Maja i bardzo sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne (choc cholernie oklepane), dla malutkiej dziewczynki, ale dorosła maja to jakies nieporozumienie. Pamietaj ze corka urosnie, nie bedzie zawsze twoja mala slodka dziewczynka z kokardka na gloie i tutu spodniczka! pomysl troche glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie to imie podoba bardzo, ale uwazam ze jest zbyt popularne i nie nazwalabym tak corki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Maja liz mi jaja" xxxxxxxxxxxx i po temacie ;P ;P hahahah. You made my day ! Autorko masz jeszcze watpliwosci ??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam nad jeziorem i niedaleko mnie plazowaly 3 nastolatki. Jedna z nich miała na imię Maja a tamte 2 mówiły do niej Maja faja chodź do wody, Maja faja podaj piłkę itp. Zastanawiało mnie czemu ta Maja sobie tak pozwala. Tak mi się tylko przypomniała historia z Maja, a imię samo w sobie nie podoba mi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×