Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Koroniewska pewnie nie wroci ale powinni dac inna aktorke. Ukochana "Mysza" nie przyjechalaby na pogrzeb ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiecie co dali post czy chcecie aby Agnieszka wreszcie życie ułożyła? ja uważam że Aga powinna sobie życie ułożyć z jakimś fajnym facetem który jej pomoże zapomnieć o Tomku i na głównym producent dał ten post czy chcecie aby Aga wreszcie ułożyła sobie życie i była szczęśliwa . większość na tak tylko nie z Tomkiem. powinna się odciąć od Asi i Tomka i poznać jakiegoś faceta który zmieni jej życie o 180 stopni zresztą tak chcą fani na głównym a Gośka no cóż znając słabość Tomka do byłych to może sprawić że zacznie o byłej myśleć ale błagam niech zakończą te rodzinę patchworkową . fajnie by się oglądało jakby Aga miała faceta i spotykała z Tomkiem bez emocji a ta kto ona sama się upokarza patrząc na miłość Asi i Tomka jeszcze te teksty nawet Jakub był dziwny że cała rodzina Tomka przyszła do jego domu a Gośka była największą miłością Tomka i może zakończyć te relację chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zrobią tak że tylko wspomna że była na pogrzebie ale jej nie pokażą. To najgorszy wariant, już lepiej dac inną aktorkę. Też myślę że była największą miłością Tomka i byłaby wstanie rozwalić trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy ja uważam że Tomek związał się z Joanną głównie ze względu na Wojtusia bo ona się fajnie zajęła bo tych przygodach z biologiczną matką i rok przed przylotem do kraju ona się nim opiekowała podczas gdy jego matka wolała karierę kasę kochanka a na samym końcu sektę i mały nie miał kontaktu z ojcem siostrą i dziadkami . może mi zarzucicie ale uważam że ta miłość to taka bardziej ojcowska jest no bo ona sama była po śmierci matki bez rodziny bez ojca ( przecież wychowywała się w rozbitej rodzinie) i Wojtuś jakby chciał żeby została jego mamusią - wiadome pięcioletnie dziecko nie kieruje się rozsądkiem tylko uczuciami ale to jakby był powód rozstania Tomka i Agi był prawdziwy nie że Olszewska jest wredna jak uważają fani Joanny tylko sama Walach mówiła w wywiadach że jej postać odeszła od Tomka bo dziecko Tomka jej nie akceptuje w roli "matki" tak mówiła w kulisach aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, niech Iza zniknie z tego serialu... Niech wyjedzie gdzieś z Arturem i wraz z nim wychowuje dziecko Marcina. Ja się zastanwiam, jak taka mimoza może być kuratorką?! Osoby na takim stanowisku powinny być silne i stabilne psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza nie jest niezrównoważona tylko choruje na depresję a to ciężka choroba psychiczna jest bardzo dobrym człowiekiem nie umie sobie ze swoimi problemami radzić bo całe życie praktycznie na siebie samą była skazana miała ciężkie dzieciństwo- matka popełniła samobójstwo ojciec alkoholik zapił się na śmierć jej ciotka całe życie żyła z obciążeniem że jej brat zabił matkę Olgi były facet stalker i chciałabyście mieć takie życie jak ona? ma 27 , 28 lat i tyle przeżyć a myślicie że Lucek umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pogrzebu Lucka, na Koroniewską nie sądzę by pojawiła się Koroniewska (pisała w liście że lepiej dla dzieci by o niej zapomniały). Ciężej byłoby wytłumaczyć ewentualny brak Osydy. Więź Lucjana i Janki była aż przesadzona (trochę jak Barbary i Tomka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój scenariusz to odlotowy będzie ale trudno ja obstawiam że Jacek wróci do USA ( kolega Tomka) tam spotka Gośkę i wrócą razem do Polski na pogrzeb Lucka no chyba że Myszka na nowo do sekty wstąpiła przecież w innym przypadku powinna być na pogrzebie własnego ojca ! Koroniewska nigdy nie wróci tak mówiła zresztą ona ma spalony mosty bo w konflikcie z producentem się rozstała nagadywała źle na innych aktorów z którymi grała z tego co wiem miała swego czasu konflikt z mężem Walach gdzieś czytałam że z serialowym Tomkiem źle się dogadywała . a znalazłam kiedyś wywiad z Ciachorowskim i on powiedział że mu scenarzyści powiedzieli że Janka ma wrócić do serialu i oni mają razem mieszać u Izy i Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to będzie dobry powód by Gosza wróciła przecież już jakby nie przyleciała na pogrzeb ojca to by straciła wiele w moich oczach a dla Kamizeli i Tomka to będzie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Asia to dopiero będzie miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No będzie miała fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni w ogóle mają jakiś kontakt z Gośką? Bo gdyby mieli to przecież mogliby jej pomóc, porozmawiać jakoś wesprzeć w terapii, nie wierzę, że rodzice i rodzeństwo by się na nią wypięli nawet po wszystkim tym co zrobiła. Moim zdaniem oni nie mają z nią żadnego kontaktu i jak ona miałaby się dowiedzieć choćby o śmierci ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno coś wymyślą, nie wierzę w tej sytuacji tak to zostawią. To byłoby niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało niedorzeczności w serialach jest? Naiwni jesteście. W serialu jest ważne to co tu i teraz, jest jedna rodzina pokazywana a ci spoza nie ma specjalnie potrzeby spotykać się ze swoją, na śluby goście są zapraszani głównie z jednej strony, postacie żyją tylko tym co tu i teraz, kontaktują się z ludźmi obok których akurat mieszkają itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie Gośka wypisała się na żądanie ze szpitala gdy umarł Michał potem wstąpiła do sekty nasłała na rodzinę kuratora który miał przekazać młodego sekcie potem zrozumiała jaką krzywdę wyrządziła Tomek był u niej u USA i ona była w ciężkiej depresji i przekazała list rodzicom że przeprasza za wszystko potem znikła nie wiadomo co się z nią dzieje czy wstąpiła do sekty czy co? ale jedno jest pewne nie takie rzeczy się dzieją i niespodziewany powrót Gośki może oznaczać koniec postaci Joanny bo ona miała zastąpić Gośkę . a Janka jak niby się dowie? też nie mają z nią kontaktu ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się,mają w rodzinie służby specjalne i prawników,i znajomych z różnymi koneksjami,i swoje sposoby,to jak będą chcieli,to znajdą wszystkich,którzy będą potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jak wyszedł romans Łagody i Gośki to Wargas też przecież nie wiedział gdzie oni mieszkają tylko wsiadł w samolot i poleciał i jakimś cudem w Los Angeles ich odnalazł potem jak przyleciała Joanna z Wojtusiem to potem on znowu do Los Angeles poleciał a nie miał żadnych namiarów i jakimś cudem ich ( tę sektę) znalazł więc nie zdziwię się jak ktoś poleci do USA żeby poinformować Gośkę. a tak a pro po myślicie że ewentualny przylot oznaczał by początek końców małżeństwa Asi i ojca Wojtka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek ma rozwód,więc z Gośką nic go już nie łączy,a Wojtek to ją najwyżej opluć może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tylko wspomną o pogrzebie...Myszka nie przylec***ewnie zrobią to pewnie jak wtedy gdy umarła Hanka-kilka tygodni później też nie było pogrzebu tylko jej grób. co do Agi kilu facetów już sie koło niej kręciło choćby lekarz ostatnio i co?nic ma pewnie taką role że jest"tragiczną "bohaterką zakochaną w Tomku...dawno jej powinni dac jakiegoś faceta,skoro tego nie robią pewnie maja jakiś cel. a co sie stało ze współpracownikiem Tomka-jednym i drugim/jeden był jeszcze jak tą blondynę w domku pilnowali a drugi później,który miał z nim na pieńku,na poczatku a potem współpracowali i nagle zniknął a pojawił się kwiatkowski-jakos coraz wiećej osób pojawia się i znika bez jakichkolwiek wyjaśnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten akurat jest za młody i niepoważny facet jak dla Agnieszki,zresztą ona nie leci na każde skinienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Walach powiedziała niedawno o swojej postaci chce żeby moja bohaterka była wreszcie szczęśliwa i mimo że urodziła dziecko to trudna postać i nie jest łatwo mi się w nią wcielać to słowa aktorki. wiecie to dziwne pamiętam jak była Gośka to ona nie umiała się od niego bezpiecznie oddalić i wszyscy wiedzieli że go kocha a ona też mu nie była obojętna taka toksyczna relacja to była potem fajnie się ich oglądało i pewnie by byli razem gdyby nie zauważono popularności Pani Basi i gdy nie zauważono jak widzowie pokochali Joasię - bohaterkę Szatan. to było do przewidzenia że od momentu kiedy wprowadzili Tarnowską scenarzyści rozwalą związek Tomka i prokurator. Pierwszy znak to był fakt że Wojtek jej nie akceptował po prostu od razu napisali taki scenariusz że Aśka wcześniej czy później będzie z Chodakowskim. z drugiej strony kiedyś Walach powiedziała w kulisach że Olszewska musi nauczyć układać życie bez Tomka ale teraz co z nią scenarzyści robią to ludzkie przegięcie najpierw patrzyła na zaręczyny ten ślub cały i teraz tak ją upokarzają wręcz mam wrażenie że jej miłość jest tak wielka że ona zniesie każde upokorzenie żeby być blisko Tomasza tak jak swego czasu Kaśka śp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rola Olszewskiej jest beznadziejnie napisana szkoda że Walach godzi się grać taką rolę ale prawda taka że wymyślili to dziecko żeby na zawsze wplątać ją w życie Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię Izy. Wiecznie cierpiętnicza mina jak u Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ją bardzo lubię i wiecie jej jest trudno ponieważ wciąż musi się zmagać z hejtem że nie szanuje pamięci Kasi i tak dalej. a teraz musi patrzeć na naturę babiarza Marcina Iza i Agnieszka to najbardziej hejtowane kobiety w tym serialu i trzeba przyznać że te aktorki mają bardzo trudno bo muszą się spotykać z falą nienawiści i hejtu wielkie brawa dla Kalskiej i dla Walach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z Gośki zrobili już tak złą bohaterkę że pewnie zrobią z niej wyrodną córkę co na pogrzeb ukochanego ojca nie przyleci już zrobili z niej wyrodną matkę siostrę żonę to teraz będzie wyrodną córką która na ślub własnego ojca nie przyleci. ja nie chce powrotu Janki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek podobno będzie pobity strac***amięć i będzie w śpiączce gdy się wybudzi będzie miał amnezję i będzie poznawał Olszewską i myślał że wciąż są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? Co za głupota :-0 żywcem zerzenieta z przepisu na życie w dodatku. Już nie mają czego wymyślać w tym trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pudelku podali, ze Koroniewska zostala wygryziona z Daleko od Noszy, podobno bardzo liczyla na role tam. Jeszcze jeden argument za powrotem do M jak Milosc, widac jakis mega ambitnych propozycji jak nie bylo tak dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko od noszy już nie będzie,więc nie miała o co walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×