Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
ja jestem ciekawa jak zakończą wątek Olszewskiej? ona tak po prostu zniknie jakby nic? w sumie w życiu Chodakowskiego to ważna osoba jest pewnie wyjedzie na stałe do Szczecina no to tyle albo zniknie bez słowa i nikt o niej za pół roku nie wspomni a Irek i Mirka też znikli a aktorzy nigdzie nie grają choć Irek grał w Przyjaciółkach ostatnio ni stąd ni zowąd ich wyrzucili ale czemu? było powiedziane że oni gdzieś wyjeżdżają? a Kamila też lubiłam chyba nawet bardziej niż Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy wpływu na to jakie będą dalsze losy niektorych.Sami aktorzy mówią,że są często zaskakiwani prawie w ostatniej chwili różnymi "nowościami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiem ale wszyscy tu piszą że produkcja chce podziękować serialowej Agnieszce za współpracę i producent chce zostawić Panią Szatan a Panią Walach wyrzucić bo jest w średnim wieku i że stawia na młodych po za tym Olszewska nie jest lubiana ona najprędzej zniknie bez słowa albo wyjedzie . zresztą nie mają na nią pomysłu tylko ona z drugiej tak bez słowa nie może wyjechać bo jest ważną osobą w życiu Tomka- matką jego dziecka a to że dowiadują się na bieżąco to wiem szkoda że 1297 to ostatni i że nie zobaczymy tej bardzo dobrej aktorki w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierniczycie, jak potłuczone. Cały czas powtarza jedna za drugą jakieś zmyślone bzdury o wyrzucaniu aktorki. Bzdury nie poparte żadnym wiarygodnym źródłem. Tymczasem sama pani W. wypowiadała się juz niejednokrotnie, że nie kończy pracy na planie MjM. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorujemy te wypowiedzi!To chore na umyśle osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia będzie w niebezpieczeństwie, znajdzie się w rękach uzbrojonego bandyty..., może zrezygnuje z pracy z policji, ma córkę, niech pomyśli o normalnym zajęciu , nie ryzykuje życiem, bo to bardzo odpowiedzialny zawód i niszczący psychicznie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.03 byłam w Bagateli i rozmawiałam z aktorką po spektaklu też spotkałam Maurycego Popiela ale nie miałam czasu z nim rozmawiać serialowa Olszewska nie została wyrzucona z serialu tyle w temacie producent też jej nie usuwa tylko mu bardziej zależy na Basi bo widzi jej wielką popularność i postaci którą gra. jak się okaże to kłamstwem to znaczy że ktoś kłamie albo produkcja albo aktorka . tyle w temacie zmieńmy temat ja jakoś kibicuję Uli i Jankowi :) są super wolę wątki z Grabiny niż Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że tylko stryj Marcina - Tomek jest dupkiem nie mogę zapomnieć że gdy dowiedział się o dziecku to tylko martwił się o swoją laskę zamiast o dziecku to myślał o dobru Aśki a Marcin widzę taki sam nic go nie zmieniło fakt że zostanie ojcem ale geny maja te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Marcin dowie się w końcu że Iza jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy,ale pewnie jak się dowie,to będzie myślał,ze to dziecko byłego Izy,bo on ma jej pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano na tvp 2 znow leca pierwsze odcinki mjm. ;) chwile popatrzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Były dużo lepsze niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj Gliński kupował bilet na 10 grudnia,,a kilk chwil potem Basia dzwoni do Pawła a ten nie odbiera bo zostawił komórkę w domu a tam pisze połaczenie 12 grudnia,,,mogliby zwracać uwage na takie szczegóły.... A fajnie tak wrócic do początku i przypomniec sobie poczatki MJM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze że nie ma newsów o Olszewskiej czyli ją wyrzucili ostatnie odcinki nagrane w styczniu i już się pożegnała z rolą a takie łatwe pieniążki były ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta pojawi się na rozprawie i zagwarantuje Andrzejowi,że będzie miał kontakt z Anią,więc te postacie z serialu ni znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie ta Marzen(k)a. Drze się na ego Andrzej(k)a, traktuje go jak psa. Na jego miejscu- olałbym ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ta baba nawiedzona co niby Olszewskiej chciała się pozbyć pieprzyła? są newsy że Olszewska się zapisze w nowym roku na hiszpański wyjedzie na Mazury i wreszcie ma zamiar znaleźć miłość inną niż Tomek i że będą z Joanną spędzały sylwka więc póki co nie zniknie . a Budzyńscy pewnie wrócą do siebie pewnie nie będą szczęśliwi w nowych związkach tak jak Rogowscy i za jakiś czas wrócą do siebie tak sugeruje tytuł gazety i Andrzej chce mieć kontakt z Anią a Marta nie zamierza odseparować córki od jej przybranego ojca więc okazał się lepsza od Gośki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawiedzona kretynka tak pisała,obrażając wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pół biedy że obrażała Olszewską a jeszcze żyła nienawiścią do aktorki która ją gra tak samo jak kiedyś była nawiedzona co pisała do samej Szatan że Olszewska i Chodakowski mają być razem a teraz jest baba co obraża aktorkę która gra Olszewską;/ hejt jest zły ale żeby obrażać aktorów? to już przegięcie ;( też mi żal Natalii wydaje się mi że Justyna dopiero się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winny też jest Franek,bo powinien ostro i zdecydownie na takie podchody zareagować,a nie litować się nad starą miłością i rozwalać fajny związek,który stworzył z Natalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zbliżenie do byłej Franka jest spowodowane że aktor który gra Franka odchodzi z serialu dlatego pewnie wymyślą że on na nowo w tej Justynie zakocha i wyjadą gdzieś pewnie zdradzi z nią Natalię muszę coś wymyślić scenarzystki żeby zakończyć ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio Franek odchodzi? To już pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Witold Pyrkosz odszedł do lepszego miejsca dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre. Będzie brakowało jego postaci w serialu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Panie Witoldzie żal i smutek....Bez głowy rodziny Lucjana serial bedzie już całkiem inny....niedawno aktor który gral Kisiela,Pan Próchnicki teraz Pan Witold....ech... Ciekawe jak rozwiażą ten wątek scenarzyści?Pewnie wyjedzie do sanatorium albo co? Szkoda,że Franek odchodzi....pewnie Darek wróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serial się sypie już dawno teraz kwestia jednego dwóch sezonów po śmierci Lucjana ( na pewno go uśmiercą bo co innego? wyślą na kuracje z któej nigdy nie wróci? wystarczy że Gośkę wysłali w siną dal) i najgorsze że na pogrzebie będzie póki co tylko Maria i Marek nie no Marta pewnie przyleci a co z Gośką? nawet na pogrzeb ojca nie przyleci? to by było głupie gdyby nikt jej o tym nie poinformował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest szansa,żeby Koroniewską zaprosili znów do serialu...może byłyby nowe,ciekawe sytuacje,ale najwięcej" stresa" miałaby Asia. To byłby dobry moment do powrotu tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdopodobniej uśmiercą Lucjana, bo co innego mają zrobić? Szkoda, będzie brakować pana Witolda zarówno w serialu, jak i w przestrzeni publicznej. Pamiętam, że zawsze posiadał ogromną kulturę osobistą i takt. To przedwojenne pokolenie "tak miało"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×