Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Udało się za piątym razem :-D Ime widziałam Ciebie przez dziurkę mod klucza :-D Dobrego dnia,za torcik dziękuję, będę delektował się smakiem przy kawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Taaak... rozpoczęłam urlop... całe 2 tygodnie wolnego...:D dzieci i wnusia właśnie są w drodze nad morze... Cyferko, o plany pytasz... hmmm... dziś pospałam sobie aż do samej siódmej...:P teraz jestem w trakcie sprzątania chaty... jurto leżenie bykiem... w poniedziałek też odpoczynek... we wtorek wizyta u mojej doktor... dalej jeszcze nie wiem... chciałabym namówić męża na malowanie mieszkania, a wcześniej na wymianę podłogi w jednym pokoju... ale nie mam pojęcia czy mi się uda, bo mój pan nienawidzi remontów...:( x Ime, buziaki dla wnusia.......!! Czy u Was też jest zwyczaj, że na roczek podaje się dzieciaczkowi różne przedmioty, patrzy co on jako pierwsze weźmie i to ma być wróżba kim zostanie w przyszłości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, sorry... miało być dla WNUSI... z telefonu piszę i jakoś nie do końca ogarniam tę klawiaturę... a i komórka myśli, że wie lepiej co ja chcę napisać i sama zmienia mi wyrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu Tak,tak się u nas też robi...Różne rzeczy kładą,nie wiem co tam jej córka położy ;) Odpoczywaj sobie ile wlezie :D Dziękuję dziewczyny za życzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie .Miłej niedzieli życzę. x Wczoraj byłam na wywczasach:) nawet nie zdążyłam wypić kawy bo mnie porwali:) Dzisiaj nie daje się porwać bo muszę odpocząć po wywczasach. x Imuś Dla naszej Wnusi życzę słodkości,roześmianej buzi i duuuużo zdrówka:)❤️ x Ada życzę Ci pogody na urlop i dobrego odpoczynku:) x Cyferko Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii Po cichu, zostawię dzbanek z kawą Komu w drogę, temu trampki Junior Wam mówi... Do uzdrzeni :) Miłego dnia Ja potem z wnusią na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Pierwsza chwytam za kubek, dzięki Imuś. Pozdrowienia dla Juniora. Z wnusią na zakupy?? To kosztowne będą :-D X Globusiku ja też chcę,żeby mnie ktoś porwał :-D Nad morze np. :-D A Ciebie gdzie porwali?? Ada zaplanowałaś sobie wolne ;-) Ambitnie....to miał być odpoczynek!!! Dobrego dnia koleżanki. Zabieram się za koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś siorbię kawę z kubka. Bardzo dobra. Pozdrawiam Juniorka niech się trzyma dzielnie i wraca ze zdrowym kręgosłupem. x Cyferko no właśnie porwali mnie nad morze. Pogoda dopisała i ludzi było jak mrówków:) ale nie było tłoku. Wczoraj planowałam ,że dzisiaj umyję okna. Są bardzo brudne. Plany jednak wezmą w łeb bo mi się nie chce:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. U mnie powinni dzisiaj skończyć remont ulicy.Wszystkie okna mam do mycia,cały kurz i pył zatrzymywał się na mojej chacie :-( Coś strasznego... O tarasie już nie wspomnę.... Także robotę na przyszły tydzień mam zaplanowaną. X Globusiku czyli sezon nad morzem w pełni.... Dziwny tegoroczny maj był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedendwatrzy123 dziś globus dziś i pozostałe niki ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko Tak to prawda maj sie kończy.Był raczej miesiącem brzydkim. Przed nami lato. Wiesz cały czas wojuję ze sobą:) myć czy nie myć okien. Się okaże :) Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki..!! Znowu sobie pospałam. :D Widać wciąż jeszcze mam zaległości. Teraz czas na net. Potem spacer po lesie z suńką. A i jeszcze sąsiadka zapowiedziała się na ploteczki. Ale mam fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada masz prawdziwy urlop. Odpoczywaj całą klatką z piersiami:D:) x Dziewczyny Brawo ja!!!! umyłam okna i wysprzątałam wszystkie kąty :) Teraz popołudniowa herbatka w klubiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Globusku, brawo...!! Pracowita pszczółka z Ciebie...!! A ja się cały dzień byczyłam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Juz donoszę o zdrowiu wnusia. Rączka w gipsie. 20 czerwca kontrolny RTG. Jak bedzie ok to zdejmą gips. Termin usuniecia drutòw i śrub po 12 tyg od operacji. Bardzo sie martwię. Prawa rączka, bez rehabilitacji sie nie obedzie. Oby wszystko bylo dobrze. Mam syna u siebie. Jestem bardzo szczesliwa. Wieczorami dlugo siedzimy i rozmawiamy. Poznajemy sie na nowo. Pogoda , upały nie do wytrzymania. Dzisiaj termometr dobil do 35 stopni. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i pogaduszki. x Ada ja też mam takie dni leniuchowania. Wtedy odstresowuje się. Odpoczywaj więc ile się da. x Lunka Współczuję Wnusiowi. Czy mam rozumieć ,że czeka go jeszcze jeden zabieg a by wyjąć metal z rączki? Do tego rehabilitacja pewnie będzie. Długi czas leczenia. Ponieważ syn to już dorosły mężczyzna więc i rozmowy są poważne. Pozdrawiam. x Imuś czy Juniorek został w szpitalu??? x Cyferko Wyobraź sobie ,że mój starszy Junior ma jednego kotka ...Filipa... dla towarzystwa postanowili wziąć drugiego.Adoptowali koteczkę ,która nazywa się Mela:) x U mnie słońce lekko pokryte chmurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Bo Mela to fajne imię :-D Dzięki za kawkę,witajcie :-) Globusiku to prawdziwy zwierzyniec u Twojego S :-D Oj zatrudnią Cię na cały etat ;-) Ciekawa jestem jak Jacuś czuł by się w ich w towarzystwie ?? X Luna rozumiem Twoje zmartwienie. Chłopczyk szybko dojdzie do siebie, a to usuwanie śrubek,nie takie straszne. Wszystko będzie ok. X Ada co planujesz? Ominęłaś remont / :-D Odpoczynku Ci życzę... X Imuś co słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Globusiku Junior zostaje całe trzy tygodnie Ustaliłyśmy wczoraj z Panią doktor, że do 16 czerca Muszę mu dowieść książki i zeszyty bo szkołę również tam ma Ty umyłaś okna, ja chciałam dzisiaj ale widzę i słyszę traktor za moimi, więc odpuszczę Koszą trawę a że jest sucho, to tumany kurzu wzbijają się pod niebiosa :) Lunka Młody organizm szybko dochodzi do zdrowia Druty moj m też miał, nic strasznego więc uszy do góry, będzie dobrze, zobaczysz :) Jedyneczko Słychać... Traktor :) Adziu Leniuszku Ty nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś :-) U mnie słychać zagęszczarkę 200 kg. Dzisiaj kończą ulicę i chodnik.Końcowe ubijanie.... U mnie też bardzo sucho,wczorajszy ulewny deszcz trwał 5 min. Z nauki w szpitalu to pewnie K się nie cieszy? Oby skuteczna była rehabilitacja. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wasz topikowy leniuch właśnie oczy otworzył :P:D z miseczką owsianki przy kompie zasiadł i leci poczytać co u koleżanek słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunko, tak mi przykro z powodu wnusia. Ale nie martw się, dzieci jakoś lepiej takie urazy znoszą. Będzie dobrze! Zobaczysz! x Globusku, u Ciebie niebo zachmurzone, a u nas czysty błękit. Pogoda plażowa. x Cyferko, wyobraź sobie, że mąż łaskawie ZGODZIŁ SIĘ na remont.....!!:P Zaczniemy od tego pokoju, w którym podłogę chcę wymienić. Moim zadaniem jest wynieść wszystkie książki. Jest ich tam ogrom. Stoją na wielkim regale, półki od podłogi po sam sufit. Następnie (to już razem zrobimy) trzeba rozkręcić meble i przenieść je do innego pokoju. Resztę, nowa podłoga i malowanie, wykona mąż. A... i jeszcze musimy do Łodzi pojechać, celem wybrania paneli i farby. Planuję ściany w jakimś ciepłym, słonecznym odcieniu żółtego koloru. Bo ten pokój jest dosyć ciemnawy i przydałoby się go rozświetlić. x Ime, niech się synek rehabilituje i po trzech tygodniach zdrowy do domciu wraca! x Cyferko i Ime, u Was koszenie i ubijanie zagęszczarką. O rany, to zupełnie jak i u mnie...!! Po lewej stronie bloku od kilku dni robią nową ścieżkę rowerową... po prawej stronie bloku już drugi tydzień nową jezdnię tworzą... i jeszcze do tego dziś pod naszymi balkonami dwie kosiarki ogromny trawnik strzygą. Tak więc huk, hałas, warkot i kurz ciągle nam ostatnio towarzyszy. Wielkie ciężarówy, traktory, maszyny z asfaltem, zagęszczarki, kosiarki i kosa mechaniczna na wyciągnięcie ręki. Ale nic to, bo jak wreszcie skończą to dopiero będzie pięknie......!!:D Lecę teraz pod prysznic, bo o 10 z minutami jadę na wizytę do doktor. Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po wizycie u doktor. Mam wpisanych 13 leków, które na stałe biorę. Każdy z nich po trzy opakowania, więc w aptece przyjdzie mi pół emerytury zostawić. :P Mąż po mnie przyjechał, gnamy do Łodzi w Castoramie panele i farbę kupić. TAK WIĘC REMONT SIĘ ZACZYNA...!!! Ależ się cieszę...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Zapraszam na czarną i blondi. Pochmurny dzień,w nocy padało? To była "ta noc " spałam :-D żegnamy się z majem :-( U mnie dzisiaj fakturowy dzień,roleta w górę. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Spóźniona zasiadam do kawy. x Po wczorajszej burzy dobrze mi się spało i źle wstawało:) Jadę na plotki dlatego mam mało czasu. x Imus Pobyt Juniorka w szpitalu dość długi.Mam nadzieję ,że otrzyma pomoc i będzie się czół lepiej. x Cyferko u Ciebie hałas z powodu różnistych robót.U mnie już po sianokosach i uciszyło się. x Ada poważna robota przed Wami. Dobrze,że troszkę odpoczęłaś:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U was popadało, u nas parę kropelek na krzyż :( Ale chłodniej jest Byłam wczoraj wieczorem u Juniora Ciągnie do domu ale zadowolony po hydromasażu :) A J się mnie pyta... A ty tak będziesz codziennie do niego jeździć?! No coments... Zawiozłam Juniorowi książki i zeszyty, pierwszego dnia załapał Ciebie jedyneczko :) Teść oparł kosę o naszą trampolinę wczoraj, dziura jak ta lala J poszedł opr teścia a kosę wyrzucił daleko w trawę :) Ach te chłopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Poranna wspólna z Wami kawka/herbatka to jest to co lubię. ❤️ Moje Kobitki, jak fajnie, że jesteście. W mediach zapowiadali jakieś huragany i masakryczne burze. Na południu kraju faktycznie pogoda szalała. U nas tylko postraszyło. Troszkę pokropiło i gdzieś tam z oddali niegroźnie zagrzmiało. Nic złego się się nie działo. Ale chmury czarne na horyzoncie ciągle się przewalały. Na późny wieczór mieliśmy zaplanowaną wycieczkę do lasu. Synowa, syn, ja i nasze dwa psy. Niestety, baliśmy się załamania pogody i wyprawę do lasu odłożyliśmy na kiedy indziej. Szkoda, bo lubię te nasze łazęgowania. Dziś zaczynam, z pokoju przeznaczonego do remontu, książki wynosić. Ale najpierw obiad podszykuję. Szczawióweczka będzie. Nastawiłam już rosół z kurczaka. A wczoraj ugotowałam szczaw. Niedługo przetrę go przez sito i połączę z odcedzonym rosołem. Potem zabielę 12% śmietaną. Podam z jajem na twardo i cienkim makaronem. Baaardzo lubię szczawiową zupę, jednak nie powinnam jej często jadać. Od dziecka mam problemy z reumatyzmem i szczawianów muszę unikać. Ale jestem okropnym łakomczuchem i raz w roku (albo nawet i dwa!) szczawóweczkę muszę zjeść.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×