Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Białe,różowe,żółte... Zobaczymy czy uda mi się je na tarasiku hodować. Koleusy w tym roku marne i bardzo małe i nie ma wszystkich kolorów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kiedy usłyszałam o śmierci Zbigniewa Wodeckiego emocje wzięły górę. Żal, smutek, złość:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też smutno :( :( 😭 Wspaniały muzyk... Widziałam go w zeszłym roku w Krakowie Teraz zagra i zaśpiewa tam na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też jest bardzo smutno. Niech odpoczywa w spokoju. Żal. Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Stawiam kawe na stoliczku. Moj wnusio jest po operacji. W piatek byl na placu zabaw i tak nieszczesliwie upadl ze zlamal reke w samym lokciu. Operowali go 4 godz. Ręka poskladana na druty i sruby. Jak zabrali go o 22giej na blok operacyjny tak o 02.30 przywiezli na sale. Cala noc nie spalismy. Od wczoraj sa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. x Piję gorzką kawę:( takie wiadomości ze świata przygnębiają:( Trudno ogarnąć myśli. x Lunka Bardzo Wam współczuję.Miejmy nadzieję ,że rączka się zrośnie i będzie wszystko w porządku. Z tego co napisałaś to rzeczywiście było poważne złamanie. x Imuś,Cyferko ,Marylko Ada pozdrawiam. x Potrzebuję czasu żeby zmyć z siebie czarne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc. Nie dałam rady dziś popisać. Tak, wieści (i z kraju i ze świata) smutne, przygnębiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nie ma co... wstać musiałam... ale jeszcze tylko jutro i pojutrze na 4:00 budzik nastawiam... później będę mogła spać nawet do południa, bo młodzi mają dwa tygodnie urlopu i jadą na wakacje... Teraz kawa/herbata, coby głowę obudzić: (_)> (_)> (_)> Luneczko, jak wnusio?? Boli go?? No i ten gips!! Przyzwyczaił się jakoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada jak dobrze,że jest kawusia. Wstałam przymulona. Myślę,że jedna kawa nie wystarczy. Jak fajnie ,przed Tobą wakacje. Wieczorami będziesz spacerować rano spać.Prawdziwy relaks. U mnie pada majowy deszcz,dobrze bo podobno było sucho. x Dziewczyny nasza Cyferka walczy z internetem. Pije kawę domową. Jak się u nas pokarze zapytamy jak smakowała:) X Imus chciałaś deszczu ! myślę,że u Ciebie też pada. Dobry czas na sadzenie pomidorów.:) x Lunka Jak się czuje wnuk?? x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Lunka Bardzo współczuję wnusiowi ale trzymam mocno kciuki żeby wszystko się ładnie zagoiło... Globusiku Nie pada u mnie niestety :( A deszcz bardzo by się przydał A Jedyneczka długo będzie bez neta? Ada Nareszcie sobie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa tylko z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego dnia Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny Jutro mnie nie będzie z Wami na kawie Z góry przepraszam, jadę z Juniorem do szpitala itala na konsultację w sprawie przyjęcia go na oddział rehabilitacji Ale najpierw z M do Gdyni Bądźcie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ależ wczoraj się ochłodziło... i padało cały dzień... wracając wieczorem do domu (byłam w samym żakiecie) normalnie zmarzłam... dziś wyciągam polarową kurtkę... Gorąca kawa? Gorąca herbata? Bardzo proszę!! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie na kawie :-) Dziękuję Aduś. Żebyś nam się nie rozchorowała :-( Internet jest :-D Pojawia się i znika.... Imuś powodzenia w załatwianiu spraw .. Globusiku wstałaś ? Zaplanowałaś już dzień ? Ja zaraz wyjeżdżam do mamy z zakupami. Cisza na razie za oknem,jak błogo... Koparki zjadą się o 8,00 i zacznie się powtórka z hałasem :-( Moja cierpliwość na pograniczu z szaleństwem :-( X Luna co u Ciebie ?? jak wnusio się czuje?? Gipsu mu po operacji nie założyli,prawda ? Bardzo współczuję małemu i Wam. Sami przez to przechodziliśmy :-( Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. X Marii,a co u Ciebie ??Nie nudzisz się ?? Co porabiasz?... Pozdrawiam Was i do uzdrzeni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. Zaliczyłam sklep mięsny. Będzie rosołek więc chciałam kupić odpowiednie mięso .Rano jest większy wybór. x Ada u mnie też było zimno i padało. Dzisiaj już słonecznie ale rownież chłodno. Dziękuje za kawę.Spokojnie wypiję gadając z Wami. x Imuś powodzenia w załatwianiu spraw. x Cyferko ja dzisiaj wstałam rano ponieważ mam dzień zakupowy.Pierwsze wyjście już zaliczone. Jeszcze raz powędruję po resztę . Fajnie,że masz już internet.Jednym słowem otworzyło się okno na świat:) Cyferko czy studencik w tym roku kończy studnia. Liczę i liczę i nic nie wyliczyłam. U naszego Juniorka niebawem zacznie się sesja. x Lunka, Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) My z M o 5 rano wstaliśmy;-) Przed pracą dużo spraw załatwiłam,w tym porządkowe w chacie.. Mój studencik będzie się bronił w przyszłym półroczu (inżynier)a potem jak będzie miał chęci to będzie kontynuował.... Dzisiaj wpadnie na chwilkę, Juwenalia :-D Jutro pomoże nam w pracy i z powrotem.... X Ja też planuję rosół,studencik bardzo lubi. i gulasz z indyka +kasza jęczmienna. Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku z tym internetem to sprawa nie do końca załatwiona :-( kable wiszą,jak pojawi się pan od internetu i zakończy sprawę ,to będę spokojniejsza. Nie wiem o co chodzi ??? Pojawia się i znika :-D (internet z panem}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pozdrawiam w słoneczny, pachnący bzem dzień. Wczoraj padało, rośnie rzodkiewka i sałata w moim ogródku. Będą zbiory:) Moja mama obchodziła 18 maja urodziny- 85 lat. Mówi, że to już ostatnie, jak dożyje następnych, nie zrobi nawet kawy. Cha, cha, Ona nic nie robi... my córki pieczemy, robimy kawę i sprzątamy po imprezie. Niech żyje jak najdłużej, dobrze mieć Mamę. Dla wszystkich Mam najlepsze życzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko Najlepsze życzenia dla Mamy.Marylko cudownie mieć Mamę. Od dawna jej nie mam i do dzisiaj za nią tęsknię. Powiadasz,że u Ciebie słońce! u mnie owszem było przez godzinę.Co prawda nie pada ale jest chłodno. x Cyferko Coś kojarzyłam,że w tym roku będziesz miała inżyniera. Ileż to rzeczy dzieje się w klubiku i na naszych oczach. Juwenalia to jasna sprawa Juniorek też świętuje. Jestem już po zakupach. Przygotowana na jutro do pichcenia. Dzisiaj luzuję:D się. x Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) Komu w drogę, temu czas wstawać. Kawa/herbata czeka: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada to prawda na kawę czas. Zaspałam ,a tak nie lubię wstawać za późno. Nawet kawa inaczej smakuje. Nic to zaczynam sie dyscyplinować. x Dziewczyny wstawajcie i na kawę przybywajcie. x Przede mną pracowity dzień tym bardziej wskazanym było wcześnie wstać. x Dobrego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Adziu Dziękuję za kawkę, ranny ptaszku :) Dziewczyny Szykujemy Juniora do przyjęcia na oddział rehabilitacji W poniedziałek stawiamy się tam na 8 rano Junior zrozpaczony... Jutro roczek a w poniedziałek starszy S ma 22 urodziny Kupiłam mu kurtkę ale się nie spodobała Trudno... Junior będzie nosił Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamuśki 🌻 🌻 🌻 Świąteczna kawa bardzo dobra ;-) Imuś same ważne dni przed Tobą. Dobrze,że Junior ma wyznaczoną,dosyć szybką datę. Długa ta rehabilitacja...jak będzie się słuchał do zaleceń,to jest szansa poprawy. Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×