Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Tak to był szlaban. Teraz już poszedł w górę. Widzę, że to Lunka, Nasza Panna Młoda, pisała. No, to lecę poczytać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luneczko, cieszę się, że wszystko pięknie się udało. Jeszcze raz buziaki dla Ciebie: 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ada wypijam lyk kawy i jade do pracy. Pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada dziękuję za kawę. Miło sie czyta ,że w naszym klubie nastały dobre dni. Nie ma nic lepszego niż dobre samopoczucie. Życzę Ci aby trzustka przestała się buntować. U mnie jest dość ciepło ale dużo deszczu. Pozdrawiam. x Lunka wypijam szampana za Wasze powodzenie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. x Imuś Czas spędziłaś miło i praktycznie. Jeszcze jeden taki kurs i możesz otworzyć salon kosmetyczny:) Z tego co piszesz było bardzo fajnie.Kiedy następny wyjazd?? warto jechać!!! x Cyferko Nareszcie po kłopocie. Emek szybko wraca do zdrowia!!!! a Ty razem z nim! Przybywaj więc na kawę:) Ja po kawusi pakuję plecak i idę do szkoły:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Dziękuję Aduś za kawkę. Cieszę się,że czujesz się lepiej,aż chce się żyć ;-) co nie??? Globusiku wczoraj stoczyłam już pierwszą wojenkę z Emkiem... przyjechał i do roboty :-D X Luna super ;-) A jak matura?? S zadowolony?? Imuś to ty praktycznie SPA zaliczyłaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Lunka Szczęścia ❤️ 👄 Wpadłam na krótko ;) Informuję wszem i wobec,że pomidorów w tym roku nie będzie Dach nie naprawiony,szkoda mojej roboty Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni egzamin z j polskiego. M zadowolony a jak on to ja tez. Balam sie matematyki, ale dobrze mu poszlo. Za tydzien bedzie u nas. Ciesze sie ogromnie. Globusiku dziekuje ci jeszcze raz. Padam dzisiaj na pysk. Odrabiam zaleglosci w pracy. Pogoda hmm wiosny jako takiej nie bylo. Od razu sie lato zrobilo. 27,5 stopnia. Co ja dzisiaj potu wypocilam ! Piesa moja chora. Zostala ukradkiem nakarmiona kurczakiem. No i teraz choruje nic nie pije nic nie je. Bol brzucha wymioty i cieczka do tego. Dostaje leki. Jak jej do jutra nie przejdzie to weterynarz. Rumianek z sola dostaje strzykawka do pyszczka. Bardzo sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Oj, oj, oj... piesa Luneczki choruje... buuu... jestem bardzo wrażliwa na punkcie psiaków... trzymaj się sunieczko... !! A ja, z naszą psiną, byłam w sobotę u doktora. Najpierw ważenie. I dostałyśmy dużą pochwałę. Mała moja maleńka pięknie schudła i waży już tylko 36 kg. A bywało dużo więcej, kiedyś nawet miała 44 kg. Doktor wtedy nakazał, z obawy na jej stawy, zmniejszenie kilosów. Paniena nasza nie powinna przekraczać 40 kg. Potem były zastrzyki szczepienne (wścieklizna i jeszcze kilka innych groźnych chorób) następnie obcinanie pazurów. Dostałyśmy też lek przeciw kleszczom i pchłom. Ta tabletka działa przez 3 miesiące, tak więc mamy spokój aż do połowy sierpnia. Doktor wypisał też receptę na antybiotyk, bo suńeczka obtarła sobie skórę o chyba o jakiś patyk i w tym miejscu pojawiła się niewielka alergiczna zmiana. Potem nastąpiło podsumowanie kosztów naszej wizyty. Wyszło prawie 3 stówy, co przy mojej emeryturze nie jest wcale maleńko.:P Kweczka i herbatka już pachnie pięknie: (_)> (_)> (_)> Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Bardzo smaczna kaweczka.Ada to Twoja zasługa. Dziekuję. Wizyty u weterynarza wyciągają kasę, wiem cos o tym. Niebawem ja też powędruję. Trzeba odrobaczyć mojego pupila:) x Lunka Jeżeli syn zadowolony to znaczy,że będzie dobrze. Uczniowie czują jak napisali. Będzie dobrze. Biedna Twoja sunia. Oby wszystko wróciło do normy jak najszybciej. U Ciebie prawdziwe lato. Niestety u mnie owszem jest ciepło ale w powietrzu dużo wilgoci i temperatura odczuwalna jest niższa i zapowiadana. Bez kurtki nie wychodzę. Pozdrawiam. x Imuś No jasne!!!:) przecież szewc chodzi bez butów:D a u Ciebie nie naprawiony dach. Szkoda gdybyś nie miała własnych pomidorów, przecież bardzo je lubisz. Może jeszcze daszek zostanie naprawiony:) x Cyferko Ja nie mogę !!!! Twój Emek to pracoholik !!!! masz rację czuwaj i nie pozwalaj na robotę.Jeszcze za wcześnie. Widzę,że rolety w górze nie widzę jednak szefowej.Gdzie się zapodziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem Globusiku ;-) Mój wariat od 5 rano w warsztacie. Nie może się nacieszyć robotą :-D Nie mam już siły :-( Niech robi co chce... Aduś,Luna,cześć :-) Psiny Wam się pochorowały :-( Ja nie wiedziałam,że drobiu nie można :-( Moja sąsiadka niczym innym swojej suni nie karmi :-( Może dlatego sierść jej wyłazi garściami.... Luna fajnie wszystko się układa,S po maturze będzie miał długie wakacje może na dłużej zabawi u Ciebie ?? Imuś w urokliwy miejscu byłaś;-) pięknie.... Uciekam,dobrego dnia i za kawę dziękuję Aduś :-) pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek kobietki. Moja Luna malo mi nie zechla. Do weta nioslam ja na rekach. To byl ostatni dzwonek. Zatrucie pokarmowe. Odwodnienie i zapalenie. Dostala 3 kroplowki,antybiotyk i rozkurczowy i przeciwwymiotny lek. Jestesmy w domu. Wieczorem znowu na zatrzyk. Jutro do kontroli. Wyniki krwi nie sa dobre. Ada ja rachunek dostalam dzisiaj na 157 euro. Ale co mi tam ona jest wazniejsza niz pieniadze. Bardzo mi jej szkoda. Spi biedactwo w swoim lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka o jej, tak poważnie zachorowała sunia.Bardzo mi jej żal:(. Lunka to prawda,że jesli zachoruje zwierzątko człowiek nie patrzy na nic tylko żeby mu pomóc.Bardzo się martwiłam jak zachorował mój kotek. Leczenie trwało bardzo długo. Na szczęście już ten problem za nami ale co przeżyłam to moje. Myślę ,że jutro już będzie lepiej z sunią. Oby tak było!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kolejny piękny dzień się szykuje. Słońce i ciepło zapowiadają. I niech taka cudna aura trwa. Kawa, herbata już czeka: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć!!! Melduję się na kawie. Dziękuję. x To prawda dzień się zaczyna bardzo pięknie. Słońce i ciepło. x Dziewczyny czas wstawać szkoda dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ada Smakuje mi ta Twoja kawa, dziękuję Globusiku Zagadadałam wczoraj Cyferkę to pewnie jeszcze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bocianicha
Przeciw zmarszczkom pomagaja tylko : 1 .Kwas witaminy A 2. Krem przeciwsłoneczny filtr minimum 30 3. Inne kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko To śpiewa chłopak, który ma zaledwie 17 lat Towarzyszy mu jego przyjaciółka,która wspiera go między innymi dlatego, że jest bardzo otyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Padam na twarz. Ciezki dzien za mna. Piesa ma sie lepiej. Antybiotyk dziala. Jadla i pila tzn zdrowieje. Czekam na weekend. Odpoczne troche. W pracy odrobione zaleglosci. Dzisiaj u nas deszcz padal, przydal sie bo sucho juz bylo. Wczoraj obrobilam moj ogrodek. Wszystko rosnie. Zapraszam na lampke czerwonego wina Lambrusco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Cieszę się,że z pieskiem coraz lepiej :D Niech zdrowieje U Ciebie popadało,u nas sucho jak pieprz ;) Polewaj ;) Wypiję lampkę,choć jutro czeka mnie trochę jeżdżenia W niedzielę I komunia a za tydzień roczek wnuczki Się zleciało Mała próbuje chodzić.Jej mama a nasza córka,zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy :O Trochę późno ząbki jej się wyrzynają bo dopiero pierwszy się pokazał Córka się śmiała,że zbierają dla małej na szczękę :D Ja jej na to...Poczekajcie,do 18-stki urosną :D Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Luneczko, dobra wiadomość, bardzo się cieszę, że psinka dochodzi do zdrowia. Cyferko, dawniej mówiło się, że jeśli później ząbki wychodzą, to zdrowsze będą. Czy to prawda, tego nie wiem. A u nas ciąg dalszy fajniej pogody. Byłyśmy z wnuśką na lodach i ona katar dostała, a mnie rozbolało gardło. Ech...:P Kawa/herbata dla chętnych: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada mam ten sam problem /ból gardła/ dlatego nie jadam lodów. W zamian delektuję się kawą.Dzięki i dobrego dnia. x Imuś Zaczynają się uroczystości szykuj kasę:) no coś za coś:) za rodzinne spotkanie trzeba sypnąć miedzią:) Nie wiem jak to się stało ,że już rok jak urodziła się Wnusia. Imuś będzie wszystko w swoim czasie ,ząbki też. x Cyferko Czuję,że każdą wolna chwilę wykorzystujesz na pielęgnację Rodos. Widzę jak jest pięknie. Na rozpoczęcie dnia wypij kawę. Ada przygotowuj***ardzo dobrą. x Lunka Jeśli sunia zaczyna jeść to znaczy,że zdrowieje. Fajnie. x Przede mną prace domowe.Duzo się nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Adziu Dziękuję za kawkę ale o tych ząbkach to ja a nie Cyferka :) :) Też tak słyszałam ale większej bujdy ludzie nie mogli wymyślić :) Globusiku No tak... Kasa kasa kasa Nie mamy jeszcze rachunków zapłacone :( Widzę, że m ma w rachunkach pismo, ze grozi mu KRD No cóż, jego wyjazd na ryby tani nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :-) Jestem ,piję z Wami kawę, lubię jak tłoczno w wagoniku ;-) Globusiku,nic nie tknęłam na RODOS :-( trawa skoszona i tyle... Teściem bardziej zajęta jestem, źle z nim. Upał zapowiada się. U mnie też suszy Imuś ;-) Mój studencik zaczął chodzić w swoje pierwsze urodziny :-) Od wersalki do stołu poszedł, stał tort,paliła się świeczka,zapomniał się i poszedł :-D Takie chwile się pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×