Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość gość
Trudno do Ciebie się dostać szlaban mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele lat szczęścia przy ukochanym Ci życzę. Bądźcie zdrowi i szanujcie się. Buziaczki. Cyferka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Oj tak, bale kosztują :) I nie ma za co, kaszubka kaszubkę zrozumie :) Cyferko Polewaj a ja muzę włączę, co potańcujemy jeszcze :) Ciekawe jak tam nasza Lunka? Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało :) Lunka Szczęścia, miłości, wsparcia i wszystkiego co sobie wymarzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imuś no dobra,polewam w pomaranczową sukienkę się wdziałam,nie gniewacie się?? Tak strojnie przybrana tańcuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego wieczoru. Jeszcze tylko czaczę z Globusikiem i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was w piękny,ciepły , słoneczny majowy dzień. Zapraszam na kawę. Zaczynam dzień...roleta w górze;-) Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dziękuję za kawusię i spotkanie. x Tyle przyjemności mnie wczoraj ominęło.Kto to Wagonika nie przychodzi sam sobie szkodzi:) Cyfrko piję więc spóźnionego szampana. Nie szkodzi,że jest rano. Jaki ranek taki będzie cały dzień..... na wesoło. x Lunka Szczęśliwych wspólnych dni Wam życzę. Szacunku i miłości❤️ x Ada nawet jeśli Cię nie ma kawa zawsze jest przygotowana:) x Imuś Kiedy u Ciebie rozwiąże się worek z uroczystościami????:) x Cyferko U Ciebie rzeczywiście jest ciepło.U mnie rano było 10 st. duuuuża poprawa. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Wór właściwie rozwiązuje się już 10 maja,bowiem wtedy kończy nam się OC i autocasco A że poszło w górę... Reszta 21 i 27 maja Muszę pozałatwiać parę spraw przed wyjazdem Juniora Chciałby nowe spodnie bo stare się już rozsypują a z niektórych wyrósł Miłego dnia babki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś nie pamiętam kiedy piłam tak smaczną kawę. Co do niej dosypałaś??? jaki to afrodyzjak? x Czemu tak raniutko wstałaś? Na jedno to dobrze bo zapach kawy obudził mnie:) Oczywiście zaczyna padać deszcz i tylko 8 st. x Cyferko spiesz się na kawę bo zabraknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Cię :-) Akurat oczy otworzyłam Imuś;-) Ale zastosowałam przymusowe zamknięcie i jeszcze godzinkę podrzemałam. Co taki ranny ptaszek z Ciebie? A może gdzieś się wybierasz Imuś? Po dwóch upalnych dniach,ochłodzenie :-( I to znaczne brrr. Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No to się cieszę Globusiku,że kawa tak smakowała ;) Dosypałam do niej trochę ❤️ Jedyneczko Już zdążyłam wrócić :D Zawiozłam Juniora pod szkołę Dzisiaj pojechał na wycieczkę,Ciechocinek,Kraków,Zakopane I zostałam sama,samiuteńka,nie licząc zwierząt ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Cyferko Ja też wstawałam na raty:) pogoda nie zachęca do witania dnia rano. Wyjątkiem jest nasza Miłość!! x Imuś Imuś odpoczywaj całą parą. Tataśki będą Ci przyśpiewywać:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Imuś chata wolna !!! i robisz co chcesz ;-) Długo sama nie będziesz,jutro mąż z połowów wraca ? Trasa wycieczki bardzo atrakcyjna. Fajnie,że pojechał. X Globusiku,a Ty do szkoły nie idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nie..mąż wraca z wojny :D Bo przed wyjazdem zachowywał się,jakby na nią jechał :D Junior nie chciał na tą wycieczkę,musiałam go wypychać ;) Musiał zabrać ze sobą antybiotyk i mam nadzieję,że zgodnie z umową,wychowawca przypilnuje,żeby go brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Zapraszam na wtorkową kawę. x Napisałam długi list. Zaginął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki za wtorkową kawę ;-) Szkoda,że liścik Twój zginął :-( Przymrozek rano był. Mam parę spraw do załatwienia. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć :) Imuś ,Cyferko x Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wspólna kawka/herbatka... jak to miło...:) Wnusia patrzy na bajkę, to ja na moment przy komórce usiadłam. U nas dalej zimnica. Brrr... Czekałyśmy na wiosnę, czekałyśmy na maj, a tu taki przykry zawód. Ej pogodo, kiedy się wreszcie poprawisz......?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu Ja za to śmiało mogę sanki dziś wyciągać :O Pada pół godziny a już z 10 cm nasypało To się wędkarz zdziwi jak przyjedzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu:-) Imuś... U mnie zaczęło sypać :-D Brat dzwonił i żalił się że pomidory pod folią zmarzły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pomidory się sadzi po 15 :D Mojej teściowej jednego roku,zmarzło 60 sadzonek! Tak to jest jak człowiek niecierpliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. Drzemałam tylko w nocy. A jak już, to koszmary... Pojechał Emek.Starszy S przy nim będzie,jak go nie pogoni :-) Śniło mi się,że się spóźnili 15 min i doktór powiedział, że księdza weźmie w pierwszej kolejności?? X Mróz-3 Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i kawę stawiam. x Pogoda no cóż szkoda słów. Pada , wieje i mrozi. Wiosna zawiodła a jakie będzie lato i cz w ogóle będzie zobaczymy. x Aduś wpadaj kiedy dostaniesz urlop:) od wnusi.Napoje będą czekać! x Imuś Czy już przywitałaś M??? Być może w Norwegii było cieplej niż u nas. Tak myślę,że Juniorek ma fatalną pogodę na wycieczce. Oby się nie przeziębił. Miałaś pustą chatę i już się zagęszcza:) x Cyferko Czy u Ciebie pogoda podobna??? tak myślę,że powinnam gdzieś pojechać na rozgrzanie. Może wpadnę do Ciebie:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x Trzymam kciuku , nie martw się będzie wszystko OK. Ważne żeby się ten problem zakończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stanęłam przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
szlabanem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×