Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
podnieść go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie udało się jesteśmy na stronie 16tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku,dziękuję. To będzie ciężki dzień...:-( Zaplanowałam sobie robotę,żeby myśli odgonić. Szlabanik szybko podniosłaś ;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozumiem Cyferko ale będzie wszystko dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Koszmar koszmarem ale to tylko sen Sen mara,Bóg wiara Oczywiście trzymamy mocno kciuki O której ten zabieg? Globusiku M przyjechał wczoraj przed 15 Pocałował klamkę bo mnie nie było w domu Pojechał gdzieś zaraz... No ale jak mnie już dorwał to wypuścić nie chciał ;) Łaził za mną krok w krok i powtarzał,moja kochana żona :D Ogólnie to jest chyba zadowolony z wyjazdu,choć więcej narzekał :D Mówi,że już nigdy więcej.Yhy? :D Halibuta nie złapał.Ma jakieś brzydkie ryby,których jego kolega nawet dotknąć nie chciał :D Ale w smaku ponoć bardzo dobre Junior nie chce brać leku na wycieczce,wychowawca do mnie dzisiaj dzwonił Źle się po nich czuje Jedyneczko Jeszcze raz do Ciebie...❤️ 👄 Jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś. Rzeczywiście paskuda :-D Już wszystko wiem,dzisiaj badania,jutro zabieg. No niestety, jednak tak z biegu nie da się... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki. Cały dzień pada,wieje i zimno. Ponieważ miałam pustą lodowkę wybrałam się po zakupy. Wychodziłam dwa razy. Dzielna ze mnie babuszka:D. x Imuś A dobrze!!!! że M pocałował klamkę , że nie było podanego obiadku, domowego ciepełka.Teraz doceni to co MA!!!!!:D Jesteś kochaną żoną i niech tak będzie zawsze. Zębacz do urodziwych nie należy ale jest duży.Wystarczy dla całej rodziny. Znając Ciebie do smażenia trofeów raczej się nie zabierzesz:D ale przygotowanego spróbować trzeba;) x Cyferko Wszystko jest planowo .Dobrze,że zrobili badania. Jutro rano będzie po wszystkim. Bardzo mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Otwieram rano drzwi, a tam śnieg pada i moja Blusia zrobiła w tył zwrot. Za zimno , piesek nie wychodzi na dwór. Śmiać mi się chciało, nawet psina śniegu w maju nie lubi. Pozdrawiam i wszystkim życzę dobrej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zostawiam kawę i otwarte drzwi naszej kawiarenki. Zapraszam. x Marylko Mądra Blusia. Spacerki po śniegu to żadna przyjemność. Idzie poprawa pogody.Wszyscy na nią czekają. U mnie wczoraj lało cały dzień. Pozdrawiam hej. x Imuś,Cyferko , Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Obiecane czary,spełnione ;) Wiadomo już coś? Marysia He he,piesek wie co dobre,choć mój by poszedł nie wiadomo w jaką pogodę :D Globusiku Dziękuję za wyborną kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czy napijemy się kawy??? Przygotowałam. Zapraszam. x Cyferko czy dobrze spałaś??? jak toczą się sprawy? x Imuś Oj po powrocie M chyba wpadłaś w wir pracy:) ja dzisiaj też popracuję. Nie ma lekko:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku :) Kawę właśnie piję, dziękuję :) W wir może nie bo kojarzy mi się nieodmiennie z wodą a jak woda, to i wędka :) :) :) M był o 24 po Juniora, jakaś sprawiedliwość musi być, ja zawiozłam... Ryby rozdane po rodzinie, prawie 40 kg! Dzisiaj na obiad co? No oczywiście, że ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też rybka :-) Właśnie przywiozłam ze smażalni;-) Cześć koleżanki. Spałam dzisiejszej nocy,rozmawiałam już z Emkiem. Mówi,że jest ok. Chodzić jeszcze nie może (to była operacja nie zabieg) Talizman wielkości orzeszka ziemnego leży na stoliku ;-) Starszy S jest już u niego. A ja gadam i gadam z nim przez telefon.... Zmykam do roboty.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś Mężczyźni się zjechali. Masz rodzinę w pełnym składzie. Wyjazd na ryby się opłacił. Rodzina zabezpieczona i domownicy również. Życzę smacznego. Ja obiad przygotowuje na jutro. Rodzina co prawda w okrojonym składzie ale będzie na obiedzie. Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dobrze czytać takie wiadomości. W końcu nie boli chorego i rodzinę:) Dobrego dnia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane :) Jutro nie będzie mnie na kawie a właściwie dziś bo rano to dopiero przeczytacie Jadę z M na szkolenie, tam gdzie w zeszłym roku Jadę tam z chęcią bo większość osób znam i to fajne towarzystwo :) Żadnego chlania jak to bywa na takich szkoleniach i jedzonko dobre :) Trochę daleko ale i strony fajne Hotel Gołuń Zobaczcie sobie na YouTube... Smacznej kawki jutro (dziś) i spokojnego acz miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Dzisiaj podobnie jak wczoraj zaczynamy zień od kawy. Zapraszam. x Imuś przyjemnego pobytu i wracaj szybko:) smutno bez Ciebie. x Cyferko Zacznij dzień od kawy. Jakie masz wieści. x U mnie sobotę oświeca :) słońce. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Imuś baw się dobrze i ucz się pilnie ;-) i SIVI u męża złóż,jesteś już kwalifikowanym pracownikiem ;-) X Globusiku dzięki za kawkę. Po pracy jadę do Emka. Nie mogę się doczekać ;-) U niego idzie ku dobremu,wczoraj zrobił kilka kroków.Jeszcze dwa dreny ma w nerce. Ale to dla niego pikuś w porównaniu z tymi bólami które przeszedł. Pogoda słoneczna i ocieplenie... Dobrego dnia Globusiku i wszystkim koleżankom piszącym i zaglądającym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Znowu zostanę babcią, tym razem u córki. termin 3 grudnia, może Zosia dostanie siostrę na swoje urodzny:) A ja cieszę się jak zawsze z nowego dzieciątka. Byle zdrowe. Pozdrawiam dziewczyny :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) :) Ależ wiadomość! W grudniu będziemy miały nowe kafeteryjne wnuczę! Mario - serdeczne gratulacje!❤️ A u mnie życie wróciło do normy. Wczoraj wieczorem dzieci i wnusia wrócili do domu. Mój pociąg odjeżdża o 6:01. Przedtem jeszcze muszę z suńką na łąkę pognać. Cyferko, jak to dobrze, że Twój mąż jest już po wszystkim. Cieszę się, że skończyły się jego cierpienia. Teraz musi być już tylko lepiej. Kawa/herbata czeka: (_)> (_)> (_)> (a u nas, od soboty, nareszcie piękna i ciepła wiosenka. teraz jest +13*C i nie pada:D) Paa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w Poniedziałek. x Witaj Ada dobrze,że jesteś:) jak zawsze pomyślałaś o nas .Kawa pyszna,dziękuję. Ada nie zmoknij dzisiaj , będzie grzmieć i padać:) Dobrego dnia hej. x Marylko ale wiadomość , gratulacje!!! No właśnie może Zosia będzie miała siostrzyczkę.Jeśli dobrze liczę to babcia zostaniesz piąty raz, czy tak??? x Cyferko Jak U Ciebie. Myślę,że niedługo M będziesz miała w domu. x Imus czy zdałaś egzamin??? końcowy na kursie. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Aduś no właśnie,wszystko wraca do normy:-) Globusiku Emek zaraz przyjedzie,wypisali go :-) Wczoraj był w świetnej formie;-) Szczęśliwy,że nie boli... Marysiu,gratulacje !!! Super wiadomość. Zimna Zośka,okazuje się być gorącą :-D Imuś wróciłaś ?? Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Gratulacje! :D Rodzina się powiększa... Globusiku Nie było czego zdawać ;) Panowie mieli swoje a kobitki swoje Ja byłam na zajęciach z robienia domowych kosmetyków Zrobiłam peeleng do ciała,mydełko i maseczkę z glinki Ale nie byłabym sobą,gdybym nie wkręciła się też na męskie szkolenie :D Pogoda nam dopisała,mieliśmy tam nocować ale ja wolę własne łóżko Były śpiewy i tańce Jedyneczko To teraz radość w rodzinie ;) Emek wraca :D Dużo zdrowia dla niego :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki. Dziekuje wam pieknie za zyczenia. Stawiam dla was wszystkich po kieliszku szampana. Wszystko odbylo sie tak jak zaplanowalam. Pogoda rowniez dopisala. Goscie wspaniale sie bawili, a my razem z nimi. Siostra pojechala w sobote do domu. Spedzilismy fajny czas ze soba. Od dzisiaj wrocilo wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki. Dziekuje wam pieknie za zyczenia. Stawiam dla was wszystkich po kieliszku szampana. Wszystko odbylo sie tak jak zaplanowalam. Pogoda rowniez dopisala. Goscie wspaniale sie bawili, a my razem z nimi. Siostra pojechala w sobote do domu. Spedzilismy fajny czas ze soba. Od dzisiaj wrocilo wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ktoś coś napisał o 21:44... ale nie widać... czyżby szlaban...?:( A ja, powiem Wam, czuję się ostatnio bardzo dobrze. Odpukać w niemalowane, żeby nie zapeszyć! Trzustka nie boli mnie i dzięki temu chodzę normalnie, czyli nie kuleję na lewą nogę. Śpię też zdecydowanie lepiej, bo problemy trzustkowe zakłócają spokojny sen. Do tego pogoda nareszcie jest taka jaką uwielbiam. Ciepło, ciepło... ale nie upalnie. Ach, jak cudnie!!:D Kawka? Herbatka? Bardzo proszę, wybierajcie babeczki...!! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×