Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Cyferko Witaj tak to jak tak dzielnie walczę z bramą, ufffff udało się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Jestem na kawie,dzięki. Cieszę się ,że wycieczka udana Globusiku :-) U mnie zagrzmiało wczoraj i nieźle padało. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć :-) Na szczęście nerwy nie uszkodzone. Żyły i tętnica przecięte były. Ręka na miesiąc w gipsie:-( A u nas sezon w pełni... Czekamy na studencika,nasze wsparcie. Dzisiaj wraca,ale rano mi pisał,że chory :-( Alergia zapewne go dopadła... Niech wraca,ja go szybko podleczę ;-) U mnie na przemian słońce,deszcz.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki x Ogarnęłam syzyfy. Zachciało mi się kawy. Najlepiej się ją pije w naszym miejscu. Jestem więc i popijam. x Cyferko O jej aż poważna sprawa z tą ręką?? na szczęście ,że nie doszło do tragedii. No tak studencik jest potrzebny:) juz widzę jaki będzie zasmucony. No cóż tak to bywa. My też czekamy na Juniorka. Egzaminy za nim , oczywiście poza elektroniką. x Imuś tak powiem Ci,że wyjazd był udany. Odetchnęłam innym powietrzem. Dobrze,że byłam w sobotę bo wczoraj cały dzień prawie padał deszcz. Słysze ,że na dwa dni przyjdzie upał nawet do 34 st. x lunka Z tego co piszesz wnioskuję,że całą rodzinę będziesz miała przy sobie.Oczywiście najważniejszą osobą będzie wnusio:) x Ada nasza Imus mnie rozbawiła ,że masz przejrzeć całe mieszkanie co jeszcze można by wyremontować:D może to dobra rada:) Póki co trzymaj się :) x Marylko córce życzę aby zdrowie wróciło do normy , a Ciebie pytam czy masz w planie sanatorium? x Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Hahaha...:D ale się uśmiałam... bo ja wcale nie muszę przeglądać kątów... dobrze wiem co jeszcze trzeba byłoby wyremontować w naszym domu... to mi się nawet czasem po nocach śni...:P sama za takie prace brać się, ze względu na liche zdrowie, nie mogę... mąż nie lubi tego typu robót, a zarobić innym jakoś też nie chce dać... i tak to się kręci... prawdę mówiąc, to bardzo cieszę się, że jeden pokój i balkon doczekały się odnowienia... może na resztę chaty też przyjdzie kolej...:D Kawusia?? O, tak......!! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasiadam do kawy .Ada dziękuję. x Witam klubik i zapraszam na spotkanie . Mówcie co wczorajszy dzień zafundował? Mnie prace domowe!!! Dzisiaj ma być spokojniej , jutro wizyta u lekarza. x Dobrego dna.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-) Witam w słoneczny poranek. Dziękuję za kawę Ada ;-) Mam bardzo podobnie jak Ty z remontami :-D Jak tam dietka ??Trzeba Cię pilnować trochę ;-) X Globusiku wczorajszy dzień sprowadził mi studencika. Po wyczerpującym tygodniu...egzaminy ,stres,wiadomo.. trochę przychorowany :-( ale zajęłam się już tym.Wczoraj padł przed 21 i śpi nadal ;-) Semestr zaliczony!!! Zdał wszystkie egzaminy. X Kupiłam truskawki bez szypułek,nie cierpię obierać :-D Idę piec ciasto truskawkowe,Czekajcie cierpliwie ;-) Luna to już jutro zjadą dzieci. Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Imuś u Ciebie wszystko ok. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś wiatj hura , hura bardzo sie cieszę z dobrych wiadomości. Juniorek to zdolny chłopak .Ja jego rozumiem .Mam kolegę tak jak ja i nie zawsze chce się cuś:) robić. Ja też wybieram się po ciutlawki:D Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O Boże!!!! nie wiem czy mam się śmiać czy płakać;) wszystko poprzekręcałam.Dlaczego mam w głowie taki galimatias???? Przecież nic nie piłam:) No dobra!!!!! x Cyferko wiem chodziło o Ciebie i studencika.Jest w domu więc szybko wyzdrowieje:) x Imuś co Ty znowu wymyśliłaś ??? jakie meble będziesz robić??? Mam nadzieję,że tym razem dobrze postawiłam pytanie:) x Dobrego DNIA wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
napisałam usprawiedliwienie dla siebie .Co za głupoty pisałam.List wcięło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku przecież wiem,że to było do mnie ;-) Nic się nie stało. Ja wstawiłam cukier do lodówki,jak piekłam dziś ciasto :D W ogóle wszystko od rana robię w pogoni za rozumem :-D też nie piłam :-D alko... Ime co Ci się tak skojarzyło?? Widzę,że znowu masz pełne ręce roboty. Zostawiam Wam pachnące,cieplutkie ciasto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie :-( Ciasto jogurtowo-truskawkowe z kruszonką. Ime, no proszę Cię :-D U mnie to była wpadka...na co dzień tak nie mam ;-) A Juniorek księżycowy,tak jak każdy młodzieniec ;-) Moje rozkojarzenie dzisiejsze to....:-( Idę zaraz do fotografa, Dowód Osobisty ma termin do lipca. I tak od rana kombinuję jak aparat oszukać :-D Może jakoś przeżyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No rozumiem.Mam dzisiaj taki dzień. Wszystko robię na opak. Miewam takie dni. Gdzieś się spieszę .Byle dalej , byle szybciej ale po co??????? odpowiedzi nie znam!!!!!! x Cyferko oczywiście poczułam zapach placka i przygnałam do klubu. Dzięki. Co do nowego tematu , spoko mam w zanadrzu część następną:) x Imuś już wiem !!!! mebelki będą piękne. Wnusia będzie jak aniołek pomiędzy motylkami.❤️ x Ada czy juz jesteś w domku.Poczuj zapach ciasta.Cyferka częstuje:D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Burzę mamy. Szybko robię kawkę i kompa wyłączam. (_)> (_)> (_)> Pa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Na kawę przyszłam z kolegą.Zapowiada się leniwy dzień. x Ada już rano przywędrowała burza??? podobno cały dzień ma być burzowy. x Zajmuję sie kawą :) i czekam na Was,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :-) Adam szczęśliwej drogi i przyjemnego dnia. Globusiku u mnie pochmurno... jutro ponoć ma być upał. Ugoś kolegę,niech trochę posiedzi z Tobą :-D X Ime na czole guz :D w drzwiach się rąbłyśmy :-D nie mów,że Ty nie masz:-p Luna miłych chwil Uciekam,koniec miesiąca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×