Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nie wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
żebyśmy przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
pod adres nr 6 !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Dobrze jest :-D Ada dzięki za kawę. U mnie tak samo,chłód :-( Ale nie pada,na razie.... Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ostra i bardzo wilgotna uwielbiam to robić Zadowolę Cię będziesz często do Mnie wracał Nie mam żadnych oporów i żadnych tematów tabu..lubisz na ostro dostaniesz to czego chcesz Ja naprawdę uwielbiam ostre smski i ostre rozmowy Przekonaj się http://sex-tele.pl/47815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko u mnie właśnie zaczęło padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Pizza... bardzo lubię... dzięki Imuś mam fajne śniadanie... Teraz tylko kawcia i można dzień zaczynać... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Imuś ale niespodzianka:) pizza! bardzo lubię, do tego kawa. Za oknem słońce i lodowate powietrze:) gdybym mogla rozpaliłabym kozę :) jednak nic z tego zbrakło drewna. Grzej plecy czym się da:) może rozpal ognisko:) x Cyferko czuje się,że jesteś zapracowana. Choć na chwilkę zajrzyj do klubu:) x Ada Dobrego i ciepłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie Piję szybką kawę. Tak Globusiku,zapracowana,w sumie wszystko na mojej głowie. Chłopaki wykładają płytki przed domem, majster nasz nie wiadomo kiedy wróci :-( studencik jutro jedzie do Lwowa na tydzień... i znowu mniej ludzi do pracy :-( Ja w krótkim rękawku biegam,nie jest tak zimno,słońce nawet świeci. Ime chwyciłam wczoraj w biegu kawałek pizzy :-D Pychotka... Trzymajcie się i bądźcie zdrowi. Dzisiejszej nocy Trump był moim gościem :-D Obama też kiedyś był ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstać mi się jakoś dziś nie chciało... ale trzeba było, więc się z łóżka zwlokłam... jutro sobotka, ale jak znam życie, to obudzę się wcześnie i już zasnąć nie będę mogła... Na rozgrzewkę i na rozbudzenie kawencję zrobiłam: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Adziu dokładnie mam to samo :-( Dzięki za kawkę. Słonecznie dzisiaj i bez deszczu :-) Dobrego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry też chętnie bym pospała. Ponieważ dzisiaj dzień zakupów musiałam się zmobilizować. Za kawę dziekuję. x u mnie po dniu pogodnym choć chłodnym nastał niepogodny. Deszcz wisi w powietrzu. x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Na wszelki wypadek stawiam kawę. Poranek mglisty.Jeżeli tak jest u Was to może jeszcze jesteście pod pierzynką. Ja wstałam i snuje się :) po całym tygodniu wymiękłam!!!! x Imus.Aduś, Cyferko,Lunka,Marylko pozdrawiam i dobrego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry. Dzięki za kawę ;-) Ja już zasiadłam na stanowisku. Po wczorajszym upalnym i słonecznym dniu, dzisiaj niestety :-( wiadomo...pora deszczowa. W wiadomościach porannych widziałam jakie nawałnice i szkody poczyniła nocna burza :-( Koniec świata bliski... Dzisiaj kupiłam na ryneczku prawdziwe ziemniaki :-D od pani ze wsi...czasami kupuję u niej na zimę. Jestem taka ziemniaczana,uwielbiam,mogę jeść bez niczego.... Globusiku jak się czujesz? Wczoraj Melek przyniósł pierwszą myszkę dzieciom :-D Zostawił przy schodach domowych;-) Ale.... E.... jęczała :-D :-D -No to z miłości do Was-tłumaczę jej. Melek to prawdziwy łowca :-) Za dwa tygodnie wyjeżdżają na wczasy po Europie. I już się zaczyna co z Melkiem?? Wiadomo co,ale ja się nie napraszam, niech poproszą ;-) Pozdrawiam Was Wszystkie. Imuś wpadaj na kawę.... Ady na razie nie budzę,niech odeśpi tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globus, od sześciu przynajmniej lat parzysz tu kawkę, zmieniło się coś w Twoim życiu, czy przeniosłaś się zwyczajnie do wirtuala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko wiadomo u mnie od ana leje:( Melek bardzo dobre warunki,może spacerować po świecie:) On wie co do niego należy ,łowienie mysz.Pewnie jest jaroszem:) i mięsa nie jada. Dzieli się myszkami z innymi.:) Cyferko niebawem będziesz opiekunką Melka:) a Jacuś jeszcze śpi:) i dobrze mam spokój. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku :-D Melek ma warunki... Łazi wszędzie,najbardziej lubi szklarnię sąsiadki w której hoduje pomidory :-( Często można go też zobaczyć na dachu, albo śpiącego w krzakach :-D Ma takie swoje ulubione,bezpieczne miejsce. Śmieszny jest. A Twój Jacuś to śpioch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś Dobry pomysł z moskitierą ;-) Podpowiem sąsiadce,nie tylko Melek do niej zagląda, Rozumiem złość sąsiadki i bardzo mi przykro... no ale co ja zrobię ? Ona ma za to 2 psy pudle bliźniaki :-D Cały dzień im mordki się nie zamykają,szczególnie hałaśliwe :-( i złośliwe :-D Melek psów się nie boi ;-) Jaka pogoda na Kaszubach? Nadal pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×