Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Witajcie. x Ada piję kawę i czytam o diecie.Jest dość wymyślna i jak dla mnie skomplikowana.Wiele rzeczy które wymieniłaś nie jadam. Do tego chyba kosztowna. Jednak dla zdrowia trzeba robić co się da. x Imuś dalej trzymam kciuki.Wracaj i pisz co powiedział lekarz. x Marylko znam rzeczywistość w służbie zdrowia.:( Życzę pomyślności córce. Musi być dobrze!! x Cyferko kawa na Ciebie czeka:) x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane. Dziękuję wszystkim za życzenia ❤️ za wszystkie miłe słowa X Spóźniłam się na kawę,byłam u fryzjera :) Aduś dieta fajna,moje klimaty tylko...żeby ktoś jeszcze ktoś robił i podawał ;-) Ale super.... Mam zaległości w robocie Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada pierwsze imię,a nie drugie :-D Ime miała na myśli,że nie zgadłaś bo to (zamiast nie te,to ona napisała drugie) Aduś ja na A..... Marysiu bardzo żałuję Twojej C poprzednie ciąże też tak źle przechodziła?? X Globusiku ,a kiedy zakończenie roku szkolnego u Ciebie?? Wakacje już jutro;-) O mały włos stracilibyśmy naszą Melkę :-( Na plac przyjechał pan takim pojazdem,którym przewozi się konie? taka naczepka w środku z sianem i wiejskimi zapachami;-) Przywiózł w niej dla Emka sprzęt do naprawy.... Wyładował,wniósł do warsztatu,a ciekawski Melek skoczył sobie w to sianko :-) Pan wrócił,zamknął przyczepę i odjechał, na szczęście tylko kilka metrów,przypomniało mu się, że jakiejś części nie doniósł Emkowi. Otwiera przyczepkę,ą tam Melek spod siana wygląda :-( Pan mówi do Emka,jakiś kot? Zdaje się wyjeżdżał ze wsi,to bez kota :-) Emek zabrał Melka :-D Wywiózł by jak nic i po kocie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko u mnie już wagary:) dowolność jak chcę to idę lub nie idę. No masz babo placek. Z kotami i Melkami to tak jest:D wścibskie i ciekawskie.Dobrze,że wszystko się tak zakończyło!. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha Globusiku wagaruj do woli :-D I tak same piątki Ci z plecaka wypadają :-D X Ada ten sos winegret...podoba mi się ;-) wiesz,ja kupuję 2 w jednym Oliwa z oliwek z octem balsamicznym. W 250 ml. buteleczkach. W Biedronce ;-) Fajna sprawa. X Sesja do przodu;-) Jeszcze 2 egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Umieramy z upałów,wczoraj 32 dzisiaj 36,2. Juz nie wiem co mam robić żeby się ochłodzić. W kuchni masakra! Gotuje na szybko żeby nie generowač ciepła. Woda zimna w wannie nalana i co chwile wchodzę żeby sie ochlodzic. Nie ma czym oddychac. Jedyneczko spóźniłam się z życzeniami. Wszystkiego naj naj. U mnie dzisiaj naleśniki z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! U Lunki upały... u nas też chyba dziś będzie upalnie... bo już teraz jet 18,3*C... Cyferka ma racę trzeba dużo pić... a ja mam taki przepis na wodę uzupełniającą utracone z potem elektrolity: -szklanka letniej (a nie zimnej!) wody -szczypta soli -szczypta cukru -szczypta imbiru -sok z cytryny Pić małymi łykami przez cały dzień. Wierzcie mi babeczki, ten eliksir świetnie robi na męczące upały. Podpatrzyłam go u pana Jarosława Kreta, który z kolei nauczył się tego sposobu w czasie podróży po Indiach. A teraz nadeszła pora na poranną kawcię: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Adziu. Witam przy kawie ;-) Dzień rozpoczynam od wypicia ciepłego napoju woda + cytryna,potem topikowa kawka :-) ale zanotuję Twój przepis ;-) W sumie ma sens.Zamiast cukru,odrobinę miodu ... X U mnie zapowiada się na deszcz,parno i pochmurnie. Wakacje :-)Za kilka godzin ulice się zapełnią, wesołe gwary będzie słychać.... Globusiku wstałaś ? Imuś ? przychodź z dobrą nowiną ... Luna co tam?? Dalej upały?? Marysiu,topikowa kawa zawsze na Ciebie czeka. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś :-) Dziecku się nie dziwię :-( Przychorował trochę w tym roku :-( Trza odpuścić,a w przyszłym roku szkolnym przypilnować ;-) :-D Ime u mnie pada...bardzo mnie to cieszy. X Globusika nie było i nie ma :-( Mam nadzieję,że nic złego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Kochane Dziewczyny. x Wyobraźcie sobie ,że emerytka nie ma czasu żeby wypić kawę:) w klubiku.Nie mogę tego głośno mówić bo wstyd!!!!!! Jutro jadę do Kołobrzegu. Życzę Wam miłego weekendu. X Cyferko wstałam rano i biegałam:) Junior pojechał na dalsze egzaminy.Znowu nerwówka. x Imuś bardzo się cieszę,że jest OK.To najważniejsza wiadomość. Reszta spraw też będzie do przodu jak nie w tym roku to na drugi. x Lunka współczuję. Wolę taką mieszankę pogodową jak jest u mnie niż takie upały. Trzymaj się. x Aduś dziękuję za przepis.Piję herbatę z imbirem ale w razie upałów przygotuję picie w/g tego przepisu. x Dziewczyny lecę do SPA. x Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dla Ciebie kawa na wynos w termosie :-) Miłych wrażeń i pięknej pogody X Leje...całą noc padało,ale ciepło jest. Kawa dla Was przygotowana. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ime cieszę się, zdrowie dopisuje:) Globus miłych wrażeń na wycieczce. Luna , Ada , Jedynko dobrego wekendu. Cyferko poprzednie ciąże córki były bez problemów. No z porodami różnie było. Ale teraz chyba wiek ? Ma 36 lat , jest energiczna, praca , dzieci , remont domu i 1 komunia syna. Chyba za dużo tego było i krwotok , a teraz leżenie. We wtorek znów do nich jadę. Trzeba pomóc. Pozdrawiam , pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli życzę. Póki co zostawię kawę tak na wszelki wypadek. x Dziewczyny rano zastanawiałam się czy wyruszać z domu.... powód ...deszcz. Ale co mi tam!! pojechałam. Wyobraźcie sobie,że przez cały czas pobytu nie rozłożyłam parasolki. Deszczu nie było. Wyjazd udany i o to chodziło. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki moje kochane. Wczoraj odpoczęliśmy od upału. 27 stopni i wiaterek. Dzisiaj 22 i troszke deszczu popadało. Słońce na chama sie wychyla zza chmur. Moglo by sobie tam posiedziec. Ha ha ha. W srode odbieram corke i wnuka z dworca. Zapadla decyzja o przyjezdzie. Wstyd powiedziec dzisiaj odrabiam syzyfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki !! :) :) Wstać się nie chce... ale trzeba... więc pół godziny temu wylazłam z łóżka... U nas ciąg dalszy remontu... mąż chciał na balkonie wymienić kilka pękniętych płytek... okazało się, że jednak, że prawie wszystkie kruszą się... tak więc wczoraj pojechaliśmy do OBI i nowe nabyliśmy... ładne... ciemna zieleń... Teraz kawiusię zrobię... i dobrego poniedziałusia nam wszystkim życzę... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada oj bardzo nie chciało mi się wstać. Jestem przymulona więc kawa ma u mnie powodzenie. x Lunka jak do tej pory to lata nie zakosztowałam. Wyjątkowe są dni kiedy nie pada deszcz i nie wieje chłodny wiatr. x Dziewczyny budźcie sie i na kawę przybywajcie. x Cyferko Na jakiś czas będziecie bez pracownika:( czy z ręką już w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
stoję przed szlabanem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Myślę co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
żeby brama się otworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Juz się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
stojąc pod bramą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
czy mamy szansę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
w dniu dzisiejszym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×