Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Serdeczne życzenia dla Ime. Globus z okazji Imienin dużo zdrowia. ❤️ A na sanatorium z Nfz - tu , czekam już od 18 miesięcy. Może załapię się jesienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Globusiku Życzę Ci spełnienia marzeń, braku przykrych zdarzeń, zdrówka i wszelkiej pomyślności, przyjaciół prawdziwych poranków szczęśliwych. Wszystkiego najlepszego ❤️ 🌻 👄 Samych przyjemności w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Imuś Kochanie ściskam Cię mocno .Jeszcze raz życzę dobrego każdego dnia w zdrowiu i z uśmiechem na buzi ❤️🌻 x Marylko bardzo Ci dziękuję za życzenia i za pamięć. x STOLICZEK nakryty a na nim kawa, torcik truskawkowy i szampan. Proszę wypijcie za moje zdrowie. x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O Matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
znowu szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
coraz ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
wchodzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
do klubiku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho,ho stoliczek zastawiony :-) Cześć Globusiku.Wczoraj za dużo gadałyśmy i szlaban się zamknął :-D A co tam, będziemy sobie żałować ?? Najwyżej nowy będzie ;-) Oczywiście wzniosę toast za Ciebie i Imuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś :-) Jak mi się w nocy jeść chciało :-( Kulinarne sny miałam :-D Robiłam sałatkę z makaronem i wędzonym kurczakiem :-D na jawie mam takiego w lodówce:-D Obudziłam się przed 5 głodna jak wilk;-) Wypiłam kawę i mi przeszło :-D X Jak tam pogodowo u Was??? u mnie słonecznie,ale bardzo silny wiatr:-( Ada śpisz? Odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Lipiec... powinno być prawdziwe lato... ale jakoś tak chłodnawo jest... i bardzo mokro... przez te padające ulewne deszcze klej na balkonie w ogóle nie schnie i nie można dokończyć układania płytek... remont ciągnie się jak diabli... Kawka... kawka mocno przydatna o tej porze dnia: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie Dziewczyny. x Dziękuję za życzenia i dzisiejszą kawę. Chętnie piję i rozmawiam z Wami. x U mnie o lecie nie ma mowy. Na termometrze 9 st i wiatr a to już lipiec. Wczoraj miałam dzień porządkowy. Pod młotek poszła szafa. Efekt to dwa worki ciuchów poszło do śmieci. Bezsens obciążać wieszaki czymś w czym nie wiadomo kiedy będzie się chodzić. Bardzo jestem zadowolona z efektu robót:). x Poza tym stara bida.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Ada dzięki za kawę ;-) Ja też wczoraj pracowity dzień miałam dzięki niepogodzie :-) Życzę wszystkim słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Słonko wstaje, a ja razem z nim. Ekspres przyjemnie mruczy, kawcia poranna się robi. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, no, to Ci się narobiło... buuu... 😭 a jak dziś, lepiej troszkę...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Adziu dziękuję za kawicę. U mnie słońca niet!!! Ada podziel się ze mną tym luksusem jakim jest słońce:) x Imus no moja droga co Ty w tym łóżku wyprawiałaś:D ze aż dysk wypadł???? Jak dzisiaj , chodzisz troszkę??? Współczuję.Musisz zrobić porządek i rzucić dyskiem na wynik olimpijski!!! wtedy da Ci spokój. x Cyferko Kawica czeka. Siadaj i łykaj razem ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Siadam i łykam,Globusiku ;-) Ada dzięki,jak pięknie pachnie. Uwielbiam zapach kawy. U mnie słonecznie,ale brrr, zimno. A nasz pracownik wyjechał nad jeziora. Marny odpoczynek w taki ziąb :-( W nocy 8 stopni... Co to ma być ? X Imuś mam nadzieję,że czujesz się lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko u mnie nie inaczej.Zimno i wiatr. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Brrr... na termometrze widzę tylko 9,5*C... dobrze, że choć nie pada... ale zimnica okrutna... wyciągnę chyba gruby, zimowy sweter...:( I poranna kawcia wjeżdża na stół... mocna, gorąca, stawiająca na nogi: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ada gdyby nie kawica snułabym się jak dym z papierosa:( U mnie też zimno i pochmurno. x Cyferko Może u Ciebie jest lato???? ja już straciłam nadzieję,że taka pora roku zawita u mnie:( x Imus jak sie czujesz??? na dyskopatię taka aura również jest niesprzyjająca. x Jestem w podłym nastroju nawet gadać mi się nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na pogorszenie nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
stanęłam pod szlabanem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×