Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Witajcie !! Uuu... wczoraj z rana była burza... w ciągu dnia spokojnie ale bardzo upalnie... od wczesnego wieczora do nocy powtórka z burzowej rozrywki... teraz nie pada, nie wieje, nie grzmi... na termometrze widzę 18,6*C a więc znowu szykuje się upał... no, to z pewnością przyjdą kolejne gwałtowne burze... Na taką pogodę (i nie tylko na taką ;)) dobrze jest filiżankę kawki z samego ranka wypić: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też chwytam za dzbanek z kawą. Ada dziękuję. x U mnie upału nie było burzy też nie. Dzisiaj natomiast parno ale pochmurno i bardzo dużo wilgoci.W nocy padało. Nie o takie lato mi chodziło Prawdziwego ciepła nie zakosztowałam:( x Dzisiaj mam dzień zakupów. "Kocham" to bardzo!!! Liczę ,że może padać więc za chwilę wybywam. x Do uzdrzeni. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam. A co tam, jutro sobie pośpię. :D Pada. Mąż mówi, że całą noc padało. Paskudna pogoda. Może lipiec lepszy będzie. Kawcia zrobiona. Czarna i z mlekiem. Jaką wolicie? Ja, zdecydowanie, z mleczkiem. (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć. Ada ranny ptaszku.Za kawę dziękuję. x No tak u mnie leje i wieje. Do tego ciemno. Może kawa mnie poderwie do życia. Jutro będą dzieci na obiedzie. Mam troszkę roboty. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za kawkę bardzo dziękuję zdecydowanie czarna ;-) U mnie też pada,ale nie to co wczoraj nawałnice przeszły :-( W całym mieście prądu nie było. X Globusiku jutro Twoje święto :-) No to biegnę Ci w kuchni pomóc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dzięki bardzo jesteś mi potrzebna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj chyba szlaban zamknął mi się przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
no tak szlaban!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Na placu zabaw z wnusią jestem... Chferko, odpalilam sobie Twój teledysk... o rany, ależ to CUDO......!! jak wrócimy do domu konieczne muszę zobaczyć kto to spiewa...♡ -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki zrobiłam przerwę na wizytę w klubie. x Cyferko ubawiłam się weekendem"D x Imuś co znaczy ???? usuwam się w kąt!!!!!! ja protestuję. Obojętnie z jakiej okazji ale życzę Ci słodkości i żeby J zawsze mówił KOCHANIE. x Tak poważnie to nie lubię takich imprez.Muszę wytrzymać. U mnie leje bez przerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ime dzisiaj imieniny ma. No faktycznie pogoda be :-( Ja się obijam dzisiaj. Robota nie zając :-D Obiad z wczoraj,także luzik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć :) Wróciłam do domu. Przywiozłam najstarszego wnuka ze sobą. W lodówce tylko światło, trzeba zrobić zakupy. A tu leje i wieje. Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×