Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Witajcie kawoszki:-) Zasiadam do Was;-) O tej maśc***isałam Wam Imuś parę lat temu;-) Pierwszy raz jak ją kupiłam kosztowała 2,96 pamiętam,bo byłam zachwycona ceną i działaniem.Duża dawka witaminy A. X Wczoraj uporałam się z fakturami,księgowałam cały dzień. Dzisia mam luźniejszy dzień. Emek był wczoraj u doktora...ma czekać na telefon być może w tym tygodniu zakończą się jego męki. A jest coraz gorzej :-( Bardzo zimno dzisiaj.... Imuś rehabilitacja Ci pomoże ;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku podejrzewam,że szlaban będziesz miała zamknięty... Wiem,żeś zabiegana ;-) i szykujesz pyszności dla rodzinki... otworzę Ci na szybkiego łyczka kawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko jestem spóźniona ale drugą kawę bardzo chętnie wypiję. x Rano poszłam po zakupy. Do kupienia zostały drobiazgi. Na szczęście, Ponieważ dzieci mają duży remont w domu /wymieniają podłogę w dużym pokoju/ a śniadanie chcą zrobić u siebie nie będą mieli czasu na przygotowywanie posiłków. Postanowiłam im pomóc dlatego cały czas się krzątam:)Dobrze czuję się potrzebna. Oczywiście remont już dawno miał być zakończony ale wiadomo jak to jest z fachowcami:( U mnie bardzo zimno. Rano było 4 st. szkoda,że wiosna się zlisiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś bardzo dziękuję za nazwę maści.Właśnie będę dzisiaj w aptece. Jeżeli będzie napewno kupię. Muszę Ci powiedzieć ,że Linomag na mnie brdzo dobrze działa. Dłonie są zupełnie inne. Dzięki:) x Ada ja też się trzymam mimo zimna. Wyciąnęłam zimową kurtkę i daję radę.Wczoraj obejrzałam prognozę,można się załamać ale tak to jest w kwietniu!!!! x Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Huhuha... maść zakupiona...:D wyszłam z wnusią na spacer i w aptece, bez kłopotu, nabyłam... a cena (4:50zł) rzeczywiście świetna... okazało się że i ja, podobnie jak Cyferka, pamiętam ją z dawnych czasów... wtedy kosztowała niecałe 3zł i nazywała maść ochronna znwitaminą A... całe lata na twarz ją stosowałam... potem zniknęła z aptek... dzięki Ime, że o tym Retimaxsie napisałaś...:) wnuśka śpi, a ja nasmarowałam sobie grubo maścią stópki i też się trochę pod kocyk walnę... a co, nikt mi przecież tego nie zabroni...:P paaa......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss... jakaś literówka mi się wkradła... miało być: maść ochronna z vitaminą A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, i ja ZACHWYCONA jestem tymi kolorowymi jajkami... bardzo chcę takie zrobić... coś cudnego...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, jesteś po wizycie u rehabilitanta... ale coś się z netem dzieje i nie widać tego co chcesz napisać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu Jestem trochę przerażona tym,co usłyszałam,więc nawet nie za bardzo chce mi się pisać :( Cieszę się natomiast,że zarekomendowana maść zakupiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Brrr... i kolejny zimny dzień nam wstaje. Wczoraj było zimno i potwornie wiało. Dziś ma być podobnie, a właściwie jeszcze gorzej, bo niska temperatura, silny wiatr i do tego wszystkiego dojdzie deszcz. I gdzie ta, oczekiwana przez nas, piękna wiosenka? No, gdzie...??!! Kawa i herbata czeka na miłe panie: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pociągu piszę... o 5:30 byłam z psem na łące i w zasadzie nie padało, tylko czuło się jakąś dziwną wilgoć w powietrzu... a teraz zaczyna mocno kropić... my się tą pogodą martwimi ale przyroda cieszy ogromnie... mówię Wam kobitki, cała nasza łąka rozśpiewana w ptasim koncercie... pięknie było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ada :-) Dzięki za kawkę i pogaduchy. U mnie świtem było -1 Teraz słońce,przepiękne ;-) Spieszmy się je kochać,bo świeci tak rzadko :-D X Globusiku co tam ? Zaplanowałaś już dzień ? Czekam na Ciebie i Ime przy kawowym stoliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też się melduję. Piję kawę i gadam ble ble:) x Imuś maść zakupiona / 6 zł:)/ jest rzeczywiście dobra.Dziękuję za podpowiedź. Poczytałam Twoje listy,Duuuużo napisałaś:) U mnie zimno i mokro. x Cyferko wszystkie dni mam zaplanowane:) gorzej z wykonaniem planu:) obejrzałam danie zaplanowane przez Ciebie. Pewnikiem będzie smaczne ale roboty do licha.Ja nie mam cierpliwości:) x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Druhny;-) Imuś mam nadzieję,że zmrużyłaś oko dzisiejszej nocy... Globusiku ja tylko znalazłam fajny przepis :-D :-D Ale jak dla mnie za dużo roboty.Nie wiem czy zrobię. X Maść jest bardzo twarda i taka ma być. Kiedyś kupiłam mamie,to mówiła,że jakaś zepsuta,bo nie da rady z tubki wycisnąć :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Słabo ze spaniem... Ha ha ha ale ta Twoja mamcia śmieszna :D Jajka bardzo fajne,chyba je zrobię bo bardzo lubię galaretę ;) Globusiku Teraz będziemy się smarować :D :D Muszę się Wam do czegoś przyznać... Otóż mam znajomą,która ma bardzo chorą córkę,dziewczynka jeździ na wózku,ma porażenie nerwowe... No i na FB są licytacje na rzecz tej dziewczynki i innych chorych dzieci Robiłam dla nich różne rzeczy w decoupage Należałam do Kramiku Anielskiej Pomocy Piszę,należałam bo wypisałam się z tej grupy,chcę być anonimowa ;) Więc na mnie nie krzyczcie,że mnie tu nie ma ;) Zawsze jestem z Wami...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Synoptycy się, niestety, nie pomylili. Leje! Do chrzanu z taką pogodą. Kawa, herbata na rozgrzewkę: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Ada kawa?? bardzo chętnie.Dziękuję. Niestety u mnie wczoraj prawie cały dzień padało , no z małymi przerwami. Dzisiaj 4 st. Wyciągnęłam ciepłą kurtkę:( Miłego dnia z wnusią, x Cyferko Jak u Ciebie? czuję świąteczne zapachy:) czy już się krzątasz???? Ja zaczynam się krzątać ale pomalutku:) x Imuś Twoje serce podzielone na tysiąc kawałków❤️ ale jesteś przecież naszą Miłością!!!! Dzięki Ci za to!!!! x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzięki Aduś za kawę.Dobrego dnia. A co tam,niech leje,przynajmniej nie wyglądam za okno ,tylko do roboty się garnę ;-) Najważniejsze,że nie muszę już wychodzić, zakupy zrobione. Globusiku kulinarnie jestem jeszcze na starcie. Dzisiaj jajeczka rafaello zrobię i ulubione szyszki mojej rodziny.Uformuję jajka :-) I jak ma być jajecznie,to chyba jednak skuszę się na te galaretki w wydmuszce.Muszę spróbować;-) Globusiku studencik Wasz zjechał już ? Mój dzisiaj... X Obiecany telefon od doktora nie zadzwonił niestety :-( Czekamy ..... Imuś,chodź na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kac morderca :) Byliśmy wczoraj z siostrą i jej narzeczonym u naszej wspólnej kolezanki... W Lęborku J jako kierowca Szykujecie się do świąt a mi się nie chce Nie mam nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×