Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Cyferko tak Juniorek już w domu. Przyjechał do mnie na herbatkę.Pogadaliśmy. Bardzo lubię z nim rozmawiać. U mnie jest odwrotnie. Gotuję żurek a flaczków nigdy choć *****ardzo lubię. x Dziewczyny dzisiaj w ...Pytanie na śniadanie.... w tv był temat ...... rodziny marynarzy a święta. S należy do klubu ......Ja żona marynarza.... została zgłoszona jako przedstawicielka tych kobiet. Łączyli się z nią przez fb. Powiem Wam,że ją podziwiam.Wypadła super. Ja oczywiście się popłakałam. Wyobraźcie sobie,że Seniorowi się udało.Wyjeżdża we wtorek 18go. Bardzo fajnie. x Imuś Ty to masz dobrze;) możesz pojechać z wizytą. Nic to.że jesteś kierowcą.Liczy się wizyta:) x Do Uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wiadomość dnia: u nas PRZESTAŁO PADAĆ...!:D Ale tej poprawie pogody do końca to ja nie dowierzam i parasol w torbie mam. x Ime, hyhyhyh... kac gigant... a wiesz, ja od kilku lat nie miałam żadnego alkoholu w gębie, więc pewnie też po trzech kieliszkach winka byłbym nielicho zaprawiona...:P x Cyferko, żurek u nas zawsze, obowiązkowo, na Wielkanoc jest... ale w formie do picia... tzn, bez żadnych dodatków i podaję go w filiżankach... flaki uwielbiam... dziwne, bo ja nie lubię mięs, a flaki i tatara uwielbiam... oj, bardzo to dziwne...:P x Globusku, wcale nie dziwię się, że płakałaś... bardzo wzruszające chwile... i szkoda, że nie widziałam tego programu... x Kawa i herbata już na Was, koleżanki, czeka: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada bardzo dziękuję za kawę.Jesteś wspaniała i kawa przez Ciebie zrobiona też. Mamy podobną pogodę u mnie również się wypogodziło ale na krotko.Już robi się szaro i do tego zimno .Tylko 3 st. x Od rana jestem poddenerwowana. To chyba wpływ pogody. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,Globusiku witajcie :-) Aduś dzięki za kawę,już mnie postawiła do pionu,zaraz idę do fryzjera. Globusiczku,co ja czytam ?? Nie raz myślałam o żonach marynarzy... i zastanawiałam się jak można żyć w tak długich rozłąkach....szkoda,że nie szepnęłaś nam wcześniej o programie.Bardzo chętnie bym posłuchała. A może znajdę powtórkę ?? X Na ten czas jedyne co mamy wspólnego,to pogoda :-D A do mnie zjadą się goście. Brat wczoraj zapowiedział się.Cieszę się. Bywajcie. Do uzdrzeni.Lecę do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje,leje i ogólnie brrr ;) Jedyneczko Upiększanie na święta? Braciszek przyjedzie? Miłej wizyty :D Globusiku No masz Ci los...Właśnie...Czemu nie dałaś cynku o programie? ;) Adziu No jakoś tak wyszło,że Ime na pijaczkę się nie nadaje :P ;) Mamy to samo Mięsa nie jadam ale tatar uwielbiam :D W czwartek po świętach,wizyta u neurochirurga,w Gdańsku Oczywiście płatna :( Już się boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. Ale się narobiłam :-( Na chwilkę przysiądę na łyczek herbaty. Pytasz czy się upiększyłam na święta ? :-) Zbieg okoliczności:-D Obrośnięta już byłam. Zrobiłam te śliczne galaretki,zastygają. Niewiele,bo 6...ale byłam ciekawa .... Ugotowałam bigos,piecze się keks no i w między czasie nastawiłam obiad. Mało dzisiaj ludzi,więc korzystam. Za oknem okropnie :-( Teraz grad pada.... Przesyłam Wam pozytywną energię ;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko No to się napracowałaś... Ja nie robię nic! I to dosłownie Nikt nie chce pomóc, to po co ja się mam wysilać? Będą jedli to, co sobie kupią Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w pociągu. Wracam dziś wcześniej bo cała instytucja w której córka pracuje została w południe zwolniona do domu. Poszłam więc sobie trochę w Łódź na zakupy. Mam nowe spodnie (czarne cygaretki) i fajną długą (mocno wzorzystą, rudo/brązową) koszulę. Ale powiem Wam, że zmarzłam okrutne...!! Co to się dzieje...?! Pogoda nie jak przed Wielkanocą, a jak przed Bożym Narodzeniem. Ludzie opatuchani w zimowe kurtki, czapy i szale. I sl łyszę, że co kawałek ktoś kicha albo kaszle. Buuu.....!! x Imuś, w czwartek neurochrurg... no, to musimy kciuki trzymać, żeby nie było tak źle... <3 Ja tam też nie szaleję z przygotowaniami... dziś zamarynuję schab, a jutro upiekę go w rękawie... chcę też te galaretki w jajku zrobić... tylko nie wiem, czy moje łamażne ręce to potrafią...:P x Cyferko, powiedz mi, czy trudne jest wyskrobywanie błonki ze skorupek...? bo tego się najbardziej boję...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada ja nic nie skrobałam. W moich jajkach nie było tej błonki. Wyparzyłam i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odtajałam. Dobrze, że w domciu mam cieplutko. Cyferko - dzięki...!! :) Może w moich też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości na każdy dzień dla Was i Waszych Rodzin życzy Globus:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję za życzenia . Podpisuję się pod każdym Twoim słowem :-) Bądźcie zdrowe Globusiku❤️ Imuś ❤️ Aduś❤️ Marysiu{serce] Stefanio Rudzia❤️ Luna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Zdrowych, spokojnych Swiąt Wielkianocnych dla Wszystkich Koleżanek. I niech pogoda się poprawi, rano padał śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) No i ŚWIĘTA nam się skończyły. A za dwa tygodnie tygodnie długi weekend majowy. Tymczasem kawa/herbata na rozbudzenie: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada Ty dzisiaj w podróży?? Widziałam jak twój wagonik mknie ;-) Dzięki za kawkę. Po Świętach,no i dobrze. Słońce pięknie świeci,rano -6 odczytałam :-( Globusiku Ty dzisiaj żegnasz S ? Marysiu dziękuję za życzenia. Wpadnij do nas na kawę i pogadaj z nami. Co słychać? Na lekcję włoskiego chodzisz,prawda ? Imuś wstałaś ?? Wpadaj;-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Najświeższe wieści pogodowe są takie: zero stopni i (na razie) nie pada. Brrr... gdzieś się nam ta nasza WIOSENKA wymarzona zapodziała. A wczoraj to była prawdziwa masakra. Lało deszczem, sypało śniegiem i wiało okrutnie. Kawa? Herbata? Bardzo proszę! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Koleżanki x Ada Dzięki za kawę.Najbardziej smakuje mi ta wagonikowa. U mnie dzisiaj - 2 st. i bardzo wyraźne słońce.Takie słońce wróży mróz. Miłego dzionka. x Cyferko Oj tak .Senior wyjechał rano , a Juniorek wieczorem.Pusto wokół i bardzo cicho.Nie lubię takiej ciszy. Niedługo się zmieni ponieważ będę chodzić na służbę:) x Imuś Twój Juniorek testy zaliczy.Powodzenia u lekarza. x Jakoś trudno mi wejść na tory dnia codziennego.Najlepiej się czuję kiedy jestem myśliwym:) Muszę sobą wstrząsnąć i wyjść z próżni. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie. Aduś dzięki za kawkę.Pogoda którą opisujesz była u mnie na pierwszy dzień świąt. S nawet zdjęcia robił i wysyłał kolegom, bo nie chcieli uwierzyć,że u nas śnieg... Globusiku wszystko co dobre,szybko się kończy :-( Długi rejs tym razem?? X A u mnie rodzinny koszmar :-( Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się że niemiecka siostra mojego M przyjeżdża w sobotę...pakuje ojca i wywozi do Domu Opieki :-( Oczywiście nie pozwolimy na to, ale musimy się szykować na wojnę :-( Pa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko Tym razem S będzie 5 tygodni daleko od domu. Cyferko co ta idiotka wyprawia. Przecież ona nie opiekuje się ojcem. Chce go wysłać i skazać na szybki koniec.Bardzo Wam współczuję bo czeka Was szarpanie nerwów . Co na to Ojciec ????? Ta kobieta jest chora!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety szlaban:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×