Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Ariana 4040
Witam. W lutym tego roku miałam łyżeczkowanie ( obumarcie ciąży w 12 tyg). We wrześniu miałam pierwszy cykl z clo, niestety nie udany. Cykl w którym brałam clo trwał 36 dni czyli dużo. Wcześniej miałam 30 dniowe. Od jutra znowu będę brała clo lecz lekarz powiedział ze nadal po jednej tabletce . Czy biorać po jednej tabletce leku którejś z WAs udało się zajść w ciąże???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem tutaj nowa. Od przyszlego miesiaca zaczynam stymulacje clo. Za mna 2,5 roku starań o maleństwo. Podejrzenie u mnie pcos. Biorę dostinex, dhupaston, glucophage i oczywiscie kwas foliowy. W zeszlym miesiacu pojawila sie u mnie owulacja jednak nic z tego nie wyszlo. Jezeli czytacie dziewczynki moj wpis , opiszcie swoje powodzenia /niepowodzenia po clo :) pamietajcie ze my kobiety wygramy tę nierówna walke z nieplodnoscia !!!!!!!!!! Ewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelka zapraszam na 3 czesc watku. Tam na bierzaco teraz piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
dziewczyny gdzie nasz 3 cześć wątku? strona zginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tez chciałam dziś pisać a tu pisze ze strony nie ma .... chciałam odp chyba do brygidy ze u mnie sytuacja bez zmian nie wiem co się dziemi może to tylko ten cykl ale niby mam okres a praktycznie to lekkie plamienie jest .do tego straszne naprawdę straszne strxepy krwi mi lecą aż obrzydliwe to przepraszam za doslownosc dziś miałam taką kulke jakby tkanke nie wiem co to jest .... boje się ze coś mi jest ale nie pękły mi ostatnio jajeczka a miałam 3 qiec może to jakaś torbiel. .. do lekarza nie mam teraz jak iść a będą musiała. Nic mnie nie boli i tak poza tym to niby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatt
Dziewczyny jak umiecie to może zróbcie nowy watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Dziewczyny chyba znowu coś się stało z naszym wątkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Wątku nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Brygida gratulacje :-) super, że w końcu komuś się udało - daje to nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Dziękuję :) dziewczyny jak u Was? Ja dziś powtórzyłam betę, wieczorem wyniki, zobaczę czy jest prawidłowy przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Brygida daj znać jak przyrost :) Ja dziś 23 dc i od owulacji ciągle mniej lub bardziej boli mnie podbrzusze lub jajnik. Trochę się martwię bo nie mialam usg a wcześniej nie miałam takich objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Ja dziewczyny dzwoniłam do mojego lekarza pytać o amorek - powiedział mi że mam owulacje po clo i nie widzi potrzeby zmiany :-( mówił żebym jeszcze ten cykl spróbowała z clo. Gonia kiedy planujesz robić test? Brygida czekamy na wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Aromek - słownik sam zmienił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Gonia87, może coś się dzieje :) kiedy planujesz testować (który dc)? mag lena mój lekarz przed rozpoczęciem stymulacji powiedział- 3 cykle z clo spróbujemy, a później jak nie wyjdzie sprawdzenie drożności jajników. Daj sobie jeszcze jeden cykl, czytałam ze najwiecej powodzen jest od 2 cyklu z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Oby działo się coś dobrego a nie torbiele :( Jesli dobrze liczę i jeśli w ogóle owulacja byla to ok 16dc wiec będę testowala za tydzień w środę 30 dc powinno już wyjść wiarygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat się ciągle zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Ja też w tym nie miałam usg i też nie wiem co jest grane - wczoraj koło południa przy podcieraniu brązowe plamienie i tyle od wczoraj do tej pory nie ma nic, może dopiero się okres rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Mag lena przypomnij ktory masz dc? Robiłas juz test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Dzisiaj mam 34 dc, test negatywny. Okresu dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
mag lena myslalam, ze już zaczęłaś nowy cykl. To dziwne, że tak się wszystko przesunęło. Dziś wynik bety mam 418 wiec przyrost w normie :) Gonia 30 dc już na pewno wyjdzie. Wiecie, co ja robiłam przed testowaniem? Poczytałam trochę i u mnie sprawdziła się metoda że kilka dni przed testem ciążowym robiłam testy owulacyjne. Z każdym dniem kreska była coraz mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Zostało mi sporo owulacyjnych wiec wykorzystałam kilka i było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Coś tu cicho ostatnio :-) Dziewczyny z 4 wątku pewnie nie mogą nas znaleźć. Gonia jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
mag lena, a u Ciebie jak? @ przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Tak, dzisiaj 3dc. Od 5dc zaczynam brać clo. Może w tym cyklu uda mi się zrobić usg żeby wiedzieć czy w ogóle się tam coś dzieje. Brygida jak u Ciebie? Wszystko ok? Kiedy planujesz wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Ja dziś 26dc i czekam....jeśli nic się nie wydarzy to w środę 30dc zrobię test. Póki co spokojnie czasem brzuch zaboli ale nic poza tym . Mag lena a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatt
Hej dziewczyny! Nie mogłam was znaleźć, wielkie gratulacje Brygida! Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne testy! Ja muszę wam powiedzieć że wczoraj miałam coś dziwnego. Miałam brązowy sluz z domieszką krwi. Nie wiem za bardzo co jest grane zawsze było to zapowiedzią @. Ale ta @zawsze przychodziła po 2-3h A teraz nic. Zastanawiam się czy ten metformax coś pochrzanił z moja @. Dziś 47 dc, cykl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Natt to może weź luteine na wywołanie @ po co tak długo czekać, a tak to już zaczelabys sobie nowy cykl. Nie pamiętam czemu w tym cyklu nie miałaś stymulacji? Czy kolejny będziesz brała clo? Gonia może te bóle brzuszka to dobry zwiastun :-) bierzesz jeszcze luteine do środy? Po tescie dawaj znać. Ja już sama nie wiem czy w ogóle jeszcze wierzyć w to że mi się uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×