Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość GośćNatt
Maglena niestety żaden lekarz nie chciał mi przepisać luteina. Tak byłam. Clo 2x1 od 3-7 dc. Byłam na monitoringu 11 dc-nic. Ale dostałam metformax i biorę i się zastanawiam co jest grane. Czy ten metformax mógł coś pozmieniac. Nie wiem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11dc to dość wcześnie na stwierdzenie, że nic. Moje pęcherzyki dopiero w 15dc są w miarę dojrzałe. Dziwię sie, ze nie masz luteiny, ja w tym cyklu poprosiłam Panią w aptece i sprzedała mi bez recepty. Co takiemu lekarzowi szkodzi, przecież jak jest taki długi cykl to powinno się mu pomóc i wziąść ten progesteron. 5 dni brania luteiny i do tygodnia @ A tak to można sobie czekać - wiem to po sobie. Raz jak miałam @ w maju to potem dopiero końcem lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatt
Gość wiem że dość wcześnie ale w tamtym cyklu miałam usg w 11 dc i było jajeczko 8 mm A dwa czy trzy dni później nic nie było bo się wchlonelo.. A co do tej luteina to wiem że macie rację. Ale jak lekarz nie chce mi wypisać to co mam zrobić..? Mogę się w aptece zapytać.. Ale czy coś to da. Kurde sama się zastanawiam czy to nadchodząca @ dała o sobie znać. Tyle przez ten metformax coś się pochrzanilo i powiedzmy będzie za 2 dni? Jestem w kropce. Do lekarza nie mogę się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Teraz też tak miałam we wtorek jakieś brązowe plamienie, a @ przyszła w czwartek. Brałam metformax - dostałam od jednego lekarza, ale nic przy nim mi się nie zmieniło. Przy nim też z ciaze nie zaszłam. Z kolei lekarz, który mnie leczył w klinice niepłodności w ogóle nie kazał go brać. W ciaze zaszłam bez metformaxu. Dlaczego masz go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatt
No właśnie metformax może wszystko wydłużył. No nic to czekam spokojnie na @. Jeżeli chodzi czy miałam robiona krzywa cukrowa to nie. Ale lekarz stwierdził że pomoże na owulacje i może zrzuce parę kg. Ale ja czuje się bardzo dobrze po metformaxie. Wcześniej jak cokolwiek zjadłam to mnie spanie kładło A teraz wgl nie mam takich objawów. Co bardzo mnie cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Mag lena luteine kończę w zasadzie dzisiaj bo zabrakło mi trochę. Kilka dni przed okresem tez pobolewa mnie brzuch wiec czuje ze raczej znowu nic z tego, obym się mylila i okazało się ze to nie jest ból na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Dziewczyny zamówiłam dzisiaj jakiś zel wspomagający zajście w ciaze. Podobno pomaga jak są ubytki w sluzie - niby żywi plemniki i pomaga im dłużej przetrwać i dotrzeć do komórki jajowej. Nie wiem czy to cos da, ale osobiście mam mało służy więc spróbuje :-) macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Hej dziewczyny! Ja dziś 24 dc i narazie cisza nic się nie dzisiaj poza tym ze przed wczoraj kuly mnie jajniki....raz jeden raz drugi i 2 nocy miałqm ból brzucha jak na okres wiec. ..hmm czekam planowo w środę czwartek powinnam przyjść @ale mamy nadzieję że jednak nie będzie;) gratki dla szczęśliwych przyszłych mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Gość dwa to mamy podobne objawy mnie też często ostatnio bolą jajniki wczoraj brzuch jak na okres a dziś znowu jajniki . Ja dziś 27 dc . Kiedy robisz test ? Ja planuje w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Dziękuje dziewczyny! Gonia87 powodzenia, obyś zobaczyła dwie piękne krechy ;) gość dwa trzymam kciuki! Wczoraj byłam pierwszy raz u lekarza, pęcherzyk jest, fasolka ma 1,5 mm ;) ale jeszcze za malutka żeby usłyszeć serduszko. Kolejna wizyta 15.12 i masa badań do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Gość mag lena ja używałam żel Conceive plus. Jak widać pomógł choć używałam bodajże od sierpnia :) na pewno nie zaszkodzi, a mąż z pewnością będzie zachwycony :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Właśnie ten sam zamówiłam tylko z ten z aplikatorem :-) mam nadzieję, że mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gosia 87 ja planuje w czwartek wtedy będzie juz po terminie @ także jeszcze 4dni:) ale nie robie sobie dużych nadzieji. ... no i oczywiste za Ciebie również 3mam kciuki bo wiem jake to trudne dla nas i ile nerwów tez człowiek traci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Jutro 29 dc ok 12-13 dni po owulacji , kusi mnie żeby zrobić jutro test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
To czekanie jest najgorsze :-) osobiście jakbym była na Twoim miejscu to robilabym jutro test bo należę do ludzi niecierpliwych ;-) jak będzie ciąża to test powinien wyjść może być bladziudki, ale raczej powinien wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Gonia śmiało rób jutro test i daj znać! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Czuje ze nic z tego :( w pierwszej ciąży bylam pewna pomimo że test wyszedł negatywny czułam ze jednak jestem w ciąży. Miałam bardzo tkliwe piersi . Wiem ze każda ciąża inna ale jakaś przygasla jestem bez nadziei . Dam oczywiście znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gonia 87 a ile dni trwa twój cykl jesteś już po terminie @??? Jeśli tak to próbuj ;)ale osobiście t3z zawsze wole czekać bo najgorzej się nakrecac. Wiec ja planuje w czwartek ... na ten moment sama nie wiem co ja mam myśleć mam dość obrzmiale piersi ale równie dobrze to może być na okres . Do tego mam katar i jestem osłabiona ... gdzieś czytała ze to może być również obajaw ciąży haha ;) najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Ja w 1 ciąży która poronilam niestety woguke nie czułam ze jestem w ciąży. Kompletnie mi to do głowy nie przyszło. Dopiero jak otwierając lodówkę zachciało mi się smalcu z solą i świeży chlebek to coś mnie tknelo ... nie planowałam tej ciaxy wiec pewnie dlatego a teraz skupiam się na każdym szczególe. Co prawda w pon miałam jakaś taka nagła zachcianki na kremowki papieskie ale to chyba za wcześnie by było hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Niestety test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Gonia przykro mi :( który to był Twój cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
To był 3 cykl z aromkiem, wcześniej pół roku na clo ale pęcherzyki nie rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Gonia doskonale wiem co czujesz :-( Z każdym kończącym się cyklem człowiek ma nadzieję, że test wyjdzie pozytywny, a potem rozczarowanie :-( Ja dzisiaj mam 6dc od wczoraj biorę clo 5 grudnia idę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gonia 87 głową do góry wiem co czujesz i ze jest ciężko ale musi się udać kiedyś. To też walka o 1 dziecko? Czasem testy wychodzą po 2 tygodniach mojej siostrze wyszedł dopiero 10 dni od planowan3j @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Mam syna skończył właśnie 5 lat, ale staramy się o kolejne dziecko już ponad rok a zegar biologiczny tyka ,mam 31 lat no i różnica wieku między rodzeństwem tez juz spora. Wiem ze testy wychodzą czasem później ale jakoś straciłam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gonia rozumiem ...ale to ja w sumie jestem w najgorszej sytuacji .. staram się o 1 ... t3z tracę czasem nadzieje ale staram się myśleć w ten sposób ze nowy rok to nowe nadzieje. .. my staramy się 2 lata ale ciężko trafić nam t3z w dni bo M pracuje za granicą wiec pewnie będzie musiał zmienić t3z prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Ale wiadomo każdy ma swój dramat i coz taki3 zycie ale dopóki nie masz @ to jest nadzieja zawsze wiec mimo wszystko 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Wiem jakie emocje wam towarzyszą, jeszcze „przed chwilą” co miesiąc przeżywałam dramat. Nie pozostaje nic innego tylko życzyć wytrwałości :( w końcu musi się udac cholera jasna :( Mimo, ze się nie znamy często myśle o każdej z Was :( gość dwa a Ty kiedy zaczęłaś przygodę z clo? Ja także starałam się o 1 dziecko, niecałe dwa lata. Niby badania książkowe, owulacja była ale bez stymulacji się nie udawało. 2 cykl z clo okazal się tym najszczęśliwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Brygida ja w sumie to od dobrego 1.5 roku z tym ze pierwsze byłam u innego lekarza i tam pół roku następnie zmieniłam i tam kolejne pół ale ten kolei zlecił mi trochę badań i wyszła tarczyca plus hiperprolaktynemia wykluczył pcos ...wiec nie brałam clo następnie znów zmieniłam lekarza nie wiem czy dobrze ale jak walka to walka. ..ten z kolei na 1 wizycie potwierdził pcos wiec wtedy 3 cykle mial z clo . Ale albo nie było M albo jak był to pęcherzyk nie pekal albo były za duże. To tak w skrócie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Dodam że wyniki prawidłowe tj tsh i prolaktyna mam wzorowe od około lipca ... a i co ciekawe żad3n lekarz nigdy mi nie dał duphastonu jedynie ten 1 gin ale to na w sumie 4 podejscie z clo jak okres spoznał mi się około 6 dni i miała cień kreski to wtedy mi na następny raz przepisal .no dlatego uważam ze musimy iść do klinikiożenił wtedy jakoś profesjonalnie do człowieka podejda.nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×