Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gośće
Czesc dziewczyny mam problem z zajsciem w ciaze mam torbiele czynosciowe na jajnikach i podwyzszona prolaktyne , dzis bylam na wizycie u lekarza poniewaz mija 39 dc a ja msc brak przepisla mi luteine na wywolanie mieisaczki i od 3 do 7 dnia cyklu mam jesc clo oczywiscie mam jezdzic na monitoring i mam obawy bo jezeli mam torbiele i one mi sie nie wchonal a zaczne jesc te clo to przeciez one beda sie powiekszac skad lekarz moze miec pewnsc ze przy miesiatce sie whlanal mial ktos podobnie ? Nie spytalam go o te torbiele bo nie wiedzialam ze sa one przeciwskazaniem do zazywania clo teraz siedze i mysle pomocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torbiele czynnościowe jak sama nazwa wskazuje wchlaniaj sie przy okresie ...wiec raczej już nie rosną kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Co tam dziewczyny jakaś cisza tutaj? Ja dziś rano miałam mdłości a za 3 godziny plamienie .wiec to ja już nie wiem czy to byl przypadek ... masakra jakaś :(:( poczekam czy się rozkręci. A jak tam Gonia dostałaś @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Ja dziś 31dc okresu jeszcze nie dostałam ale ostatni cykl był 34 dniowy wiec jeszcze trochę czasu mam, testu nie powtarzalam. Gość dwa który masz dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Ja mam 29dc i dostałam plamienie wiec czekam teraz aż się rozkręci. .. tylko zastanawia mnie czemu rano miałam jakieś mdłości i to konkretne no ale w sumie może coś zjadłam. .. ehh znowu się tak czuję że brak słów :( coraz bardziej myślę o insmeinacji... nie daje rady psychicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Co tam u Was dziewczyny ? Ja 33 dc i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mag lena
Ja 10 dc w środę usg :-) Gonia to może powtórz test, może tamten robiłaś za wczas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Mag lena trzymam kciuki za pęcherzyki daj znać po usg. Poprzedni cykl miałam 34 dniowy wiec nie chce sobie robić nadziei. Jeśli się nic nie ruszy to powtórzę we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gonia ja bym tez próbowała; ) ja 3 dzień okresu na usg jade dopiero w nasteonym cyklu bo w teraz nie ma juz M...ale dziwna sytuacja bo robilam sobie wczoraj test ... tak mnie podkusilo i wyszła mi jakaś niby druga kreska ale taka pod światło i jak test wysechl to nadal tam jest ...ale kumpela mówi ze jak podczas okresu robie to potem też może jakoś łapie hormon .nie wiem nie ludze sie ale no dziwna sytuacja. Boże po co ja ten test robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Znowu nie dodaje postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a
Gonią zrob test! Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
No juz mnie powoli kusi ten test. Może jutro zrobię. Nie chciałam się nakrecac ale pojawiła się myśl ale byłby to prezent dla męża na święta, pozytywny test w pudeleczku, ciekawe czy bym wytrzymała żeby wcześniej nie powiedzieć ehhh rozmarzylam sie;) Nie czuje się ani na okres ani na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia na Mikołajki dakabys rade wytrzymać. Super bylby prezent . Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Prezentu nie będzie, test negatywny :( nie mam już sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Gonia póki nie ma@jest zawsze szansa ja bynajmniej trzymam się zawsze takiej nadzieji. Ale doskolane rozumiem co czujesz. .. i jeśli przyjdzie mieiszczkq za parę dni ten ból minie to znowu będzie wola walki ... chociaż tez sie zastanawiam jak długi to wytrzymam. No ale ten cykl u nas i tak stracony bo M nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Standardowo po teście przyszedł okres. Zastanawiam się czy dalej brać leki , wcześniej lubiłam sex a teraz czuję że się z mężem oddalamy, ja się robie coraz grubsza a on już nie pyta kiedy powinnam dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
Ja leki opuściłam w sensie biorę tylko bromka i leki na tarczycy . W sumie na ulotce clo pisze ze nie można brać za dlugi i zrobić przerwę ja tak robilam pół roku potem pół roku przerwy miałam bo też mocno utylam a od zastrzyków mego wysyp na policzkach. No a potem miałam wykluczona diagnozę pcos. ..ale generalnie ja bym zrobiła przerwę chociaż z parę mieisac jeśli bierzesz je już pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dwa
U mnie jajniki zaczynaj mnie kuc ale M nie ms w domu ... nie mam jak dOn niego jechać i tyle w temacie :( ehh musi zmienić pracę bo tak si3 nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny llekarz przepisal mi clo nigdy wczesniej go nie bralam napiszcie jak reagujecie na ten lek czy ma jakies skutki uboczne> Moj probelm to torbiele czynnosciowe nie mam wogole owulacji lekarz przepisal mi clo ale o skutkach ubocznych mi nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag lena

Dziewczyny byłam dzisiaj na usg - niestety brak pęcherzyka dominującego 😞 dostałam od lekarza tabletki antykoncepcyjne na 3mce. Mówił mi, że daje się kobietom, które są stymulowane, aby wylaczyć pracę jajników na jakiś czas. Cel lepsza i bardziej efektywna ich praca po skończonej kuracji. Mówił mi, że po anty jajniki dużo lepiej pracują i taka terapia jest stosowana w praktyce u kobiet z pcos właśnie po to aby uzyskać ciążę. W poprzednią ciążę tak zaszłam. Byłam stymulowana 4 cykle i pomimo pęcherzyków ciąży nie było dostała anty na 3 m-ce i w 4 miesiącu byłam już w ciąży. U mnie to zadziałało i dlatego teraz postanowiliśmy z lekarzem powtórzyć ten schemat. Mam nadzieję, że pomoże. Moja koleżanka miała in vitro i też zanim zaczęli ją stymulować to najpierw miała anty. 

Gosc co do clo to ja nie miałam żadnych skutków ubocznych. 

Gonia trzymaj się mocno - będzie dobrze, musi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia30

Polecam nowy portal randkowy https://www.datelou.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka

Tabletki to tylko tabletki, warto jednak kontrolować swoje cykle, zwłaszcza po 30-tce. Ja stosuje komputer cyklu myway i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Dziewczyny co u Was? Czemu żadna się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

No cicho tu ostatnio. 

Ja dziś 15 dc . Byłam na usg i pęcherzyk pękł, było jeszcze widać płyn. Błona tez ładna, wiec czekamy. Jeśli się nie uda wysyłam męża na badania a później rezygnuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Super Gonia 🙂

ja dzisiaj 26dc, ale nie liczę na nic bo na usg nie było pęcherzyków. Takze spokojnie czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hej dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było..  Ale widzę że też już mało osób się odzywa.. może zalozcie nowe forum i dajcie link? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Niestety ostatnio tu cisza chyba większość dziewczyn nie odnalazla watku :( 

Co u Was dziewczyny ? 

Ja dziś 27 dc owulacja prawdopodobnie 14dc robiłam dziś test i negatywny . Nastepny miesiąc odpuszczamy , może mąż zrobi badania jeśli nie to kończymy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć, ja dzisiaj 38dc i czekam na @ cykl bym bezowulacyjny więc się wydłuża, ale już piersi zaczynają mnie boleć więc pewnie niedługo dostanę. Tak jak pisałam od 1dc zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne przez 3mce - cel wyciszenie i zatrzymanie pracy jajników. Po 3mcach stymulacja clo i zobaczymy czy to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×