Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość karola0096
cześć dziewczyny. u mnie gdyby nie ta cholerna nerwica to byłoby ok. no i te ciagle kołatania serca ale to już od dłuższego czasu z tym walczę. z ciążą ogólnie nie mam zadnych problemów, wszystko jak do tej pory jest ok. a waga caly czas niższa niż przedo ciaza. za kilka dni jadę w góry z mężem i dziećmi. mam nadzieje ze damy rade. bo to 8h jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Karola, wypoczniesz przynajmniej, gdzie dokładnie jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
jedziemy do nowego targu. dziewczyny ja właśnie czekam na usg połowkowe prywatnie u innego gina bo mój mi robił usg jak byłam w 17tyg i nic się za bardzo nie dowiedziałam. mam nadzieje ze dziś będę wiedzieć więcej. jutrochę zaczynam 21 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
O to bardzo blisko mojego miasta:-) Nowego Sącza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Miłęgo odpoczynku Karola ! :) daj znac jak po usg :) Ja byłam dzisiaj na wizycie u innego ginekologa skonsultować moje dolegliwości związane z szyją i jej długość... Trzeci ginekolog zapewnił mnie ze wszytsko jest ok szyjka twarda wydłużyła się nawet bo ma 3,7 cm nadal bede przyjmowałą asmag forte . Ostatnio nie oszczędzałam się nadal pracuje sprzątam gotuje... skurcze nadal mam ale szyjka pozostaje bez zmian... także chyba już tak mam mały waży 540 gram :) 22 tydz i 1 dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, ile przyjmujesz asmagu? Mnie dopadła straszna biegunka wczoraj, brałam Enterol, ale wciąż nie czuję się najlepiej. Duży Dzieciaczek! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
2 tabletki 3 razy dziennie Jak się dzisiaj czujesz MM ? Przeszło ? Może to z tego magnezu ? Chyba Basia pisała , że po magnezie ma biegunkę ?? Kiedy masz wizyte kontrolną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 3x2 plus Asmag. :-( Miałam tak nagły ostry ból jelit, że mój mąż akurat wchodził do domu i ze strachu upuścił siatki z zakupami, bo nie wiedział co się dzieje... :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asmag 3x2 plus Magne B6 2x1 - pomyliłam się. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif Ty się lepiej zajmij swoją hipohondrią bo to jakaś masakra z Tobą jest. Przykro mi ale to się leczy. Szukasz sobie na siłe dolegliwości. Jesteś typową hipohondryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
po usg wszystko dobrze. dzidzius rozwija się prawidłowo. wszystkie pomiary ok. i potwierdzony chłopczyk. ;) waży prawie 400g. tylko po tym usg troje mnie podbrzusze boli jakos dziwnie. nie wiem czy to odobry tego ze lekarz bardzo mocno nagniatal brzuch głowica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u mnie też tak przyciskal głowicą, nic złego się nie dzieje! :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t5d
Haha, czy to ten sam "gosc", ktory zdiagnozował hipochondrie u mnie? Nie chcesz, nie czytaj tego watku. Jesli cos ja niepokoi, to normalne, ze sie tym dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, piękną ma wagę Twój maluszek, bardzo ładnie:-) jestem pod wrażeniem:-) Karola super że wszystko jest dobrze. Trzymaj się cieplutko i wypocznij kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 na pewno to ten sam "lekarz" , musimy się leczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, piękną ma wagę Twój maluszek, bardzo ładnie:-) jestem pod wrażeniem:-) Karola super że wszystko jest dobrze. Trzymaj się cieplutko i wypocznij kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja nie mogę, ja się lepiej nie oddzywam bo i mi się jeszcze diagnoza dostanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie czepiam sie osób, które mają prawdziwe problemy a nie wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t5d
Fif, moze nas zapisze na swoje konsultacje internetowe ;) Ciesze sie ze z Twoim Maluszkiem (nie takim małym :) ) wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, mam nadzieję że się nie przejmujesz. A trola zapraszam na dział ogólny kafeterii, tam napewno się odnajdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Nie przejmuje , ale panikara jestem to przyznaje :):) ale bez przesady zeby mi takie doagnozy stawiac :) jak sie czujecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola, Fif cieszę się, że wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
We wtorek mam połówkowe. Mam nadzieje, że przy okazji dostanę L4. :) Mam hormonalne problemy. Ostatnio wpadłam w histerię, bo chłopak zjadł moje ciastko :D Denerwuje się byle czym i nie panuje nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t6d
Te wahania nastroju, to chyba norma, przez połtora dnia boczyłam sie na partnera, az go przeprosiłam, bo obrywał za niewinnosc :) Nie wiem czy to zdrowe, ale ogladam na youtube skrajne wczesniaki, bo uwierzyc nie moge, ze mam w sobie taki cud :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t6d
W sensie dzieciaczki z 24 tc, ktory jutro zaczynam :) Wszyscy pukaja sie w głowe, ale nie napawa mnie to lekiem, tylko podziwiam, takie istotki :) Oby Maly siedzial w brzuchu najdluzej, ale to pozwala mi sobie go wyobrazic :) Dzis byłam na urodzinach chrzesniaka i przyjełam mnostwo komplementow :) Moje 8kg na plusie podobno mi słuzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Musze dziś pooglądać te filmiki i odczarować te okropne bilbordy, które wieszają antyaborcjoniści koło szpitala. :( Jak kobieta ma się dobrze czuć w ciąży jak jest zmuszana do oglądania takich obrazków, a już tym bardziej w zagrożonej ciąży? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fenyloetyloaminka też mam we wtorek połówkowe, trochę się martwię czy nie za późno bo to będzie 23tc. Dziewczyny czy któraś z was ma zgagę? Mnie męczy okropnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zgagę. Można brać rennie do 3 dziennie. Usg połówkowe nie będzie za późno. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM, w aptece pani farmaceutka poleciła mężowi dla mnie Gaviscon takie mleczko, podobno jest dedykowany dla kobiet w ciąży, na refluks i zgagę, jeszcze nie brałam bo się trochę boję ale może coś słyszałaś o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 23t0d
Tez mam zgagę, głownie wieczorami i jak zjem cos ostrego, kilka chipsow, czy wczoraj mieso z grilla. Czy Was tez tak bardzo bola plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×