Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leaaraa masz swój temat o porodach

Polecane posty

Gość leearaa
gość wczoraj >>"Aborcja w 24 tygodniu jest dla ciebie w porzadku. Seks 13 tak samo. Jesli dziewczynka w tym wieku ma okres, to znaczy, ze natura tak wymyslila i dziewczynka jest gotowa do rozrodu. Dokladnie to napisalas, tylko troche innymi slowami." To, że czegoś nie krytykuję, to nie znaczy że to od razu popieram. Jaką trzeba być idiotką, żeby tego nie rozumieć? gość wczoraj >>"Mozesz sie zywic "bio", ale to wcale nie musi byc zdrowe" Nie masz w ogóle pojęcia o temacie żywności BIO, więc czemu się udzielasz? Cechą żywności bio są naturalne opryski, naturalne nawozy. W przypadku tej żywności nie chodzi o ilość, ale o jakość. "Normalna" żywność jest produkowana ilościowo, czyli jakość kosztem ilości. >>"Guzik wiesz o macierzynstwie, uczuciach, nie mowiac juz o czlowieczenstwie, czy empatii, a nawet o jedzeniu i orgazmach." I pisze to taka debilka jak ty. Napisać coś tylko po to, żeby na złość. :D gość wczoraj "Najpierw przez kilka stron piszesz, że śnieg jest czarny, by potem nagle oznajmić, że ty nic takiego nie mówiłaś i że to my przekręcamy twoje słowa." Gdybyś durnoto potrafiła czytać ze zrozumieniem, to takich głupot byś nie napisała. >>"Ktoś ci podaje rzeczowe, logiczne argumenty, a ty do niego, że jest debilem czy idiotą" No podaj przykład. Kto podawał rzeczowe i logiczne argumenty i jak mu odpisałam? >>" Mnie już się nawet nie chce z tobą dyskutować, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem" No właśnie, to jest twoja cecha idiotko. >>"że po prostu pluję na monitor, jak cię czytam" Siebie powinnaś opluć, bo tylko do tego się nadajesz. Tępizna z ciebie niesamowita. >>"Stanowisz zagrożenie z takimi poglądami, szczególnie dla dzieci." Poglądy mam normalne i logiczne. Po prostu opieram się na faktach, a nie debilnych emocjach, które są cechą idiotek takich jak ty. Właśnie fakty były podstawą rozpoczęcia dyskusji o porodach. ojtammmmmmmmm >>"Learaa ale oczywiście ze napisałaś" Nie ptasi móżdżku. :) gość wczoraj >>"Ojtaaam czy Learaa pochodzi z patologii? Pewnie tak. Takiej umyslowej. " Z ciebie to naprawdę durna wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>"Aborcja w 24 tygodniu jest dla ciebie w porzadku. Seks 13 tak samo. Jesli dziewczynka w tym wieku ma okres, to znaczy, ze natura tak wymyslila i dziewczynka jest gotowa do rozrodu. Dokladnie to napisalas, tylko troche innymi slowami." To, że czegoś nie krytykuję, to nie znaczy że to od razu popieram. Jaką trzeba być idiotką, żeby tego nie rozumieć? X Wybacz Learoo, ale ja też, czytając Twoje wypowiedzi, zrozumiałam to tak. Pisałaś o tym "lekko i przyjemnie", a nawet "zadziornie", co postawiło mi znak równości między "nie krytykuję", a"popieram". Wręcz broniłaś swoich racji w tych dyskusjach. Dla mnie to równoznaczne z poparciem. Ale może ja też jestem idiotką, kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Learaa możesz nas tu wyzywać od idiotek , debilek , oślic ale prawda taka ,ze nie ma tu ani jednej osoby która stanęłaby w twojej obronie . To jednak o czymś świadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Learaa :"To, że czegoś nie krytykuję, to nie znaczy że to od razu popieram. Jaką trzeba być idiotką, żeby tego nie rozumieć?" x Znowu twoja wymówka pt. niczego takiego nie napisałam. Owszem popierasz. Ile razy napisałaś coś takiego? 3? 4?razy?: Jesteś kretynką, bo nie rozumiesz, że miliony mądrzejszych od ciebie osób popiera taką aborcję . (taa raptem dwa, najbardziej debilne kraje, które mają ogólnie ciężarne i rodzące w 4 literach) Jeśli dla ciebie osoba, która nie popiera aborcji tak dużego płodu, bo on czuje ból, czuje emocje, słyszy, a niedługo będzie widział światło z zewnątrz w formie czerwonej poświaty, jest idiotką imbecylem, kretynką itp, a sama siebie tak nie nazwiesz, to jaki jest wniosek? Popierasz, a nawet bronisz jak lwica swoje młode. x Widzisz Lercia, jak ci już wyżej napisano, nikt cię tutaj nie broni. Znalazły się na samym początku ze dwie, ale tylko dlatego, że nie czytały poprzedniego wątku z porodówki i bardzo szybko się zmyły. Wiesz jaka jest nasza przewaga nad tobą? Że my mamy doświadczenie, a w kwestii rodzenia, żeby cokolwiek powiedzieć, to trzeba je mieć. Nieważne, czy rodziło się samemu, czy odebrało kilka porodów. Trzeba mieć z tym styczność, żeby się w temacie mądrzyć. Facet przy porodzie rodzinnym ma większe doświadczenie i więcej zrozumienia dla rodzącej kobiety niż ty. Kobieta to nie maszyna, gdzie przeczytasz instrukcję i możesz na niej pracować, czy ją naprawiać. Nawet odnośnie żarcia masz blade pojecie. Łapiesz się na bioetykietę na produkcie, na chwyt marketingowy, a o samym jedzeniu, jego wpływie na hormony itp. nie masz zielonego pojęcia. Tak samo jak nie masz pojęcia ile w tobie jest świństwa wszelakiego rodzaju i robactwa. Tego biożarełkiem się nie pozbędziesz. Jak się wyleczysz żarciem (nota bene nie ma większego znaczenia, czy ta marchew i inne są bio, ważne by nie było to przetworzone), to wtedy pogadamy. Właśnie z powodzeniem leczę nerki ziemniaczkami. I to jeszcze ziemniakami z marketu. Zdziwiona? Bo ja jestem przeszczęśliwa. Hormonki w normie, nereczki i pęcherz nie bolą, tylko jeszcze muszę z miesiąc na tym posiedzieć. Adios maleńka! Niezły ubaw z ciebie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno Lercia, sprawdź sobie w słowniku co znaczy wywłoka, bo akurat to wyzwisko nie bardzo pasuje do wiernej żony, która przed ślubem się nie puszczała. Ale niech ci idzie na zdrowie, bo to tylko świadczy o tobie i zaniedbaniu twojej osoby przez matkę. Tak nas wyzywasz, jakbyś to miała zakodowane, jakbyś to z domu wyniosła i było to dla ciebie normalne. Sypie ci się to jak z rękawa, a na swój temat jak czytasz, to się za bardzo jeżysz. Nie potrafisz odpuścić, nie potrafisz przyznać się do błędu, domagasz się pokłonów, bo przecież ty jesteś taka "smart". Jakbyś w życiu dorosłym odbijała sobie (wybierz sobie co tam chcesz),brak zainteresowania matki, wyzwiska w domu, popychanie w szkole, brak zdolności szybkiego przyswajania wiedzy. Udało ci się jakoś wyjechać do tej Holandii, zachłysnęłaś się tamtejszą "wolnością" i ci po prostu od/jeb/ało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najpierw przez kilka stron piszesz, że śnieg jest czarny, by potem nagle oznajmić, że ty nic takiego nie mówiłaś i że to my przekręcamy twoje słowa." Gdybyś durnoto potrafiła czytać ze zrozumieniem, to takich głupot byś nie napisała. ,,,Gdybyś ty się tak nie skupiała na wymyślaniu kolejnych obelg a skupiła się na tekście, który czytasz oraz tym, który sama tworzysz, to byś zrozumiała, o czym mówię. W chwili obecnej twoja jedyna szara komórka ma najwyraźniej niepodzielną uwagę. >>"Ktoś ci podaje rzeczowe, logiczne argumenty, a ty do niego, że jest debilem czy idiotą" No podaj przykład. Kto podawał rzeczowe i logiczne argumenty i jak mu odpisałam? ,,Odpowiedź jak wyżej. >>" Mnie już się nawet nie chce z tobą dyskutować, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem" ,,Jak wyżej. No właśnie, to jest twoja cecha idiotko. >>"że po prostu pluję na monitor, jak cię czytam" Siebie powinnaś opluć, bo tylko do tego się nadajesz. Tępizna z ciebie niesamowita. ,,To jest właśnie poziom twojej ułomnej "kultury". Śmiać się czy płakać? Sama już nie wiem. >>"Stanowisz zagrożenie z takimi poglądami, szczególnie dla dzieci." Poglądy mam normalne i logiczne. Po prostu opieram się na faktach, a nie debilnych emocjach, które są cechą idiotek takich jak ty. Właśnie fakty były podstawą rozpoczęcia dyskusji o porodach. ,,Wiesz, co to znaczy norma? Jak nie, to sobie kup słownik. Ty nie masz normalnych poglądów. Ty jesteś skrajnym odmieńcem, nie mieszczącym się nawet na marginesie normy. O logice twoich wypowiedzi nawet nie chce mi się gadać, bo również jest marna. Jeśli dla ciebie emocje są "debilne", to ci współczuję. Człowieczeństwo polega właśnie na tym, że w pewnych kwestiach dopuszczamy do głosu emocje. Gdyby tak się nie działo, mielibyśmy marne szanse jako odrębne jednostki oraz gatunek. Lercia, nawet zwierzęta mają emocje. Czy to znaczy, że są bardziej "ludzkie" czy empatyczne od ciebie? To oczywiście pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby Learaa zapomniala sie podpisac? Ha ha dolaczylas do naszego stada gnid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups przepraszam, teraz widze, ze to cytaty Learyy, a potem odpowiedz na nie. Przepraszam gosciu jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nie gniewam. W końcu jestem gnida, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość dziś >>"Pisałaś o tym "lekko i przyjemnie", a nawet "zadziornie", co postawiło mi znak równości między "nie krytykuję", a"popieram". " Są 3 możliwości. Można coś chwalić, krytykować, albo być neutralnym. Ja dla przykładu popieram aborcję na życzenie do 12 tygodnia, ale nie uznaję konieczności wprowadzenia takiej do 24 tygodnia, bo to skrajność, ale zarazem gdy była to na pewno bym jej nie krytykowała, bo w niczym by mi nie szkodziła. gość dziś >>"ale prawda taka ,ze nie ma tu ani jednej osoby która stanęłaby w twojej obronie" Zastanów się co piszesz. Przecież ze mną ciągle rozmawia tylko jedna tępa użytkowniczka o nazwie "gość". gość dziś >>"(taa raptem dwa, najbardziej debilne kraje, które mają ogólnie ciężarne i rodzące w 4 literach)" Debilna to jesteś ty, cholerna wariatka. Dwa bogate kraje, w których ludziom żyje się świetnie w porównaniu do zasranej Polski pełnej bezmózgich oszołomów. Każda kobieta, która choć trochę myśli, to chciałaby mieszkać i mieć dzieci w tamtych krajach, a nie w Polsce. >>"Popierasz, a nawet bronisz jak lwica swoje młode." Tylko gdy je naprawdę chciałaś. >>"Widzisz Lercia, jak ci już wyżej napisano, nikt cię tutaj nie broni. Znalazły się na samym początku ze dwie, ale tylko dlatego, że nie czytały poprzedniego wątku z porodówki i bardzo szybko się zmyły." Posłuchaj tępa szmato. Dziwne żeby zgadzały się ze mną imbecylki umysłowe podobne do ciebie. A nowe osoby to wy same odpędzacie. Coś mądrego napisały, a wy je przeganiacie z tego forum. Ja nie jestem na to podatna, ale nie każda ma taką cierpliwość, gdy idiotki się na nią rzucą. Każda mądra osoba o liberalnych poglądach i dużej wiedzy o porodzie, zgodzi się ze mną co najmniej w 90 procentach. >>" Że my mamy doświadczenie, a w kwestii rodzenia, żeby cokolwiek powiedzieć, to trzeba je mieć." Jakie doświadczenie? Zmedykalizowany poród w pozycji leżącej to raczej doświadczenie patologii porodu, a nie normalnego porodu. >>"Facet przy porodzie rodzinnym ma większe doświadczenie i więcej zrozumienia dla rodzącej kobiety niż ty." Nie ma żadnego doświadczenia, bo jedynie gapi się jak jełop na swoją kobietę, gdy ta rodzi i sam zapewne nic nie wie o porodzie, bo jakiego faceta interesują szczegóły porodu? Mądry facet to po pierwsze wiedziałby, że jego kobieta o wiele bardziej cierpi gdy rodzi w pozycji horyzontalnej, a poza tym poród to nie jest zadanie dla szpitali i wcale nie trzeba tam rodzić. Tak naprawdę to prawie nie ma czegoś takiego jak poród rodzinny w szpitalu. Tylko kompletni debile tak to mogą nazwać. Poród rodzinny to nie poród, gdy powiedzmy mąż stoi obok żony, ale poród gdy mąż aktywnie pomaga kobiecie (chociażby w pozycjach wertykalnych jego pomoc byłaby bardzo użyteczna). Ale co mogą wiedzieć o tym debilki, które rodzą na leżąco, mają nacinane krocze i często inne interwencje medyczne, polegające na sztucznym ingerowaniu w proces porodu. >>"Nawet odnośnie żarcia masz blade pojecie. Łapiesz się na bioetykietę na produkcie, na chwyt marketingowy, a o samym jedzeniu, jego wpływie na hormony itp. nie masz zielonego pojęcia." Weź mnie naprawdę nie pouczaj ty tępa gnido, bo się w ogóle nie znasz. Na nic się nie łapię, bo każdy taki produkt musi mieć certyfikat, który potwierdza że to naprawdę żywność BIO. Nie masz o tym pojęcia. >>"Tak samo jak nie masz pojęcia ile w tobie jest świństwa wszelakiego rodzaju i robactwa." W twoim łbie na pewno. >>"(nota bene nie ma większego znaczenia, czy ta marchew i inne są bio, ważne by nie było to przetworzone)" Ma znaczenie ty chory pustaku. Nawet smak marchwi BIO jest duży lepszy od tej hodowanej na sztucznych nawozach i pryskanej chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość dziś >>"nie potrafisz przyznać się do błędu" A gdzie ja niby zrobiłam błąd? gość dziś >>"W chwili obecnej twoja jedyna szara komórka ma najwyraźniej niepodzielną uwagę." Gdybyś debilko potrafiła czytać ze zrozumieniem, to byś tak nie napisała. Dobrze wiem co piszę i co czytam, ale ty idiotko najwyraźniej nie. >>"Odpowiedź jak wyżej."Jak wyżej. I to jest twoja odpowiedź tępa mało. :D >>"To jest właśnie poziom twojej ułomnej "kultury". Śmiać się czy płakać? Sama już nie wiem." Mniejsza z kulturą, bo na nią nie zasługujesz. >>",,Wiesz, co to znaczy norma?" Czyli debilna norma to nadal norma, więc wszystko ok? To właśnie twoje i większości kobiet podejście. Jeśli większość kobiet rodzi w szpitalu, leżąc na łóżku i z różnymi zabiegami medycznymi, to znaczy że to jest norma, więc wszystko w porządku. :) Odchyłem od normy to byłby poród w domu, a taki bez asysty, w pełni naturalny to już kompletna głupota. To właśnie poziom takich debilek jak te na kafeterii czy w ogóle większości durnych bab, które rodzą dzieci. Ktoś założy temat o porodach bez asysty, to większość tępych babsztyli się na nią rzuci i skrytykuje. Porody w domu też krytykują. Ale jakoś mało kto krytykuje te idiotyzmy co wyprawiają w szpitalach, czyli chociażby okaleczanie kobiet pod nazwą nacinanie krocza czy zmuszanie do rodzenia będąc na plecach. Durnym babom chodzi tylko o to, żeby wyciągnęli z nich bachora. Z takim podejściem to po licho w ogóle zachodzą w ciążę? Poród to nie wyjęcie dziecka, ale piękny akt narodzin. Tak to powinno wyglądać, ale w szpitalu to raczej niemożliwe. >>" Człowieczeństwo polega właśnie na tym, że w pewnych kwestiach dopuszczamy do głosu emocje." Niestety rodzące to w większości tępizny, które w ogóle nie myślą w trakcie ciąży o porodzie, a to powinno być dla nich najważniejsze. >>"nawet zwierzęta mają emocje." Zwierzęta kierują się instynktem. Chociaż w kwestii porodu to właśnie byłoby dobre, bo najłatwiejsze są porody spontaniczne i w pełni naturalne. Poza tym podczas ruchu łatwiej urodzisz dziecko, niż gdy przebywasz w jednym miejscu i czekasz na poród. >>"O logice twoich wypowiedzi nawet nie chce mi się gadać, bo również jest marna." Czyżby kretynko? Jeśli tak uważasz to podaj przykłady, bo ja dobrze wiem co piszę i od początku logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooomatkoooooo
hehe Learaa jestem na tym forum od kilku lat .Z ręka na sercu takiego z/j/e/b/a jak ty to juz dawno nie było hehe Laska ty jesteś tak żałosna, ze bijesz na głowę wszystkie "gwiazdy" na tym forum hehe Bez odbioru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lercia juz skończyłaś te swoje wypociny ? No to teraz idź zrób sobie kolejna skrobankę w pozycji horyzontalnej :) Uff dobrze ze takie dziwolągi jak ty opuszczają nasz piękny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooomatkoooooo dziś hehe Learaa jestem na tym forum od kilku lat .Z ręka na sercu takiego z/j/e/b/a jak ty to juz dawno nie było hehe Laska ty jesteś tak żałosna, ze bijesz na głowę wszystkie "gwiazdy" na tym forum hehe Bez odbioru hehe x Masz rację. Lercia bije na głowę nawet Brokenside. Tą oziębłą "tygrysicę", która nazywa swoją oziębłość 3 orientacją seksualną, bo bidna aseksualna i robiącą za eksperta w dziedzinie seksu. A Mizantropiaodraza to w ogóle się chowa. Ale Kamilka ma przynajmniej jakieś pojęcie o tym co pisze. Można się z nią kłócić, dyskutować, ale ma to jakiś poziom he he. xxx gość dziś Lercia juz skończyłaś te swoje wypociny ? No to teraz idź zrób sobie kolejna skrobankę w pozycji horyzontalnej usmiech.gif Uff dobrze ze takie dziwolągi jak ty opuszczają nasz piękny kraj x Też czuję ulgę, że jej na ulicy nie spotkam. Mogłabym się z tego już nie otrząsnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
łooomatkoooooo >>"Z ręka na sercu takiego z/j/e/b/a jak ty to juz dawno nie było hehe" Ty jesteś z/j/e/bana. >>"Laska ty jesteś tak żałosna, ze bijesz na głowę wszystkie "gwiazdy" na tym forum hehe " Wal się na swój tępy ryj. :D >>"Lercia juz skończyłaś te swoje wypociny" Wypociną to jesteś ty, tępa małpo. >>"Tą oziębłą "tygrysicę", która nazywa swoją oziębłość 3 orientacją seksualną, bo bidna aseksualna i robiącą za eksperta w dziedzinie seksu." To ciekawe. :D >>"A Mizantropiaodraza to w ogóle się chowa. Ale Kamilka ma przynajmniej jakieś pojęcie o tym co pisze." Nie znam użytkowniczek na tym forum. Wiem tylko, że ciągle jakieś debilne "goście" mi odpisują. >>"Można się z nią kłócić, dyskutować" Nie wiem, ale z durnymi "gościami" nie można. >>"Też czuję ulgę, że jej na ulicy nie spotkam." Ja też. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>"Też czuję ulgę, że jej na ulicy nie spotkam." Ja też. Lerusia, to o tobie, tępa pało! Czujesz ulgę, że sama siebie nie spotkasz na ulicy? Ciekawe. Pewnie w lustro też nie patrzysz, żeby siebie nie zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość dziś >>"Lerusia, to o tobie, tępa pało!" No nie wierzę, że to napisałaś :D:D Nawet nie rozumiesz najprostszych odpowiedzi ty upośledzona debilko. :D Chyba bardzo cierpisz z powodu swojej wrodzonej tępoty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leearaa dziś łooomatkoooooo >>"Z ręka na sercu takiego z/j/e/b/a jak ty to juz dawno nie było hehe" Ty jesteś z/j/e/bana. x No cóż, odpowiedź do przewidzenia. xx >>"Laska ty jesteś tak żałosna, ze bijesz na głowę wszystkie "gwiazdy" na tym forum hehe " Wal się na swój tępy ryj. smiech.gif x Przecież to był komplement, a ty się obrażasz? xx >>"Lercia juz skończyłaś te swoje wypociny" Wypociną to jesteś ty, tępa małpo. x Może i jest wypociną, człowiek rodzi się w potach i bólach. xx >>"Tą oziębłą "tygrysicę", która nazywa swoją oziębłość 3 orientacją seksualną, bo bidna aseksualna i robiącą za eksperta w dziedzinie seksu." To ciekawe. smiech.gif x Tak, ciekawe. Tak ciekawe jak twój przypadek. Aseksualna dziewica, ale ekspert od posuwania. Dokładnie tak jak ty. Idź do niej zasięgnąć porady, w jaki sposób i w jakiej pozycji facet ma ci lizać łechtaczkę, abyś miała szczyt po gwiazdy. Przecież nie trzeba mieć doświadczenia, aby coś wiedzieć, zwłaszcza, że każda baba jest inna, prawda? xx >>"A Mizantropiaodraza to w ogóle się chowa. Ale Kamilka ma przynajmniej jakieś pojęcie o tym co pisze." Nie znam użytkowniczek na tym forum. Wiem tylko, że ciągle jakieś debilne "goście" mi odpisują. x To może czas poszerzyć "horyzonta" i poznać? W innych tematach też jest większość gości. Nie, nie Lercia nie nadajesz sie tutaj. Z gośćmi to ty się nerwowo wykończysz. Nie wiem, może a wizażu ci będzie lepiej, tam wszyscy muszą być zalogowani. Tobie by to pasowało. xx >>"Można się z nią kłócić, dyskutować" Nie wiem, ale z durnymi "gościami" nie można. x Oczywiście, że można. Cały czas to robisz. Kłócisz się, dyskutujesz, tylko jak nie masz co napisać, bo nie masz racji, to obrażasz. Jeśli uważasz, że nie można, a stwierdziłaś to już na szpitalnym wątku, to po uj tu jeszcze siedzisz? Z naszej strony oprócz prostowania twoich bzdur jest jeszcze jedna wielka kpina, a ty tego nie widzisz? xx >>"Też czuję ulgę, że jej na ulicy nie spotkam." x No, a teraz czuję jeszcze większą ulgę mając pewność, ze na 100% xx >>"Lerusia, to o tobie, tępa pało!" No nie wierzę, że to napisałaś smiech.gifsmiech.gif Nawet nie rozumiesz najprostszych odpowiedzi ty upośledzona debilko. smiech.gif x No popatrz, to zupełnie tak jak ty. Ona nie zrozumiała 1 wypowiedzi, a ponad setki. xx Chyba bardzo cierpisz z powodu swojej wrodzonej tępoty. smiech.gif x Jak widać ty nie cierpisz z powodu swojej. Jesteś z niej dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a teraz czuję jeszcze większą ulgę mając pewność, ze na 100% xx x Przepraszam miało być: No, a teraz czuję jeszcze większą ulgę mając pewność, że na 100% nie mieszkasz w Polsce. Czasem mi klawiatura psikusy robi i zjada wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a teraz czuję jeszcze większą ulgę mając pewność, ze na 100% xx x Przepraszam miało być: No, a teraz czuję jeszcze większą ulgę mając pewność, że na 100% nie mieszkasz w Polsce. Czasem mi klawiatura psikusy robi i zjada wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym zarzucasz, że są "gościami" a sama nie trzymasz się nicku. Na początku wątku byłaś "leaaraa" a teraz nagle jesteś "leearaa "? Jesteś tak tępa, że własnego "internetowego imienia" nie możesz zapamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość dziś >>" człowiek rodzi się w potach i bólach. Dodaj jeszcze, że zazwyczaj w pozycjach horyzontalnych i po nacięciu krocza. :D A głupie baby to uznają za standard, normę, a może nawet coś dobrego. gość dziś >>"Przecież nie trzeba mieć doświadczenia, aby coś wiedzieć" Teoeria wystarczy. Gorzej z wprowadzeniem tej teorii w życie, bo jest duży opór. Nie tylko personelu szpitalnego, ale nawet samych kobiet. Napisz na dużym forum, że w Polsce cesarki są nadużywane (aż 40 procent) to głupie baby od razu ciebie zjadą, że ty chcesz żeby kobiety rodziły w bólu. :D >>"Nie wiem, może a wizażu ci będzie lepiej, tam wszyscy muszą być zalogowani. Tobie by to pasowało." Zaletą wizażu jest brak trollowania, ale baby odnośnie porodu podobnie głupie (na innych forach o ciąży i porodach podobnie). Polska to jednak nie USA gdzie porody domowe, naturalne, a nawet takie bez asysty nie są dziwactwem, więc można normalnie porozmawiać, bo wiele kobiet tak chce rodzić. >>"tylko jak nie masz co napisać, bo nie masz racji, to obrażasz." Nie można dyskutować, jeśli druga strona nie przyjmuje argumentów i nie rozumie tematu. Obrażanie to jedynie w zamian, bo sama nie mam w zwyczaju tak pisać. >>"Z naszej strony oprócz prostowania twoich bzdur jest jeszcze jedna wielka kpina, a ty tego nie widzisz? " Posłuchaj mnie uważnie ty tępa gnido. Nie piszę i nie pisałam żadnych bzdur na temat porodu czy innych wątków w tym temacie. >>"Ona nie zrozumiała 1 wypowiedzi, a ponad setki." Nie mogę zrozumieć tylko jednego. Czemu jesteście takie tępe. Bóg was ukarał głupotą. >>"Jak widać ty nie cierpisz z powodu swojej. Jesteś z niej dumna." No raczej każda twoja wypowiedź potwierdza, że jesteś dumna ze swojego debilizmu. gość dziś >>"Na początku wątku byłaś "leaaraa" a teraz nagle jesteś "leearaa "? Jesteś tak tępa, że własnego "internetowego imienia" nie możesz zapamiętać?" Od początku pisałam o nicku "gość". Aż taka debilka z ciebie, że zapomniałaś? Nie zmienianie tego nicku to totalne lenistwo i głupota, jeśli wchodzisz w dyskusję. Nicki "gość" są świetne, ale do trollowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooomatkooooo
Learaa wiesz jak wyglądają twoje odpowiedzi ? ble ble ble ble ble ble ble ty idiotko ble ble ble ble ble ty oślico ble ble ble ble pozycje horyzontalne ble ble ble ble ble ble ble ble ble debilko hehehhe jeden wielki bełkot hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polska to jednak nie USA gdzie porody domowe, naturalne, a nawet takie bez asysty nie są dziwactwem, więc można normalnie porozmawiać, bo wiele kobiet tak chce rodzić." Co ty pie... przecież w USA wykonuje sie najwięcej cesarek (WHO) Tam większość kobiet to grubasy i nie sa w stanie samodzielnie urodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
looooomatkooooo dziś >>"Learaa wiesz jak wyglądają twoje odpowiedzi ? ble ble ble ble ble ble ble ty idiotko" Moje odpowiedzi są bardzo rozsądne i na dany temat, a ten niemiły dodatek jest niestety ostatnio konieczny. :( >>"jeden wielki bełkot hehe" Bełkot to zapewne wszystkie twoje wypowiedzi w internecie, ty gnido. >>"przecież w USA wykonuje sie najwięcej cesarek (WHO) Tam większość kobiet to grubasy i nie sa w stanie samodzielnie urodzić." Nie mówię, że nie ma ich dużo, bo tam to przy każdym problemie z porodem już gadają o cesarskim cięciu (i każda kobieta może chyba mieć operację gdy chce), a wiele kobiet cieszy się, że "udało im się uniknąć cesarki". Jednak taka opcja szpitalna przeznaczona jest dla tych kobiet, które nic nie wiedzą o porodzie, lub dla tych, które mają różne problemy zdrowotne lub z ciążą. USA to ogromny kraj i każda kobieta może urodzić jak chce. Cały system porodów domowych jest dobrze rozwinięty i popularny w przeciwieństwie do polski (chociaż nie wiem jakie są u nich kryteria). Nawet w odpowiednim szpitalu można urodzić naturalnie z mężem i to nie leżąc jak idiotka na plecach, ale w pozycji wertykalnej. Wystarczy tylko chcieć. To samo w wodzie. A w Polsce ile kobiet rodzi w wodzie lub naturalnie w szpitalu? Znikoma ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Afryce najczęstszą przyczyną śmierci dziewcząt w wieku 15-19 lat są właśnie powikłania ciążowe i poporodowe. Te młode kobiety, a w zasadzie jeszcze dziewczęta, wcześnie wychodzą za mąż na skutek uwarunkowań kulturowych i tradycji, która panuje w ich kraju (...). " Zaskakiwać może to, że ilość zgonów przy porodzie w Stanach Zjednoczonych wzrosła z 11 na 100 tys. urodzeń do 17 na 100 tys.(...) " "W Polsce odsetek zgonów przy porodzie systematycznie spada, o prawie sześć procent rocznie. W 1990 roku wynosił 21,4. i spadł do poziomu 7,4 na 100 tyś przypadków (...)." "UNICEF podkreśla, że szczególnie w kwestii umieralności kobiet przy porodzie istotna jest kwestia różnic w dostępie do opieki medycznej wśród młodych dziewcząt z najuboższych gospodarstw domowych oraz zbyt młody wiek, w którym dziewczęta zachodzą w ciąże." x I tak oto mamy piękne podsumowanie wszystkiego co pisze Learaa jako wierutne bzdury. Młode dziewczę nie nadaje się do rodzenia. W krajach mniej rozwiniętych, gdzie śmiertelność jest duża kobiety rodzą instynktownie, więc w pozycjach wertykalnych. To dlaczego umierają skoro, przy takim porodzie nie ma prawa być żadnych komplikacji? W naszej zacofanej Polsce, w tych wstrętnych szpitalach jednak da się rodzić! Mamy w tej chwili 10tys mniej zgonów niż USA! A jak już wspomniałyśmy wcześniej, w ukochanej Holandii Lerci jest najwyższy odsetek zgonów w całej Europie. Widzisz Lercia? P O Z A M I A T A N E! Możesz sobie iść. x Prrrrrr buhahahahaha nieeeeee no padłam! Odpowiedzi Leary bardzo rozsądne. Ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lercia w między czasie była jeszcze tutaj Ashiną i Arshalą w wątku, gdzie autorka pytała o pozycje w jakich rodziły kafeterianki. x Wydawało mi się, że ona się z nas śmieje pisząc kretynki itp, ale ona za każdym razem tak pisze, kiedy nie ma racji i dobitnie się jej to udowodni, lub odbija piłeczkę tym samym wyzwiskiem. gość :Jesteś głupia. Learaa: Ty jesteś głupia. Plus do tego jeszcze: idiotko, imbecylu, gnido, wywłoko. My bierzemy na jej wyzwiska poprawkę i mamy ubaw, a ona się wścieka. Przyznaj Lercia, że któryś rodzic tobą pomiatał ile wlezie. Nie potrafisz przyznać się do błędu, za każdym razem na siłę musisz udowodnić, że masz rację, pomimo, że jej jednak nie masz. To daje do myślenia, że masz zryty beret z domu. Jakbyś musiała ciągle udowadniać rodzicowi, że nie jesteś wielbłądem. Nigdy się nie postawiłaś co? Nie potrafiłaś. Może do teraz nie potrafisz się postawić, a fora mogą być anonimowe, nikt ci po pysku nie da. I stąd to twoje zacietrzewienie w postawieniu na swoim. Teraz uważaj co mi napiszesz, bo od tego co odpowiesz, ja będę wiedzieć co miałaś w domu. Jestem DDA i potrafię wyczuć oznaki jakiejkolwiek patologii, w jakiej ktoś żył, jak i nadmierne ego spowodowane zbyt dużym pobłażaniem. To też patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lera, nie jedz tyle parówek, bo już masz MOM pod deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość wczoraj >>"I tak oto mamy piękne podsumowanie wszystkiego co pisze Learaa jako wierutne bzdury." Ty zapchlona debilko. Rzucasz jakimiś cytatami czy statystykami, nie rozumiesz ich i uważasz, że to cokolwiek znaczy. Jesteś walnięta na umyśle. Obsrana gnido. >>"Młode dziewczę nie nadaje się do rodzenia. W krajach mniej rozwiniętych, gdzie śmiertelność jest duża kobiety rodzą instynktownie, więc w pozycjach wertykalnych. To dlaczego umierają skoro, przy takim porodzie nie ma prawa być żadnych komplikacji? " Jesteś na tyle tępa i ułomna, że nic nie zrozumiałaś i teraz wymagasz, żeby ci tłumaczyć od nowa. Nie masz bladego pojęcia o temacie. Co innego niski poziom medycyny (brak leków) i wiedzy, ogólna biedota, choroby, złe warunki mieszkaniowe, złe odżywanie, a co innego świadome rodzenie naturalnie, w domu czy bez asysty. Trzeba być skończoną tępizną, żeby tego nie rozumieć i używać jako argumenty przeciwko. >>"W naszej zacofanej Polsce, w tych wstrętnych szpitalach jednak da się rodzić! Mamy w tej chwili 10tys mniej zgonów niż USA! A jak już wspomniałyśmy wcześniej, w ukochanej Holandii Lerci jest najwyższy odsetek zgonów w całej Europie. " Ty jesteś totalnie pogrążona we własnej ułomności i niewiedzy. Nawet nie wiesz co ma podstawowy wpływ na problemy z ciążą i porodem (zdrowie to podstawa). Poza tym doucz się ile problemów z porodem powodują niepotrzebne interwencje medyczne i zmuszanie kobiet to rodzenia na leżąco. Oczywiście w szpitalu zrobią ci ewentualnie operację, więc raczej nie zdechniesz, ale tu chodzi o statystyki komplikacji i interwencji. Przy naturalnych porodach to stanowczej większości by nie było. gość wczoraj >>"ale ona za każdym razem tak pisze, kiedy nie ma racji i dobitnie się jej to udowodni, lub odbija piłeczkę tym samym wyzwiskiem." Akurat od początku mam rację w tym co piszę, a zarazem rozumiem przyczyny danych statystyk. Niestety debilka coś ci napisze (gość wczoraj ), a sama nie rozumie o co w tym chodzi (lub wydaje jej się że rozumie). gość wczoraj >>"My bierzemy na jej wyzwiska poprawkę i mamy ubaw, a ona się wścieka." Jesteś jedynie ohydną szmatą, więc śmiej się z tego. >>"Nie potrafisz przyznać się do błędu, za każdym razem na siłę musisz udowodnić, że masz rację, pomimo, że jej jednak nie masz." Wszystko co napisałam to jedynie fakty na temat porodu i na inne tematy tak samo. Jak się można przyznawać do błędu, skoro wszystko co napisałam jest prawdziwe. Pomyśl tępizno. >>" I stąd to twoje zacietrzewienie w postawieniu na swoim." To nie zacietrzewienie ty zjebko. Zacietrzewiać się można w pisaniu nieprawdy, a nie faktów na temat porodów. gość wczoraj >>"Lera, nie jedz tyle parówek, bo już masz MOM pod deklem." MOM to ty żresz i mówisz, że to świetne mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lercia właśnie udowodniłaś, że moja "analiza psychologiczna" twojej osoby jest prawdziwa. Ojciec cię lał i wyzywał ile wlezie, a matka mu na to pozwalała. A może to ona sama cię biła. Niszczyli twoją pewność siebie od małego, a ty nie potrafisz sobie z tym do teraz poradzisz. Nie zdziwiłabym się, gdyby do ciebie jako 13latki dobierali się koledzy tatusia, albo przyjaciele matki, a tobie to imponowało. Czułaś się wtedy lepsza. Zauważona i ważna. Dlatego piszesz takie debilizmy o 13letnich dziewczynkach. Myślisz, że jak wyjechałaś "jak najdalej" od tatusia, to cię przeszłość nie dopadnie. Ty durna pało, jak śmiesz pisać o niskim poziomie medycyny, a za chwilę dyskredytować szpitale. Jak śmiesz tak bezczelnie i perfidnie odwracać kota ogonem. Ahaaa czyli, te młode dziewczęta i kobiety w Indiach czy Afryce nie rodzą świadomie w domu. Nie poddają się instynktowi. Weź się rozpędź i rozwal głową w mur, może ci to dobrze zrobi. Tak nawiasem, twoje posty są prawie zawsze z późnego wieczoru lub głębokiej nocy. To ty teraz w Australii mieszkasz, czy pracujesz w Holandii w czerwonej witrynie i pisząc bzdury tak zabijasz czas? x >>"Lera, nie jedz tyle parówek, bo już masz MOM pod deklem." MOM to ty żresz i mówisz, że to świetne mięso. - Pięknie dałaś się jej złapać. Wszechwiedząca nie wiedząca nic :) W samym momie, czyli mięsie oddzielonym mechanicznie, nie ma nic złego. Kawałek kości w tej mielonce? Toć to samo zdrowie, szpik kostny, to bomba witaminowa. Ups zapomniałam, że mom nie jest organiczny :P To nieprawda, że w momie są skórki, pióra, dzioby i grzebienie. Te rzeczy są potem do momu dodawane, a raczej dorzucane do parówek, czy pasztetów. Poza tym jeśli żresz organiczne kurczaczki, to nie powinna ci przeszkadzać w konsumpcji nawet kurza szłapka. Tylko piórka są trujące i niektórych wnętrzności się nie je. xxxx Dziewczynki, jak myślicie? 8 stron tylko dla Learyy jej wystarczy? Idź Lercia tam, gdzie są same zarejestrowane nicki. Może znajdziesz równego mądrością sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×