Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leaaraa masz swój temat o porodach

Polecane posty

Gość gość
Ha ha ha, tylko na tyle Learaa cie stac? Ja prosilam o cos bardziej inteligentnego niz gnida itd. Bede miala troche czasu, to ci pokopiuje i powklejam. Ciekawe jak sie bedziesz tlumaczyc, bo wczesniej to sie bardzo intensywnie z nami klocilas jak to 13latki spokojnie moga uprawiac seks. Malo tego, swiadomy seks! Nie, to nie ja nie rozumiem tego co czytam. Po prostu masz w mozgu wylaczona taka mala funkcje: pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam jeszcze o pierwszy cytat w twoim ostatnim poscie. Ta osoba pisze, ze przed epoka szpitalna, czyli wtedy, kiedy wszystkie baby rodzily w domach, a lekarze byli zarezerwowani dla szlachty, kobiety tez cierpialy. To powiedz Lercia, skoro wtedy rodzilo sie w domu bez lekarza, czyli tak jak chcesz, aby rodzily, to jakie to byly porody skoro piszesz, ze go/wno bylo naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ciekawe jak sie bedziesz tlumaczyc, bo wczesniej to sie bardzo intensywnie z nami klocilas jak to 13latki spokojnie moga uprawiac seks." Nie pisz "z nami" ty gnido. I ona się nie kłóciła, a jedynie pisała prawdę na ten temat. "Malo tego, swiadomy seks! Nie, to nie ja nie rozumiem tego co czytam. Po prostu masz w mozgu wylaczona taka mala funkcje" Ty nie rozumiesz śmieciu tego co pisze leara, bo nie masz mózgu. " skoro wtedy rodzilo sie w domu bez lekarza, czyli tak jak chcesz, aby rodzily, to jakie to byly porody " Leara nie będzie się powtarzać idiotki. Stwierdziła że skoro debilki przez kilkanaście stron nic nie zrozumiały to już nigdy nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iiiihaaaaaa ha ha ha ha ha ha ha brawo Lercia. Pokusiłaś się stworzyć własnego klona. Jprdl jakaś ty żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Iiiihaaaaaa ha ha ha ha ha ha ha brawo Lercia. Pokusiłaś się stworzyć własnego klona. Jprdl jakaś ty żałosna..." Klonem idiotek to jesteś ty szmato. S********j stąd. HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego ją obrażasz? Ona tylko napisała prawdę. Ta co pisała o pieskach też napisała taką samą prawdę. Nie bądź głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lerka pleaseeee daj se siana co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, ta kobieta powinna się leczyć. To już nie chodzi o to co pisze, bo ma prawo do własnego zdania. Ale żeby atakować i wyzywać ludzi przy każdej odpowiedzi na pytanie? Jeszcze rozumiem odpowiedzi na hejt. Dobra, poniosły nerwy, nawet na forum. Ale ona tak do wszystkich, nawet kulturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lerka, daj sobie spokój z tymi trollami. Przecież odpisywałaś im w kółko na te same pytania od wielu dni. Ty masz rozum? Każdy na twoim miejscu już dawno by zrezygnował i stwierdził, że z debilkami nie warto. Czytałam twoje posty i naprawdę jestem pełna podziwu (a raczej współczucia), że chciałaś im ciągle odpisywać, mimo że to nie miało sensu praktycznie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach gdy kobiety rodziły w domach nie zajmowali się nimi medycy. Często były to zwykłe sąsiadki, które wzywano do rodzącej. Akuszerki. Baby. Nie chcę tu pisać o przypadku ludzi z naprawdę wysokich sfer społecznych, tylko od szlachty w dół. Kobiety miały swoje sposoby na złagodzenie bólu (tak, już wtedy). Oczywiście nie takie jak teraz. Oczywiście największa śmiertelność była wśród położnic, wywołana zwykłą gorączką połogową. Natomiast reszta tej bardzo wysokiej skali śmierci to były właśnie komplikacje oraz źle ułożenie płodu. Niestety w takich przypadkach matka i dziecko o prostu umierali, ponieważ zabieg cc (nazwany tak na dowód, że Juliusz Cezar przyszedł tak na świat), nie był powszechnością. A przy stanie ówczesnej medycyny, często kończył się śmiercią. Poród przez stulecia był bardzo niebezpieczny i kobiety zdawały sobie sprawę z powagi sytuacji. Tym bardziej, że umiera ły i królowe i zwykłe chłopki. Bóle porodowe i cierpienie były wyznaczniem każdego porodu. Nie ma źródeł historycznych, które potwierdzają, że kiedyś porody nie bolały,a kobiety nie cierpiały. Wręcz przeciwnie. Lea, podziwiam. Nie dość, że położna, to jeszcze historyk. A może piszesz o ludach pierwotnych? Podziel się wiedzą i źródłami ze światem, wykop je z neta. :D:D:D Pewnie odpowiesz zaraz, że kobieta w średniowieczu też nie rodziła naturalnie. Dodam jeszcze, że rodzono w różnych pozycjach, nie tylko na leżąco. Tylko nie odpowiadaj, że chodziło tylko o gorączkę połogową, bo za dużo wiadomo o przyczynach wysokiej śmiertelności podczas porodów. Nawet na podstawie porodów wysoko postawionych kobiet, które zostały odnotowane w różnych historycznych źródłach. A teraz należy pomyśleć ile tych najzwyklejszych kobiet umierało z powodu komplikacji natury medycznej. Ja wiem. Zaraz napiszesz, że jestem tłukiem i nic nie wiem. Plus dowiemy się, że od stuleci kobiety to głupie pipy, bo rodzić nie potrafią. :P:P:P A poród nie boli. 😴 Biedna, jak ty strasznie cierpisz gdy boli cię ząb. :( :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Natomiast reszta tej bardzo wysokiej skali śmierci to były właśnie komplikacje oraz źle ułożenie płodu. " Nie, ty pipo. Powodem był ogólny brak medycyny połączony z niewiedzą. Płód zmienia swoją pozycję podczas porodu, czyli się dopasowuje do kanału rodnego. A chociażby sporadyczne krwotoki kończyły się śmiercią, bo nie było żadnych leków, które mogły je zahamować. To samo odnośnie wszelkich zakażeń. I każda kobieta rodziła w taki sposób, czyli bez względu na problemy z ciążą i stanem jej zdrowia. "Niestety w takich przypadkach matka i dziecko o prostu umierali, ponieważ zabieg cc (nazwany tak na dowód, że Juliusz Cezar przyszedł tak na świat), nie był powszechnością." Taka operacja kiedyś zawsze lub prawie zawsze kończyła się śmiercią. "Poród przez stulecia był bardzo niebezpieczny i kobiety zdawały sobie sprawę z powagi sytuacji. Tym bardziej, że umierały i królowe i zwykłe chłopki. " Bzdury wypisujesz ty posrana gnido. Poród nigdy nie był bardzo niebezpieczny. Jedynie w sporadycznych przypadkach istniało duże ryzyko, a takie przypadki obecnie można wykryć. I kiedyś to głównie małe dzieci umierały, bo nie potrafiono się nimi odpowiednio zajmować, a jak zachorowały to nie było leków czy antybiotyków. "Bóle porodowe i cierpienie były wyznaczniem każdego porodu. Nie ma źródeł historycznych, które potwierdzają, że kiedyś porody nie bolały,a kobiety nie cierpiały. Wręcz przeciwnie." Te bóle p**do były zawsze, ale średnio to nie były żadne wielkie bóle. I poród to nie jest żadne cierpienie, ale piękny akt urodzenia dziecka. Trzeba być debilką żeby pisać o cierpieniu. "Tylko nie odpowiadaj, że chodziło tylko o gorączkę połogową, bo za dużo wiadomo o przyczynach wysokiej śmiertelności podczas porodów. " Tyle wiadomo o dawnych porodach, co o dinozaurach. Trochę durnych tekstów pisanych przez osoby, które nic o porodach nie wiedziały, a historycy na podstawie tego zgadują jakie to kiedyś były porody. :D "A teraz należy pomyśleć ile tych najzwyklejszych kobiet umierało z powodu komplikacji natury medycznej. " Umierały z powodu chorób, a nie porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrana gnido... itd....nie mój poziom intelektualny Lea. :D Widać, że nie masz pojęcia o źródłach historycznych i co to w ogóle są źródła historyczne. Klapa. ;) Ogólnie wszystko to kłamstwo, a Elvis żyje. :( I tak, poród to żaden ból. :( Masz rację, niech ci będzie, tylko daj namiary na tego dilera, od którego bierzesz. Też chcę tego spróbować. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chodzi o poród czy badanie to przy każdym jest obok mnie mój mąż liczą się ze mną. Nigdy nie ma osób postronnych personelu medycznego bo mam świadka. Wiem że nie będzie mnie molestował ani gwałcił żaden lekarz jak to czynił onkolog , urolog ...ginekolog. ..Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek.....Mam prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów więc mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie mój poziom intelektualny" Twój jest niższy bo tępotę i brak wiedzy pokazujesz niesamowitą. "Widać, że nie masz pojęcia o źródłach historycznych i co to w ogóle są źródła historyczne. " Ona wie, ale ty jesteś naiwną pindą. "I tak, poród to żaden ból" Dla ciebie to może żaden ból tępizno, ale dla większości kobiet to duży ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leara ty idiotko. Jeszcze ci się nie znudziło to obrażanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plod zmienia swoja pozycje podczas porodu? Ha ha ha, dopasowanie sie do kanalu rodnego to zadna zmiana pozycji. Jeszcze napisz, ze dziecko wykonuje w tym czasie przewroty. 00:00 ona wie? Co wie? Jestes taka sama tepizna jak Learaa, nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i wylapywac ironii. Bronisz Lerci, jednoczesnie majac inne zdanie. To nie ten gosc jest zdania, ze porod nie boli, to zdanie bylo sarkazmem. To wg Learyy porod nie boli. Gdyby nie zdanie, ze dla wiekszosci kobiet to duzy bol wzielabym cie za Learee, bo uzywasz dokladnie takich samych epitetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beczka śmiechu. Ten gość to nie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że ona ale pewności nigdy nie ma. Można zmienić styl pisania i wtedy nie rozpoznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lercia, myślisz, że jeśli zaczniesz pisać jako "gość", zmienisz styl graficzny i zaczniesz używać formy 3. osoby, to się nie zorientujemy, że to Ty? Aż tak potrzebujesz jakiegoś przytakiwacza, że sama go sobie stworzyłaś? Wiesz, że nikt ci nie przyzna racji w tych twoich bzdurach, więc sama siebie popierasz. Aleś ty żałosna. Myślałam, że już osiągnęłaś dno, ale teraz to już zakopujesz się głęboko w mule. Proszę cię, zgłoś się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Nie potrzeba skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mule? A nie siega ona juz pomalu jadra ziemi? Oby tam splonela. :) I oby odrodzila sie jak Feniks z popiolow i zostala matka wielodzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała urodzić w domu w wodzie. Jak to zorganizować, żeby jednak mieć jakieś wsparcie? Trzeba położną opłacić czy są jakieś możliwości, że na NFZ przyjdzie do mnie na wizytę domową tak jak przychodzi potem po porodzie? No i trochę się boję jakiejś wpadki, że np. zrobię kupę do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie tępe maciory tak o niej pisać. Nic dziwnego, że się denerwowała. Mi też chciało się śmiać z tej idiotki, że jako jedyna używała jakiegoś nicku, a wszystkie inne miały to w d***e, czyli były gościem. Dobrze, że przynajmniej na końcu zmądrzała. Lepiej późno niż wcale. Jeśli wymagasz od kogoś kultury i szacunku, to sama go również okazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiesz, że nikt ci nie przyzna racji w tych twoich bzdurach, więc sama siebie popierasz" Jeśli jesteś taką suką, że potrafisz czyjeś wypowiedzi nazywać bzdurami, a sama nie masz argumentów to najlepiej zamilcz. leara miała zdecydowanie rację kończąc tą rozmowę z takimi pustymi sukami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja bym chciała urodzić w domu w wodzie. Jak to zorganizować, żeby jednak mieć jakieś wsparcie?" Skontaktuj się z "Dobrze urodzeni". Oni ci wyjaśnią. http://www.dobrzeurodzeni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:07 i 2:15. Myślisz, że damy się nabrać? Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie. Ten sam styl wypowiedzi, te same "argumenty", te same wyzwiska, to samo czepianie się nicku "gość" i mnóstwo innych szczegółów cię zdradza. To tylko potwierdza, jak bardzo żałosna jesteś i ograniczona pod deklem. Masz tylko w jednym rację: "Jeśli wymagasz od kogoś kultury i szacunku, to sama go również okazuj." To chyba jedyne mądre zdanie twojego "klona". My się właśnie do tej zasady stosujemy. Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo. Również do tych, które niczym cię nie obraziły a jedynym ich przewinieniem było to, że mają inne zdanie od twojego. Tobie to wystarczy, by nazwać taką kobietę głupią. Więc masz, na co zasługujesz durna pindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie" Nazywaj każdego lercią kto nie jest przeciwko niej. Tępy piździelec z ciebie. Nazwę cię wredną suką i bezmózgiem to od razu jestem lercia? Mimo, że na to zasługujesz? Nie dziwię się jej, że z takimi zerami umysłowymi odechciało się jej rozmawiać. " Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo" Pisała tak nie bez powodu. Dokładnie czytałam tą rozmowę przez kilka stron. Pojawiały się sporadycznie użytkowniczki, które chciały normalnie porozmawiać, ale nie. Zawsze taka p******** k***** jak ty lub podobna musiała się wtrącić i psuć atmosferę. "Więc masz, na co zasługujesz durna pindo." Żenada, że twoja p******a matka i ojciec stworzyli takie śmierdzące gów no jak ty. Matka powinna była dokonać na tobie aborcji w 6-7 miesiącu ciąży. Czyli to samo co ty lub podobna p***a zarzucała lerci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie" Nazywaj każdego lercią kto nie jest przeciwko niej. Tępy p i ź d z i e l e c z ciebie. Nazwę cię wredną s u k ą i bezmózgiem to od razu jestem lercia? Mimo, że na to zasługujesz? Nie dziwię się jej, że z takimi zerami umysłowymi odechciało się jej rozmawiać. " Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo" Pisała tak nie bez powodu. Dokładnie czytałam tą rozmowę przez kilka stron. Pojawiały się sporadycznie użytkowniczki, które chciały normalnie porozmawiać, ale nie. Zawsze taka p******** n a k******* jak ty lub podobna musiała się wtrącić i psuć atmosferę. "Więc masz, na co zasługujesz d u r n a p i n d o." Żenada, że twoja p********* na matka i ojciec stworzyli takie śmierdzące g ó w n o jak ty. Matka powinna była dokonać na tobie aborcji w 6-7 miesiącu ciąży. Czyli to samo co ty lub podobna p***a zarzucała lerci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie" Nazywaj każdego lercią kto nie jest przeciwko niej. Tępy p*********c z ciebie. Nazwę cię wredną suką i bezmózgiem to od razu jestem lercia? Mimo, że na to zasługujesz? Nie dziwię się jej, że z takimi zerami umysłowymi odechciało się jej rozmawiać. " Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo" Pisała tak nie bez powodu. Dokładnie czytałam tą rozmowę przez kilka stron. Pojawiały się sporadycznie użytkowniczki, które chciały normalnie porozmawiać, ale nie. Zawsze taka p*********-n-a -k*******a jak ty lub podobna musiała się wtrącić i psuć atmosferę. "Więc masz, na co zasługujesz d-u-r-n-a p-i-n-d-o." Żenada, że twoja p**********-n-a matka i ojciec stworzyli takie śmierdzące g-ó-w-n-o jak ty. Matka powinna była dokonać na tobie aborcji w 6-7 miesiącu ciąży. Czyli to samo co ty lub podobna p***a zarzucała lerci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie" Nazywaj każdego lercią kto nie jest przeciwko niej. Tępy p*********c z ciebie. Nazwę cię wredną suką i bezmózgiem to od razu jestem lercia? Mimo, że na to zasługujesz? Nie dziwię się jej, że z takimi zerami umysłowymi odechciało się jej rozmawiać. " Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo" Pisała tak nie bez powodu. Dokładnie czytałam tą rozmowę przez kilka stron. Pojawiały się sporadycznie użytkowniczki, które chciały normalnie porozmawiać, ale nie. Zawsze taka p******** k***** jak ty lub podobna musiała się wtrącić i psuć atmosferę. "Więc masz, na co zasługujesz durna pindo." Żenada, że twoja posrana matka i ojciec stworzyli takie śmierdzące łajno jak ty. Matka powinna była dokonać na tobie aborcji w 6-7 miesiącu ciąży. Czyli to samo co ty lub podobna p***a zarzucała lerci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oj, Lercia, nie jesteśmy aż tak głupie" Nazywaj każdego lercią kto nie jest przeciwko niej. Tępy piździelec z ciebie. Nazwę cię wredną suką i bezmózgiem to od razu jestem lercia? Mimo, że na to zasługujesz? Nie dziwię się jej, że z takimi zerami umysłowymi odechciało się jej rozmawiać. " Ty nas wyzywasz od idiotek, oślic czy gnid, więc i my traktujemy cię jak brudną szmatę. Tylko na to zasługujesz, bo nie masz szacunku do nikogo" Pisała tak nie bez powodu. Dokładnie czytałam tą rozmowę przez kilka stron. Pojawiały się sporadycznie użytkowniczki, które chciały normalnie porozmawiać, ale nie. Zawsze taka posrana gnida jak ty lub podobna musiała się wtrącić i psuć atmosferę. "Więc masz, na co zasługujesz durna pindo." Żenada, że twoja posrana matka i ojciec stworzyli takie śmierdzące g****o jak ty. Matka powinna była dokonać na tobie aborcji w 6-7 miesiącu ciąży. Czyli to samo co ty lub podobna p***a zarzucała lerci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×