Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Gość globus

Poranne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na przywitanie stawiam bukiet kwiatów 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Bukiet cudny;-) U mnie było kilka słonecznych i pogodnych dni.W sumie już się nacieszyłam :-D X Studencik wyjeżdża z Lwowa,jutro będzie w domku. Bardzo się cieszę,bo wsparcie będę miała ;-) Pracownik odwiedził nas po wczasach nad jeziorami. Jeszcze nigdy tak nie zmarzł -mówił. Ręka goi się pomału.... Coś tak dumam,że szybko nie wróci do pracy :-( X Globusiku żniwa u Ciebie :-D No nie!!! Bardzo nieprzyjemne zbiory;-) Zdrówka ❤️ pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja w szóstym wagoniku. Wnusia bawi się. Świnkę Pepę w wózek wsadziła, a Świnkę Georga do autka i je wozi. x Globusku, bukiet cudny... takie letnie chaberki... Jęczmień Ci się wybudował. Oj, przykra i bolesna sprawa! x Cyferko, mówisz duża ircha na szczotce... albo mop z drewnianym kijkiem... a gdzie to można dostać...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Allegro weszłam i widzę, że tam i kije i duże ścierki z irchy są.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Adziu. U mnie w każdym sklepie spożywczo- przemysłowym, Szmatki z domieszką irchy w biedronce ;-) Są super,okna też nimi myję. Nie zostawiają smug,ani niczego innego ;-) Ponieważ mamy bardzo twardą wodę...dodaję do mycia podłóg odrobinę płynu do płukania tkanin. Pachnie potem w całym domu jest tak świeżo.... Ucałuj wnusię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu taki kijek kosztuje 4zł z groszami. Na pewno dostaniesz też w sklepie przemysłowym. Może do tej pory nie zwróciłaś uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mam wszystkie szczotki, zmiotki,szufelki,ściągaczki do okien(bardzo polecam) z firmy ElephanT mopy,szczotki(z dopiskiem) Mają fajne kijki antypoślizgowe,poważnie :-D i nie łamią się tak często. Ceny też atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha :-) Siemka Imuś :-D :-D :-D Jak możesz posądzać biedne dziecko:-D o takie nazewnictwo względem matki :-D X Do moich mopów dochodzi jeszcze w czasie teraźniejszym woda deszczówka;-) Ja to mam klawe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś obowiązkowo coś o pogodzie powiedz;-) Co na Kaszubach dzieje się ?? W moim WM bombę drugą wykopali. W ostatnim czasie to miasto jakieś nawiedzone :-( Powódź przy każdej ulewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty cwaniara :p :-D A ja męczyłam się z podaniem... Odstępstwo od umowy pisałam. Głupia dałam się nabrać. Zadzwonił do mnie w piątek facio z Plusa z zapytaniem,czy mi warunki umowy dotychczasowe odpowiadają.Słabo go zapewniłam,bo wcisnął mi kit ,że ma dla mnie ofertę identyczną,tylko internet mi doda z 2GB na 9GB. I ja głupia baba się zgodziłam :-( Myślę,niech będzie jak w tej samej cenie :p Oszuści!!!! Dzisiaj dostałam umowę :-( Cena oczywiście zawyżona. Wszystkich zawsze przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek umów przez tel....Taka niby mądra :-D No i wpadka.....ale już wysłałam odstępstwo od umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... byłam z wnuśką na poszukiwaniu ściery z irchy... weszłyśmy do Biedronki, Lidla i Kauflanda... ale nigdzie ich nie było... czymś muszę myć te cholerne podłogi, więc na końcu w Kauflandzie kupiłam mopa... ma bardzo gruby kij (niestety nie jest z drewna) no to, być może trochę dłużej mi posłuży...:P myślę też żeby w necie zamówić dużą ścierkę z irchy... A wiecie, że ja też do mycia podłóg dolewam płynu do płukania... na jakimiś forum dla astmatyków wyczytałam, że tak należy robić, to wtedy ponoć drobinki kurzu nie osiadają na podłodze... nie wiem, czy to prawda, ale dolewam... i u mnie też pięknie pachnie...☆ Mała zmęczona zasnęła... zrobię kawcię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś i Cyferko, nie daję się nabierać... jak do mnie dzwonią różne firmy z "super" promocjami to absolutnie z nimi nie dyskutuję... nie wysłuchuję też tej oferty... jak tylko przedstawi się dzwoniąca osoba, to ja zdecydowanym i bardzo ostrym głosem mówię NIE, DZIĘKUJĘ...!! Bo, wiesz Imuś, jeśli się bez słowa rozłącza, to oni myślą, że odrzucasz połączenie bo w tym momencie nie możesz rozmawiać... doczekają chwilę i znowu atakują... A kiedyś telefonicznie zadręczała mnie pewna osoba oferująca wróżenie. Szlag mnie normalnie trafiał, bo nie mogłam się od tego nagabywania opędzić. No i kedyś trafiła ta osoba wróżąca, że ja akuratnie byłam z psem daleko w lesie. Nikt z sąsiadów mnie tam nie słyszał, więc wrzasnęłam z całych sił:SPIERD..AJ! No i skończyło się, od tej pory mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kultura:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ,ha Aduś tak krzyknęłaś ? ;-D Dobrze zrobiłaś ;-) Ja też zawsze wszystkim mówię stanowcze dziękuję. Ale ten pan miał taki urokliwy ,medialny głos :-D Mówił do mnie tak jakbyśmy znali się od zawsze :-D I dałam się ...Ważne było dla mnie to że wyświetlił się numer telefonu,a nie zastrzeżony. Dobra,muszę wszystko wyłączyć,burza dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawa o poranku... najlepiej smakuje, gdy z Wami ją piję... (_)> (_)> (_)> Idę na piątkę... wkleję link z naszą szóstką... niech Lunce i Marii łatwiej nas będzie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aduś,witaj :-) Dzięki za kawkę ;-) Wiesz co? Kto szuka ten znajdzie :-D Jak nocka wam minęła ? U mnie koszmar :-( Prawie nie spałam... Lało okrutnie,do tego gorąc... X Globusiku nadal źle cię czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Adziu dziekuj za kawęcję. Piję i czytam wasze listy. Dużo dajecie praktycznych rad. Bardzo interesują mnie mopy. Nie wiem dlaczego mają być z drewnianymi kijkami. Niestety nigdzie takich nie widziałam. Będę szukać ściereczek z irchą. Ja używam z mikrofibry ale wolałabym z irchy. Mam więc zadanie. x Cyferko oczywiście u mnie pochmurno i bardzo wilgotno. Żniwa troszkę przyhamowałam ale nie do końca. A powiedz mi co z tym jajkiem trzeba zrobić ....czy zjeść:D x Imuś znowu mnie ubawiłaś. Fajna rozmowa z synem:):) x Babki co do telefonów z rożnych firm to znam to!!!! Podnoszą mi adrenalinę!!! Jestem ostrożna i nie daję się wrobić. Natręctwo jednak jest tak duże ,że czasami jestem bardzo niegrzeczna w stosunku do dzwoniących. Nic to nie zmienia. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku :-) Jajko możesz zjeść na zdrowie :-D Gorącym jajkiem (skorupką) pociera się zmiany na oku;-) To rada Imuś ;-) Ja jestem za złotem.... Kupiłam studencikowi w tamtym roku płynne. Dwa dni i śladu nie było. O szmatkach i mopach to ja byłam :-D STOP. Wprowadziłam Was w błąd. Oczywiście to szmatki z mikrofibry...Wybacz Adziu,że przegoniłam Cię po sklepach :-( Z mikrofibry są na pewno. Są bardziej miękkie od tych z irchy,chociaż taką też mam, ale tylko na lustro kryształowe używam... Globusiku drewniane kijki nie łamią się tak szybko;-) X To teraz o pogodzie... parno,duszno. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wnuśką na placu zabaw... ona szaleje, a ja trochę odczytuję o czym piszecie... Cyferko, a nic nie szkodzi... :Dpolatałam wczoraj trochę, to mi może z 5dkg tłuszczu się spalilo...:P przy tym naszym placu zabaw też jest Biedronka, to wejdziemy i z mikrofibry kupię...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Rekonesans:D w Biedronce nie zakończył się sukcesem:P... ścierki z mikrofibrą, owszem były, ale takie małe... największe 20x30cm... będę musiała znowu odwiedzić tę inną Biedronkę, Lidla i Kauflanda... bo w którymś z tych sklepów (kurcze, nie pamiętam w którym!) widziałam dużo większe... Teraz kawuśka: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada x znowu tak raniutko wstałaś. Gdybym była egoistką powiedziała bym to dobrze bo mamy gotową kawę;) Za kawę bardzo dziękuję. x Imuś znowu pomyłka :) ale wiesz patrzę jednym okiem i wszystko widzę inaczej. Oczywiście jutro bedę trzymać kciuki za Ciebie i Juniorka. Oby nie lał deszcz. U mnie od południa wczoraj do rana dzisiaj lało. Do tego wiatr.Zimno brrr x Cyferko No to się wyjaśniło.Ściereczki z mikrofibry znam i używam. Wczoraj zaczęłam szukać z irchą ale nawet śladu nie znalazłam:) Ponieważ mam ...poprawkowy egzamin..... idę do szkoły jeżeli deszcz pozwoli:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam napisać,że idę gotować jajko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry raz jeszcze :-) Nie wpuszczali mnie :-( Globusiku jajko lepiej ugotuj po powrocie ;-) Ziarno szok termiczny przeżyje,jak z zimnem się zetknie ;-) Leje okrutnie :-( Adziu,dzięki za kawkę,dzisiaj pewnie nici ze spacerku? U Ciebie też pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyfrko tak zrobię , kurację przeprowadzę po powrocie. Masz Ci los:) dzisiaj leje u Ciebie!!!!!! W sobotę miałam jechać do Dziwnowa. Ze względu na pogodę rezygnuję.Żadna przyjemność taki wyjazd. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,może się zmieni pogoda? jeszcze dwa dni;-) Akurat dzisiejszy deszcz mi nie przeszkadza,mam robotę w domu;-) Grzyby będą rosły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. U mnie było pięknie wczoraj,a że wieczorem zaczęło padać...mogło.... Teraz upalnie i cały czas leje... X Nieprzyjemną sytuację mamy. Studencik wyprowadza się ze stancji. Bardzo żałuję :-( Zdradził go kolega z którym mieszkał :-( Tak dobrze się im mieszkało....do czasu... pojawiła się blondi w życiu kumpla :-D i poszedł za głosem serca :-D Bardzo nieładnie się zachował,bo wszystko w tajemnicy :-( i naraził nas na niepotrzebny wydatek. Lipiec opłaciliśmy,chociaż P w wakacje tam nie mieszka. Tamten tak,bo pracuje w... B... Gdyby znał plany kumpla,zrezygnowałby wcześniej. Kumpel wyprowadza się i zamieszka z dziewczyną w apartamencie :-D 4 osoby w jednym mieszkaniu. Ale jest SALON i garaż podziemny..... Życzę mu powodzenia.Chociaż uważam,że po pół roku znajomości z dziewczyną,to bardzo nie przemyślana decyzja,zamieszkania razem;-) w sensie w jednym pokoju:-) A my damy sobie radę ;-( Zadra jednak pozostanie. A wszystkiemu winne są baby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×