Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

No, nawet wyspałam się... jest gorąco (teraz już 17,9*C) ale nie było mi w nocy duszno... w dzień mają być u nas ulewy... na razie jeszcze nie pada... przygotowuję się do tej mokrej pogody... tzn. nie założę dziś białych tenisówek, tylko czarne adidasy... a parasol w torbie mam zawsze... Veto... jednak veto... szkoda, że tylko dwa, a nie trzy razy... jednak lepsze to niż trzy akceptujące podpisy... naprawdę nie myślałam, że postawi się swojej partii... ponoć idzie wojna na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ada już pół kubka kawy wypiłam. Dziękuję. Zaczęło lać w nocy i sielanka trwa. Do tego 16 st. Byłam zaskoczona,że jest veto.Też mówię szkoda,że nie trzy. Lepszy rydz niż nic. x Cyferko czy dzieciaki już wyjechały??? czy Melek nie tęskni?? x Imuś współczuję:( x Dobrego pogodnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzięki za kawkę Aduś. Powiem po cichu,żeby Was nie drażnić ... u mnie SUSZA :-( też nie dobrze.... ale zapowiada się na deszcz. Globusiku wczoraj dzieci wyruszyły. O 21 byli we Wrocławiu,tam chcą chwilę zostać,pozwiedzać. Nie wiem tylko czy pogoda ich nie zniechęci. Okrutnie lało...pomimo tego,demonstranci nie zrezygnowali.. K.. mówił,że skandujące tłumy. Ja również jestem za weto!!!!Jeszcze nigdy polityka mnie tak nie wciągała :-D X U Melka byłam raniutko,nakarmiłam go...nic nie mówił, że tęskni ;-) Globusiku zrobiłam tak,że do domku może wchodzić i wychodzić kiedy zechce. Na jego ulubionym parapecie zostawiłam uchylone okno, zaciągnęłam roletę antywłamaniową zewnętrzną tak,żeby mógł się przecisnąć i jest ok ;-)Działa :-D Rano zastałam go w domu,a wczoraj zostawiłam go na podwórku. X Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, normalnie NIEPRAWDOPODOBNE..!! W radiowej Trójce czlowiek z jego kancelarii mówił, że nic nie może się zmienić, bo pod trzecią jest już podpis. Brawo ludzie wyrażający swój sprzeciw..!! To dzięki WAM..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko byłoby za "dużo" dobrego :) trzy veta. x Imus oczywiście rodzinie współczuję najbardziej. x Mam dzisiaj areszt domowy.Leje!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 sierpnia zapowiedziała przyjazd moja "B". Ucieszyłam się a z drugiej strony patrząc samopoczucie mam złe i nie wiem jak sobie poradzę z gościem w domu. Zapewne będziecie dopytywać co mi dolega? otóż wszystko co jest możliwe mnie boli:( x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kumoszki :-) Imuś naturalnie ,że się jaram :-D To są ważne sprawy dla naszej przyszłości... X Globusiku no coś strasznego z tym deszczem u Ciebie :-( A to ponoć jeszcze nie koniec.... Rozumiem Cię bardzo,jak się ma złe samopoczucie to wizyta nawet najbliższych nie cieszy :-( no i zawsze trzeba coś przygotować,a jak ??? Zdrówka i słońca Ci życzę. Aduś szczęśliwego,bezdeszczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! To ja... Wasza poranna kawiarka... wczoraj lało okrutnie, ochłodziło się mocno, jesienią w lipcu pachniało... cały dzień z wnusią w domu siedziałyśmy... dziś jest sucho, ale nie wiem jak w ciągu dnia będzie... niby prognoza godzinowa dla mojej okolicy nie przewiduje opadów, jednak nie wiem czy wierzyć w to... ech pogodo, marna jesteś... Kawa na rozgrzewkę i dobre wstawanie: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego dnia hej. x Ada przyczłapałam na kawę. Musi postawić mnie na nogi. Dzięki Ci. x Deszcz zaczął się wczoraj rano i pada do tej pory. Postanowiłam wyciągnąć zimową pościel. W nocy jest zimno. Dzisiaj jest Anki ....chłodne wieczory i ranki. Co Wy na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Anna jesienna panna.... Dzięki za kawę Aduś. Globusiku u mnie też pada... ale jest bardzo ciepło. Przyjechałam od kotka,na razie jest dzielny :-) X Imuś na polityce też się nie znam i nie politykuję, ale obojętna na to co w kraju się dzieje być nie mogę ;-) X Przyjechała kolejna siostra Emka:-( Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko wizę,że szykuje Ci się zjazd rodzinny:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wiecie babeczki ja też się polityką jakoś bardzo nie zajmuję, jednak są sytuacje w których pilnie śledzę to co się na tzw. górze dzieje. x Globusku, taaa... lato nawet się nie zdążyło dobrze rozpędzić, a tu już św. Anki... dziwaczna ta tegoroczna pogoda... ciekawe jak to jesienią będzie, skoro lata praktycznie wcale nie było...:( Kawka już na Was czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada Bez Ciebie byłaby bieda. Ranek bez kawy i Twojej wizyty w klubie to dzień do kitu:) Popijam wiec kawę i obserwuję niebo. Jest jakieś jarzębate. Wczoraj w dalszym ciągu lało. Jak będzie dzisiaj zobaczymy. Dobrego dnia. x Cyferko x Cyferko , Imuś Ada wszystko przygotowała na Wasze wejście .Nie ociągajcie się.Kawa pyszna czeka na Was. x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kawiarka nie zawiodła :-D Dzięki Aduś. Miłej pracy:-) Wróciłam od kota...to jednak obowiązek!! :-D Globusiku najbardziej rano martwię się o to,że jak otworzę drzwi to Melka w chacie nie będzie :-( Na szczęście kolejny dzień i był ;-) A jak pięknie mnie wita..... Mam nadzieję,że w końcu słońce u Ciebie zaświeci... na Kaszubach też marnie :-( Imuś nie masz czasu na kawę z nami? X Ja ogóry w słoje robię... Marysiu co porabiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Pada... kurna, znowu u nas dziś pada... wczoraj, czekając wieczorem na pociąg, zmarzłam... nie byłam ubrana jakoś lekko... bluzka z krótkim rękawkiem, a na nią bluza z rękawem długim i jednak zmarzłam... dzisiaj więc ubiorę się na cebulkę... podkoszulka, bluzka z długim rękawem i jeszcze zimowy sweter-golf... rany julek... w lipcu taki stój... buuu...😭 Kawa gorąca, oczywiście, przyda się bardzo: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada wygląda na to ,że lato tylko do mnie zawitało. Ziemia sucha,podlewałam wczoraj na Rodos. Dzisiaj nie zastałam Melka :-( ale miseczka pusta była, pewnie zaglądał do domu. X Globusiku co tam? wstałaś...wypij kawkę w klubiku;-) Jak samopoczucie? Koniec miesiąca u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny x W końcu mogę wypić kawę w naszym wspólnym kąciku. Ponieważ przyjazd "B" zbliża się uzupełniam zapasy w lodówce. Oczywiście dzisiaj znowu pada:( x Ada ja bez kurteczki w tym roku jeszcze nie wyszłam.Nawet jeżeli było słońce to chłodny wiatr robił swoje. Moja droga lato poszło na ......urlop bezpłatny:) ciekawam jak długi będzie ten urlop. x Cyferko Ale z Ciebie szczęściara:) słoneczko umila Ci życie. Aż trudno w to uwierzyć!!!! Nie martw się o Melka .On ma swoje dróżki , wychodzi kiedy i gdzie chce:) bardzo dobra sytuacja dla niego. Powiadasz , że koniec miesiąca:) wiesz co jest tak brzydki i niech się kończy jak najszybciej. x Imuś Co u Ciebie ????? wpadnij choc na chwilę, x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niepokojem zaglądam co i rusz do klubiku... Nie było Ciebie Globusiku pomyślałam sobie,że gdzieś z moim Melkiem przepadliście :-D Na szczęście i Ty i Melek odnalezieni;-) Emek dzwonił teraz do mnie,żebym się nie martwiła. On ma ze mnie prawdziwy ubaw :-( Mówi,że nigdy nie podejrzewał mnie o to,że tak bardzo zaangażuję się w obcowaniu z psami i kotami :-D Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś. No paskudną macie pogodę :-( i co gorsza przestoje w pracy... Nad morze jeszcze trafisz,pewnie z siostrą pojedziecie ;-) Moja przyjaciółka w niedzielę wyjeżdża do Szczecina na pokaz żaglowców...spodziewajcie się pięknej pogody co najmniej przez tydzień,bo tyle będzie tam gościć... Ona jest w czepku urodzona :-D Wszystko zawsze układa się po jej myśli... powiedziała mi,że absolutnie będzie piękna pogoda na jej wyjazd i tak będzie!!! X Mój Emek wyjechał przed godziną do Katowic uff...chwila oddechu :-D Nie to,żebym go nie lubiła, ale czasami trzeba od siebie odpocząć..... Pa kofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Napisałam długi list. Zniknął. Wściekłam się!!!zniknął przy wysyłaniu. x Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawę ;-) Bardzo pogodny dzień się zaczął, wróciłam od kota,dzisiaj był w domu,ale wykończony :-D nawet do miski nie podbiegł... musi coś jeść na boku .... X Dobrego dnia wszystkim,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zajrzałam sprawdzić pogodę i pozdrowić Was niedzielnie :-) Globusiku wielu przejaśnień życzę ;-) U mnie żar z nieba... Adziu mam nadzieję,że Ty też wypoczniesz w promieniach słonecznych. Imuś u Ciebie słońce?? Pakuj się nad morze Jadę do mamy. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Podbudowana słoneczną i gorącą pogodą przyszłam z elektrolitami. Pijcie uzupełniajcie płyny. x Nareszcie jest lato. Oby znowu nie piekło jak na ruszcie. Trudno jak będzie tak będzie. Już w środę po długim czasie zobaczę się z "B". Dziewczyny w związku z tym targają mną emocje.W końcu będziemy mogły gadać ze sobą ....na żywo.... tak jak było przez tyle tyle lat. Życiowe plany jakie miała nie powiodły się.Wróciła do Polski. Tak to wszystko się pokręciło. Nie pokręciła się przyjaźń miedzy nami❤️ wiem na pewno,że jest to więcej niż przyjaźń. Jest dla mnie siostrą. Uwierzcie mi ,że to możliwe❤️ x Cyferko tak w Szczecinie wielka feta. Przypływają żaglowce z całego świata .Być może z rodziną i "B" wpadniemy na chwilę.Byłam na tej imprezie.Wtedy starszy Junior był na swoim statku szkoleniowym. Dobrze,że wybiera się Twoja koleżanka z walizką dobrej pogody:) niech tu siedzi jak najdłużej:) x Imuś Do Ciebie przyjeżdża siostra prawdziwa.Do mnie taka przyszywana ale zawsze to siostry:) Czuje,że taras będzie wykorzystywany na pogawędki. x Ada pogoda dopisuje zapewne spacerujesz po lesie.Uważaj.Podobno pojawiły się grzyby.Moja rodzina była i troszkę zebrali. x Trochę się rozkleiłam.Kończę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×